Klaudia Nieścior, Michalina Wojciechowska i Natalia Woś - to one rywalizowały o zwycięstwo w 11. edycji "Top Model". Jurorzy nie ukrywali, która z modelek jest faworytką, a podczas wielkiego finału na antenie TVN nie brakowało wyjątkowych pokazów i gości. Kto ostatecznie wygrał 11. edycję "Top Model"? Jako pierwsza z marzeniem o zwycięstwie pożegnała się ulubienica Joanny Krupy, Michalina Wojciechowska?

Reklama

Kto wygrał w finale "Top Model 11"?

Finał 11. edycji "Top Model" za nami! Klaudia Nieścior, Michalina Wojciechowska i Natalia Woś dały z siebie wszystko i pokazały, że każda z nich poważnie myśli o modelingu. W wielkim finale nie zabrakło też pozostałych uczestników, którzy podczas całej edycji wielokrotnie budzili ogromne emocje, a między Michaliną a Maćkiem nawiązał się nawet romans, który jednak szybko zakończyli. Podczas wielkiego finału w środę, 7 grudnia, uczestnicy w większości trzymali kciuki za Natalię Nieścior, która została też ulubienicą widzów. Ostatecznie jedna z finalistek jako pierwsza musiała się pożegnać z marzeniami o zwycięstwie i była nią Michalina.

Jestem bardzo dumna z samej siebie, że udało mi się zajść tak daleko. Bardzo dziękuję za wszystko. Będę dalej walczyć i na pewno się nie poddam - powiedziała na koniec Michalina.

Faworytką widzów niemal od początku była Natalia Woś, która pewnie szła po zwycięstwo w niemal każdej konkurencji, a komu ostatecznie udało się wygrać 11. edycję "Top Model". Okazuje się, że zwyciężczynią "Top Model" 11 została Klaudia Nieścior!

Dziękuję wszystkim, którzy na mnie głosowali. Dziękuję wszystkim, którzy nie wspierali!
mat. prasowe Glamour

Zobacz także: "Top Model": O nieudanej programowej metamorfozie Olgi Król mówiła cała Polska. Jak dziś wygląda?!

Jak jurorzy podsumowali ostateczne wyniki głosowania? Joanna Krupa, Katarzyna Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński pogratulowali zwyciężczyni 11. edycji "Top Model". Z kolei Anja Rubik, oceniając okładki finalistek dodała wprost, że Natalia Woś przypomina jej ją samą na początku kariery. Światowej sławy modelka nie ukrywała też, że choć przed Klaudią Nieścior wielka kariera, to jednak nie widzi jej na światowych wybiegach.

Zobacz także
East News / VIPHOTO/East News

Zgadzacie się z wynikami głosowania? Zwyciężczyni 11. edycji "Top Model" Klaudia Nieścior zasłużyła na ten tytuł?

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama