AA FACE IT!
Wyniki testu
Kosmetyki L'Oreal Paris z kwasem hialuronowym
Wyniki testu
Lirene Dermoprogram, C+E Vitamin Energy
Chcę testować
Nowości od so!flow by Vis Plantis
Chcę testować
Douglas Home Spa
Wyniki testu
zestaw przeciw wypadaniu włosów dermena®
Chcę testować
Phyto Paris
Wyniki testu
#Skincycling z kosmetykami L'Oréal Paris
Chcę testować
Soraya Probio
Laureaci
Samarité Divine Acid Peeling
Laureaci
Hagi Korzenna Pomarańcza
Laureaci
Bielenda
Laureaci
Neutrogena hydro boost
Wyniki testu
Bioderma NAOS
Laureaci
Miya Cosmetics mySKINpro
Laureaci
maseczki do twarzy marki Ziaja
Laureaci
Suplementy diety Health Labs Care
Laureaci
Shecare Laboratories Total Revital Solution
Laureaci
Eveline Cosmetics - zestaw do makijażu
Wyniki testu
kosmetyki aa
Wyniki testu
Finał 8. edycji „Top Model” był ustawiony? Produkcja programu tłumaczy wyniki show
Newsy

Skandal w „Top Model”? Okazało się, że dwoje finalistów otrzymało tyle samo punktów! Dlaczego wygrał Dawid?

Produkcja „Top Model” ujawniła wyniki głosowania widzów! Fani programu twierdzą, że… finał był ustawiony.

Dawid Woskanian wygrał 8. edycję „Top Model”. W poniedziałkowym finale konkurowali z nim Olga Kleczkowska, Sandra Dorsz oraz Staszek Obolewicz, który w półfinale show otrzymał wielką szansę od produkcji i decyzją Michała Piróga został przywrócony do programu. Niektórzy widzowie twierdzą jednak, że finał programu był ustawiony, a chory na zespół Tourette'a Dawid nie powinien wygrać „Top Model”.

Finał 8. edycji „Top Model”

W odcinku 8. edycji „Top Model” podobnie, jak to miało miejsce w poprzednich sezonach, finaliści i inni uczestnicy show wzięli udział w czterech pokazach: Mariusza Przybylskiego, MMC Studio, RAD oraz najlepszych polskich projektantów młodego pokolenia. Również tym razem widzowie w przerwach pomiędzy pokazami mogli śledzić poczynania finalistów podczas ostatniej finałowej sesji zdjęciowej, która odbyła się na słonecznej Kubie. Ceremonię uświetniły także występy Rosalie, Krzysztofa Zalewskiego oraz duetu Karaś/Rogucki.

Finał 8. edycji „Top Model” był naprawdę wyjątkowy. Nie tylko ze względu na fakt, że wzięło w nim udział czworo, a nie troje finalistów, ale też dlatego, że zabrakło na nim głównej prowadzącej Joanny Krupy. Modelka, która niedawno została mamą, pomimo ciąży starała się aż do porodu wspierać uczestników show. Jednak ze względu na dobro swojej kilkutygodniowej córeczki Ashy-Leigh Presley, podjęła decyzję o rezygnacji z wielkiego finału „Top Model” i została ze swoją pociechą w Stanach Zjednoczonych. Miejsce Krupy w tym wyjątkowym dniu zajęła inna gwiazda TVN – Magda Mołek.

To jednak nie koniec rewelacji. Finał 8. edycji „Top Model” był kilkuetapowy. Najpierw jury w składzie: Kasia Struss, Kasia Sokołowska, Dawid Woliński oraz Marcin Tyszka oceniło sesję okładkową finalistów. Kolejny etap to ocena zdjęć finałowej czwórki w towarzystwie najnowszego modelu samochodu marki Peugeot, która była zachowana w futurystycznym klimacie. Niezależenie od ocen jury, linie telefoniczne nadal zliczały głosy telewidzów. Decyzją widzów i jury na tym etapie show z finałem „Top Model” pożegnała się Sandra Dorsz.

Dawid Woskanian wygrał 8. edycję „Top Model”

Ostatnim etapem finału była sesja z końmi. W tej konkurencji finałowa trójka w składzie Dawid Woskanian, Olga Kleczkowska i Staszek Obolewicz otrzymali od jury po tyle samo punktów. Od tej pory to głos widzów był decydujący.

Decyzją jurorów oraz widzów. 8. edycję „Top Model” wygrał chory na Tourette'a 20-letni Dawid Woskanian.

Nie trzeba było długo czekać, by w mediach społecznościowych pojawiło się wiele głosów negujących finał 8. edycji „Top Model”. Wielu fanów programu sugerowało nawet, że Dawid był specjalnie traktowany przez jurorów ze względu na swoją chorobę, a nie talent, a show powinna wybrać 17-letnia Olga Kleczkowska, u której nastąpił największy progres podczas programu. Nastolatka sukcesywnie wygrywała kolejne zadania „Top Model” i była doceniana nie tylko przez polskich, ale tez zagranicznych fotografów oraz projektantów.

Zobacz także: Wpadka w finale 7. edycji „Top Model”! Fani programu twierdzą, że... wyniki były ustawione

Finał 8. edycji „Top Model” był ustawiony?

Produkcja „Top Model” postanowiła odnieść się do doniesień, jakoby finał show był „ustawiony”. Zaledwie kilkanaście godzin temu na oficjalnym facebookowym i instagramowym profilu programu pojawiło się oświadczenie produkcji show, ujawniające wyniki głosowania w finale 8. edycji „Top Model”.

W głosowaniu jury Olga zdobyła najwięcej punktów. Dawid dostał największe wsparcie od widzów w głosowaniu SMS i online. Stąd remis. A w tym przypadku (według regulaminu) zwycięża osoba, która dostała najwięcej Waszych głosów – czytamy oświadczenie produkcji „Top Model”.

Jak widać ,pomimo sympatii widów i jurorów, to Dawid miał większą rzeszę fanów niż Olga. Pamiętajmy również o tym, że sama wygrana „Top Model”, choć zapewnia współpracę z jedną z największych agencji modelek i modeli w Polsce, wcale nie gwarantuje sukcesu w świecie modelingu. Wszystko zależy bowiem od tego, jak uczestnicy show wykorzystają swoją szansę i pokierują swoją karierą.

Zdjęcie: EastNews

Nasze akcje
skincycling
Pielęgnacja
Rutyna pielęgnacyjna #SkinCycling - po jakie kosmetyki sięgnąć?
Współpraca reklamowa
trendy makijażowe
Makijaż
Skinimalism, 90’s Makeup i Dopamine Glam: odtwarzamy trendy makijażowe kosmetykami NYX, L'Oréal Paris i Maybelline
Współpraca reklamowa
Zdowy uśmiech
zdrowy uśmiech badanie
Styl życia
Uśmiech, a pewność siebie – badanie Wizaz.pl i SEYSSO
Współpraca reklamowa
syoss minisite
Fryzury
Zdrowe włosy to piękne włosy - poznaj sposoby na domową metamorfozę
Współpraca reklamowa
Test nowej kolekcji lakierów klasycznych GLOW HOLO od Semilac
Manicure
Przetestowałam nową kolekcję lakierów Semilac Glow Holo. Uzyskałam efekt lip gloss nails w minutę! [test redakcji]
Współpraca reklamowa
Skóra z niedoskonałościami - jakiej wymaga pielęgnacji i jak wpływa na codzienne życie? Badanie Wizaz.pl i marki Heath Labs Care
badanie wizaz
Pielęgnacja
Skóra z niedoskonałościami - jakiej wymaga pielęgnacji i jak wpływa na codzienne życie? Badanie Wizaz.pl i Health Labs Care
Współpraca reklamowa
SKINFLOODING
Pielęgnacja
Sprawdź, jak działa #skinflooding
Współpraca reklamowa
philips glowne
Fryzury
Twoje włosy po lecie puszą się, łamią i brakuje im blasku? Jest na to prosty sposób
Współpraca reklamowa