Chcę testować
kosmetyki maybelline new york
Wyniki testu
żele Unimil
Chcę testować
Octenisept
Chcę testować
kosmetyki glov
Wyniki testu
krem la roche-posay
Wyniki testu
health labs
Laureaci
health labs
Laureaci
sensodyne
Laureaci
kosmetyki yope
Wyniki testu
kosmetyki aa
Wyniki testu
aa
Wyniki testu
farby do włosów L'Oréal Paris
Laureaci
Garnier Body Superfood
Laureaci
kosmetyki veoli botanica
Laureaci
kosmetyki garnier
Laureaci
kosmetyki ziaja
Wyniki testu
szminka avon
Laureaci
maskara avon
Laureaci
kosmetyki aa wings of color
Wyniki testu
Ślub od pierwszego wejrzenia: Laura
mat. prasowe
Newsy

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Laura pokazała pierwsze zdjęcie po rozstaniu z Maciejem! Samotność jej służy? 

Laura i Maciej to jedna z par, która wzięła udział w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". Niestety ich związek nie przetrwał, chociaż widzowie pokładali w parze ogromne nadzieje. Na instagramie Laury pojawiło się selfie, które może sugerować zmiany w życiu kobiety. Czy na nowo odnalazła szczęście?

Droga Laury i Macieja ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie miała happy endu. Widzowie pamiętają, że na początku programu para była sobą wyraźnie zafascynowana, jednak im więcej czasu spędzali razem, tym bardziej okazywało się, że ich charaktery niekoniecznie do siebie pasują. Konflikt pomiędzy nimi stał się na tyle silny, że postanowili nie kontynuować swojego małżeństwa. Jak teraz układa się Laurze?

Wzięliśmy udział w Sephora Wonderland, czyli największym święcie kosmetycznym!

Laura i Maciej ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

W trakcie finału 5. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" para zgodnie przyznała, że nie planuje spędzić ze sobą reszty życia. Przypomnijmy, że początki ich związku zapowiadały się obiecująco, jednak z czasem uległość Maćka zaczęła przeszkadzać Laurze, a kłótnie w małżeństwie zaczęły być nieodłącznym elementem ich relacji. Pomimo tego, że Laura i Maciej zdecydowali w finale programu, że będą kontynuować małżeństwo, uczestniczka po dwóch tygodniach zmieniła zdanie i zdecydowała, że chce wziąć rozwód. 

Maciej mocno przeżył rozstanie z Laurą. Deklarował nawet, że zrobi wszystko, aby nie stracić kontaktu z programową żoną, nawet jeśli te relacje będą tylko przyjacielskie. Okazuje się jednak, że dziś już nie mają ze sobą kontaktu, co uczestnik potwierdził w wywiadzie z "Dzień Dobry TVN". Jak wygląda życie Laury po rozstaniu? Internauci snują teorię, że uczestniczka związała się z... Karolem! Ma to tym świadczyć to, że uczestnik obserwuje ją ze swoich dwóch kont na Instagramie! W dodatku spostrzegawczy widzowie dopatrzyli się również kilku innych szczegółów na zdjęciach uczestniczki. 

Do tej pory ani Karol ani Laura nie odnieśli się do tych spekulacji. Czy możliwe, że łączy ich coś więcej? A może wciąż są singlami i na razie nie chcą tego zmieniać? Laura opublikowała właśnie swoje pierwsze zdjęcie po rozstaniu z Maćkiem. Jak radzi sobie z samotnością? Zobaczcie, jak dziś wygląda Laura ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia". 

Zobacz także: 

Laura ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jest zdecydowanie najskromniejszą uczestniczką piątej edycji show. W ciągu trwania programu nie podzieliła się ani jednym zdjęciem bezpośrednio nawiązującym do jej relacji z Maciejem. Dziś już wiadomo, że ten związek to przeszłość. Laura właśnie pokazała pierwsze zdjęcie od rozstania, na którym widać jak się uśmiecha. 

Laura
Instagram@lori.label.love

Internauci są pewni, że Laura jest ponownie szczęśliwie zakochana, a jej wybrankiem jest uczestnik tej samej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Czy to możliwe, że Laurę i Karola połączyło uczucie? Internauci zauważyli, że Karol obserwuje Laurę z dwóch kont na Instagramie, a to tylko jeden z dowodów, które świadczą, że tych dwoje ma ze sobą kontakt. Jaka jest prawda? Może niedługo sami zainteresowani zabiorą głos w tej sprawie, aby potwierdzić lub zaprzeczyć domysłom. 

Karol i Laura ze
mat. prasowe, Instagram @karol.maciesz

Karol i Laura ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" są parą?
mat. prasowe, Instagram @karol.maciesz
Newsy
Karol i Laura ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" są parą?! Widzowie znaleźli dowody!
Widzowie są przekonani, że Karol i Laura ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" są w szczęśliwym związku. Znaleźli kilka dowodów na to, że to prawda! Zobaczcie.

Związek Igi i Karola ze " Ślubu od pierwszego wejrzenia " rozpadł się z hukiem już podczas finału 5. edycji show. Czy możliwe, aby serce uczestnika ponownie było zajęte i to przez inną uczestniczkę z tej samej edycji? Fani mają niepodważalne dowody na to, że Karol i Laurą są parą! Zobaczcie, co ich do tego przekonało!  Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Laura komentuje rozstanie z Maciejem. "Czasami potrzeba..." Laura i Karol ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" są razem? Przed widzami "Ślubu od pierwszego wejrzenia" trudno cokolwiek ukryć! Od razu zauważyli, że Karol po emisji finału programu nie jest smutny. Nieudana relacja z programową żoną nie odebrała mu radości z życia. Chociaż Karol nie jest tak aktywny na Instagramie jak np. Kamil i Iza to sporadycznie stara się pokazywać, co aktualnie się u niego dzieje.  Karol i Iga to nie jedyna para, której się nie udało. Swoją relację zakończyli także Maciej i Laura. Wygląda jednak na to, że to nie koniec zmian. Widzowie podejrzewają, że Karola i Laurę może łączyć coś więcej. Dlaczego? Widzowie dogłębnie analizują zdjecia dodawane przez uczestników. Na jednej z fotek Laury dopatrzyli się sylwetki Karola odbijającej się w telewizorze. Jednak te spostrzeżenia to tylko poszlaki. Tą najbardziej przekonującą jest jednak fakt, że Karol obserwuje Laurę ze swoich dwóch kont na Instagramie!  Karol obserwuje Laurę z dwóch swoich kont. Nikogo innego w ten sposób nie dodał - piszą fani  Czyżby faktycznie tych dwoje łączyło coś więcej? Myślicie, że zdecydują się odnieść do tych doniesień czy może mają już dość medialnego szumu wokół siebie i wolą trzymać się z dala od mediów?  Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Oliwia...

Karol i Laura ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" są parą?
mat. prasowe, Instagram @karol.maciesz
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": To kolejny dowód na związek Karola i Laury? Zdradziła ich... pasja?! 
Fani z niecierpliwością czekają na potwierdzenie związku Laury i Karola ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Czyżby nowe zdjęcie Laury było delikatną sugestią?

Czy Karol i Laura ze " Ślubu od pierwszego wejrzenia " okażą się być pierwszą parą w historii programu, która związała się ze sobą po rozpadzie "programowych" małżeństw? Internauci podejrzewają, że tych dwoje ma się ku sobie, a sami zainteresowani nie wykluczają, że ich serca mogą być ponownie zajęte... Nowe zdjęcia to kolejny niewinny dowód na to, że mogą być razem?!  Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Laura już poprawia urodę! Robi to dla Karola? Laura ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" podziela pasję Karola?  Karol i Laura wzięli udział w piątej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Jednak, mimo pozytywnego nastawienia do partnerów, ani ona ani on nie znaleźli miłości w programie. Pomiędzy Karolem a Igą nie układało się, a ich odmienne charaktery zbyt mocno się ze sobą ścierały, by można było uratować relację. Karol przyznał, że czuł się zmanipulowany przez żonę i to on zadecydował o definitywnym rozstaniu. W przypadku Laury było nieco inaczej. Ona początkowo była zauroczona "programowym" mężem Maciejem, jednak jego podejście do życia i zmienność w podejmowanych decyzjach sprawiły, że nie chciała kontynuować z nim małżeństwa i zadecydowała o rozwodzie .  Wiele wskazuje jednak, że "Ślub od pierwszego wejrzenia" przyniósł Karolowi i Laurze nową miłość... Internauci są pewni, że tych dwoje związało się ze sobą po programie. W sieci pojawiły się informacje, że Laura i Karol byli widziani razem, a niektórzy są pewni, że wizerunek uczestnika widoczny jest na jednym ze zdjęć Laury na Instagramie ! Niedawno uczestniczka pokazała również zdjęcie kartki z kalendarza, na którym widniał napis: I <3 bejbe". Żeby tego było mało, Laura zrobiła się coraz aktywniejsza na...

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Laura skomentowała związek z Karolem
mat. prasowe
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Laura komentuje związek z Karolem! Zamieściła piękny wpis 
Karol i Laura ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie muszą się już ukrywać. Laura swoje uczucia skwitowała pięknym zdaniem! Idealne podsumowanie ich miłości?

Laura i Karol zgłosili się do " Ślubu od pierwszego wejrzenia " by znaleźć miłość. Chociaż ich programowe małżeństwa okazały się niewypałem, ostatecznie program faktycznie odmienił ich życie uczuciowe! Laura i Karol z tej samej edycji tworzą szczęśliwy związek i chociaż początkowo nie chcieli mówić o tym publicznie, ich tajemnicę odkryli fani.  Laura właśnie dodała wzruszający wpis, który idealnie obrazuje jej uczucia do Karola. Musicie to zobaczyć!  Zobacz także:  Laura i Karol ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" są parą? Karol zdradził prawdę "Ślub od pierwszego wejrzenia": Laura komentuje związek z Karolem Przed fanami "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nic się nie ukryje! Niedawno zakończył się 5. sezon uwielbianego przez widzów ślubnego show, w którym uczestnicy parowani są ze sobą na podstawie badań antropologicznych i psychologicznych. W ostatecznym rozrachunku tylko jedna para pozostała w małżeństwie. W przypadku Igi i Karola a także Maćka i Laury relacje nie zakończyły się happy endem, jednak... okazało się, że po udziale w programie powstała jeszcze jedna para!  Fani już od dawna podejrzewali, że Karola i Laurę może łączyć coś więcej . Ci najbardziej spostrzegawczy dostrzegli, że Karol obserwuje Laurę z dwóch kont na Instagramie, a nawet dostrzeżono sylwetkę uczestnika na jednym z jej zdjęć na Instagramie. Ostatecznie domysły o związku potwierdziły się, gdy jedna z fanek opublikowała wspólne zdjęcie Karola i Laury trzymających się za ręce. Karol w rozmowie z "Dzień Dobry TVN" potwierdził związek z Laurą i dodał, że nie chcą dzielić się swoimi uczuciami publicznie. Niedługo później Laura po raz pierwszy zareagowała na komentarze widzów na temat nowego związku, a teraz dodała wzruszający wpis,...

Laura i Maciej na weselu. "Ślub od pierwszego wejrzenia"
mat. prasowe
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Laura przeraziła Macieja wyznaniem: "Generalnie mam problemy z piciem"
Laura podczas wesela zdecydowała się na wyznanie. Nie wiedziała, że mówi o trudnym temacie dla Macieja... Jak zakończyła się ta rozmowa?

Laura i Maciej to zdecydowanie najbardziej dobrana para " Ślubu od pierwszego wejrzenia ". Pokochali ich nie tylko widzowie, ale również wszyscy goście, którzy zgromadzeni byli na ich niezwykłym weselu. Laurę i Macieja łączyło dużo więcej niż mogli sobie wyobrazić. Na przyjęciu uśmiech nie schodził im z ust do momentu wyznania Laury, które przeraziło Macieja;  - Ja w ogóle generalnie mam problemy z piciem, więc dobrze jak mnie będzie ktoś tyrpać - powiedziała - Jak to z piciem?! - odparł przerażony  Maciej ma za sobą bardzo trudne doświadczenia, jednak co dokładnie miała na myśli Laura wypowiadając to zdanie?  Zobacz także:  „Ślub od pierwszego wejrzenia”: widzowie wyśmiewają Igę i wróżą jej rozwód. Karol postanowił stanąć w obronie żony "Ślub od pierwszego wejrzenia": Maciej i Laura są coraz bardziej zauroczeni  Wygląda na to, że Maciej i Laura ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie mogli trafić lepiej! Goście weselni zakochali się w tej parze niemalże od pierwszej chwili. Podobne wrażenia zdają się mieć widzowie. Maciej i Laura idealnie się uzupełniają. Niemalże od razu a jednocześnie nieświadomie stali się dla siebie nawzajem wsparciem. Brat Macieja zauważył, że dzięki Laurze uczestnik otworzył jak nigdy dotąd i jest pewny, że to właśnie z tą kobietą będzie szczęśliwy.  - Cieszę się, że poznałam takiego wspaniałego człowieka, który stoi obok mnie i jestem pełna nadziei, że to wszystko będzie cudownie wyglądało. Cieszę się, że jesteśmy razem - przyznała Laura przed gośćmi Z kolei Maciej zadeklarował swoje zaangażowanie, obiecując że zrobi wszystko, aby jego nowy związek z Laurą przetrwał:  Ja do tego podchodzę bardzo poważnie i będę się starał, żeby to wyszło. Obiecuje,...

Nasze akcje
kobieta pod prysznicem
Pielęgnacja
Wakacje przez cały rok? Z tymi kosmetykami to możliwe!
Partner
Pielęgnacja włosów farbowanych
Fryzury
Wygraj specjalny box z trzema wariantami kuracji do włosów 7 Sec od Gliss!
Partner
kosmetyki-glov
Pielęgnacja
Czy linia GLOV Natural Harmony to pielęgnacyjne trio doskonałe? Przetestowały ją Wizażanki!
Partner
kobieta w łazience
Pielęgnacja
Na ratunek suchym i zniszczonym włosom! Poznaj duet, dzięki któremu odzyskają zdrowy wygląd
Partner