kosmetyki garnier
Chcę testować
kosmetyki gliss
Chcę testować
kosmetyki matrix
Chcę testować
iwostin solecrin
Wyniki testu
kosmetyki ziaja
Chcę testować
philips lumea
Hot Trendy 2022
krem koloryzujący rare beauty
Chcę testować
kosmetyki aa wings of color
Chcę testować
kosmetyki palmolive
Chcę testować
kosmetyki AA
Wyniki testu
kosmetyki tołpa
Wyniki testu
Gama Hyaluron Plump od Elseve
Wyniki testu
kosmetyki samarite
Laureaci
suplement diety restme
Laureaci
kosmetyki feedskin
Laureaci
kosmetyki revitalift
Laureaci
kosmetyki iwostin
Laureaci
kosmetyki avene
Laureaci
krem nivea
Wyniki testu
kosmetyki wella
Laureaci
Ślub od pierwszego wejrzenia: Kasia i Paweł
Screen/Player.pl
Newsy

"Ślub od pierwszego wejrzenia":  Kasia wróciła do byłego partnera? Zabrała głos

Fani "Ślubu od pierwszego wejrzenia" spekulowali, że powodem rozstania Kasi i Pawła, był fakt, że wróciła do byłego. Plotki się potwierdziły?

Kasia była uczestniczką kontrowersyjnego show "Ślub od pierwszego wejrzenia". Po zakończeniu programu widzowie spekulowali, że wróciła do swojego byłego partnera i dlatego rozstała się z telewizyjnym mężem, Pawłem. Kasia zdecydowała się opowiedzieć na InstaStories o relacji, jaka łączy ją z byłym narzeczonym. Plotki się potwierdziły? Sprawdźcie!

Nagrody KWC 2022: Redaktorki Wizaż.pl przetestowały najlepszy tusz do rzęs w Polsce!

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Małżeństwo Kasi i Pawła rozpadło się przez byłego partnera? 

Kasia i Paweł poznali się w szóstej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Eksperci byli przekonani, że parze uda się stworzyć długotrwałą relację. Niestety, jak się później okazało, małżonkowie nie potrafili się ze sobą porozumieć, a każda kolejna rozmowa prowadziła do zaognienia konfliktu. W ostatnim odcinku Kasia i Paweł zdecydowali się na kontynuowanie relacji poza kamerami, jednak po miesiącu zmienili swoją decyzję. 

Niedługo po zakończeniu show okazało się, że Paweł znalazł już miłość. W jego sercu pojawiło się uczucie do... kuzynki Kasi. Byli małżonkowie starają się ułożyć sobie życie na nowo. Kasia postanowiła zadbać o siebie, zmieniła fryzurę i sporo schudła. Choć jak sama twierdzi, nie poznała jeszcze odpowiedniego mężczyzny. 

Zobacz także: Kasia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jest zazdrosna o Pawła? "Panią niech zżera zazdrość!"

Ślub od pierwszego wejrzenia: Kasia i Paweł zakończyli związek
Screen/Player.pl

Widzowie w czasie trwania programu często zarzucali Kasi, że nie stara się o Pawła, ponieważ myśli o byłym partnerze. Była uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" postanowiła odpowiedzieć na pytania od fanów. Jedno z nich dotyczyła jej relacji z byłym narzeczonym.

- Masz kontakt z byłym partnerem, z którym byłaś przed Pawłem? 
- Nie

Inni zaś pytali o jej zachowanie w stosunku do męża. 

- Czemu w programie byłaś ciągle smutna i niezadowolona, a tu totalne przeciwieństwo? 
- Bo źle się czułam... ;(

Kasia dowiedziała się o swojej chorobie, dlatego nie umiała w pełni zaangażować się w małżeństwo z Pawłem. 

Ślub od pierwszego wejrzenia: Kasia wróciła do byłego partnera?
Instagram @kasia.kasikk

Ślub od pierwszego wejrzenia: Kasia i Paweł wzięli rozwód?! Fani są pewni, że wróciła do byłego
Fragment programu "Ślub od pierwszego wejrzenia"/Player.pl
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Kasia i Paweł wzięli rozwód?! Uczestniczka wróciła do byłego?
Po ostatnich wydarzeniach w 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" dosłownie zawrzało. Fani nie mają żadnych wątpliwości, że Kasia i Paweł nie są razem po programie. Dziewczyna jest już w innym związku?

Choć z początku Kasia i Paweł byli tą z par szóstej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", która do swojego małżeństwa podchodziła z największym entuzjazmem, po ostatnich wydarzeniach w programie, widzowie już nie wierzą, że tej dwójce udało się zbudować wspólną przyszłość. Uczestniczka zdecydowanie zdystansowała się w do swojego męża, a sieci pojawiło się mnóstwo komentarzy rozżalonych internautów, którzy nie tylko są pewni, że ta dwójka wzięła rozwód! Zdaniem niektórych, Kasia wróciła do swojego byłego partnera. O co chodzi? Kasia i Paweł ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wzięli rozwód? Fani uważają, że wróciła do byłego! Kiedy Kasia i Paweł zobaczyli się tuż przed złożeniem przysięgi małżeńskiej, wywarli na sobie ogromne wrażenie, a przyszłość tej dwójki zapowiadała się naprawdę kolorowo. Uczestnicy 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" byli wpatrzeni w siebie jak w obrazek i nawet okazało się, że mają wspólnych znajomych! Po owocnym weselu pojawiły się jednak pierwsze zgrzyty i mimo starań Pawła, u Kasi pojawiły się wątpliwości.  Dla uczestniczki niektóre rzeczy pojawiły się zdecydowanie za szybko i dziewczyna zaczęła się wycofywać.  Jakoś tak, nie to, że się źle czułam, ale jakoś tak... nieswojo. Tak inaczej. [...]  Bardzo się z tego cieszę, że on adoruje mnie, ale czasami mam taką rzeczywiście krępację w związku z nim. [...] Ja widzę, że to już jest szybkie tempo, ja potrzebuję troszeczkę wolniejszego tempa - tłumaczyła przed kamerami. Po tych wydarzeniach w "Ślubie od pierwszego wejrzenia", w sieci natychmiast pojawiły się komentarze zawiedzionych fanów, którym zachowanie Kasi zdecydowanie nie przypadło do gustu. Teraz jednak w...

Kasia ze Ślubu od pierwszego wejrzenia zrobiła usta?
Instagram @kasia.kasikk
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Kasia pokazała nowe zdjęcie. Fani: "Usta powiększałaś"? 
Kasia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdecydowała się na zabieg powiększania ust? Fani patrząc na jej nowe zdjęcie od razu zwrócili na to uwagę!

Kasia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zaskoczyła fanów nowym zdjęciem. Niektórzy od razu dostrzegli zmianę wizerunku uczestniczki 6. sezonu i zapytali wprost:  Usta powiększyłaś?  Zobaczcie nowe zdjęcie Kasi. Myślicie, że zdecydowała się na zabieg czy to po prostu kwestia makijażu?  Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Będzie kolejne wesele! Marcin zdradził plany panny młodej?! "Ślub od pierwszego wejrzenia": Fani krytykują nowe zdjęcie Kasi  Kasia z 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wzbudza w widzach skrajne emocje. Początkowo wraz z Pawłem zostali okrzyknięci najlepiej dobraną parą sezonu , jednak panna młoda bardzo szybko zaczęła się dystansować. Po weselu pełnym czułości i pocałunków stwierdziła, że wszystko rozwija się zbyt szybko. Widzowie byli sceptycznie nastawieni, a gdy Kasia wyznała Pawłowi, że "nie pociąga jej fizycznie", widzowie jej tego nie darowali. Wielu z nich nie mogło uwierzyć, jak postrzeganie Pawła mogło jej się odmienić w ciągu tak krótkiego czasu. W sieci pojawiają się nawet plotki, że uczestniczka wróciła do swojego byłego partnera , a małżeństwo z Pawłem od początku nie miało przyszłości. Trudno jednak oceniać relację Kasi i Pawła, nie znając finału eksperymentalnego miesiąca w "Ślubie od pierwszego wejrzenia".  Kasia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" stara się nie przejmować krytyką, która pojawia się w sieci. Na szczęście może cieszyć się wsparciem koleżanek z programu. Właśnie dodała nowe zdjęcie i cytując jedną z piosenek disco-polo napisała: Jesteś wyjątkowa Myśl o sobie tak Możesz wszystko Wielką siłę w sercu masz... Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Paweł pokazał wymowne...

Ślub od pierwszego wejrzenia: Paweł jest zakochany
Instagram/Paweł Olejnik
Newsy
Paweł ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ma nową partnerkę! Wstawił zdjęcie z ukochaną
Paweł z „Ślubu od pierwszego wejrzenia” ma nową ukochaną! Okazało się, że jest to kuzynka Kasi, jego programowej żony. Właśnie wstawił świąteczne zdjęcie z ukochaną. Nie obyło się bez małej złośliwości w stosunku do byłej partnerki.

Paweł ze "Ślubu od pierwszego" to ulubiony uczestnik widzów 6 sezonu programu. Jego programową żoną była Kasia, z którą nie udało mu się stworzyć relacji. Mimo iż w ostatnim odcinku postanowili zostać małżeństwem, to jak się potem okazało, Kasia wcale nie chciała dalej budować z Pawłem relacji. Pojawiły się nawet informacje, że podczas emisji programu uczestniczka powróciła do swojego byłego partnera . Teraz Paweł wstawił zdjęcie z nową ukochaną, która poznał właśnie dzięki programowi! Ślub od pierwszego wejrzenia: Paweł pokazał nową partnerkę Na Instagramie Paweł wstawił zdjęcie z nową ukochaną. To ich pierwsze wspólne Święta i razem pozowali na tle pięknej choinki. Uczestnik "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zakrył twarz ukochanej i wytłumaczył, że woli na razie pozostać anonimowa. Jak się okazało, Paweł bardzo szybko odnalazł miłość po programie , w przeciwieństwie do jego byłej żony.         Wyświetl ten post na Instagramie                       Post udostępniony przez Paweł Olejnik (@_pawel_olejnik) Nie omieszkał jednak dodać małej uszczypliwości w stosunku do partnerki z programu, Kasi. Wspomniał, że jego nowa partnerka naprawdę chce go poznać. Zapewne było to subtelne porównanie do jego dość oschłej relacji z programową żoną. Wiecie już, że jest ktoś dla mnie bliski, ktoś komu zależy żeby mnie poznać🤗 - dodał Paweł.  Zobacz także:   Kasia z "ŚOPW" pozwała Pawła o alimenty? Głos zabrała jego siostra   Kim jest nowa partnerka Pawła ze ŚOPW?  Okazuje się, że nową wybranką...

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Kasia wbija szpilę Pawłowi. Fani: "trzeba wiać. Toksyczna relacja"
MAT. PRASOWE, SCREEN ZE "ŚLUBU OD PIERWSZEGO WEJRZENIA"
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Kasia wbija szpilę Pawłowi. Fani: "trzeba wiać. Toksyczna relacja"
Atmosfera pomiędzy Kasią, a Pawłem ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" coraz bardziej się zagęszcza, a fani show już wróżą im rozwód. Najnowsze zachowanie dziewczyny rozwścieczyło widzów.

Szósta edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie przestaje zaskakiwać. Choć na początku sezonu to właśnie Kasia i Paweł byli okrzyknięci jako faworyci najnowszej odsłony matrymonialnego hitu TVN 7, to najnowsze wydarzenia sprawiły, że sympatycy społecznego eksperymentu już wróżą tej dwójce rychły rozwód. Co ciekawe, to właśnie wstępnie zachwycona telewizyjnym mężem Kasia, szybko postanowiła się do niego zdystansować, a jej najnowsze zachowanie sprawiło, że widzowie Telewizyjnej Siódemki nie zostawili na niej suchej nitki. Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Kasia pokazała nowe zdjęcie. Fani: "Usta powiększałaś"?  "Ślub od pierwszego wejrzenia": widzowie rozwścieczeni zachowaniem Kasi wobec Pawła Atmosfera wokół 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" staje się coraz bardziej gorąca, a Kasia zbiera liczne nieprzychylne uwagi ze strony internautów. Widzowie są nie tylko oburzeni obojętnością dziewczyny, ale przede wszystkim tym, że choć na początku znajomości z Pawłem chętnie obdarowywała go czułościami , to po nocy poślubnej jej zachowanie diametralnie zmieniło. Co więcej, Kasia po namiętnych uściskach i płomiennych pocałunkach wyznała, że mąż nie jest dla niej atrakcyjny . - Muszę przyznać, że nie pociągasz mnie fizycznie - mówiła w jednym z odcinków Kasia. Sympatycy społecznego eksperymentu TVN szybko okrzyknęli ją więc "drugą Igą" - najbardziej kontrowersyjną uczestniczką w historii polskich edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", która została oskarżona przez męża o toksyczne zagrywki i manipulacje. Teraz o to samo widzowie obwiniają Kasię, a po najnowszym odcinku miłosnego hitu TVN 7, jawnie proszą Pawła, by rozstał się z żoną. Zobacz także:  "Ślub...

Nasze akcje
akademia sysoss
FRYZURY

Dołącz do Akademii Wizaz.pl x Syoss i weź udział w konkursie!

Partner
philips lumea
Pielęgnacja

Jedwabiście gładkie ciało na twoich własnych zasadach!

Partner
„Ten kosmetyk jest genialny. Daje dużą ochronę przeciwsłoneczną i matowy efekt.”. Fluid od Iwostin przetestowany!
PIELĘGNACJA

„Daje dużą ochronę przeciwsłoneczną i matowy efekt”. Mamy hit!

Partner
philips lumea
Pielęgnacja

Depilacja IPL – na czym polega, czy jest bezpieczna i trwała?

Partner