yope skin progress
Wyniki testu
Elancyl
Chcę testować
ziaja siemię lniane
Chcę testować
la-roche-posay-toleriane
Chcę testować
bandi sorbety
Chcę testować
Biotebal maska
Chcę testować
La roche- posay HYALU B5 EYE SERUM
Wyniki testu
dr. Schrammek
Chcę testować
bella bio based
Laureaci
floslek stopNaczynka
Wyniki testu
maybelline vinyl, eraser, lash
Chcę testować
BIOTEBAL EFFECT serum spray
Wyniki testu
Oriflame Duologi
Laureaci
Ziaja Witamina C. B3 niacynamid
Chcę testować
Loreal Paris - tusz do rzęs i szminka
Wyniki testu
Bielenda Professional Supremelab
Wyniki testu
NIVEA CELLULAR LUMINOUS zestaw kosmetyków
Wyniki testu
Neutrogena Retinol Boost
Wyniki testu
 Tołpa, Body & Soul
Wyniki testu
neboa
Wyniki testu
Kasia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" odpowiada na hejt internautów
MAT. PRASOWE, SCREEN ZE "ŚLUBU OD PIERWSZEGO WEJRZENIA"
Newsy

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Fani miażdżą Kasię: "okazała się bezduszną osobą". Odpowiedziała 

Najnowsze zachowanie Kasi wobec Pawła rozwścieczyło widzów "Ślubu od pierwszego wejrzenia", którzy dali w sieci upust swoim emocjom hejtując uczestniczkę. Reakcja Kasi? Bezbłędna!

Atmosfera pomiędzy Kasią, a Pawłem z 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" coraz bardziej się zagęszcza, a fani show już wróżą im rozwód. A wszystko przez najnowszy odcinek matrymonialnego hitu TVN, podczas którego w relację pomiędzy małżonkami musiał zainterweniować ekspert programu - Piotr Mosak. Zachowanie charyzmatycznej brunetki sprawiło, że w sieci zawrzało, a sympatycy społecznego eksperymentu nie zostawili na niej suchej nitki.

- Szkoda mi Pawła.... przyszedł do programu z jasno określonym celem a Kasia okazała się bezduszną skupioną na sobie osobą...  - grzmieli widzowie po emisji najnowszego, kontrowersyjnego odcinka "Ślubu od pierwszego wejrzenia".

Widzowie nie tylko wyśmiali zażyłość Kasi z jej mamą, ale też stwierdzili, że dziewczyna zbyt surowo ocenia swojego męża i obwinia go o wszelkie niepowodzenia. Kasia nie wytrzymała i podzieliła się w sieci wymownym komentarzem.

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Kasia dzwoni do mamy 20 razy dziennie. Paweł ma dość! 

To najlepsze tusze do rzęs z Cocolity za mniej niż 30 zł. TOP 4 hity polecane przez redakcję na TikToku

Kasia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" odpowiada na hejt internautów

Szósta edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie przestaje zaskakiwać. Choć na początku sezonu to właśnie Kasia i Paweł zostali okrzyknięci faworytami sezonu, to z odcinka na odcinek ta dwójka coraz bardziej się od siebie oddala. Widzowie są nie tylko oburzeni obojętnością dziewczyny, ale przede wszystkim tym, że pomimo iż na początku znajomości z Pawłem chętnie obdarowywała go czułościami, a podczas wesela nie szczędziła mu namiętnych pocałunków, to po nocy poślubnej jej zachowanie zmieniło się o sto osiemdziesiąt stopni. Co więcej, Kasia pokusiła się nawet o szokujące wyznanie przyznając, że mąż nie jest dla niej atrakcyjny.

- Muszę przyznać, że nie pociągasz mnie fizycznie - mówiła w jednym z odcinków Kasia.

Kasia wraca z Pawłem z podróży poślubnej
screen/Player.pl

Dystansowanie się od męża i kąśliwe docinki wobec mężczyzny sprawiły, że fani społecznego eksperymentu TVN szybko okrzyknęli ją więc "drugą Igą" - najbardziej kontrowersyjną uczestniczką w historii polskich edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", która została oskarżona przez męża o toksyczne zagrywki i manipulacje. Teraz o to samo widzowie obwiniają Kasię, a po emisji najnowszego odcinka miłosnego hitu TVN 7, widzowie wręcz proszą Pawła, by rozstał się z żoną.

Podczas interwencji eksperta programu, Piotra Mosaka, Kasia zarzuciła mężowi, że nie wykazuje żadnej inicjatywy oraz nie stara się rozpoczynać z nią dialogu, podczas gdy siebie pokazała w jak najlepszym świetle. Ku zaskoczeniu eksperta, a także widzów show, szybko okazało się, że to jednak zachowanie Kasi przyczynia się do wycofania mężczyzny. Dziewczyna wyznała, że potrafi 20 razy dziennie kontaktować się ze swoją mamą.  Co więcej, dużo czasu poświęca również swoim koleżankom, przez co gdy przychodzi do rozmów z małżonkiem, Kasia jest już zmęczona dialogami. Te słowa sprawiły, że na Kasię spadła lawina krytycznych komentarzy:

- Po tym odcinku straciłam dla niej resztki zrozumienia. Najbardziej boli brak szacunku dla drugiej osoby.

- Szkoda mi Pawła.... przyszedł do programu z jasno określonym celem a Kasia okazała się bezduszną skupioną na sobie osobą... 

- To jest dziewczyna, która ma problemy emocjonalne i z nieodciętą pępowiną. Takie rzeczy dają tylko sygnał, że trzeba wiać. Toksyczna relacja - grzmią internauci na oficjalnym instagramowym profilu "Ślubu od pierwszego wejrzenia".

Kasia ze Ślubu od pierwszego wejrzenia woli rozmawiać z mamą niż z Pawłem
mat. prasowe, screen Ślub od pierwszego wejrzenia

Na reakcję Kasi nie trzeba było długo czekać. Choć uczestniczka nie zdecydowała się na odpowiedź na komentarze na oficjalnym instagramowym koncie "Ślubu od pierwszego wejrzenia", to za pośrednictwem swojego Instagrama zdecydowała się na opublikowanie wymownego komentarza.

- Dawno temu ktoś powiedział mi zdanie, które od tamtej pory zawsze noszę w swojej głowie: "To, co inni myślą o Twojej osobie, dużo mówi o nich, ale nic o Tobie" - opublikowała na InstaStories Kasia.

Myślicie, że teraz jej problemy z hejterami ucichną?

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Tomasz znów uderza w Julię. "On jest dramatem tej edycji" - grzmią widzowie

Kasia ze
Instagram @kasia.kasikk

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Kasia wbija szpilę Pawłowi. Fani: "trzeba wiać. Toksyczna relacja"
MAT. PRASOWE, SCREEN ZE "ŚLUBU OD PIERWSZEGO WEJRZENIA"
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Kasia wbija szpilę Pawłowi. Fani: "trzeba wiać. Toksyczna relacja"
Atmosfera pomiędzy Kasią, a Pawłem ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" coraz bardziej się zagęszcza, a fani show już wróżą im rozwód. Najnowsze zachowanie dziewczyny rozwścieczyło widzów.

Szósta edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie przestaje zaskakiwać. Choć na początku sezonu to właśnie Kasia i Paweł byli okrzyknięci jako faworyci najnowszej odsłony matrymonialnego hitu TVN 7, to najnowsze wydarzenia sprawiły, że sympatycy społecznego eksperymentu już wróżą tej dwójce rychły rozwód. Co ciekawe, to właśnie wstępnie zachwycona telewizyjnym mężem Kasia, szybko postanowiła się do niego zdystansować, a jej najnowsze zachowanie sprawiło, że widzowie Telewizyjnej Siódemki nie zostawili na niej suchej nitki. Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Kasia pokazała nowe zdjęcie. Fani: "Usta powiększałaś"?  "Ślub od pierwszego wejrzenia": widzowie rozwścieczeni zachowaniem Kasi wobec Pawła Atmosfera wokół 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" staje się coraz bardziej gorąca, a Kasia zbiera liczne nieprzychylne uwagi ze strony internautów. Widzowie są nie tylko oburzeni obojętnością dziewczyny, ale przede wszystkim tym, że choć na początku znajomości z Pawłem chętnie obdarowywała go czułościami , to po nocy poślubnej jej zachowanie diametralnie zmieniło. Co więcej, Kasia po namiętnych uściskach i płomiennych pocałunkach wyznała, że mąż nie jest dla niej atrakcyjny . - Muszę przyznać, że nie pociągasz mnie fizycznie - mówiła w jednym z odcinków Kasia. Sympatycy społecznego eksperymentu TVN szybko okrzyknęli ją więc "drugą Igą" - najbardziej kontrowersyjną uczestniczką w historii polskich edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", która została oskarżona przez męża o toksyczne zagrywki i manipulacje. Teraz o to samo widzowie obwiniają Kasię, a po najnowszym odcinku miłosnego hitu TVN 7, jawnie proszą Pawła, by rozstał się z żoną. Zobacz także:  "Ślub...

Ślub od pierwszego wejrzenia: Kasia i Paweł
mat. prasowe/Screen Player.pl
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Internauci ostro krytykują Kasię: "Podziwiam Pawła, że nie uciekł"
Po emisji ostatniego odcinka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w sieci zawrzało! Fani programu są zszokowani zachowaniem Kasi i współczują Pawłowi. Nie za ostro?

Fani "Ślubu od pierwszego wejrzenia" mają dość zachowania Kasi! W miniony wtorek widzowie zobaczyli kolejny odcinek programu TVN, w którym Kasia znów miała pretensje do męża i nie chciała z nim rozmawiać o problemach w ich związku. Kasia i Paweł wyraźnie oddalili się od siebie, co zauważył również jeden z ekspertów, który w poprzednim odcinku postanowił interweniować. Piotr Mosak zwrócił wówczas uwagę, że Kasia zbyt często rozmawia ze swoją mamą zamiast spędzać czas z mężem. W najnowszym odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia" między Kasią i Pawłem doszło do kolejnego nieporozumienia, a w ich domu niespodziewanie pojawiła się teściowa... Fani "Ślubu od pierwszego wejrzenia" krytykują Kasię  Kasia była wyraźnie zaskoczona wizytą mamy, którą spotkała podczas spaceru z psem. Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wiedziała, że dopiero co usłyszała, że ma zbyt częsty kontakt z mamą, a teraz kobieta bez poinformowania pojawia się w jej mieszkaniu, żeby dowiedzieć się, jak wyglądają jej relacje z mężem. Po wyjściu teściowej Paweł próbował szczerze porozmawiać z Kasią i powiedział jej, że nie tak wyobrażał sobie swoje małżeństwo. Niestety, żona Pawła nie była zachwycona jego wyznaniem, po czym przyznała, że potrzebuje więcej czasu, żeby się otworzyć.  Zobacz także:   "Ślub od pierwszego wejrzenia": Rodzina Anety i Roberta powiększy się? Znajomy uczestniczki wspomniał o ciąży. "Bliźniaczej"! Zachowanie Kasi zszokowało widzów "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Fani programu nie ukrywają, że nie podoba im się to, jak Kasia rozmawia z mężem i jak go traktuje. Po emisji ostatniego odcinka w sieci pojawiło się mnóstwo krytycznych wpisów....

Ślub od pierwszego wejrzenia: Kasia i Paweł
Screen/Player.pl
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia":  Kasia wróciła do byłego partnera? Zabrała głos
Fani "Ślubu od pierwszego wejrzenia" spekulowali, że powodem rozstania Kasi i Pawła, był fakt, że wróciła do byłego. Plotki się potwierdziły?

Kasia była uczestniczką kontrowersyjnego show "Ślub od pierwszego wejrzenia". Po zakończeniu programu widzowie spekulowali, że wróciła do swojego byłego partnera i dlatego rozstała się z telewizyjnym mężem, Pawłem. Kasia zdecydowała się opowiedzieć na InstaStories o relacji, jaka łączy ją z byłym narzeczonym. Plotki się potwierdziły? Sprawdźcie! "Ślub od pierwszego wejrzenia": Małżeństwo Kasi i Pawła rozpadło się przez byłego partnera?  Kasia i Paweł poznali się w szóstej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Eksperci byli przekonani, że parze uda się stworzyć długotrwałą relację. Niestety, jak się później okazało, małżonkowie nie potrafili się ze sobą porozumieć, a każda kolejna rozmowa prowadziła do zaognienia konfliktu. W ostatnim odcinku Kasia i Paweł zdecydowali się na kontynuowanie relacji poza kamerami, jednak po miesiącu zmienili swoją decyzję.  Niedługo po zakończeniu show okazało się, że Paweł znalazł już miłość. W jego sercu pojawiło się uczucie do... kuzynki Kasi . Byli małżonkowie starają się ułożyć sobie życie na nowo. Kasia postanowiła zadbać o siebie, zmieniła fryzurę i sporo schudła . Choć jak sama twierdzi, nie poznała jeszcze odpowiedniego mężczyzny.  Zobacz także:  Kasia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jest zazdrosna o Pawła? "Panią niech zżera zazdrość!" Widzowie w czasie trwania programu często zarzucali Kasi, że nie stara się o Pawła, ponieważ myśli o byłym partnerze. Była uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" postanowiła odpowiedzieć na pytania od fanów. Jedno z nich dotyczyła jej relacji z byłym narzeczonym. - Masz kontakt z byłym partnerem, z którym byłaś przed Pawłem?  - Nie Inni zaś pytali o jej zachowanie w stosunku do męża.  -...

Kasia i Paweł ze Ślubu od pierwszego wejrzenia
Player.pl/Screen z odcinka "Ślub od pierwszego wejrzenia"
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Kasia ma żal do Pawła? "Człowieka poznaje się po tym jak kończy"
Kasia i Paweł ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pojawili się w odcinkach specjalnych programu. Były mąż nie szczędził Kasi przykrych słów.

Niedawno w sieci pojawiły się odcinki specjalne programu "Ślub od pierwszego wejrzenia", w którym wystąpili byli uczestnicy. Kasia i Paweł z 6. edycji show również wzięli udział w projekcie, niestety były mąż nie wypowiadał się o Kasi pozytywnie. Paweł miał jej wiele do zarzucenia. Fanki są oburzone zachowaniem jej programowego męża, a sama zainteresowana również nie ukrywała zdziwienia.  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Paweł obwinia Kasię na rozwód?  Widzowie pokochali bohaterów "Ślubu od pierwszego wejrzenia" i z zaciekawieniem sprawdzali, co dzieje się w ich życiu po wyłączeniu kamer. Dlatego produkcja przychyliła się do próśb widzów i zdecydowała się na dwa odcinki specjalne. Kasia i Paweł z 6. edycji programu, którzy byli jedną z najbardziej kontrowersyjnych par, również pojawili się na ekranie.  Kasia zdecydowała się opowiedzieć o swojej chorobie, przez którą ciężej było jej zbliżyć się do Pawła, a także skomentowała nowy związek byłego męża. Okazuje się, że Klaudia, czyli jej kuzynka, była zauroczona Pawłem już w trakcie wesela, dlatego Kasia zdecydowała się namówić ją na pierwszy krok. Ostatecznie życzyła im szczęścia i cieszyła się, że Paweł znalazł miłość. Niestety, były uczestnik show skrytykował żonę w bardzo przykrych słowach.  Zobacz także:  Iza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o powodach rozstania z Kamilem - "byłam bardzo rozczarowana" W odcinku specjalnym Paweł nie oszczędzał Kasi.  Inną osobą była podczas ślubu, miałem wrażenie, że była na jakichś lekach wspomagających. Uśmiechnięta, zadowolona, wszędzie jej było pełno. Taka rozentuzjazmowana, a potem ponura, smutna, chyba sama nie wiedziała, co jest grane - mówił...

Nasze akcje
yope skin progress
Pielęgnacja
Zdrowsza skóra dzień po dniu - kosmetyki YOPE SKIN PROGRESS sprawdzone przez Wizażanki
Współpraca reklamowa
Biotebal EFFECT serum spray wyniki testu
Fryzury
Wizażanki przetestowały nowość - Biotebal EFFECT Serum spray!
Współpraca reklamowa
Skin cycling
Pielęgnacja
Na czym polega metoda #SkinCycling, która podbija TikToka?
Współpraca reklamowa
L'Oreal Paris codzienna rutyna pielęgnacyjna
Pielęgnacja
Test redakcji: Witamina C i SPF to duet idealny w codziennej porannej rutynie pielęgnacyjnej
Współpraca reklamowa
neboa
Fryzury
"Kosmetyki od NEBOA odżywiły i zregenerowały moje włosy od skalpu po same końce" - zobaczcie wyniki testu Wizażanek
Współpraca reklamowa
Test kosmetyków do makijażu od AA Wings of Color
Makijaż
Przetestowałam nowe kosmetyki AA Wings of Color. Efekt to idealna skóra przez cały dzień!
Współpraca reklamowa
lactacyd
Styl życia
„Już po pierwszym użyciu znika uczucie suchości i swędzenia”. Nowy płyn do higieny intymnej Lactacyd® Ultra-Nawilżający 40+ to hit Wizażanek!
Współpraca reklamowa
Depilatory Braun
Pielęgnacja
Przetestowałyśmy urządzenia do depilacji Braun. To sposób na gładką skórę bez podrażnień i wrastających włosków!
Współpraca reklamowa