tonik bielenda professional
Chcę testować
Tonik Loreal Paris
Chcę testować
Produkty Inveo
Wyniki testu
farba garnier
Chcę testować
booster vichy
Chcę testować
kosmetyki yumi
Chcę testować
Pomadki Lip Me Up
Wyniki testu
produkty pierre fabre oral care
Laureaci
produkty latopic
Laureaci
kosmetyki sylveco
Laureaci
kosmetyki miya cosmetics
Laureaci
krem nivea
Laureaci
kosmetyki aa
Laureaci
kosmetyki loreal paris
Laureaci
kosmetyki kiko milano
Laureaci
test wizażanek
Laureaci
kosmetyki vichy liftactiv specialist
Laureaci
cicaplast balsam b5
Laureaci
Płyn micelarny do demakijażu twarzy i oczu Beauty Booster od Lift4Skin
Laureaci
La roche-posay
Laureaci
Julia ze Ślubu od pierwszego wejrzenia nie jest w związku z Pawłem
Instagram @golebiowska.julka, mat. prasowe
Newsy

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Julia i Paweł znowu są zakochani! Odpowiadają na domysły fanów

Julia i Paweł po finale "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wyznali, że są w nowych związkach. Fani są pewni, że mówią o sobie wzajemnie. Jest komentarz.

Szósta edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zakończyła się związkiem Anety i Roberta oraz dwoma rozwodami. Kasia i Paweł oraz Julia i Tomasz zakończyli swoje związki, jednak to nie oznacza, że ich serca aktualnie nie są zajęte! Julia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" tym, że ma nowego partnera pochwaliła się tuż po finale. Paweł również przyznał, że po nieudanym małżeństwie z Kasią odnalazł nową miłość. Fani próbowali nawet łączyć ich ze sobą, jednak uczestnicy od razu zdementowali te plotki. Co wiadomo o ich nowych związkach? Zobaczcie, co zdradzili! 

Paznokcie sweterkowe - jak je zrobić w domu? TOP 5 inspiracji z Instagrama

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Julia i Paweł o swoich nowych związkach

"Ślub od pierwszego wejrzenia" zapewnił mnóstwo emocji nie tylko widzom ale również uczestnikom. Paweł w szczerym wyznaniu po finale przyznał, że ma żal do Kasi, że nie zakończyła ich relacji wcześniej. W wywiadzie z cozatydzien.tvn.pl. nazwał nawet to, co się pomiędzy nimi działo "cyrkiem". Z kolei we wpisie na Instagramie zdradził, że wciąż jeszcze nie rozwiódł się z programową żoną, ponieważ ta odebrała dopiero trzeci wysłany do niej pozew rozwodowy. Wokół jego związku z Kasią narosło sporo kontrowersji. Pojawiły się nawet plotki, że Kasia żąda od męża alimentów. Paweł sprostował jednak krzywdzące plotki, nie chcąc by jego programowa żona była niesłusznie atakowana przez widzów. Po niepowodzeniu w programie Paweł znalazł nową miłość. Po raz pierwszy wspomniał o tym, w swoim wpisie na Instagramie: 

Jak to mówią koniec jednego może być początkiem czegoś nowego 😀 O tym nowym napiszę w osobnych postach 😉

Na temat nowej wybranki zdradził, nieco więcej w wywiadzie dla cozatydzien.tvn.pl: 

Przygoda, którą przeżyłem podczas nagrań, dała mi dużo emocji pozytywnych, jak też tych negatywnych. Ciężko jest dawać od siebie 100 proc., nie otrzymując w zamian nic. Myślę, że jestem osobą twardą i na pewno nie będę rezygnował ze znalezienia osoby, z którą spędzę resztę życia -zapewniał, by chwilę później potwierdzić, że ktoś już pojawił się w jego życiu - Skomentuję to tylko jednym słowem: tak.

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Zaskakująca decyzja Roberta w finale! Aneta nie wiedziała, co ma zrobić

Szczęście po programie znalazła również Julia z tej samej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Jej programowe małżeństwo z Tomaszem zaliczało kryzys za kryzysem. Małżonkowie nie ukrywali, że są dalecy od swoich ideałów i chociaż początkowo dali sobie szansę, nieporozumienia wzięły górę. Tomasz niefortunnie sugerował żonie, że powinna schudnąć. Jego nieprzemyślane uwagi mocno raniły Julię. By ratować ich relację interweniował nawet ekspert. Tomasz jednak zaparcie sugerował dziewczynie, że gdyby schudła to ich relacja poprawiłaby się. Uczestnik jednak szybko zrozumiał swój błąd komunikacyjny i sam przeżył fakt, że sprawił małżonce przykrość. Julia w finale przyznała, że zbyt mocno zafiksowała się na niefortunnych uwagach męża i ostatecznie oboje zbyt łatwo się poddali, nie walcząc nawet o swoją relację. W finale jednogłośnie postanowili, że decydują się na rozwód. Niedługo po emisji finału "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w telewizji Julia przyznała, że jej serce znowu jest zajęte: 

Ja jestem romantyczką, więc moje serce było otwarte. Mówię: było, bo ktoś już się pojawił. Poznałam kogoś, jestem zakochana. Moje serce już jest zajęte — wyznała w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl.

We wpisie na Instagramie zdradziła, że poznała nową miłość dzięki udziałowi w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia": 

No i najważniejsze - znalazłam dzięki programowi miłość... Co prawda nie jest to mężczyzna, którego którego eksperci dopasowali, jednak gdyby nie mój udział, to nie mielibyśmy najmniejszych szans na poznanie się w codziennym życiu 🙂 Jestem szczęśliwa, bardzo zakochana i życzcie mi żeby ten wybór był moim ostatnim ❤ Przez jakiś czas chciałabym zostawić jeszcze dla siebie, kim jest ten Wyjątkowy Mężczyzna, jednak w odpowiednim czasie z pewnością pochwalę się nim przed całym światem 👫❤

Julia ze ślubu od pierwszego wejrzenia
golebiowska.julka/Instagram

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Czy Julia i Paweł są parą po programie? 

Fani "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jeszcze przed emisją finału zaczęli doszukiwać się dowodów, które potwierdzałyby, że Paweł i Julią są para. Dodatkowo nowy wpis Julii, w którym przyznała, że poznała nowego partnera dzięki programowi tylko podgrzał atmosferę. Zarówno Julia jak i Paweł jeszcze nie zdradzili, kim są ich nowi partnerzy, jednak uczestniczka wyraźnie zaprzeczyła, że miałoby ją coś łączyć z Pawłem: 

helooooou, ja i Paweł nie jesteśmy parą 🙈 nie doszukujcie się proszę teraz w każdej edycji pary, która sama się sparowała na własną rękę 😂 - napisała Julia pod jednym ze zdjęć Pawła, gdzie toczyła się dyskusja na temat ich domniemanego zwiazku. 

Ślub od pierwszego wejrzenia: Julia i Paweł są parą?
Instagram/ Julia Gołębiowska/Paweł Olejnik

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Paweł zamienił Kasię na inną. "To mu się opłaciło"
Screen programu "Ślub od pierwszego wejrzenia"/Player.pl
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Paweł zamienił Kasię na inną. "To mu się opłaciło"
To już pewne, Paweł z 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jest znów zakochany! Kim jest jego wybranka? Była żona uczestnika odpowiedziała. Będziecie zaskoczeni!

Związek Kasi i Pawła z 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zakończył się tak szybko, jak się zaczął. Choć para na początku się sobą zachwyciła, to w finale podjęła decyzję o rozwodzie, motywowaną odmiennym sposobem spojrzenia na życie. Teraz, gdy od zakończenia nagrań do społecznego eksperymentu minęło już ponad pół roku okazało się, że serce Pawła jest już zajęte! Co ciekawe, wszystko dzięki... jego byłej żonie. - Dość szybko się poznaliśmy, w sumie to też zasługa Kasi - wyznał przejęty Paweł w rozmowie z "Dzień Dobry TVN". Kim jest jego wybranka? Kasia zdradziła prawdę! "Ślub od pierwszego wejrzenia": Paweł już jest zakochany! Udział w społecznym eksperymencie TVN, polegającym na zaaranżowaniu małżeństw zupełnie obcych sobie osób, dopasowanych na podstawie szeroko zakrojonych badań psychologicznych i antropologicznych dla wielu par okazał się strzałem w dziesiątkę. Dzięki programowi miłość odnaleźli Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak , a także Agnieszka Łyczakowska i Wojtek Janik , którzy niebawem przywitają na świecie swoje pierwsze dziecko. Nic więc dziwnego, że kolejne edycje miłosnego show cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Za nami finał 6. sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Wiemy już, że jedyną parą, jaka postanowiła kontynuować swoją relację poza kamerami są Aneta i Robert, którzy niebawem zostaną rodzicami.  Niestety, dla pozostałych uczestników najnowszej edycji programu, eksperyment zakończył się fiaskiem.  Julia zażądała rozwodu  podczas finałowego odcinka show, również   małżeństwo Kasi i Pawła nie przetrwało próby czasu , a w sieci pojawiła się masa plotek, jakoby Kasia pozwała byłego męża o alimenty , co szybko zdementował Paweł.  Teraz, gdy od...

Julia ze Ślubu od pierwszego wejrzenia odpowiada na pytania o związek z Pawłem
Instagram @golebiowska.julka, mat. prasowe
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Julia i Paweł są razem?! Uczestniczka zabrała głos
Finał "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wciąż jeszcze przed nami jednak fani swatają Julię nie z Tomaszem a... Pawłem! Musiała zabrać głos.

Szósta edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" powoli dobiega końca. Już niedługo dowiemy się, które pary zdecydowały się pozostać w małżeństwie, a które wezmą rozwód. Z kolei od kilku tygodni fani sugerują, że Julia, która została połączona z Tomaszem, dużo lepiej dogadałaby się z Pawłem, który w programie wziął ślub z Kasią. Uczestniczka show ostro zareagowała na komentarze widzów, wyjaśniając bardzo dosadnie czy coś łączy ją Pawłem.  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Julia odniosła się do komentarzy dotyczących jej relacji z Pawłem Według widzów Julia i Tomasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" mają  małą szansę na pozostanie w małżeństwie . Para niemalże przez cały program nie potrafiła się dogadać. Chociaż na weselu Tomasz wydawał się bardzo zainteresowany swoją małżonką, czar prysł po powrocie z podróży poślubnej. Ich relacje bardzo pogorszyły się, gdy Tomasz zasugerował żonie, że powinna trochę schudnąć , podając argument, że według niego kilka lat temu wyglądała zdecydowanie lepiej. Od tamtej pory ich relacje stawały się coraz gorsze a ostatecznie nie mogła nawet decyzja eksperta. Przed nim jednak wciąż ostateczna finałowa decyzja. Czy postanowią oboje nieco odpuścić i spróbować jeszcze raz? Tego dowiemy się już 14 grudnia, tymczasem fani swatają Julię z zupełnie innym uczestnikiem.  Zobacz także:   "Ślub od pierwszego wejrzenia": Julia i Paweł są razem?! Jest komentarz w tej sprawie! Julia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jest bardzo aktywna na Instagramie i utrzymuje kontakt z fanami programu. Nie pozostała obojętna na pojawiające się sugestie, że mogłaby stworzyć związek z Pawłem, który w show został sparowany z Kasią. Julia postanowiła zabrać głos w tej...

Paweł ze Ślubu od pierwszego wejrzenia o alimentach, których miała chcieć Kasia
mat. prasowe Ślub od pierwszego wejrzenia
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Paweł gorzko o Kasi: "Dopiero trzeci pozew rozwodowy odebrała"
Paweł ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zabrał głos po finale. Wyznał, że wciąż nie ma rozwodu z programową żoną ale... pojawił się ktoś nowy?!

Paweł ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zabrał głos po finale. Podsumował swój związek z Kasią oraz przyznał, że z jej powodu wciąż nie mają jeszcze rozwodu:  Kasia dopiero trzeci pozew rozwodowy odebrała 😋 Zabrał również głos w kwestii plotek o alimentach i napisał o "nowym początku"! Czyżby po niepowodzeniach w małżeństwie z Kasią odnalazł prawdziwą miłość? Zobaczcie, o czym napisał Paweł z 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". "Ślub od pierwszego wejrzenia": Paweł zdradza prawdę o Kasi Kasia i Paweł ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdecydowali o rozstaniu jeszcze w finałowym odcinku. Podczas ostatecznej decyzji oboje postanowili dać sobie jeszcze szansę, jednak kontynuowanie małżeństwa ze strony Kasi nie pokrywało się z oczekiwaniami jej programowego męża. Paweł wyznał w programie, że uczestniczka wolała mieszkać osobno, a z mężem spotykać się jedynie na randki. Ostatecznie przyznała, że nie jest gotowa na związek, "mężczyźni ją denerwują" i nie widzi przyszłości dla ich relacji.  Internauci przez cały okres trwania programu nie szczędzili Kasi ostrych komentarzy. Paweł po finale "Ślubu od pierwszego wejrzenia" postanowił wypowiedzieć się na temat programowej żony: Nie będę Was częstował zbędnymi wywodami nad poszczególnymi odcinkami, bo to co zobaczyliście, nie odbiega od tego jak wyglądały moje relacje z Kasią. Docenił jednak wsparcie i poświęcenie zarówno swojej rodziny jak i rodziny żony. Przy okazji zdradził, że mimo decyzji o rozwodzie, wciąż jednak są przed rozprawą, a to wszystko z powodu Kasi, która nie odbierała wysyłanych do niej pozwów:  Jak skończyło się moje małżeństwo z Kasią już wiecie🤷🏻‍♂️ To czego nie wiecie, że technicznie się...

Julia ze Ślubu od pierwszego wejrzenia się odchudza
Instagram @golebiowska.julka
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia 6" Julia komentuje finał i zaskakuje: "Nie żałuję, jestem bardzo zakochana"
Julia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia 6" od razu zdobyła sympatię fanów. Urocza blondynka zachwyciła otwartością i dojrzałością. Fani jednak dość szybko spisali jej związek na straty i jak się okazuje, wcale się nie pomylili.

W finale 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" na rozwód zdecydowała się tylko Julia i Tomasz. Oboje przyznali, że mają poczucie, iż nie zawalczyli o swój związek do końca, jednak zdarzyło się między nimi za dużo, by chcieć kontynuować tę relację. Tego widzowie dowiedzieli się w ostatnim odcinku 6. sezonu, ale od jego nagrania minęło już 7 miesięcy! Przez ten czas wiele mogło się wydarzyć i tak też się stało. Julia zaskoczyła fanów swoim komentarzem dotyczącym finału, tego nikt się nie spodziewał! "Ślub od pierwszego wejrzenia 6" Julia komentuje finał: "NIE ŻAŁUJĘ udziału w programie z kilku względów..." Widzowie od samego początku polubili zarówno Julię jak i Tomasza. Julka zyskała w oczach fanów swoją otwartością i uśmiechem, zaś Tomasz był naprawdę bardzo otwarty na relację, ustępstwa, kompromisy. Kłopoty w ich relacji jednak zaczęły się pojawiać dość szybko i wynikały od samego początku z braku wzajemnej chemii. Małżonkowie nie spodobali się sobie od razu i niestety, Tomasz postanowił podjąć ten temat na głos. Najpierw przedstawił, jaki ma typ kobiety , który nie był spójny z wyglądem Julii, a potem dolał oliwy do ognia, sugerując Julii, że powinna schudnąć... Te kilka słów za dużo zaważyło na ich relacji i zbudowało między nimi mur nie do przebicia. Nic więc dziwnego, że w czasie dnia decyzji podjęli tę samą decyzję: rozwód. Gdy emisja odcinka się zakończyła, widzowie z niecierpliwością czekali na informacje, jak wyglądają losy uczestników aktualnie. Julia skomentowała dobitnie swój udział w programie: -Nadszedł koniec 6 sezonu ŚOPW I wraz z nim chciałam Wam wszystkim serdecznie podziękować za słowa wsparcia, mnóstwo budujących i miłych słów, które do mnie...

Nasze akcje
akademia-bielenda-professional
PIELĘGNACJA

Weź udział w kursie Wizaz.pl x Bielenda Professional!

Sera BEAUTY.lab Miya Cosmetics
PIELĘGNACJA

Test redakcji: Serum BEUATY.lab do różnych potrzeb skóry

Pielęgnacja cery tłustej
PIELĘGNACJA

„Pomagają w walce z niedoskonałościami”. Zobacz wyniki testu!

pielęgnacja skóry dojrzałej
PIELĘGNACJA

Kosmetyki, które dają efekt liftingu? Poznaj wybór Wizażanek