serum la roche-posay
Chcę testować
kosmetyki bandi
Chcę testować
naturican
Chcę testować
kosmetyki maybelline new york
Chcę testować
kosmetyki vichy
Wyniki testu
equalibra
Chcę testować
sanelle
Laureaci
seysso
Wyniki testu
aa
Laureaci
kosmetyki iwostin
Wyniki testu
kosmetyki glov
Laureaci
kosmetyki aa
Wyniki testu
kosmetyki nivea
Laureaci
kosmetyki bourjois
Laureaci
kosmetyki eucerin
Laureaci
kosmetyki miss sporty
Wyniki testu
kosmetyki biotherm
Laureaci
kosmetyki seysso
Wyniki testu
kosmetyki avene
Laureaci
kosmetyki cerave
Laureaci
Plansza Pilne
mat. prasowe
Newsy

Rząd ogłasza łagodzenie obostrzeń! Te zasady obowiązują po 25 kwietnia. Co ze szkołami i galeriami? 

Adam Niedzielski ogłosił nowe zasady obowiązujące na terenie Polski podczas pandemii. Co zmieni się w obostrzeniach po 25 kwietnia? Czy dzieci wrócą do szkoły?

Adam Niedzielski ogłosił, jakie obostrzenia będą obowiązywały po 25 kwietnia. Czy lockdown został ponownie wydłużony? Jeszcze przed konferencją wiadomo było, że resort zdrowia planuje powrócić do regionalizacji obostrzeń. Co więc ze szkołami, fryzjerami, salonami urody? Poznajcie szczegóły, które przekazał minister zdrowia. 

Zobacz także: Przemysław Czarnek zapowiada powrót do szkół dzieci z klas 1-3. Minister edukacji podał termin!

Nie tylko Siwiec i Rozenek-Majdan! Te gwiazdy podczas kwarantanny chętnie pozują z dziećmi

Lockdown w Polsce. Łagodzenie obostrzeń po 25 kwietnia, ale tylko w części kraju! 

Dziś odbyła się kolejna konferencja ministra zdrowia, podczas której ogłoszone zostały kolejne zasady obowiązujące w Polsce podczas pandemii koronawirusa. 

Dotychczasowe obostrzenia obowiązują bez zmian tylko w 5 województwach:  śląskim, dolnośląskim, wielkopolskim, łódzkim i opolskim. 

W pozostałych, 11 województwach, od 26 kwietnia będzie obowiązywać nauka hybrydowa w klasach 1-3 oraz zostaną otwarte salony urody, kosmetyczne oraz zakłady fryzjerskie.

Są to województwa: małopolskim, zachodniopomorskim, kujawsko-pomorskim, mazowieckim, świętokrzyskim, lubuskim, lubelskim, pomorskim, warmińsko-mazurskim, podkarpackim i podlaskim.

 

Oficjalny komunikat ze strony gov.pl.

Łagodzenie obostrzeń w 11 województwach – salony fryzjerskie i kosmetyczne, częściowy powrót do szkół

Zdecydowaliśmy się na łagodzenie obostrzeń w 11 województwach w kraju. Od 26 kwietnia będzie to m.in. otwarcie salonów fryzjerskich i kosmetycznych, a także częściowy powrót dzieci z klas 1-3 do szkół (w trybie hybrydowym). Pozostałe ograniczenia zostają przedłużone. Sprawdź, co się zmieni!

  • Salony fryzjerskie, urody i kosmetyczne - od 26 kwietnia będą mogły zostać otwarte dla klientów. Tego typu miejsca będą mogły funkcjonować w ścisłym reżimie sanitarnym.
  • Częściowy powrót do szkół dzieci z klas 1-3 szkół podstawowych - od 26 kwietnia dzieci z klas 1-3 szkoły podstawowej przejdą na naukę hybrydową.

 

W przyszłym tygodniu rząd przekaże bardziej szczegółowy plan. Pozostałe obostrzenia (dotyczące m.in. hoteli czy restauracji) pozostają bez zmian.

Zaskoczeni? 

Zobacz także: Rząd przedłuża obostrzenia w obecnej formie! Do kiedy zamknięte salony fryzjerskie, szkoły, żłobki i przedszkola?

Minister zdrowia przekazał pierwsze informacje na temat luzowania obostrzeń w Polsce. Znoszenie obostrzeń będzie odbywać się regionalnie, co oznacza, ze nie we wszystkich regionach będą obowiązywać równomiernie. 

Adam Niedzielski
East News

Czy restauracje zostaną otwarte przed majówką?
East News
Newsy
Będzie kolejne luzowanie obostrzeń jeszcze przed majówką? Otworzą ogródki w restauracjach? 
Do jakich informacji dotarli dziennikarze? Czy przed majówką władze ogłoszą kolejne decyzje w sprawie wychodzenia z lockdownu?

Jeszcze przed majówką odbędzie się kolejna konferencja prasowa, podczas której władze ogłoszą kolejne luzowanie obostrzeń? Są nieoficjalne ustalenia mediów! Dziennikarze radia RMF FM dotarli do informacji dotyczących planów rządu. Czy Polacy mogą spodziewać się zmian w obostrzeniach w przyszłym tygodniu? Sprawdźcie! Będzie luzowanie obostrzeń przed majówką? W minioną środę minister zdrowia podczas konferencji prasowej ogłosił stopniowe luzowanie obostrzeń. Okazało się wówczas, że od 26 kwietnia w 11 województwach znów będą otwarte salony fryzjerskie i kosmetyczne, a uczniowie z klas 1-3 wrócą do nauczania hybrydowego. Dotychczasowe obostrzenia bez zmian będą obowiązywać w 5 województwach:  śląskim, dolnośląskim, wielkopolskim, łódzkim i opolskim.  Do tej pory władze co tydzień przekazywały nowe informacje dotyczące obostrzeń na kolejne dni, ale czy również przed majówką dowiemy się dowiemy się o ewentualnych zmianach w restrykcjach? Według nieoficjalnych doniesień RFM FM przed majówką nie będzie dodatkowego luzowania obostrzeń.  Częściowy powrót dzieci do szkół i otwarcie branży beauty, które nastąpi od poniedziałku, to jedyne luzowanie, jakiego możemy się spodziewać w najbliższym czasie- czytamy na stronie rmf24.pl. Niestety, okazuje się, że władze przed majówką nie planują otwarcia m.in. ogródków w restauracjach. Dlaczego władze nie chcą teraz za szybko wychodzić z obostrzeń? Jak informują dziennikarze RMF FM już wkrótce ruszą masowe szczepienia Polaków, a ewentualne zwolnienie z restrykcji mogłoby wywołać zakażenia, przez co trzeba byłoby przesunąć szczepienie o co najmniej trzy miesiące.  Zobacz także:  Latem wesela odbędą się bez obostrzeń? Od...

Adam Niedzielski konferencja ministerstwa zdrowia
East News
Newsy
Rząd przedłuża obostrzenia w obecnej formie! Do kiedy zamknięte salony fryzjerskie, szkoły, żłobki i przedszkola?
Lockdown został przedłużony! Co ze żłobkami i przedszkolami?

Obostrzenia w obecnej formie nadal zostają przedłużone! Minister zdrowia po posiedzeniu Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego poinformował, że lockdown nadal będzie obowiązywał po 9 kwietnia. Żłobki i przedszkola zostaną otwarte? Co z salonami fryzjerskimi i kosmetycznymi? Poznajcie nowe zasady obowiązujące po 9 kwietnia 2021! Rząd przedłuża obostrzenia do 18 kwietnia! Rada Medyczna przy premierze rekomendowała przedłużenie obostrzeń ze względu na dramatyczną sytuację w polskich szpitalach już od początku tygodnia. Co prawda nowe obostrzenia nałożone przed świętami miały obowiązywać do 9 kwietnia, ale teraz jest już jasne, że zostaną przedłużone! W ostatnich dniach wygląda na to, że zakażeń jest mniej. Przez szpitale jednak przetacza się obecnie fala hospitalizacji. Jest ona związana z ogromnymi liczbami zakażeń w poprzednich tygodniach. Widzimy też rosnącą falę zgonów. To wszystko powoduje, że zgodnie rekomendujemy rządowi przedłużenie obostrzeń w obecnej formie na kolejne tygodnie – mówiła prof. Magdalena Marczyńska po spotkaniu z premierem i ministrem zdrowia.  Minister zdrowia  na konferencji prasowej poinformował o przedłużeniu obostrzeń do 18 kwietnia!  Obiekty kultu religijnego ma. 1 os/ 20m2 Placówki handlowe, targ, poczta 1 os./15 m2 – w sklepach do 100 m2 1 os./20 m2 – w sklepach powyżej 100 m2 Handel zamknięte centra i galerie handlowe z wyjątkiem m.in.: sklepów spożywczych, aptek i drogerii, salonów prasowych, księgarni. Salony urody zamknięte zakłady kosmetyczne, fryzjerskie Przedszkola i żłobki zamknięte – opieka wyłącznie dla dzieci wykonujących zawód medyczny i służb porządkowych Sport działalność obiektów sportowych ograniczona wyłącznie do sportu zawodowego Kiedy żłobki i...

Minister zdrowia ogłosił nowe obostrzenia od 27 lutego 2021. Co ze szkołami?
East News
Newsy
Otwarte szkoły, hotele, siłownie i galerie? Co z maseczkami? Oto czego możemy się spodziewać! 
Już w środę rząd ma ogłosić kolejne luzowanie obostrzeń. Eksperci i epidemiolodzy spekulują, które branże mogą liczyć na powrót do funkcjonowania. Czy wreszcie wyjdziemy na zakupy i poślemy dzieci do szkół?

Jest nadzieja, że już w najbliższych dniach zostaną odmrożone kolejne branże. Czy hotele, handel, gastronomia oraz szkoły wrócą do normalnego funkcjonowania?  Możemy się spodziewać, że w przeciągu miesiąca maja wróci bardzo wiele usług i zostanie przywróconych do funkcjonowania bardzo wiele sektorów, za których działaniem już się stęskniliśmy - zapowiedział Adam Niedzielski w poniedziałek.  Pojawiają się pierwsze nieoficjalne doniesienia! Czy niedługo będziemy mogli też zrezygnować z noszenia maseczek? Poznajcie szczegóły!  Zobacz także:  Ruszają hotele, ogródki restauracyjne i handel! Minister Gowin zabrał głos Ruszają szkoły, hotele i handel? Nieoficjalne doniesienia mediów  W zeszłym tygodniu minister zdrowia ogłosił pierwsze łagodzenie obostrzeń. Od 26 kwietnia w 11 województwach została przywrócona edukacja hybrydowa w najmłodszych klasach, działalność rozpoczęły również salony fryzjerskie oraz kosmetyczne. Pojawiły się też pierwsze informacje odnośnie organizacji wesel. Teraz czas na kolejne luzowania. Co w związku z działalnością galerii handlowych, szkół podstawowych i hoteli? Szczegółowy plan na cały maj ma zostać przedstawiony już w najbliższą środę.  Eksperci nie mają jednak wątpliwości, że szkoły, galerie handlowe czy hotele są to sektory, które powinny być przywrócone do działalności w pierwszej kolejności: Musimy myśleć o gospodarce, musimy myśleć również o życiu społecznym, zwłaszcza młodych ludzi. Aktualne rozwiązania edukacyjne nie są idealne. Jeżeli tylko sytuacja pozwoli, należy rozmrażać i znosić obostrzenia - powiedział w rozmowie z RMF FM ekspert rządowej Rady Medycznej prof. Krzysztof Tomasiewicz.  A co z branżą sportową? Według...

Ruszają hotele, ogródki restauracyjne i handel. Kiedy?
East News
Newsy
Ruszają hotele, ogródki restauracyjne i handel! Minister Gowin zabrał głos
Padła konkretna data odnośnie luzowania obostrzeń w gastronomii, handlu i działalności hoteli. Kiedy te branże wrócą do normalności?

Minister zdrowia na ostatniej konferencji prasowej poinformował, że pierwsze zmiany związane z luzowaniem obostrzeń będą występowały regionalnie. Jedynie w województwach śląskim, dolnośląskim, wielkopolskim, łódzkim i opolskim wciąż zostały utrzymane dotychczasowe obostrzenia. Tym samym w pozostałych województwach przywrócono edukację hybrydową a także otwarto salony fryzjerskie, kosmetyczne oraz salony urody. Niestety wciąż pozostaje pytanie, co dalej z hotelami, restauracjami i ogródkami restauracyjnymi. Właśnie padły pierwsze daty odnośnie przywrócenia ich działalności. Poznajcie szczegóły.  Zobacz także:  Rząd ogłasza łagodzenie obostrzeń! Te zasady obowiązują po 25 kwietnia. Co ze szkołami i galeriami? Ruszą hotele, handel i ogródki restauracyjne. Kiedy? Kiedy ponownie będą działały hotele, galerie handlowe oraz restauracje? To pytanie wciąż zadaje sobie miliony Polaków. Przed nami wakacyjny okres, czy będzie możliwość wyjścia do restauracji i skorzystania z ogródka restauracyjnego? Jarosław Gowin na poniedziałkowym spotkaniu z Radą Przedsiębiorczości zabrał głos w tej sprawie i podał pierwszą datę!  Jak informuje Bussines Insider, Jarosław Gowin miał poinformować, że przy zachowaniu reżimu sanitarnego oraz zachowania obłożenia 50 % dostępnych miejsc hotele będą mogły zostać otwarte tuż po weekendzie majowym czyli od 4 maja. Od tej daty jest również szansa na uruchomienie handlu oraz gastronomii w ogródkach restauracyjnych. Dodał również, że na razie są propozycje, a konkretnie decyzje podejmie rząd:  Decyzje rządowe zapadaną w połowie tygodnia Z kolei Michał Dworczyk zapytany o harmonogram luzowania obostrzeń oraz to czy w najbliższą środę podane zostaną konkretne informacje odnośnie restauracji i klubów...

Nasze akcje
„Wygląd na skórze, trwałość i lekkość sprawiają, że aż chce się po niego sięgać”. Krem koloryzujący od Rare Beauty przetestowany!
MAKIJAŻ
Krem koloryzujący od Rare Beauty już przetestowany!
Partner
żel pod prysznic
Pielęgnacja
„Na pewno trafi na listę moich ulubionych żeli do kąpieli”. Linia Palmolive Smoothies już przetestowana!
Partner
pielęgnacja skóry
Pielęgnacja
Innowacyjne urządzenia Braun. Mamy dla was kody zniżkowe!
Partner
 Serum Przeciw Niedoskonałościom Normaderm Probio-BHA
Pielęgnacja
„To przełom w mojej pielęgnacji”. Serum Przeciw Niedoskonałościom Normaderm Probio-BHA od Vichy już przetestowane!
Partner