serum la roche-posay
Chcę testować
kosmetyki bandi
Chcę testować
naturican
Chcę testować
kosmetyki maybelline new york
Chcę testować
kosmetyki vichy
Wyniki testu
equalibra
Chcę testować
sanelle
Laureaci
seysso
Wyniki testu
aa
Laureaci
kosmetyki iwostin
Wyniki testu
kosmetyki glov
Laureaci
kosmetyki aa
Wyniki testu
kosmetyki nivea
Laureaci
kosmetyki bourjois
Laureaci
kosmetyki eucerin
Laureaci
kosmetyki miss sporty
Wyniki testu
kosmetyki biotherm
Laureaci
kosmetyki seysso
Wyniki testu
kosmetyki avene
Laureaci
kosmetyki cerave
Laureaci
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Paweł gorzko o Kasi. "Miałem wrażenie, jakby była na lekach wspomagających"
SCREEN PROGRAMU "ŚLUB OD PIERWSZEGO WEJRZENIA"/PLAYER.PL
Newsy

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Paweł gorzko o Kasi. "Miałem wrażenie, jakby była na lekach wspomagających"

Paweł ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pierwszy raz tak szczerze opowiedział o rozwodzie z Kasią. Zdradził, dlaczego tak naprawdę się rozstali!

Związek Kasi i Pawła z 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" szybko został okrzyknięty przez widzów TVN jednym z najbardziej kontrowersyjnych w historii programu. Choć na początku małżonkowie się sobą zachwycili, szybko przeszli od euforii do tzw. "cichych dni", które prowadząc do frustracji, zakończyły się rozwodem. Teraz uczestnik postanowił opowiedzieć, co tak naprawdę sądzi o byłej żonie. Takich słów fani społecznego eksperymentu z pewnością się nie spodziewali!

Wzięliśmy udział w Sephora Wonderland, czyli największym święcie kosmetycznym!

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Paweł ostro o Kasi. "Przykro, że tak długo to ciągnęła"

"Ślub od pierwszego wejrzenia" już od sześciu sezonów bawi i wzrusza widzów TVN. To na naszych oczach kolejni, złaknieni miłości single postanowili oddać swoją przyszłość w ręce ekspertów i za pomocą szeroko zakrojonych badań psychologicznych i antropologicznych wejść w związek małżeński z zupełnie obcą sobie osobą. Choć dla części uczestników udział w show okazał się strzałem w dziesiątkę, to jednak większość z nich zakończyła program rozwodem. Już niebawem na antenie pojawi się 7. sezon "Ślubu od pierwszego wejrzenia", tymczasem fani show, dzięki odcinkom specjalnym, mogą dowiedzieć się, co słychać u bohaterów poprzednich odsłon miłosnego show.

W najnowszym odcinku wyjątkowego formatu, mogliśmy zobaczyć nie tylko bohaterów z pierwszych sezonów "Ślubu od pierwszego wejrzenia", ale też z ostatniej odsłony. Największe emocje wśród widzów wywołał jednak Paweł, były telewizyjny mąż Kasi. Do tej pory mężczyzna starał się unikać tematu nieudanego małżeństwa. Tym razem jednak nie wytrzymał.

- Całkiem inną osobą była podczas ślubu, miałem wrażenie, jakby była na jakichś lekach wspomagających. Uśmiechnięta, zadowolona, wszędzie jej było pełno. A później taka ponura siedziała sama, nie wiedziała, co jest grane - przyznał Paweł.

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Iga zdradza szczegóły swojej książki o show. "Wywoła zamieszanie"

SCREEN PROGRAMU "ŚLUB OD PIERWSZEGO WEJRZENIA"/PLAYER.PL

Uczestnik nie krył żalu do żony, podkreślając, że Kasia nie tylko miała zmienne nastroje, ale też wymijająco odpowiadała niemal na każde jego pytanie. Wyjątek stanowiła jej relacja z przyjaciółkami oraz mamą, z którą kontaktowała się kilkanaście razy dziennie, chętnie relacjonując jej swoją codzienność. By tego było mało, uczestnik podkreślił, że była żona miała zbyt wąskie zainteresowania, przez co dialog był jeszcze bardziej utrudniony.

- Widocznie mieliśmy inne tematy, zainteresowania. Ja ich mam sporo, Kasia ma tylko rolki, z tego co wiem, i swoją ulubioną prasę na stacji benzynowej. Nic więcej o niej nie wiem, jakiej muzyki słucha, jakie filmy ogląda, bo nawet filmu nie chciała ze mną obejrzeć - mówił gorzko Paweł.

Paweł nawiązał również do swojej decyzji w finałowym odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Choć w trakcie eksperymentu małżonkowie ewidentnie się do siebie dystansowali, nie starali się wspólnie poznać, a także unikali kontaktu wzrokowego i cielesnego - tu nawet ciepłe gesty, jak trzymanie za ręce czy przytulanie nie miało miały prawa bytu - to postanowili dać sobie szansę i pozostać w małżeństwie przez kolejny miesiąc. Co ciekawe, pomimo iż ta decyzja była obustronna, były mąż Kasi do tej pory nie może zrozumieć, dlaczego charyzmatyczna brunetka pokusiła się na kontynuowanie tej relacji.

- Byłem w szoku, gdy ona powiedziała, że chce zostać w tym związku. Dla mnie to było zdziwienie. Wszystko jest pod górkę, na "nie", a tutaj nagle odmienienie. Myślę sobie: kurde, to jest znowu ta Kasia, którą poznałem na ślubie. No tylko to trwało pół godziny, a potem wróciła ta, która była moją żoną - wyznał.

Ślub od pierwszego wejrzenia:
Screen/Player.pl

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Paweł wbija szpilę Kasi! Fani: "I tak za długo grzeczny byłeś" 

Zaledwie dwa tygodnie po podjęciu decyzji o jeszcze jednej szansie na budowanie małżeństwa, Paweł postanowił podjąć decyzję o rozwodzie.

- Trochę honoru trzeba mieć, nie będę szedł tam, gdzie mnie nie chcą. Tylko najbardziej mi jest przykro, że tak długo to ciągnęła.

Podczas odcinka specjalnego "Ślubu od pierwszego wejrzenia" również Kasia postanowiła przyznać, jak z jej perspektywy wyglądało małżeństwo z Paweł. Uczestniczka podkreśliła, że mężczyzna spodobał jej się już od pierwszego wejrzenia, jednak postępująca choroba, jaką wykryto u niej w trakcie nagrywania show sprawiła, że bohaterka hitu TVN jeszcze bardziej nie mogła odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Ból, zmienność nastrojów, a także stres związany z kamerami oraz nową sytuacją, jaką było małżeństwo sprawiły, że Kasia zamknęła się w sobie. 

Dziś była żona Pawła czerpie z życia pełnymi garściami. Kasia nie tylko wyraźnie schudła, postawiła na rozwój osobisty, ale też świetnie odnajduje się w roli instagramowej influencerki. Paweł za to stara się chronić swoją prywatność i cieszyć się nowym związkiem u boku nowej partnerki, która okazała się być kuzynką jego byłej żony.

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Kasia ma żal do Pawła? "Człowieka poznaje się po tym jak kończy"

Ślub od pierwszego wejrzenia: Paweł z nową partnerką
Instagram@_pawel_olejnik

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Paweł zamienił Kasię na inną. "To mu się opłaciło"
Screen programu "Ślub od pierwszego wejrzenia"/Player.pl
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Paweł zamienił Kasię na inną. "To mu się opłaciło"
To już pewne, Paweł z 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jest znów zakochany! Kim jest jego wybranka? Była żona uczestnika odpowiedziała. Będziecie zaskoczeni!

Związek Kasi i Pawła z 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zakończył się tak szybko, jak się zaczął. Choć para na początku się sobą zachwyciła, to w finale podjęła decyzję o rozwodzie, motywowaną odmiennym sposobem spojrzenia na życie. Teraz, gdy od zakończenia nagrań do społecznego eksperymentu minęło już ponad pół roku okazało się, że serce Pawła jest już zajęte! Co ciekawe, wszystko dzięki... jego byłej żonie. - Dość szybko się poznaliśmy, w sumie to też zasługa Kasi - wyznał przejęty Paweł w rozmowie z "Dzień Dobry TVN". Kim jest jego wybranka? Kasia zdradziła prawdę! "Ślub od pierwszego wejrzenia": Paweł już jest zakochany! Udział w społecznym eksperymencie TVN, polegającym na zaaranżowaniu małżeństw zupełnie obcych sobie osób, dopasowanych na podstawie szeroko zakrojonych badań psychologicznych i antropologicznych dla wielu par okazał się strzałem w dziesiątkę. Dzięki programowi miłość odnaleźli Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak , a także Agnieszka Łyczakowska i Wojtek Janik , którzy niebawem przywitają na świecie swoje pierwsze dziecko. Nic więc dziwnego, że kolejne edycje miłosnego show cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Za nami finał 6. sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Wiemy już, że jedyną parą, jaka postanowiła kontynuować swoją relację poza kamerami są Aneta i Robert, którzy niebawem zostaną rodzicami.  Niestety, dla pozostałych uczestników najnowszej edycji programu, eksperyment zakończył się fiaskiem.  Julia zażądała rozwodu  podczas finałowego odcinka show, również   małżeństwo Kasi i Pawła nie przetrwało próby czasu , a w sieci pojawiła się masa plotek, jakoby Kasia pozwała byłego męża o alimenty , co szybko zdementował Paweł.  Teraz, gdy od...

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Kasia o swoim udziale w show. "Na miejscu Pawła bym siebie poszarpała"
Screen Programu "Ślub od pierwszego wejrzenia"/Player.pl
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia". Kasia o swoim udziale w show. "Na miejscu Pawła bym siebie poszarpała"
Tuż przed finałem 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" Paweł wyprowadził się od Kasi. Dziewczyna ostro oceniła swoje zachowanie. Ich małżeństwo da się uratować?

Kasia i Paweł mają jeszcze szansę uratować małżeństwo? Finał 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zbliża się wielkimi krokami, tymczasem małżonkowie po ostrej wymianie zdań w obecności eksperta, Piotra Mosaka, postanowili, że Paweł wyprowadzi się z mieszkania Kasi.  Na miejscu Pawła ja bym siebie poszarpała - wyznała skruszona Kasia. Co tam się zadziało?! "Ślub od pierwszego wejrzenia". Kasia ostro o swoim zachowaniu w programie Atmosfera wokół 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" staje się coraz bardziej gorąca, a finał sezonu zbliża się wielkimi krokami. Nic więc dziwnego, że sympatycy miłosnego hitu TVN z napięciem śledzą losy swoich ulubieńców z wypiekami na twarzach doszukując się przesłanek, czy związki ich ulubieńców przetrwały, czy też zakończyły się fiaskiem. I choć na początku sezonu, to Kasia i Paweł byli uznawani za faworytów show, a podczas ślubu i wesela nie szczędzili sobie czułych pocałunków , to z czasem szybko otrzymali miano jednej najbardziej kontrowersyjnych par w historii programu. Po tym, jak Kasia wyznała, że   mąż nie jest dla niej atrakcyjny , spadła na nią fala hejtu. Później było jeszcze gorzej. Dziewczyna wyraźnie wycofała się z relacji z programowym mężem, jednak do największej eskalacja konfliktu doszło w obecności eksperta programu - Piotra Mosaka. Okazało się, że Kasia  potrafi 20 razy dziennie kontaktować się ze swoją mamą . Co więcej, dużo czasu poświęca również swoim koleżankom, przez co gdy przychodzi do rozmów z małżonkiem, jest już zmęczona dialogami. Po długich rozmowach, para postanowiła jednak dać sobie kolejną szansę.  Paweł w końcu przekonał do siebie Kasię , a wszystko dzięki... zakupom! - Odkupił następne winy. Zabrał mnie...

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Kasia wbija szpilę Pawłowi. Fani: "trzeba wiać. Toksyczna relacja"
MAT. PRASOWE, SCREEN ZE "ŚLUBU OD PIERWSZEGO WEJRZENIA"
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Kasia wbija szpilę Pawłowi. Fani: "trzeba wiać. Toksyczna relacja"
Atmosfera pomiędzy Kasią, a Pawłem ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" coraz bardziej się zagęszcza, a fani show już wróżą im rozwód. Najnowsze zachowanie dziewczyny rozwścieczyło widzów.

Szósta edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie przestaje zaskakiwać. Choć na początku sezonu to właśnie Kasia i Paweł byli okrzyknięci jako faworyci najnowszej odsłony matrymonialnego hitu TVN 7, to najnowsze wydarzenia sprawiły, że sympatycy społecznego eksperymentu już wróżą tej dwójce rychły rozwód. Co ciekawe, to właśnie wstępnie zachwycona telewizyjnym mężem Kasia, szybko postanowiła się do niego zdystansować, a jej najnowsze zachowanie sprawiło, że widzowie Telewizyjnej Siódemki nie zostawili na niej suchej nitki. Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Kasia pokazała nowe zdjęcie. Fani: "Usta powiększałaś"?  "Ślub od pierwszego wejrzenia": widzowie rozwścieczeni zachowaniem Kasi wobec Pawła Atmosfera wokół 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" staje się coraz bardziej gorąca, a Kasia zbiera liczne nieprzychylne uwagi ze strony internautów. Widzowie są nie tylko oburzeni obojętnością dziewczyny, ale przede wszystkim tym, że choć na początku znajomości z Pawłem chętnie obdarowywała go czułościami , to po nocy poślubnej jej zachowanie diametralnie zmieniło. Co więcej, Kasia po namiętnych uściskach i płomiennych pocałunkach wyznała, że mąż nie jest dla niej atrakcyjny . - Muszę przyznać, że nie pociągasz mnie fizycznie - mówiła w jednym z odcinków Kasia. Sympatycy społecznego eksperymentu TVN szybko okrzyknęli ją więc "drugą Igą" - najbardziej kontrowersyjną uczestniczką w historii polskich edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", która została oskarżona przez męża o toksyczne zagrywki i manipulacje. Teraz o to samo widzowie obwiniają Kasię, a po najnowszym odcinku miłosnego hitu TVN 7, jawnie proszą Pawła, by rozstał się z żoną. Zobacz także:  "Ślub...

'Ślub od pierwszego wejrzenia" zdradziła warunki uczestnictwa w show. "Tego wymaga produkcja"
Instagram @agnieszka_lyczakowska
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka zdradziła warunki uczestnictwa w show. "Tego wymaga produkcja"
Agnieszka Łyczakowska znalazła w "Ślubie od pierwszego wejrzenia" prawdziwą miłość, jak się jednak okazuje, droga nie była łatwa. Co muszą zrobić uczestnicy, by wystąpić w programie? Będziecie zaskoczeni!

Kontrowersyjny program "Ślub od pierwszego wejrzenia" budzi wiele skrajnych emocji wśród widzów stacji TVN. To na naszych oczach pragnący miłości single wstępują w związek małżeński z zupełnie obcą sobą osobą, która została dopasowana do nich na podstawie szeroko zakrojonych badań psychologicznych i antropologicznych. Jak się jednak okazuje, dla wielu par uczestnictwo w społecznych eksperymencie okazało się strzałem w dziesiątkę. Do szczęśliwców należą m.in. Agnieszka Łyczakowska i Wojciech Janik, którzy niedawno zostali rodzicami. Teraz Agnieszka postanowiła otworzyć się przed fanami i zdradzić co nieco na temat produkcji hitu TVN. Okazuje się, że aspirujący telewizyjni małżonkowie przed udziałem w programie muszą spełnić jeden, bardzo ważny warunek. Poznajcie szczegóły! "Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka szczerze o kulisach programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" okazał się tak wielkim hitem stacji TVN, że nawet w dobie pandemii postanowiła nagrywać kolejne edycje serii. Za nami finał 6. odsłony społecznego eksperymentu. I choć  małżeństwo Kasi i Pawła zakończyło się  fiaskiem, a   Julia zażądała rozwodu  podczas finałowego odcinka show, to jedna z par nadal tworzy szczęśliwy związek poza kamerami. Aneta i Robert nie tylko wciąż pozostają w małżeństwie. Agnieszka i Wojtek już podczas ślubu "w ciemno" wpadli sobie w oko. Para podczas wesela, a także po nim nie szczędziła sobie czułości, a podczas finału sezonu ogłosiła, że zamierza pozostać w małżeństwie. Od tego czasu minęły już prawie dwa lata, a Agnieszka i Wojtek wciąż darzą się ogromnym uczuciem, a ich rodzina niebawem się powiększy .  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka o warunkach uczestnictwa w programie...

Nasze akcje
„Wygląd na skórze, trwałość i lekkość sprawiają, że aż chce się po niego sięgać”. Krem koloryzujący od Rare Beauty przetestowany!
MAKIJAŻ
Krem koloryzujący od Rare Beauty już przetestowany!
Partner
akademia sysoss
fryzury
Co może zrobić dla włosów keratyna?
Partner
pielęgnacja skóry
Pielęgnacja
Innowacyjne urządzenia Braun. Mamy dla was kody zniżkowe!
Partner
akademia sysoss
fryzury
Jak wykonywać olejowanie, a jak myć włosy metodą OMO?
Partner