Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w nocy trafiła na porodówkę. Niestety z powodów zasad panujących w szpitalu, Wojtek nie mógł jej towarzyszyć podczas porodu, o czym opowiadała w jednym z filmików na Youtube. Dumny tata i mąż czekał jednak na swoje ukochane dziewczyny pod szpitalem.

Reklama
Tata czeka ❤️❤️❤️ - napisał

Zarówno Agnieszka jak i Wojtek opublikowali serię wzruszających kadrów tuż przed narodzinami córeczki.

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka pokazała zdjęcie z porodówki

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" niedługo będą świętować trzecią rocznicę ślubu. Ten dzień będą spędzać już we trójkę. Zaledwie kilka miesięcy temu poinformowali, że spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Właśnie doczekali najpiękniejszej chwili. Dumni przyszli rodzice poinformowali wieczorem 3. stycznia, że Agnieszka trafiła na porodówkę.

Zaczęło się. Czekamy na ciebie kruszynko❤️ - napisała Agnieszka, publikując zdjęcie z porodówki, na którym trzyma się za brzuszek.
Instagram @wojciech_janik_official

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Tak Agnieszka i Wojtek spędzają czas przed porodem. Urocze zdjęcie

Moment narodzin córeczki przeżywał także Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia", który niestety nie mógł towarzyszyć Agnieszce w szpitalu.

Zobacz także
Trafiłam do szpitala, gdzie Wojtek nie może być ze mną przy porodzie. Wiem, może będą momenty, gdzie może ja bym jednak Wojtka potrzebowała, ale on też nie był do końca pewien czy on chce być przy tym porodzie. Raz mówił, że chce raz, że nie chce. Ja go nie będę do niczego zmuszać kompletnie. (...) Ja szanuje jego zdanie i jego podjęcie decyzji i jak długo by ten poród nie trwał to taka położna, co będzie przy mnie cały czas będzie mi, no przykro mi Wojtek, że to powiem, bardziej pomocna niż Ty, bo myślę, że będzie mnie motywować, że będzie mi mówić, co mam robić - tłumaczyła jakiś czas temu Agnieszka.

Jednak dumny i szczęśliwy tata nie mógł sobie wyobrazić spędzenia tego ważnego czasu z dala od najważniejszych kobiet w jego życiu. Na narodziny córeczki czekał pod szpitalem, w którym właśnie rodziła się jego córeczka :

Dziewczyny, jestem z Wami... Tata czeka ❤️❤️❤️ - napisał Wojtek, publikując zdjęcie spod szpitala.
Instagram @agnieszka_lyczakowska

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka o samopoczuciu przed porodem: "Strasznie się męczę"

Pokazał również ostatnie zdjęcie z Agnieszką, jeszcze przed porodem maleństwa. Kolejne zdjęcie, jakie uda im się zrobić będzie już z córeczką!

Reklama

Agnieszka i Wojtek przeżywają dziś jedne z najpiękniejszych chwil swojego życia. Już się nie możemy doczekać, kiedy oficjalnie ogłoszą radosną nowinę i pokażą pierwsze zdjęcie z maleństwem.

Instagram @agnieszka_lyczakowska
Reklama
Reklama
Reklama