klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Iga "Ślub od pierwszego wejrzenia"
mat. prasowe
Newsy

„Ślub od pierwszego wejrzenia”: Iga zapewniała: „Nie potrzebuję popularności”. Teraz nagrywa filmiki za pieniądze!

W „Ślubie od pierwszego wejrzenia” Iga zarzekała się, że nie zależy jej na byciu influencerką, po zakończeniu emisji show szybko zmieniła zdanie i już nagrywa filmiki za pieniądze. Nie zgadniecie, na czym chce zarobić!
Redakcja Wizaz.pl
maj 24, 2021

Za nami wielki finał 5. edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia”, który wywołał niemałe kontrowersje w sieci. Ogromne emocje wzbudziła nie tylko decyzja Izy i Kamila o pozostaniu w związku, ale też wypadek samochodowy Macieja, po którym chłopak dowiedział się, że jego telewizyjna żona - Laura - jednak postanowiła się z nim rozwieść. Sporą dyskusję wywołało również burzliwe  zakończenie relacji Igi i Karola. I choć podczas finału mężczyzna bardzo otwarcie mówił o rozmaitych sytuacjach, jakie doprowadziły do jego decyzji o rozstaniu, w tym tej, podczas której Iga potajemnie nagrywała ich rozmowy, o tyle jego telewizyjna żona przyznała, że nie ma zamiaru tłumaczyć się przed całą Polską z tego, co działo się pomiędzy nią, a Karolem. By tego było mało, dodała, że zgłosiła się do społecznego eksperymentu TVN 7 nie dla rozgłosu, lecz z wewnętrznej potrzeby odnalezienia bratniej duszy.

Ja nie potrzebuję followersów, popularności, komentarzy, wiadomości. Ja tego nie chcę – podkreślała podczas finału Iga Śmiechowicz. 

Wiele wskazuje jednak na to, że kiedy dostała kosza od telewizyjnego męża, szybko zmieniła zdanie w sprawie kariery. Uczestniczka „Ślubu od pierwszego wejrzenia” postanowiła zarobić na swojej popularności i sprzedawać w sieci pozdrowienia, za które trzeba zapłacić kilkadziesiąt złotych!

Nagroda Redaktor Naczelnej Wizaż.pl dla firm kosmetycznych, które wspierają kobiety - oto laureaci!

Iga ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” sprzedaje w sieci pozdrowienia

Iga ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” pomimo porażki, jaką okazał się rozwód z telewizyjnym mężem podkreśla, że nie ma żalu do ekspertów hitu TVN 7. Co więcej, zarzekała się, że nie wystąpiła w matrymonialnym show dla popularności, lecz z powodu poszukiwania prawdziwego uczucia.

Rozumiem, że ktoś może nie chce ze mną być i ja to szanuje, ale to był mój cel. Moim celem nie jest popularność, ja nie chcę się promować na tym programie, nie chce robić takich rzeczy. Wiadomo nie wiem, co z tego będzie w przyszłości ale mój cel był jasny, dlatego planuje wyjazd. Chce ominąć emisję, to co będzie się działo, ten cały szum, bo wiem, że będzie i trochę się tego obawiam i chce to ominąć świadomie. I liczę na to, że mi się to uda. Ja nie potrzebuję followersów, popularności, komentarzy, wiadomości. Ja tego nie chcę – mówiła Iga w finałowym odcinku „Ślubu od pierwszego wejrzenia”.

Ostatecznie jednak Iga nie zdecydowała się na wyjazd z kraju, ponieważ podczas swojej aktywności na Instagramie często oznaczała swoje miejsce zamieszkania. Co więcej, pomimo słów wypowiedzianych przed kamerami TVN 7, Iga postanowiła być aktywna w sieci, a ostatnio pochwaliła się nawet swoją pierwszą współpracą z platformą, na której można kupić pozdrowienia od wybranej gwiazdy. Nagranie od Igi zostało wycenione na 54,99 zł. 

Dołączyłam do @hypemeapp. Póki co jedyne miejsce, gdzie jest 100 pozytywnej energii - reklamowała na Instagramie.

„Ślub od pierwszego wejrzenia”: Iga zapewniała: „Nie potrzebuję popularności”. Teraz nagrywa filmiki za pieniądze!
Instagram @iga_smiechowicz

Warto podkreślić, że niecały dochód z kupionych u Igi pozdrowień trafi do jej portfela. Platforma Hype Me wspiera Fundację Rak'n'Roll, zajmującą się tworzeniem peruk z naturalnych włosów dla kobiet, które straciły swoje pukle w wyniku chemioterapii.

Skusilibyście się na zakup życzeń od Igi ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia”?

Iga ze

Asia i Adam ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” wreszcie doczekali się rozwodu
Instagram @earlgrey_film
Newsy Asia i Adam ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” wreszcie doczekali się rozwodu. Komentarz kobiety bezcenny
Na tę wiadomość fani ostatniej edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia” czekali ze zniecierpliwieniem. Joanna Lazar i Adam Miciak z 4. edycji kontrowersyjnego hitu TVN już nie są małżeństwem.
Urszula Jagłowska-Jędrejek
wrzesień 30, 2020

Pomimo iż od zakończenia 4. edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia” minęło już ponad pół roku, to  emocje związane z hitem TVN i jego uczestnikami nadal nie opadły. I o ile dla dwóch par społeczny eksperyment stacji polegającym za zaaranżowaniu ślubu zupełnie obcych sobie osób, na podstawie szeroko zakrojonych badań psychologicznych i antropologicznych, okazał się być strzałem w dziesiątkę, to dla jednej z stał się powodem do upokorzeń i hejtu. Mowa o najbardziej kontrowersyjnym telewizyjnym małżeństwie w historii hitu TVN, Joannie Lazar i Adamie Miciaku.  Już od momentu poznania się na ślubnym kobiercu para dystansowała się do siebie i nie mogła odnaleźć wspólnego języka. Co więcej, Adam od pierwszych chwil nie akceptował wieku małżonki , z kolei pozbawiona wsparcia ze strony rodziny Asia , nie umiała poradzić sobie z presją otoczenia oraz nową sytuacją, w jakiej się znalazła. Brak rozmów i obojętność jaką okazywali sobie małżonkowie sprawiły, że pomimo dobrych chęci kobiety, Adam odsunął się od niej, a w wielkim finale zadał małżonce cios poniżej pasa . Okłamał ją i zażądał rozwodu nie podając powodu swojej decyzji. I choć od nagrywania programu z udziałem Lazar i Miciaka minął już ponad rok, uczestnicy show dopiero teraz są oficjalnie po rozwodzie.         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez EarlGrey (@earlgrey_film) Kwi 4, 2020 o 11:08 PDT Asia i Adam ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” wreszcie doczekali się rozwodu Joanna Lazar i Adam Miciak z 4. edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia”...

Przeczytaj
Mama Łukasza ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” komentuje jego rozwód z Oliwią. Padły naprawdę mocne słowa
Instagram @modrafrelka
Newsy Ślub od pierwszego wejrzenia - mama Łukasza komentuje jego rozwód z Oliwią. Padły naprawdę mocne słowa
O tym rozstaniu mówią teraz wszyscy! Łukasz i Oliwia ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” już nie są razem. Teraz głos w sprawie zabrała mama celebryty.
Urszula Jagłowska-Jędrejek
grudzień 30, 2020

Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta zyskali sławę dzięki udziałowi w kontrowersyjnym show TVN – „Ślub od pierwszego wejrzenia” , gdzie na postawie szeroko zakrojonych badań psychologicznych i antropologicznych zostali ze sobą skojarzeni  i poznali się dopiero na ślubnym kobiercu. Pomiędzy parą pod razu było widać chemię, jednak sympatycy programu nie wierzyli w szczerość ich uczuć. Po pierwsze ogromną przeszkodą stanowiła odległość pomiędzy telewizyjnymi małżonkami, po drugie widzowie postrzegali Oliwię jako egocentryczną dziewczynę, która za wszelką cenę chce wybić się na popularności show, przy jednoczesnym tłamszeniu męża, wyśmiewaniu go, a nawet poniżaniu i traktowaniu jak nierozgarnięte dziecko. I gdy pod koniec sezonu  wszystko wskazywało na to, że chłopak postawi się blond piękności, okazało się, że para zaczęła się coraz lepiej dogadywać, a nawet podjęła decyzję o dalszej kontynuacji swojego małżeństwa. To jeszcze nie wszystko! Zakochani nie tylko zamieszkali razem, założyli wspólny kanał na YouTube, gdzie dzielili się z fanami swoją miłością, ale też pod koniec maja 2020 roku przywitali na świecie swojego pierworodnego synka - Franka . I gdy wydawać by się mogło, że nic nie zmąci tej sielanki, ostatni instagramowy post dziewczyny wprawił wszystkich w osłupienie. Oliwia i Łukasz ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” rozstali się. Oboje od początku toczyliśmy walkę o nasz związek. Włożyliśmy ogrom pracy, by pozostać w małżeństwie. Pomimo naszych starań i zasięgnięciu specjalistycznej pomocy nie udało nam się i rozstaliśmy się – wyznała w oświadczeniu na Instagramie Oliwia. Rozstajemy się w zgodzie, bo kwestią nadrzędną jest dla nas dobro naszego syna, którego oboje kochamy miłością tak wielką, że nie da się tego opisać. Dlatego będziemy...

Przeczytaj
Adam ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” pokazał urocze zdjęcie z partnerką i synem
Instagram @adam_nie_officjal
Newsy Adam ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” pokazał urocze zdjęcie z partnerką i synem: „kocham ile tylko sił”
Adam Miciak, jeden z najbardziej kontrowersyjnych uczestników hitu TVN „Ślub od pierwszego wejrzenia” pokazał urocze zdjęcie z synkiem i nową partnerką. Fani zachwyceni.
Urszula Jagłowska-Jędrejek
wrzesień 08, 2020

Pomimo iż od zakończenia 4. edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia” minęły już niemal cztery miesiące, emocje związane z hitem TVN i jego uczestnikami nadal są niezwykle żywe. Ogromnym zainteresowaniem internautów cieszą się szykujący się do ślubu kościelnego Agnieszka Łyczakowska i Wojtek Janik , jak również świeżo upieczeni rodzice Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta , którzy pod koniec maja przywitali na świecie swojego pierworodnego synka Franka. I choć w przypadku tych par budzący kontrowersje społeczny eksperyment TVN polegający na zaaranżowaniu ślubów zupełnie obcych sobie osób na podstawie szeroko zakrojonych badań psychologicznych i antropologicznych okazał się być strzałem w dziesiątkę, to dla jednej z nich zakończył się fiaskiem , rozczarowaniem i krzywdzącym medialnym sporem. Mowa o Joannie Lazar i Adamie Miciaku .  Telewizyjny mąż, pomimo starań dziewczyny, od pierwszych chwil pałał do niej niechęcią, dystansował się od niej i publicznie wyśmiewał wiek żony , a w wielkim finale z adał jej cios poniżej pasa . Mężczyzna nie tylko bez podania  powodu  zażądał rozwodu, ale również obraził ekspertów programu odpowiedzialnych za dobór jego partnerki.         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez EarlGrey (@earlgrey_film) Kwi 4, 2020 o 11:08 PDT Jak się jednak okazuje, choć byli telewizyjni małżonkowie nie odnaleźli miłości na oczach milionów widzów, to udział w show TVN pomógł im odnaleźć swoje bratnie dusze poza kamerami. Joanna związała się z tajemniczym...

Przeczytaj
Uczestnicy „Ślub od pierwszego wejrzenia” ostro skrytykowani za halloweenową imprezę
Instagram @adrian_szz
Newsy Uczestnicy programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” wspólnie świętowali Halloween. Internauci oburzeni: „zgromadzenie powyżej pięciu osób”
Martyna Końca z 3. edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia” pokazała, jak z innymi uczestnikami show bawi się na imprezie halloweenowej. W komentarzach rozpętała się burza. Czyżby celebryci organizując tak liczne spotkanie złamali prawo?
Urszula Jagłowska-Jędrejek
listopad 02, 2020

Kultowy program TVN, „Ślub od pierwszego wejrzenia”, już od pierwszej edycji budził wiele skrajnych emocji wśród widzów. To właśnie na naszych oczach rozgrywały się losy wielu małżeństw, które zostały ze sobą skojarzone na podstawie szeroko zakrojonych badań psychologicznych i antropologicznych. Pomimo, że eksperyment społeczny stacji udowodnił, że małżeństwa aranżowane mogą być równie szczęśliwe i trwałe jak te z wyboru, co potwierdzają chociażby związki Anity i Adriana z 3. edycji programu, Pauliny i Krzysztofa z 2. edycji, czy związki Oliwii i Łukasza oraz Agnieszki i Wojtka z ostatniej, 4. edycji show, to dla wielu par zakończył się fiaskiem.  Co ciekawe, pomimo iż wielu uczestników nie odnalazło w matrymonialnym hicie TVN miłości, to „Ślub od pierwszego wejrzenia” przyczynił się do nawiązania nowych przyjaźni pomiędzy uczestnikami różnych sezonów. Podobne doświadczenia sprawiły, że bohaterowie kolejnych edycji chętnie dzielili się ze sobą swoimi przeżyciami, a także wspólnie spędzali czas, świętując swoje urodziny, rocznice ślubu, czy huczne baby shower. Niedawno „ŚOPW-owa rodzina” postanowiła po raz kolejny się spotkać i pomimo rosnącej w siłę pandemii koronawirusa świętować Halloween . Niestety ich radość przerwała fala hejtu, która wylała się na nich po opublikowaniu zdjęć z szalonej imprezy z przebierankami. Czyżby gwiazdorzy TVN złamali prawo organizując tak liczne spotkanie? Uczestnicy „Ślub od pierwszego wejrzenia” ostro skrytykowani za halloweenową imprezę Wystarczył jeden post by na instagramowym koncie uczestniczki 3. edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia” zawrzało. Martyna Końca pokazała, jak wraz  innymi uczestnikami show bawi się na imprezie halloweenowej w domowym zaciszu. Na...

Przeczytaj