Wkrótce rusza czwarta edycja „Hotelu Paradise”, tymczasem była uczestniczka show - Sara, właśnie pochwaliła się w mediach społecznościowych nową miłością. Wybór Sary może zaskakiwać, tym bardziej, że w programie nie potrafiła sobie znaleźć odpowiedniego partnera. To zdjęcie rozczuli największego twardziela, zobaczcie je koniecznie.

Reklama

Zobacz także: Kim jest Sara? Nowa uczestniczka "Hotelu Paradise 3" już rozbiła jedną z najmocniejszych par!

Sara z "Hotelu Paradise" ponownie zakochana? A to zaskoczenie

Sara z "Hotelu Paradise" za pośrednictwem mediów społecznościowych ujawniła swoją miłość. Okazuje się, że celebrytka jest zakochana w swoim piesku - białym maltańczyku. Jak napisała na Instagramie, pies jest jej najlepszym przyjacielem i zawsze poprawia jej nastrój:

Nikt i nic nie poprawia mi humoru jak ten Pan ????????Najlepszy przyjaciel Black and white najlepsze połączenie ❤️❤️

Sara już wcześniej informowała, że ma pieska, którego nazywa swoim synkiem.

Tak, mam syna. Ma 4 lata i jest połączeniem maltańczyka z ratlerkiem. To dziecko z relacji instagramowej - to dziecko mojej koleżanki. Jestem dumną przyszywaną ciocią. A mój synek ma na imię Kiko i jest pieskiem - zachwycała się na swoim Instagramie dumna posiadaczka pieska.
Instagram/sara_hotelparadise3

Obserwatorzy Sary byli zachwyceni zdjęciem kobiety w towarzystwie psa. W sekcji komentarzy zasypali uczestniczkę "Hotelu Paradise" komplementami:

Zobacz także
- Dokładnie tak najlepsza terapia to zwierzak ???????????????? - Tylko ukochany zwierzak ❤️, a ten biały pan pies jest słodziakiem ???? - Słodziak ❤️ - Sara pięknie wyglądasz???? a piesek przekochany????

Sara w przeszłości miała problemy z akceptacją samej siebie, na szczęście zmieniło się to z upływem czasu. Jak sama przyznała, dopiero teraz, w wieku 28 lat zaczęła doceniać siebie. To właśnie udział w programie "Hotel Paradise" otworzył jej oczy. Celebrytka przekonała się, że jest silna osobą, a wszelkie hejty, które ją dotknęły po emisji show w telewizji, tylko ja wzmocniły. Jednak najbardziej była wdzięczna za liczne wyrazy sympatii i komplementy kierowane w jej stronę od wielbicieli jej osobowości i urody.

Instagram/sara_hotelparadise3

Sara na co dzień pracuje jako stewardessa. W związku z tym, miała okazję odwiedzić już wiele państw, w których poznała nowe kultury oraz zwiedziła najpiękniejsze miejsca. Oprócz tego, wiadomo, że ważną rolę w jej życiu odgrywa aktywność fizyczna. Nie tylko ćwiczy na siłowni, ale także często biega. Uczestniczka „Hotelu Paradise” dobrze czuje się też przed obiektywami aparatów. Na jej profilu na Instagramie można podziwiać efekty profesjonalnych sesji modowych. Sara na każdym zdjęciu prezentuje się zjawiskowo.

Reklama

Zobacz także: Wielkie zmiany w nowej edycji "Hotelu Paradise"! Ważna informacja dla fanów show

Instagram/sara_hotelparadise3
Reklama
Reklama
Reklama