Vichy Neovadiol
Wyniki testu
kosmetyki nivea
Wyniki testu
Chcę testować
kosmetyki maybelline new york
Wyniki testu
żele Unimil
Laureaci
Octenisept
Laureaci
kosmetyki glov
Wyniki testu
krem la roche-posay
Wyniki testu
health labs
Laureaci
health labs
Laureaci
sensodyne
Laureaci
kosmetyki yope
Wyniki testu
kosmetyki aa
Wyniki testu
aa
Wyniki testu
farby do włosów L'Oréal Paris
Laureaci
Garnier Body Superfood
Laureaci
kosmetyki veoli botanica
Laureaci
kosmetyki garnier
Laureaci
kosmetyki ziaja
Wyniki testu
szminka avon
Laureaci
"Ślub od pierwszego wejrzenia - finał": Które pary są dalej razem?
Screen/Player.pl
Newsy

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Znamy decyzje par 7. edycji! Kto pozostał w małżeństwie? [SPOILER] 

Finał 7. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" dał odpowiedź, na którą fani czekali od kilkunastu tygodni - które pary chcą kontynuować swoje małżeństwo, a kto zdecydował się na rozwód? Już wszystko jasne!

Wiemy, jakie decyzje podjęli Dorota i Piotr, Patrycja i Adam oraz Agnieszka i Kamil w finale 7. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Emocji nie brakowało, bo przypomnijmy, że fani show przewidywali, że tym razem wszyscy uczestnicy podejmą decyzję o rozwodzie! Czy przeczucia widzów eksperymentu okazały się słuszne? Sprawdźcie szczegóły! Uwaga - artykuł zawiera materiały, które nie zostały jeszcze wyemitowane w telewizji!

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka Łyczakowska podzieliła się radosną nowiną! 

Wzięliśmy udział w Sephora Wonderland, czyli największym święcie kosmetycznym!

"Ślub od pierwszego wejrzenia 7": Czy Agnieszka i Kamil pozostali w małżeństwie?

Początkowo fani "Ślubu od pierwszego wejrzenia" byli pewni, że Agnieszka i Kamil zdecydują się na pozostanie w małżeństwie. Obydwoje się sobie spodobali i spędzali ze sobą mnóstwo czasu, znajdując niemalże w każdej sytuacji wspólny język. Agnieszka zdecydowała się nawet przeprowadzić do Kamila, aby jak najlepiej wykorzystać czas eksperymentu. Niestety, w pewnym momencie fani programu zauważyli, że to głównie Agnieszka wykazuje chęć pogłębiania relacji, a Kamil ich zdaniem przestał się starać. Jakby tego było mało w sieci pojawiły się plotki, że Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ma nową partnerkę, co jednoznacznie oznaczałoby, że z Agnieszką zdecydował się na rozwód! Czy te spekulacje fanów znalazły swoje potwierdzenie w finale 7. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia"?

Screen/Player.pl

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Laura i Karol spodziewają się dziecka? Odpowiedzieli na gratulacje

Na początku finałowego odcinka oboje stwierdzili, że chcą pozostać w związku. 

Kamil: Mam nadzieję, że nadal będziemy budować fundamenty tego związku na podstawie szczerości i zaufania

Agnieszka: Cieszę się, że jesteś!

Po finałowej decyzji minął miesiąc. Agnieszka przeprowadziła się do Włocławka i znalazła tam pracę. Para mieszkała ze sobą dłuższy czas, bali się jednak okazywać mocniejszych uczuć. 

Zależy mi na Agnieszce. Ale mocniejszych słów nie mogę powiedzieć - mówił Kamil.

Może jestem troszkę zakochana, ale na tą chwilę, nie trzeba tego nazywać - mówiła pewniej Agnieszka. 

Po kolejnych dwóch tygodniach ostatecznie okazało się, że Kamil ogłosił Agnieszce... że nic do niej nie poczuł i chciałby się rozstać! Mężczyzna wyprowadził się z mieszkania zostawiając je do dyspozycji Agi. Spodziewaliście się tego?

Ślub od pierwszego wejrzenia 7: Agnieszka i Kamil rozstali się

"Ślub od pierwszego wejrzenia 7": Decyzja Doroty i Piotra! Czy są dalej razem?

Dorota i Piotr z 7. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" również dostarczyli fanom wielu emocji. Jak zapewne pamiętają wszyscy widzowie show, początkowo to właśnie w tej parze większość fanów pokładała największe nadzieje na "happy end". Piotr był zachwycony żoną, a Dorota także dała "zielone światło" ich związkowi. Wiele zmieniło się jednak, gdy Piotr zaczął naciskać Dorotę na dziecko, a także nie szczędził jej przykrych słów podczas z pozoru błahej rozmowy na temat niedziel handlowych. Fani dostrzegli, że Piotr lubi stawiać na swoim, a gdy ktoś się z nim nie zgadza, ten głośno pokazuje swoje niezadowolenie. Czy to nie wystraszyło Doroty? Już wszystko jasne!

Screen/Player.pl

Na początku Dorota i Piotr wyrazili chęć pozostania w małżeństwie. 

Dorota: Ja zdecydowałam, że ten miesiąc nie jest dla mnie wystarczający - powiedziała Dorota, a Piotr wyraźnie wstrzymał oddech - ja chcę dalej poznawać tego człowieka, chcę spróbować - przyznała.

Piotr: To, że w tak krótkim czasie zdążyła się wytworzyć ta relacja i to uczucie, którym przynajmniej z mojej strony byłem w stanie cię obdarzać, to jest dla mnie mega sprawa. Po prostu nie jesteś mi obojętna i nie wyobrażam sobie, żebym miał rzucić to wszystko

Po miesiącu okazało się jednak, że para nie może dogadać się w kwestii... kolejności uczuć. Dorota chciała randkować, spotykać się, dać sobie czas na rozwijanie uczuć, Piotr zaś chciał szybko poczuć, że to prawdziwa miłość, ostatecznie postanowił zakończyć związek z żoną, choć nie zdjął obrączki tak jak ona:

Piotr: Podjąłeś decyzję więc myślałam, że będziesz konsekwentny i teraz w sumie już nie wiem.

Dorota: Wbrew temu co myślisz to było dla mnie ważne, co się działo między nami. 

Dorota: To jest dla mnie dziwne, niezrozumiałe, że podejmujesz taką decyzję jaką podjąłeś. Skoro mówisz, że to było ważne dla ciebie.

Piotr: Ważne, bo wierzyłem, że z twojej strony też jest uczucie - przyznał Piotr.

Dorota: No bo oczekujesz ode mnie, że ja na dzień dobry się zakocham, to tak nie działa, to jest proces...

Piotr:  Dla ciebie to jest proces, a ja wierzę, że jest chemia pojawiają się iskierki i to się dzieje. I nie potrzeba do tego roku - przyznał Piotr. 

Kiedy wydawało się, że wszystko stracone, okazało się, że para chce dać sobie jeszcze szansę na uratowanie swojego małżeństwa... Czy dziś są ze sobą? O tym muszą poinformować sami. 

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": zachowanie koleżanek Kamila oburzyło widzów. "Co za słaby tekst"

Ślub od pierwszego wejrzenia 7: Dorota i Piotr rozstali się

"Ślub od pierwszego wejrzenia 7": Czy Patrycja i Adam pozostali w małżeństwie?

Niemniej emocji dostarczyli widzom "Ślubu od pierwszego wejrzenia" Adam i Patrycja! W przypadku tej pary początek ich znajomości również zwiastował pozytywny finał. Adam od początku zabiegał o względy żony i bardzo się o nią troszczył. Patrycja jednak po jakimś czasie zaczęła ostentacyjnie pokazywać swoje niezadowolenie, gdyż stwierdziła, że Adam w swoich staraniach jest zbyt nachalny. Fani "Ślubu od pierwszego wejrzenia" mocno krytykowali uczestniczkę za jej zachowania względem męża, a po sytuacji, w której Patrycja ucieszyła się, że Adam od niej wyjeżdża byli pewni, że ta para również nie ma szansy na stworzenie szczęśliwego małżeństwa. Czy jednak przeczucia widzów okazały się słuszne?

Screen/Player.pl

Patrycja i Adam w finale "Ślubu od pierwszego wejrzenia" postanowili pozostać w małżeństwie! Na początku mogli sobie powiedzieć czegoś, czego nie mówili wcześniej:

PATRYCJA: W sumie tylko raz Ci to powiedziałam, że fajny facet jeszcze, miło Cię było poznać. Ja nie okazuje tak swoich uczuć, zamiast powiedzieć coś „wow”, to ja tylko powiem „ok, spoko”.

ADAM: Z mojej perspektywy jest bardzo dobrze. 

Kiedy przyszedł czas na ogłoszenie finałowej decyzji, Patrycja popłakała się! Kolejny miesiąc upłynął pod znakiem ich wspólnego mieszkania w Warszawie z siostrą Patrycji. Mama Adama zauważyła, że łączy ich uczucie i że widać, że są w sobie zakochani. Wydawać by się mogło, że ich uczucie idzie w dobrym kierunku. Z czasem atmosfera w ich małżeństwie gęstniała i Patrycja poprosiła Adama o... wyprowadzenie się! Adam próbował wrócić do żony, ale ta odmówiła!

To naprawdę spore zaskoczenie! 

Patrycja i Adam ze Ślubu od pierwszego wejrzenia zostali w małżeństwie

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Izabela w sukni ślubnej oraz Kamil w garniturze
Instagram @kamil.wegrzyn
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Kamil komentuje relację z Izą: "Ma ona swoją kontynuację!"
Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wreszcie skomentował małżeństwo z Izą. Co miał na myśli pisząc o "kontynuacji"?! Chce coś przekazać widzom?

Kamil w końcu zabrał głos po finale " Ślubu od pierwszego wejrzenia "! Opublikował wzruszający wpis, w którym opisał relację z Izą. Napisał o "kontynuacji, która jest powodem kolejnych, pozytywnych zmian"! Co miał na myśli pisząc te słowa?!  Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Iza i Kamil pokazali pierwsze wspólne zdjęcie po programie. Już nie muszą się ukrywać! "Ślub od pierwszego wejrzenia": Kamil komentuje relację z Izą po finale Kamil i Iza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" to niekwestionowani ulubieńcy piątej edycji show. Chociaż widzowie początkowo nie dawali szans ich relacji, oni udowodnili, że nie zawsze pierwsze wrażenie jest właściwe. Przez cały czas trwania programu, skupili się na tym, aby poznać nie tylko swoje dobre ale również te słabsze strony. Nie ukrywali, że dopadł ich kryzys ale również bardzo mocno pracowali nad tym, aby go zażegnać. I udało się! Kamil i Iza to jedyna para, która postanowiła pozostać w małżeństwie po eksperymentalnym miesiącu w "Ślubie od pierwszego wejrzenia". Teraz, gdy emisja programu już się zakończyła, wreszcie nie muszą ukrywać swojego uczucia.  Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" właśnie dzisiaj podsumował swój udział w programie. I wygląda na to, że ma dla fanów kolejne dobre wieści!  To była dobra, czy dobra decyzja? Zdecydowanie była ona DOBRA! Ma ona swoją kontynuacje, i jest powodem kolejnych, pozytywnych zmian teraz już nie tylko w moim życiu! - napisał na Instagramie  Internauci długo czekali na wpis, w którym w końcu będą mogli przeczytać o prawdziwych uczuciach swoich ulubieńców. Kamil jest z Izą przeszczęśliwy!  Z pewnością, mogę powiedzieć, że trafiłem w swoim życiu na wspaniałą...

Iza i Kamil z ŚOPW
Instagram@iziiij85
Newsy
Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zaraził Izę swoją niebezpieczną pasją! Niesamowite, że się do tego przekonała!
Związek Izy i Kamila z 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" kwitnie i wygląda na to, że 35-latka w pełni zaufała już mężowi, skoro przekonała się do jego pasji! Wygląda na to, że ona również zaczyna swoją przygodę w tym temacie.

Iza i Kamil z 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia"  to jedyna para, której udało się pozostać w małżeństwie. Teraz ich losy możemy śledzić za pośrednictwem mediów społecznościowych - wygląda na to, że Kamil właśnie jest na urlopie, który spędza oczywiście razem ze swoją żoną. Co więcej, z ostatniego InstaStories Kamila dowiadujemy się, że Iza najwyraźniej przekonała się do jego pasji, której w programie nieco się obawiała. Zobaczcie sami! Zobacz także:   "Ślub od pierwszego wejrzenia": Oni nie znaleźli miłości w programie. Co słychać u uczestników poprzednich edycji hitu TVN7?  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Kamil pochwalił się, do czego przekonał Izę! Na początku widzowie kompletnie przekreślili ich szanse na pozostanie w małżeństwie, jednak Iza i Kamil z 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" szybko udowodnili, że są dla siebie stworzeni. Pomimo kilku kryzysów, udało im się wszystko przetrwać i dziś są ze sobą bardzo szczęśliwi. Ostatnio na Instagramie Kamila pojawił się wpis, w którym przyznaje, że warto było wziąć udział w eksperymencie, bo naprawdę odnalazł w nim bratnią duszę! To była dobra, czy dobra decyzja? … Zdecydowanie była ona DOBRA! Ma ona swoją kontynuację i jest powodem kolejnych, pozytywnych zmian teraz już nie tylko w moim życiu! Z pewnością, mogę powiedzieć, że trafiłem w swoim życiu na wspaniałą osobę, mimo tego, że momentami nie było łatwo, teraz wiem, że na pewno było warto - napisał Kamil.  Widzowie mocno trzymają kciuki za tę parę i chętnie śledzą ich dalsze losy. Teraz z InstaStories Kamila dowiedzieliśmy się kolejnej ciekawostki z ich wspólnego życia. Chłopak zamieścił krótkie nagranie z Izą, na którym możemy zobaczyć, że jego żona...

„Ślub od pierwszego wejrzenia”: internauci ostro krytykują dobór par: „Nieetyczny kogel-mogel. Jesteście okrutni”. Ekspertka z show odpowiedziała
mat. prasowe
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Iga i Karol rozstali się!? Fani znaleźli dowód na to, że ich małżeństwo to już historia
To koniec związku Igi i Karola ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Na jaw wychodzą kolejne zaskakujące informacje!

Iga i Karol ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie są już razem? W sieci pojawia się coraz więcej dowodów, na to, że para nie jest już razem. Po zakończeniu emisji piątej edycji kontrowersyjnego eksperymentu ogłoszą swój rozwód? Na jaw wyszły kolejne zaskakujące dowody!  Iga i Karol ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"  rozstali się!? Iga i Karol szybko stali się najgłośniejszą parą piątej edycji " Ślubu od pierwszego wejrzenia ". Internauci od początku nie dają im szans i byli mocno zawiedzeni decyzją ekspertów, twierdząc wprost, że Karol idealnie pasował do Izy! Na profilu Igi Śmiechowicz zawrzało, a uczestniczka, która nie kryła swojego zadowolenia z wizerunku męża, stanęła w ogniu krytyki. Internauci na jej koncie w mediach społecznościowych wyrażali niezadowolenie z dopasowania par i krytykowali jej zachowanie podczas ślubu. W końcu Karol stanął w obronie Igi i napisał: Za wcześnie, by oceniać. Mamy dopiero połowę sezonu  Teraz  okazuje się, że para, która jest aktywna na Instagramie nie obserwuje wzajemnie swoich profili. Aktualnie to dosyć mocny dowód na to, że niewiele ich już łączy. Niebawem okaże się, czy podejrzenia internautów okazały się słuszne i para od początku była skazana na rozstanie? Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Poznaliśmy wszystkie pary 5. edycji! Niektórzy nie kryją rozczarowania... Iga szybko stała się najbardziej kontrowersyjną uczestniczką piątej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Po tym, jak w sieci spłynęła na nią fala hejtu mnóstwo osób okazuje jej wsparcie. Uczestniczka kontrowersyjnego eksperymentu pokazała kilka takich wiadomości!   

Kamil i Iza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
kamil.wegrzyn/Instagram
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Iza skomentowała rozstanie z Kamilem! "Ta decyzja jest ostateczna"
Była uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdradziła, dlaczego publicznie poinformowała o rozstaniu z mężem. Jak Iza znosi trudne chwile?

Iza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" podczas relacji na InstaStories odpowiedziała na pytania internautów o jej rozstanie z Kamilem. Fani chcieli dowiedzieć się, jak Iza znosi trudne chwile i czy decyzja o rozstaniu jest ostateczna. Iza odniosła się również do zarzutu, że publicznie ogłosiła, że nie jest już z mężem. Sprawdźcie, co napisała w sieci! Iza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" szczerze o rozstaniu z mężem Iza i Kamil wzięli udział w  piątej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" i wydawało się, że mają szansę stworzyć naprawdę szczęśliwy związek. W wielkim finale para ogłosiła, że chce być razem, a w sieci pojawiało się sporo ich wspólnych zdjęć i nagrań. Niestety, ponad tydzień temu Iza opublikowała na Instagramie wpis, który zszokował fanów hitu TVN7. Iza w krótkim oświadczeniu poinformowała, że jej związek z Kamilem to już przeszłość. Czasem w życiu przychodzi moment w którym musisz podjąć ważne decyzję. Mając nadzieję, że zmieni Twoje życie na lepsze. Wspólnie podjęliśmy decyzję o rozstaniu. Próbowaliśmy nie wyszło - napisała na portalu społecznościowym. Pomimo oświadczenia, fani programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" wciąż mają nadzieję, że Iza i Kamil przechodzą chwilowy kryzys, a decyzja o rozstaniu nie jest ostateczna. Internauci dopytywali ostatnio Izę, czy jest jeszcze szansa, że znów będzie z Kamilem. Jak zareagowała? Jak twoje samopoczucie? Czy wasza decyzja jest już ostateczna?- pytali internauci. - Ta decyzja jest ostateczna. Moje samopoczucie jest już dużo lepsze - odpisała Iza.  Co ciekawe, Iza podczas Q&A zdradziła, że nie mieszkała z Kamilem! Czy długo mieszkaliście razem? Nie mieszkaliśmy razem. Kamil się nie przeprowadził-...

Nasze akcje
kobieta pod prysznicem
Pielęgnacja
Wakacje przez cały rok? Z tymi kosmetykami to możliwe!
Partner
Pielęgnacja włosów farbowanych
Fryzury
Wygraj specjalny box z trzema wariantami kuracji do włosów 7 Sec od Gliss!
Partner
kosmetyki-glov
Pielęgnacja
Czy linia GLOV Natural Harmony to pielęgnacyjne trio doskonałe? Przetestowały ją Wizażanki!
Partner
kobieta w łazience
Pielęgnacja
Na ratunek suchym i zniszczonym włosom! Poznaj duet, dzięki któremu odzyskają zdrowy wygląd
Partner