Vichy Neovadiol
Wyniki testu
kosmetyki nivea
Wyniki testu
Chcę testować
kosmetyki maybelline new york
Wyniki testu
żele Unimil
Chcę testować
Octenisept
Chcę testować
kosmetyki glov
Wyniki testu
krem la roche-posay
Wyniki testu
health labs
Laureaci
health labs
Laureaci
sensodyne
Laureaci
kosmetyki yope
Wyniki testu
kosmetyki aa
Wyniki testu
aa
Wyniki testu
farby do włosów L'Oréal Paris
Laureaci
Garnier Body Superfood
Laureaci
kosmetyki veoli botanica
Laureaci
kosmetyki garnier
Laureaci
kosmetyki ziaja
Wyniki testu
szminka avon
Laureaci
Finał 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Screen/Player.pl
Newsy

„Ślub od pierwszego wejrzenia” finał: Kto wziął rozwód, a kto pozostał w małżeństwie? Nie obyło się bez zaskoczeń 

Za nami finał 5. edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia”. Ostatni odcinek kultowego show TVN 7 dostarczył nam wiele emocji i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Polały się łzy i nie zabrakło ostrej wymiany zdań. Które pary się rozstały, a kto zdecydował się kontynuować związek poza kamerami?

Po równo miesiącu od zawarcia związku małżeńskiego, pierwszych zauroczeniach, sporach, a nawet poważnych awanturach zakończonych „cichymi dniami” i gorzkimi łzami, przyszedł czas ostatecznego rozliczenia związków bohaterów 5. edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia”. Za nami finałowy odcinek, podczas którego trzy pary musiały podjąć ostateczną decyzję o rozwodzie, lub pozostaniu w związku z telewizyjnym współmałżonkiem. Kto się rozstał, a kto postanowił kontynuować wspólną przygodę? Sprawdźcie!

Wzięliśmy udział w Sephora Wonderland, czyli największym święcie kosmetycznym!

Finał 5. edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia”

Nie da się ukryć, że piąta edycja „Ślubu od pierwszego wejrzenia” już od pierwszych odcinków show budziła wiele kontrowersji. Widzowie hitu TVN nie tylko ostro oceniali aparycję uczestników wyzywając Igę od „meliniar” i wyśmiewając kobiece kształty Izabeli, ale także byli rozwścieczeni wyborem dokonanym przez ekspertów. Według sympatyków społecznego eksperymentu polegającego na zaaranżowaniu ślubu zupełnie obcych sobie osób na podstawie szeroko zakrojonych badań psychologicznych i antropologicznych, Iza i Kamil, Laura i Maciej, a przede wszystkim Iga i Karol zupełnie do siebie nie pasowali, a specjaliści popełnili ogromy błąd łącząc ich w pary. Czy również uczestnicy programu podzielają ich zdanie? Co wydarzyło się w wielkim finale show?

Zobacz także: Iga ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” załamana hejtem! Wylicza wyzwiska: „Paszteciara, brzydka, meliniara”. Szokujące... 

Laura i Maciej ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” zdecydowali się na rozwód?

Laura i Maciek z 5. edycji programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” na początku byli sobą naprawdę zafascynowani. Jednak wraz z upływem kolejnych tygodni pojawiały się pomiędzy nimi pewne komplikacje, wynikające z wycofania Macieja oraz licznych wątpliwości Laury. Z czasem również religijność chłopaka i jego zbytnia ugodowość stały się kością niezgody, a ciemnowłosa piękność zamiast powiedzieć partnerowi wprost, co jej przeszkadza, tłumiła w sobie złość w obawie przed zranieniem męża, przez co para bardzo się od siebie oddaliła.

W końcu nadszedł czas ogłoszenia decyzji ekspertom. Laura i Maciek podziękowali sobie wzajemnie za ten wspólny miesiąc i zdecydowali dać sobie szansę na kolejny miesiąc i pozostali w małżeństwie!

Ja chciałbym pozostać w związku, natomiast mam świadomość, że jeszcze potrzebujemy czasu, aby podjąć tą decyzję taką do końca – powiedział Maciek.

Laura również z uśmiechem na ustach dodała, że chce dać Maciejowi jeszcze jedną szansę.

Finał 5. edycji
Screen/Player.pl

Po miesiącu kamery TVN 7 po raz kolejny odwiedziły bohaterów społecznego eksperymentu. Wtedy okazało się, że ich relacja diametralnie się zmieniła. Najpierw dowiedzieliśmy się, że Maciek zamieszkał z Laurą, gdyż w jego mieszkaniu zepsuł się piec. Później okazało się, że Maciej miał wypadek samochodowy. Po tym wydarzeniu małżonkowie bardzo się od siebie odsunęli, a Laura stwierdziła, że pragnie rozwodu.

- Mam takie poczucie, że ty będziesz sobie robił nadzieje, a ja nie będę nic czuła - powiedziała Laura do Maćka w kwestii rozwodu. 

- Starałem się pokazać, że mi zależy, że chcę budować związek, no i będąc szczerym nie spodziewałem się takiej decyzji ze strony Laury - powiedział ze łzami w oczach Maciek. 

Maciek ze
kadr z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia"

Iga i Karol ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” pozostali w małżeństwie po programie?

Choć podczas zaślubin zarówno Iga, jak i Karol nie kryli radości z doboru partnera, relacja tej dwójki szybko przeistoczyła się w emocjonalny rollercoaster. Para zaliczyła nie tylko „ciche dni”, ale też poważną kłótnię podczas której Iga zalała się łzami. By tego było mało, podczas finałowego odcinka okazało się, że kamery zarejestrowały tylko część ich nieporozumień. Jak przyznał Karol w rozmowie z ekspertami, Iga zmyślnie dążyła do tego, by w telewizji nie pokazano prawdy o ich związku.

Iga mnie zraniła – wyznał Karol w rozmowie z ekspertami.

Na pytanie, co dokładnie między nimi zaszło, dodał:

To były przykre słowa, dotyczyły mojej osoby: że kłamię, jestem osobą dwulicową - wyjaśniał. Ona mówiła, że to jest prawda i mi ją przedstawiała. W pewnym momentach późniejszych czułem się osobą zmanipulowaną. Dopiero jak wracałem do siebie do domu i pobyłem sam ze sobą, to stwierdzałem, że ja taki nie jestem. Ona swoją władczością nie pozwoliła mi dojść do zdania i wyrażenia swoich opinii i jeżeli ja próbowałem, to byłem gaszony przez jej zachowanie. Moje argumenty to nie były dla niej argumenty – dodał. Większość rzeczy działo się poza kamerami. Dała mi nawet do zrozumienia, że ona nasze rozmowy nagrywa, co dla mnie jest niedopuszczalne – mówił dalej Karol.

Z kolei Iga podkreśliła, że nie ma zamiaru ujawniać szczegółów relacji, która łączy ją z Karolem.

Powiem tylko o rzeczach, o których chcę. Nie będę mówić o wszystkim, bo nie ukrywam, że pewne rzeczy chcę zachować dla siebie – wyznała ekspertom Iga. Nie chciałabym tutaj poruszać tych tematów bo to jest lawina tematów. Nie chcę ukrywać informacji, ale to dotyczy ściśle mojego życia prywatnego. Ja po prostu o tym nie powiem – ciągnęła. 

„Ślub od pierwszego wejrzenia”: Karol wyznał, co Iga robiła poza kamerami „Czułem się zmanipulowany”
mat. prasowe

Gdy przyszedł czas decyzji, Iga zaskoczyła wszystkich i  podjęła decyzję, że chce pozostać w małżeństwie.

Myślałam o tej decyzji do ostatniego momentu, ale zgłaszając się do tego eksperymentu powiedziałam sobie, że jeżeli nie będę na sto procent pewna, że „nie” to nie powiem „nie” - przyznała Iga.  Ja wchodząc w ten program powiedziałam, że się nie poddam. Dam sobie jeden miesiąc kiedy kamery zgasną. Dlatego moją decyzją jest, że chcę pozostać w tym małżeństwie - dodała.

Zupełnie inne zdanie miał jednak Karol. 

A moją decyzją przemyślaną jest sto procent rozwód - podsumował krótko Karol.

Finał 5. edycji
Screen/Player.pl

Iza i Kamil ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” pozostali małżeńswem po zakończeniu show?

Gdy tylko okazało się, że Izabela i Kamil zostali do siebie dopasowani przez ekspertów „Ślubu od pierwszego wejrzenia”, w sieci zawrzało. Internauci nie tylko ostro krytykowali różnicę wieku pomiędzy partnerami, ale również ich aparycję, podkreślając, że Iza powinna być żoną Karola. Z czasem pozytywne nastawienie małżonków, ich otwartość, a także ogromne wsparcie ze strony bliskich sprawiły, że Iza i Kamil zostali okrzyknięci jednym z najsympatyczniejszych i najlepiej dobranych małżeństw w historii programu. Z czasem jednak pomiędzy tą dwójką zaczęło się nieco psuć, a tuż przed wielkim finałem programu pojawiły się zazdrość i brak zaufania. Czy ostatnie zdarzenia wpłynęły na decyzję Izy i Kamila? Oczywiście, że tak!

Choć Iza i Kamil mają za sobą gorsze dni, to podczas spotkania z ekspertami z radością ogłosili, że chcą być dalej razem. Podziękowali sobie za wspólny miesiąc i podkreślili, że mają nadzieję, że to dopiero początek ich wspólnej przygody.

Dzięki Wam nasze dni są teraz kolorowe i radosne, bo gdyby nie wy, to by nas tutaj nie było - powiedziała Iza do ekspertów, a następnie razem z Kamilem wręczyła im drobne upominki.  

Finał 5. edycji
Screen/Player.pl

Miesiąc po ogłoszeniu decyzji kamery TVN 7 odwiedziły telewizyjnych małżonków, by sprawdzić, że Iza i Kamil nadal pragną być ze sobą. Tedy dowiedzieliśmy się, że pomiędzy małżonkami brakuje bliskości, co potęguje frustrację i napędza ich kryzys.

Mamy kryzys, nie będę tego ukrywała i nie będę kłamała, że jest super, bo wcale tak nie jest. On musi zmienić kilka kwestii - jak on tego nie zmieni to... - powiedziała Iza. 

Na szczęście pomimo sprzeczek para podjęła decyzję, że da sobie czas, by mogli się dotrzeć.

Iza i Kamil - Ślub od pierwszego wejrzenia
Instagram@iziiiij

„Ślub od pierwszego wejrzenia”: Karol wyznał, co Iga robiła poza kamerami „Czułem się zmanipulowany”
mat. prasowe
Newsy
„Ślub od pierwszego wejrzenia”: Karol wyznał, co Iga robiła poza kamerami „Czułem się zmanipulowany”
Finał 5. edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia” za nami. Podczas ostatecznej rozmowy z ekspertami Karol zdecydował się na szczere wyznanie i ujawnił, co działo się pod nieobecność kamer. Takiego zachowania po Idze nikt się nie spodziewał. Przesadziła?

Piąty sezon „ Ślubu od pierwszego wejrzenia ” od początku budził wiele kontrowersji. Widzowie matrymonialnego hitu TVN 7 byli oburzeni nie tylko doborem partnerów, ale też ich zachowaniem podczas samej ceremonii. Głośno mówiło się o wycofaniu Macieja, niepochlebnych wypowiedziach Izy i Kamila na temat aparycji dobranych dla nich małżonków, a także zbyt ekspresyjnej mimice i gestykulacji Igi, której internauci zarzucali odurzenie alkoholowe podczas składania przysięgi małżeńskiej. I o ile Laura i Maciej jak i Iza i Kamil z czasem zyskali przychylność fanów „Ślubu od pierwszego wejrzenia” o tyle relacja Igi i Karola do samego końca była odbierana bardzo negatywnie. Para z odcinka na odcinek coraz bardziej sobie dogryzała i pozwalała sobie na uszczypliwości. Polały się też łzy. Jednak w finałowym odcinku 5. edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia” doszło do kulminacji natłoku złych emocji, a Karol zdecydował się ujawnić, jak Iga zachowywała się poza kamerami. Zobacz także:  Iga ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” załamana hejtem! Wylicza wyzwiska: „Paszteciara, brzydka, meliniara”. Szokujące... Karol ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” zdradza co Iga robiła pod nieobecność kamer Spośród wszystkich par 5. edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia” to właśnie małżeństwo Igi i Karola, zdaniem widzów, miało najmniejsze szanse na przetrwanie. Podczas finałowego odcinka para spotkała się z ekspertami społecznego eksperymentu, by najpierw wspólnie, a potem osobno podsumować miesiąc swojego telewizyjnego małżeństwa.  Iga mnie zraniła – wyznał Karol w rozmowie z ekspertami. Na pytanie, co dokładnie między nimi zaszło, dodał: To były przykre słowa, dotyczyły mojej osoby: że kłamię, jestem osobą dwulicową -...

„Ślub od pierwszego wejrzenia”: Laura zaskoczona zachowaniem Maćka „mnie to zirytowało”
mat. prasowe
Newsy
„Ślub od pierwszego wejrzenia”: Laura zaskoczona zachowaniem Maćka „Mnie to zirytowało”
Czyżby małżeństwo Laury i Maćka ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” przeżywało kryzys? Najnowsze zachowanie mężczyzny poważnie zdenerwowało jego telewizyjną żonę. Doszło nawet do interwencji eksperta show!

Piąta edycja matrymonialnego hitu TVN7 – „Ślub od pierwszego wejrzenia” budzie wiele kontrowersji wśród widzów stacji. Co ciekawe, choć na początku to Laura i Maciek byli uznawani przez sympatyków formatu za najlepiej dobraną parę sezonu, to najnowsze sytuacje sprawiły, że z pozycji faworytów, spadli na ostatnie miejsce. Teraz to Izabela i Kamil cieszą się największą sympatią internautów, a docierający się Iga i Karol choć wciąż budzą wiele skrajnych emocji, nie są przez widzów oceniani tak źle, jak Laura i Maciej. By tego było mało, zachowanie mężczyzny, którego byliśmy świadkami podczas najnowszego odcinka „Ślubu od pierwszego wejrzenia” tak zirytowało jego małżonkę, że niezbędna była interwencja eksperta show. Chłopak rzeczywiście przesadził? Laura ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” zirytowana zachowaniem Maćka W najnowszym odcinku „Ślubu od pierwszego wejrzenia” mogliśmy podglądać powroty świeżo upieczonych małżonków z ich podróży poślubnych. I o ile internauci byli pozytywnie zaskoczeni tym, jak Karol postanowił pomóc żonie w remoncie jej mieszkania, a Iza i Kamil zostali przywitani przez mamę dziewczyny szampanem i bigosem, o tyle zakończenie podróży poślubnej dla Laury i Macieja miało słodko gorzki smak. Maciek od samego początku nie chciał bowiem zamieszkać z Laurą po powrocie znad morza. I gdy wszyscy myśleli, że po odprowadzeniu atrakcyjnej brunetki do domu, chłopak wróci do siebie, ten nagle zmienił zdanie i oznajmił żonie, że jednak zostanie u niej na noc. Ku zaskoczeniu widzów, Laura nie kryła zażenowania oraz rozczarowania zachowaniem swojego partnera, który wciąż zmienia zdanie. Zaskoczył mnie swoją zmianą decyzji i to już mnie generalnie zirytowało. Próbowałam wyciągnąć od...

Laura i Maciej na weselu. "Ślub od pierwszego wejrzenia"
mat. prasowe
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Laura komentuje rozstanie z Maciejem. "Czasami potrzeba..." 
Za nami finał "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Początkowo Laura i Maciej zdecydowali, że zostają w małżeństwie. Dwa tygodnie później zmieniła zdanie. Co dzisiaj napisała w sieci?

Finał "Ślubu od pierwszego wejrzenia" początkowo zapowiadał się szczęśliwie dla Laury i Maćka. Oboje zdecydowali, że chcą pozostać w małżeństwie. Jednak po dwóch tygodniach od spotkania z ekspertami, Laura zmieniła swoje zdanie i zdecydowała, że chciałaby wziąć rozwód. Maciejowi ciężko było pogodzić się z decyzją żony. Laura opublikowała w sieci wpis. Czy to jest jej reakcja na to, co widzowie zobaczyli w finale "Ślubu od pierwszego wejrzenia"?  Zobacz także:  „Ślub od pierwszego wejrzenia” finał: Kto wziął rozwód, a kto pozostał w małżeństwie? Nie obyło się bez zaskoczeń "Ślub od pierwszego wejrzenia": Małżeństwo Laury i Macieja nie przetrwało  Maciej był zauroczony Laurą już od pierwszej chwili, gdy ją tylko ujrzał. Wszystko wskazywało na to, że " Ślub od pierwszego wejrzenia " odmieni losy tych dwojga. Laura otrzymała od programowego męża tyle wsparcia podczas ceremonii ślubnej, że stres odpuścił, a Maciej dzięki nowej żonie również był bardziej pewny siebie, co od razu zauważyła jego rodzina. Problemy zaczęły się jednak już podczas podróży poślubnej, gdy małżonkowie zaczęli zauważać pierwsze swoje wady i różnice w codziennych przyzwyczajeniach i priorytetach.  W pewnym momencie Laura zaczęła się czuć przytłoczona niezdecydowaniem swojego męża, jednak podczas finałowego odcinka okazało się, że oboje chcą sobie dać szansę i pozostać w małżeństwie. Laura jednak dwa tygodnie później zmieniła swoją decyzję.  Ja próbowałem się gdzieś tam do niej dostać, natomiast odczuwałem, że ona jest albo obojętna, albo wręcz przeciwna temu co się dzieje. No i w pewnym momencie już moja motywacja spadła, no i odpuściłem. Dopiero teraz po wypadku spróbowałem jeszcze raz zawalczyć i...

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Laura już poprawia urodę! Robi to dla Karola?
mat. prasowe, Instagram @karol.maciesz
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Laura już poprawia urodę! Robi to dla Karola?
Najnowsze zdjęcie Laury z 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zelektryzowało jej fanów. Piękna brunetka z matrymonialnego hitu TVN 7 już udoskonala swoją aparycję. Sprawdźcie, co sobie poprawiła. Dobra zmiana?

Piąta edycja " Ślubu od pierwszego wejrzenia " przyniosła nam wiele emocji. Podobnie, jak w przypadku poprzednich sezonów, również tym razem poznaliśmy sześcioro singli szukających w programie miłości i idealnego małżonka, wybranego dla nich na postawie szeroko zakrojonych badań psychologicznych i antropologicznych. Decyzją ekspertów to Iza i Kamil, Iga i Karol oraz Laura i Maciej powiedzieli sobie "tak" w obliczu urzędnika stanu cywilnego oraz swoich najbliższych. I choć Laura i Maciej byli od początku show typowani jako najlepiej dobrani partnerzy, ich przygoda zakończyła się wraz z zakończeniem show, ponieważ niespełna dwa tygodnie po ostatecznym spotkaniu z ekspertami, Laura zażądała rozwodu . I choć emisja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" z udziałem pięknej brunetki zakończyła się niespełna miesiąc temu, to jego uczestnicy swój społeczny eksperyment przeżywali w zeszłym roku. Od tego czasu w ich życiu wiele się zmieniło. Iza i Kamil nadal są szczęśliwym małżeństwem , które dzieli się swoim szczęściem w mediach społecznościowych. Iga po rozwodzie z Karolem realizuje się jako influencerka, a Maciej ma nową ukochaną , której tożsamości nie chce jeszcze zdradzać. Głośno mówi się też o tym, że Laura spotyka się z Karolem . Czy to dla niego postanowiła się zmienić? Zobaczcie co sobie poprawiła! Dobra zmiana? Laura ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" poprawia urodę Fani "Ślubu od pierwszego wejrzenia" od pierwszego odcinka pokochali Laurę. Otwarta, spokojna i szukająca bratniej duszy dziewczyna szybo zaskarbiła sobie sympatię widzów, który docenili jej naturalność, delikatną, dziewczęcą urodę oraz zamiłowanie do stylu boho. Teraz, niespełna rok po zakończeniu swojej przygody ze społecznym eksperymentem TVN 7 oraz po wyemitowaniu finałowego...

Nasze akcje
kobieta pod prysznicem
Pielęgnacja
Wakacje przez cały rok? Z tymi kosmetykami to możliwe!
Partner
Pielęgnacja włosów farbowanych
Fryzury
Wygraj specjalny box z trzema wariantami kuracji do włosów 7 Sec od Gliss!
Partner
kosmetyki-glov
Pielęgnacja
Czy linia GLOV Natural Harmony to pielęgnacyjne trio doskonałe? Przetestowały ją Wizażanki!
Partner
kobieta w łazience
Pielęgnacja
Na ratunek suchym i zniszczonym włosom! Poznaj duet, dzięki któremu odzyskają zdrowy wygląd
Partner