klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Newsy

Simon z "Hotelu Paradise" wrzucił posta o rozstaniu bez wiedzy Bibi! "Spadła na mnie fala hejtu"

Bibi z "Hotelu Paradise" przyznała, że była zaskoczona wpisem Simona o ich rozstaniu. Uczestniczka opowiedziała o tym, kto wspierał ją po rozstaniu.
Natalia Brzostowska
lipiec 16, 2021

Bibi z "Hotelu Paradise" skomentowała rozstanie z Simonem. To on jako pierwszy opublikował w sieci post, w którym poinformował internautów o zakończeniu związku z Bibi. Uczestniczka przyznała, że zupełnie nie spodziewała się, że Simon zdecyduje się zrobić to w ten sposób, a to, co przeczytała w sieci, mocno ją zaskoczyło. Zobaczcie, co zdradziła w wywiadzie. 

"Hotel Paradise": Simon zaskoczył Bibi postem o rozstaniu

Simon i Bibi w "Hotelu Paradise" nie widzieli poza sobą świata. Nikt by się nie spodziewał, że miłość tych dwojga zakończy się tak szybko. Widzowie byli pewni, że to właśnie oni zwyciężą "Hotel Paradise". Pierwsze kryzysy pojawiły się niedługo po powrocie z Zanzibaru do Polski. Okazało się, że na jednej z imprez Simon całował się z Moniką Kociołek z Teamu X, a ich zdjęcia pojawiły się w sieci. Bibi jednak zdecydowała się wybaczyć Simonowi zdradę, jednak ich relacja i tak nie przetrwała próby czasu. 

Naprawdę bardzo mi przykro… Nie sądziłam, że będę kiedykolwiek pisała o Naszym rozstaniu :( - pisała Bibi w sieci 

Zobacz także: Hotel Paradise": Bibi komentuje rozstanie z Simonem! Kto zerwał?

Jednak jako pierwszy o rozstaniu i to bez konsultacji z Bibi napisał Simon. Uczestniczka w rozmowie z Party.pl przyznała, że była zaskoczona postem byłego partnera opublikowanym w sieci: 

To było dla mnie wielkie zaskoczenie, a jeszcze byłam na siłowni, nie było zasięgu i wchodzę, a tu już chyba ten post widniał z godzinę, więc możesz się domyślić, jaka spadła na mnie fala hejtu.

Bibi z
Party.pl

Bibi i Simon z "Hotelu Paradise" nie ustalili tego, że podzielą się wiadomością o rozstaniu publicznie tak szybko: 

[...] nie wiedziałam, że już to wyjdzie na światło dzienne. Ja jestem taką osobą spokojną, ja wolę czasem przemyśleć moje kroki i robić to po prostu wszystko na chłodno z otwartą głową, a tutaj już to wyszło tak na szybko... - dodaje Bibi. 

Bogusia przyznała, że była załamana rozstaniem z Simonem. Kto pocieszał ją w trudnych momentach? Zobaczcie wywiad z Bibi. 

Zobacz także: "Hotel Paradise": Bibi po rozstaniu może liczyć wsparcie bliskiej osoby z programu

Simon i Bibi z Hotelu Paradise
Instagram@simonprice_hotelparadise3