Chcę testować
kosmetyki maybelline new york
Wyniki testu
żele Unimil
Chcę testować
Octenisept
Chcę testować
kosmetyki glov
Wyniki testu
krem la roche-posay
Wyniki testu
health labs
Laureaci
health labs
Laureaci
sensodyne
Laureaci
kosmetyki yope
Wyniki testu
kosmetyki aa
Wyniki testu
aa
Wyniki testu
farby do włosów L'Oréal Paris
Laureaci
Garnier Body Superfood
Laureaci
kosmetyki veoli botanica
Laureaci
kosmetyki garnier
Laureaci
kosmetyki ziaja
Wyniki testu
szminka avon
Laureaci
maskara avon
Laureaci
kosmetyki aa wings of color
Wyniki testu
Iga "Ślub od pierwszego wejrzenia"
mat. prasowe
Newsy

„Ślub od pierwszego wejrzenia”: Iga zapewniała: „Nie potrzebuję popularności”. Teraz nagrywa filmiki za pieniądze!

W „Ślubie od pierwszego wejrzenia” Iga zarzekała się, że nie zależy jej na byciu influencerką, po zakończeniu emisji show szybko zmieniła zdanie i już nagrywa filmiki za pieniądze. Nie zgadniecie, na czym chce zarobić!

Za nami wielki finał 5. edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia”, który wywołał niemałe kontrowersje w sieci. Ogromne emocje wzbudziła nie tylko decyzja Izy i Kamila o pozostaniu w związku, ale też wypadek samochodowy Macieja, po którym chłopak dowiedział się, że jego telewizyjna żona - Laura - jednak postanowiła się z nim rozwieść. Sporą dyskusję wywołało również burzliwe  zakończenie relacji Igi i Karola. I choć podczas finału mężczyzna bardzo otwarcie mówił o rozmaitych sytuacjach, jakie doprowadziły do jego decyzji o rozstaniu, w tym tej, podczas której Iga potajemnie nagrywała ich rozmowy, o tyle jego telewizyjna żona przyznała, że nie ma zamiaru tłumaczyć się przed całą Polską z tego, co działo się pomiędzy nią, a Karolem. By tego było mało, dodała, że zgłosiła się do społecznego eksperymentu TVN 7 nie dla rozgłosu, lecz z wewnętrznej potrzeby odnalezienia bratniej duszy.

Ja nie potrzebuję followersów, popularności, komentarzy, wiadomości. Ja tego nie chcę – podkreślała podczas finału Iga Śmiechowicz. 

Wiele wskazuje jednak na to, że kiedy dostała kosza od telewizyjnego męża, szybko zmieniła zdanie w sprawie kariery. Uczestniczka „Ślubu od pierwszego wejrzenia” postanowiła zarobić na swojej popularności i sprzedawać w sieci pozdrowienia, za które trzeba zapłacić kilkadziesiąt złotych!

Wzięliśmy udział w Sephora Wonderland, czyli największym święcie kosmetycznym!

Iga ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” sprzedaje w sieci pozdrowienia

Iga ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” pomimo porażki, jaką okazał się rozwód z telewizyjnym mężem podkreśla, że nie ma żalu do ekspertów hitu TVN 7. Co więcej, zarzekała się, że nie wystąpiła w matrymonialnym show dla popularności, lecz z powodu poszukiwania prawdziwego uczucia.

Rozumiem, że ktoś może nie chce ze mną być i ja to szanuje, ale to był mój cel. Moim celem nie jest popularność, ja nie chcę się promować na tym programie, nie chce robić takich rzeczy. Wiadomo nie wiem, co z tego będzie w przyszłości ale mój cel był jasny, dlatego planuje wyjazd. Chce ominąć emisję, to co będzie się działo, ten cały szum, bo wiem, że będzie i trochę się tego obawiam i chce to ominąć świadomie. I liczę na to, że mi się to uda. Ja nie potrzebuję followersów, popularności, komentarzy, wiadomości. Ja tego nie chcę – mówiła Iga w finałowym odcinku „Ślubu od pierwszego wejrzenia”.

Ostatecznie jednak Iga nie zdecydowała się na wyjazd z kraju, ponieważ podczas swojej aktywności na Instagramie często oznaczała swoje miejsce zamieszkania. Co więcej, pomimo słów wypowiedzianych przed kamerami TVN 7, Iga postanowiła być aktywna w sieci, a ostatnio pochwaliła się nawet swoją pierwszą współpracą z platformą, na której można kupić pozdrowienia od wybranej gwiazdy. Nagranie od Igi zostało wycenione na 54,99 zł. 

Dołączyłam do @hypemeapp. Póki co jedyne miejsce, gdzie jest 100 pozytywnej energii - reklamowała na Instagramie.

„Ślub od pierwszego wejrzenia”: Iga zapewniała: „Nie potrzebuję popularności”. Teraz nagrywa filmiki za pieniądze!
Instagram @iga_smiechowicz

Warto podkreślić, że niecały dochód z kupionych u Igi pozdrowień trafi do jej portfela. Platforma Hype Me wspiera Fundację Rak'n'Roll, zajmującą się tworzeniem peruk z naturalnych włosów dla kobiet, które straciły swoje pukle w wyniku chemioterapii.

Skusilibyście się na zakup życzeń od Igi ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia”?

Iga ze

„Ślub od pierwszego wejrzenia”: Karol wyznał, co Iga robiła poza kamerami „Czułem się zmanipulowany”
mat. prasowe
Newsy
„Ślub od pierwszego wejrzenia”: Karol wyznał, co Iga robiła poza kamerami „Czułem się zmanipulowany”
Finał 5. edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia” za nami. Podczas ostatecznej rozmowy z ekspertami Karol zdecydował się na szczere wyznanie i ujawnił, co działo się pod nieobecność kamer. Takiego zachowania po Idze nikt się nie spodziewał. Przesadziła?

Piąty sezon „ Ślubu od pierwszego wejrzenia ” od początku budził wiele kontrowersji. Widzowie matrymonialnego hitu TVN 7 byli oburzeni nie tylko doborem partnerów, ale też ich zachowaniem podczas samej ceremonii. Głośno mówiło się o wycofaniu Macieja, niepochlebnych wypowiedziach Izy i Kamila na temat aparycji dobranych dla nich małżonków, a także zbyt ekspresyjnej mimice i gestykulacji Igi, której internauci zarzucali odurzenie alkoholowe podczas składania przysięgi małżeńskiej. I o ile Laura i Maciej jak i Iza i Kamil z czasem zyskali przychylność fanów „Ślubu od pierwszego wejrzenia” o tyle relacja Igi i Karola do samego końca była odbierana bardzo negatywnie. Para z odcinka na odcinek coraz bardziej sobie dogryzała i pozwalała sobie na uszczypliwości. Polały się też łzy. Jednak w finałowym odcinku 5. edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia” doszło do kulminacji natłoku złych emocji, a Karol zdecydował się ujawnić, jak Iga zachowywała się poza kamerami. Zobacz także:  Iga ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” załamana hejtem! Wylicza wyzwiska: „Paszteciara, brzydka, meliniara”. Szokujące... Karol ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” zdradza co Iga robiła pod nieobecność kamer Spośród wszystkich par 5. edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia” to właśnie małżeństwo Igi i Karola, zdaniem widzów, miało najmniejsze szanse na przetrwanie. Podczas finałowego odcinka para spotkała się z ekspertami społecznego eksperymentu, by najpierw wspólnie, a potem osobno podsumować miesiąc swojego telewizyjnego małżeństwa.  Iga mnie zraniła – wyznał Karol w rozmowie z ekspertami. Na pytanie, co dokładnie między nimi zaszło, dodał: To były przykre słowa, dotyczyły mojej osoby: że kłamię, jestem osobą dwulicową -...

„Ślub od pierwszego wejrzenia” jest wyreżyserowany? Iga Śmiechowicz zdradza prawdę
Instagram @iga_smiechowicz
Newsy
„Ślub od pierwszego wejrzenia” jest wyreżyserowany? Iga Śmiechowicz zdradza prawdę
„Ślub od pierwszego wejrzenia” już od pięciu sezonów bije rekordy popularności, a widzowie TVN7 z zapartym tchem śledzą losy kolejnych zaaranżowanych małżeństw. Jednak od czasu do czasu, pojawiają się głosy, że program nie ma nic wspólnego ze spontanicznością, ponieważ jest reżyserowany. Jaka jest prawda? Uczestniczka show – Iga Śmiechowicz –odpowiada.

Obecnie na antenie TVN7 możemy śledzić 5. już odsłonę kontrowersyjnego społecznego eksperymentu – „Ślub od pierwszego wejrzenia” – w którym zupełnie obcy sobie single w poszukiwaniu bratniej dyszy wzięli udział w szeroko zakrojonych badaniach psychologicznych i antropologicznych, na podstawie których weszli w związek małżeński z zupełnie nieznaną sobie osobą. W tym sezonie, podobnie jak w poprzednich edycjach, poznaliśmy trzy pary, którym kamery towarzyszą w codziennym życiu. Jak się jednak okazuje, nie wszyscy widzowie wierzą w to, że eksperyment ukazuje prawdziwe życie jego bohaterów, co więcej, pojawiają się także głosy, że „Ślub od pierwszego wejrzenia” jest reżyserowany. Jaka jest prawda? Uczestniczka 5. edycji programu – Iga Śmiechowicz- postanowiła zabrać głos w sprawie. Zobacz także:  Laura i Maciej ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” nie zamieszkali razem! Ich przygoda skończyła się po podróży poślubnej?!  „Ślub od pierwszego wejrzenia” jest wyreżyserowany? Iga Śmiechowicz to jedna z trzech bohaterek najnowszej, 5. edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia” i choć dziewczyna w programie stawiała na naturalność i nie udawała kogoś, kim nie jest, przez co spotkała się z ogromnym hejtem ze strony internautów, w sieci właśnie pojawiły się głosy, że jej zachowanie w programie było jedynie wyreżyserowaną strategią. Na reakcję dziewczyny nie trzeba było długo czekać. Telewizyjna żona Karola, którą na Instagramie śledzi już ponad 54 tys. osób, regularnie prowadzi w mediach społecznościowych tzw. Q&A, podczas których odpowiada na najczęściej zadawane pytania swoich fanów. Wśród poruszania takich kwestii, jak jej niedawna korekta plastyczna uszu , planowanie powiększenia rodziny, czy...

Iga Śmiechowicz ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” przeszła operację plastyczną
mat. prasowe
Newsy
Iga Śmiechowicz ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” przeszła operację plastyczną. Co sobie poprawiła? Zobaczcie efekty!
Iga Śmiechowicz z 5. edycji programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” już robi furorę w mediach społecznościowych. 31-latka właśnie zdradziła na Instagramie, że poddała się operacji plastycznej. Zobaczcie efekty! Dobra zmiana?

Iga Śmiechowicz to jedna z najbardziej charakterystycznych bohaterek w historii „ Ślubu od pierwszego wejrzenia ”. Charyzmatyczną 31-latkę widzowie TVN 7 poznali zaledwie kilka tygodni temu podczas premierowych odcinków 5. odsłony matrymonialnego reality show, w którym szukający miłości single, na podstawie szeroko zakrojonych badań psychologicznych i antropologicznych, wstępują w związek małżeński z zupełnie nieznaną sobie osobą. Ogromne emocje wzbudził wtedy nie tylko niezwykły entuzjazm dziewczyny, ale też decyzja ekspertów, którzy postanowili dopasować filigranową, energiczną blondynkę do wycofanego przystojniaka – Karola. W sieci aż zawrzało. Internauci nie tylko hejtowali nadpobudliwe zachowanie 31-latki podczas ceremonii, ale też wyśmiewali jej aparycję podkreślając, że Iga zupełnie nie pasuje do swojego telewizyjnego męża. Pomimo ostrych komentarzy Iga jednak nadal aktywnie prowadzi swoje instagramowe konto, które śledzi już ponad 43 tys. osób, a ta liczba nadal rośnie. I choć dziewczyna nie może zdradzać, jak potoczyły się dalsze losy jej i jej telewizyjnego męża, to chętnie dzieli się z fanami swoją codziennością. Niedawno Śmiechowicz przyznała, że poddała się operacji plastycznej. Sprawdźcie, co sobie poprawiła. Zobacz także:  Iga ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” załamana hejtem! Wylicza wyzwiska: „Paszteciara, brzydka, meliniara”. Szokujące...  Iga ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” przeszła operację plastyczną Do tej pory sympatycy „Ślubu od pierwszego wejrzenia” wyśmiewali zęby Igi, jej wąskie usta, czy nos. Jak się jednak okazuje, dziewczyna miała zupełnie inny kompleks, który postanowiła skorygować. Iga zdecydowała się na… operację plastyczną uszu . Telewizyjna żona Karola przyznała, że nie czuje się na...

„Ślub od pierwszego wejrzenia”: internauci ostro krytykują dobór par: „Nieetyczny kogel-mogel. Jesteście okrutni”. Ekspertka z show odpowiedziała
mat. prasowe
Newsy
„Ślub od pierwszego wejrzenia”: internauci ostro krytykują dobór par: „Nieetyczny kogel-mogel. Jesteście okrutni”. Ekspertka z show odpowiedziała
Piąty sezon „Ślubu od pierwszego wejrzenia” choć dopiero co się zaczął, już budzi wiele skrajnych emocji. Wielu fanów jest oburzonych doborem małżonków i oskarża TVN o drwienie z uczestników. Ekspertka z show zareagowała.

Po najnowszym odcinku 5. edycji „ Ślubu od pierwszego wejrzenia ” w sieci zawrzało. Widzowie TVN wreszcie byli świadkami ślubów w ciemno pełnych nadziei singli, którzy w pogoni za miłością zdecydowali się wziąć udział w społecznym eksperymencie i na podstawie szeroko zakrojonych badań psychologicznych i antropologicznych wejść w związek małżeński z zupełnie obcą sobie osobą.  Wiemy już, że przebojowa Iga wyszła za mąż za stonowanego i nieco zdystansowanego Karola, ciemnowłosa piękność Laura wstąpiła w związek małżeński z ciepłym i rodzinnym Maćkiem, zaś energiczna i kochająca adrenalinę Iza została dopasowana do rozrywkowego Kamila.  Jak się okazuje, ten wybór bardzo nie przypadł do gustu sympatykom formatu , którzy nie kryli swojego oburzenia i rozczarowania decyzjami ekspertów. Fani byli wściekli na produkcję przede wszystkim o sparowanie Izy i Kamila oraz Igi i Karola, nazywając ich małżeństwa „żartem” i sugerując, że stacja TVN okrutnie zakpiła z uczestników show.  „Ślub od pierwszego wejrzenia”: ekspertka show - Magdalena Chorzewska -odpowiada na zarzuty internautów W piątym sezonie „Ślubu od pierwszego wejrzenia”, który pojawił się na antenie TVN 7 kilka tygodniu temu, ponownie poznaliśmy sześć samotnych osób szukających miłości na oczach milionów widzów. Szanse na odnalezienie swojej drugiej połówki otrzymali Iza, Laura, Iga, Kamil, Maciej oraz Karol. I choć sympatycy reality show tuż po poznaniu nowych bohaterów mieli swoje typy odnośnie dopasowania uczestników, okazało się, że zdanie ekspertów było zgoła inne od typów internautów.  Zobacz także: „Ślub od pierwszego wejrzenia”: Poznaliśmy wszystkie pary 5. edycji! Niektórzy nie kryją rozczarowania......

Nasze akcje
kobieta pod prysznicem
Pielęgnacja
Wakacje przez cały rok? Z tymi kosmetykami to możliwe!
Partner
Pielęgnacja włosów farbowanych
Fryzury
Wygraj specjalny box z trzema wariantami kuracji do włosów 7 Sec od Gliss!
Partner
kosmetyki-glov
Pielęgnacja
Czy linia GLOV Natural Harmony to pielęgnacyjne trio doskonałe? Przetestowały ją Wizażanki!
Partner
kobieta w łazience
Pielęgnacja
Na ratunek suchym i zniszczonym włosom! Poznaj duet, dzięki któremu odzyskają zdrowy wygląd
Partner