Aneta i Robert z najnowszej, 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zaledwie kilka dni temu podzielili się radosną nowiną! Para, która postanowiła zmienić swoje życie za pośrednictwem matrymonialnego eksperymentu TVN, właśnie spodziewa się swojego pierwszego dziecka.

Reklama
- Jeszcze więcej szczęścia w drodze... ????‍❤️‍????????- napisała na Instagramie przyszła mama.

Pod postem w mgnieniu oka pojawiła się masa gratulacji, a fani już dopytują o samopoczucie Anety i postępy w rozwoju maluszka. Niektórzy nawet sugerują, że para spodziewa się bliźniąt, inni zaś wprost dopytują o to, czy Aneta i Robert spodziewają się synka, czy córeczki. Zasypani lawiną pytań i domysłów telewizyjni małżonkowie zdecydowali się na szczere wyznanie.

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Aneta i Robert o płci dziecka

Za nami emocjonujący finał 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". I podczas gdy małżeństwo Kasi i Pawła zakończyło się fiaskiem, a Julia zażądała rozwodu podczas finałowego odcinka show, Aneta i Robert jako jedyna para tego sezonu postanowili stworzyć związek także po programie. Zakochani nie tylko pochwalili się masą prywatnych zdjęć z czasu, gdy ukrywali swój związek, ale niedawno ogłosili, że spodziewają się dziecka.

Zobacz także: Aneta ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała na wideo, jak ukrywała ciążowy brzuszek

Instagram @anetczajkowska

Pod instagramowym postem zakochanych od razu pojawiła się masa gratulacji, a fani zalali parę pytaniami o samopoczucie Anety, a także to, czy małżonkowie spodziewają się synka, czy córeczki. Zachęceni bardzo pozytywnym odzewem fanów uczestnicy "Ślubu od pierwszego wejrzenia", postanowili przeprowadzić transmisję na żywo, by podzielić się z widzami tym, co aktualnie u nich słychać.

Zobacz także
- Super się czuję w ciąży, tak jak przed ciąża tylko brzuszek mi rośnie, inaczej to nie wiem czy bym poznała - mówiła Aneta o swoim samopoczuciu. - Apetyt ciążowy przejął mąż. On ma ciągle apetyt - dodałąze śmiechem.

Aneta i Robert poruszyli także kwestię płci dziecka oraz terminu porodu:

- Nie mówimy jeszcze jaka płeć ani na kiedy termin. Jak będzie już młody albo młoda to się pochwalimy. - Niebawem pewnie ogłosimy .
Instagram @anetczajkowska

Padły też pytania o to, czy Aneta i Robert spodziewają się bliźniaków. Przypominamy, że w jednym z odcinków "Ślubu od pierwszego wejrzenia", gdy małżonkowie po raz pierwszy rozmawiali o dzieciach, Aneta przyznała, że w jej rodzinie bliźniaki rodzą się bardzo często.

- No nie, to na sto procent mogę wam powiedzieć - odpowiedziała Aneta na pytanie o bliźniaczą ciążę.

Przyszli rodzice zdradzili przy okazji, że planują stworzyć wielodzietną rodzinę:

Na pewno nie jedynak i nie dwójka, bo tak to bym się nie zabierała za to, ale zobaczymy, co czas przyniesie

Anecie i maluszkowi życzymy dużo zdrowia!

Reklama

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka zdradziła, czego nie je w ciąży! Z tych produktów zrezygnowała

Reklama
Reklama
Reklama