bandi sorbety
Chcę testować
Biotebal maska
Chcę testować
La roche- posay HYALU B5 EYE SERUM
Wyniki testu
dr. Schrammek
Chcę testować
bella bio based
Chcę testować
floslek stopNaczynka
Wyniki testu
maybelline vinyl, eraser, lash
Chcę testować
BIOTEBAL EFFECT serum spray
Wyniki testu
Oriflame Duologi
Chcę testować
Ziaja Witamina C. B3 niacynamid
Chcę testować
Loreal Paris - tusz do rzęs i szminka
Wyniki testu
Bielenda Professional Supremelab
Wyniki testu
NIVEA CELLULAR LUMINOUS zestaw kosmetyków
Wyniki testu
Neutrogena Retinol Boost
Wyniki testu
 Tołpa, Body & Soul
Wyniki testu
neboa
Wyniki testu
YSL
Wyniki testu
tolpa authentic
Wyniki testu
Lactacyd Ultra-Nawilżający 40+
Wyniki testu
Kosmetyki Maybelline
Wyniki testu
Joanna Opozda i Antoni Królikowski rozwodzą się!
East News/Hornet/REPORTER
Newsy

Rozwód Joanny Opozdy i Antka Królikowkiego. Na jaw wychodzą nowe informacje - "wina Antka wcale nie byłaby taka oczywista"

Joanna Opozda i Antoni Królikowski rozwodzą się. Do sądu niedawno wpłynął wniosek rozwodowy, który okazał się być bardzo dużym zaskoczeniem. Większość osób myślała, że rozprawa rozwodowa będzie bardzo burzliwa ze względu na okoliczności rozstania, jednak aktorka podjęła niespodziewaną decyzje.

Joanna Opozda i Antoni Królikowski byli jedną z najgorętszych par show-biznesu. Szybko ślub skończył się jednak jeszcze szybszym rozwodem, a para się rozstała jeszcze przez przyjściem na świat ich synka, Vincenta. Powodem rozstania miały być zdrady ze strony męża, choć niektóre osoby wskazywały również na dość ciężki charakter Asi. Ostatnia decyzja aktorki może potwierdzać drugą tezę.

To najlepsze tusze do rzęs z Cocolity za mniej niż 30 zł. TOP 4 hity polecane przez redakcję na TikToku

Joanna Opozda wniosła o rozwód bez orzeczenia o winie

Joanna Opozda i Antoni Królikowski rozstali się już pół roku po ślubie i jeszcze przed narodzinami ich synka Vincenta. Okoliczności sprawiły, że wydarzenie stało się ogromnym skandalem, a Antoni Królikowski i jego rodzina mierzą się do dzisiaj z ogromnym hejtem. Ostatnio sieci pojawiło się wiele doniesień o tym, że Joanna Opozda wniesie o rozwód z orzeczeniem o winie. Nic w tym jednak dziwnego, gdyż na podstawie doniesień do rozstania doszło ze względu na zdrady Antoniego Królikowskiego.

Jak się okazało, Joanna złożyła wniosek bez orzekania o winie. Co znaczy, że możemy spodziewać dość łagodnej rozprawy sądowej. Być może młoda mama chce jak najszybciej zakończyć całą rozprawę i zakończyć małżeństwo. Szczególnie że, jak ostatnio przyznała, sama utrzymuje dziecko i musiała bardzo szybko wrócić do pracy.

Jednakże w Super Expressie można znaleźć wypowiedź kobiety, która jest podobno jedną z przyjaciółek aktorskiej pary. Twierdzi ona, że najwyraźniej wina Antka wcale nie musiała być tak oczywista.

A może wina Antka wcale nie byłaby taka oczywista? Cieszę się, że jednak doszli do porozumienia.

Zaskoczyła was decyzja Asi? Myślicie, że wina nie leży tylko po stronie Antka? 

Joanna Opozda już nie cierpi po rozstaniu z Antkiem Królikowskim?
Instagram @antek.krolikowski

Joanna Opozda chce rozwodu z orzeczeniem o winie Antka Królikowskiego?
Newsy
Joanna Opozda chce rozwodu z orzeczeniem o winie Antka Królikowskiego? Nowe doniesienia mediów
Joannę Opozdę i Antoniego Królikowskiego czeka jednak długa batalia rozwodowa? Według nowych medialnych doniesień, aktorka chce "uporządkować swoje sprawy w korzystny dla Vincenta i uczciwy sposób"!

Zaledwie kilka dni temu okazało się, że Joanna Opozda i Antoni Królikowski postanowili definitywnie zakończyć swoje małżeństwo i zdecydowali się na rozwód. "Super Express" informował wówczas, że do Sądu Okręgowego w Warszawie wpłynął już wniosek rozwodowy. Teraz z kolei serwis WP Kobieta donosi, że Joanna Opozda chce zakończyć małżeństwo z orzeczeniem o winie Antoniego Królikowskiego!  Zobacz także:   Marcin Hakiel zachwycił się najnowszym zdjęciem Joanny Opozdy! Zareagował! Nowe informacje wokół rozwodu Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego Na początku lipca 2020 roku media po raz pierwszy poinformowały, że Antoni Królikowski spotyka się z Joanną Opozdą. Aktor związał się z piękną gwiazdą tuż po rozstaniu z byłą partnerką. I chociaż początkowo para ukrywała swój związek to po jakimś czasie zaczęła razem pojawiać się na oficjalnych imprezach. W sierpniu 2021 roku Opozda i Królikowski wzięli ślub, a później okazało się, że spodziewają się dziecka. Niestety, tuż po tym jak maleństwo pojawiło się na świecie media poinformowały o rozstaniu Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego. I chociaż aktorska para do tej pory oficjalnie nie potwierdziła doniesień na swój temat, to ostatnio "Super Express" poinformował, że do sądu trafił już wniosek o rozwód Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego.  Teraz z kolei na jaw wychodzą nowe informacje w sprawie rozstania pary! Jak donosi serwis WP Kobieta Joanna Opozda chce rozwodu z orzeczeniem o winie Antoniego Królikowskiego. Według doniesień medialnych aktorka będzie walczyć o alimenty dla syna, Vincenta. - Antek nie poczuwa się do roli ojca, nie partycypuje w wydatkach i spędza z dzieckiem mało czasu. Trudno się z nim dogadać, bo głowę...

Opozda i Królikowski rozwodzą się
Newsy
Joanna Opozda złoży wniosek o rozwód z Antkiem Królikowskim? Najnowsze ustalenia mediów! 
To jednak ostateczny koniec związku Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego? Media informują, co chce zrobić aktorka!

Joanna Opozda chce zakończyć małżeństwo z Antkiem Królikowskim? Tak twierdzą media, które informują o planach pięknej aktorki, która zaledwie kilka dni temu została mamą! Według doniesień "Super Expressu" Joanna Opozda planuje złożyć pozew rozwodowy z orzeczeniem o winie męża. Sprawdźcie, co zdradza źródło dziennika! Joanna Opozda chce rozwodu z Antkiem Królikowskim? Joanna Opozda i Antoni Królikowski wzięli ślub w sierpniu 2021 roku, a zaledwie kilka dni temu na świecie pojawiło się pierwsze dziecko. Syn Vincent urodził się 22 lutego tego roku, a radosną wiadomość za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazała świeżo upieczona mama - Joanna Opozda pokazała pierwsze zdjęcie z synem i opublikowała wzruszający wpis. Po narodzinach dziecka Antoni Królikowski pojawił się pod szpitalem z kwiatami i prezentami i chyba nikt się wtedy nie spodziewał, że dwa dni później media poinformują o rozstaniu aktorskiej pary. Portal Pudelek.pl donosił, że Joanna Opozda i Antoni Królikowski rozstali się tuż przed narodzinami syna.  Teraz "Super Express" informuje, że Joanna Opozda zamierza złożyć wniosek o rozwód z Antkiem Królikowskim. Aśka skupia się teraz na dziecku, ale zbierała dowody, które wykorzysta w sądzie- informuje źródło dziennika.  Zobacz także:   Antek Królikowski z mamą odwiedzili Joanną Opozdę i Vincenta [ZDJĘCIA PAPARAZZI] Według informacji "Super Expressu" Joanna Opozda podjęła już decyzję o rozwodzie i chce złożyć wniosek z orzeczeniem o winie męża. Jak donosi dziennik para będzie musiała dojść do porozumienia w kwestii alimentów na małego Vincenta.  Najważniejszymi kwestiami, które pozostają do omówienia, będą opieka nad synkiem...

Brat Joanny Opozdy krytykuje Antka Królikowskiego
Newsy
Brat Joanny Opozdy krytykuje Antka Królikowskiego! "Antek mnie zawiódł"
Brat Joanny Opozdy postanowił skomentować zachowanie szwagra. Okazuje się, że panowie dużo rozmawiali o małżeństwie, a także... zdradach.

Pierwsze informacje o rozstaniu Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy pojawiły się w mediach zaledwie kilka dni po narodzinach ich syna, Vincenta. Do tej pory zarówno małżonkowie, jak i ich rodziny milczały. Brat Joanny Opozdy zdecydował się zabrać głos, najpierw napisał ostrą wiadomość do Antka Królikowskiego, a teraz odpowiedział na pytania jednego z serwisów.  Chłopak mnie zawiódł - miał powiedzieć w rozmowie z serwisem Pudelek.pl Rozstanie aktorskiej pary jest już przesądzone?  Brat Joanny Opozdy stracił cierpliwość?  Joanna Opozda i Antek Królikowski niedawno zostali rodzicami małego Vincenta. Zaledwie kilka dni później sieć obiegła informacja, że aktorska para rozstała się jeszcze przed narodzinami syna. W mediach pojawiają się kolejne doniesienia, choć małżonkowie konsekwentnie milczą i nie komentują sprawy. Podobno Joanna Opozda złożyła pozew o rozwód .  W trudnej sytuacji Antoni Królikowski może liczyć na mamę, która stoi po jego stronie, a jego żona na swoją rodzinę, która wspiera ją w trudnych chwilach. Mama i brat odebrali Joannę Opozdę ze szpitala po porodzie Vincenta. Niedawno w sieci pojawił się komentarz Patryka Opozdy, który skrytykował Antka Królikowskiego. Komentarz brata Joanny Opozdy szybko zniknął z sieci . Serwis Pudelek.pl skontaktował się z bratem aktorki i poprosił o komentarz, mężczyzna w ostrych słowach skomentował zachowanie szwagra.  Zobacz także:  Joanna Opozda opublikowała wzruszające zdjęcie z synem: "Jesteś dla mnie oczkiem w głowie" Serwis Pudelek.pl skontaktował się z Patrykiem Opozdą i poprosił o komentarz w sprawie rozstania jego siostry z Antonim Królikowskim.  Z mojej strony mogę powiedzieć, że jest mi bardzo przykro, bo ja...

Joanna Opozda złożyła pozew rozwodowy
Instagram@asiaopozda
Newsy
Joanna Opozda złożyła pozew rozwodowy. Czego domaga się od Królikowskiego?
Joanna Opozda w pozwie będzie się domagać rozwodu z orzeczeniem o winie. Co to oznacza dla Antoniego Królikowskiego?

Joanna Opozda złożyła pozew o rozwód z Antonim Królikowskim zaledwie miesiąc po narodzinach ich synka Vincenta. Wyciekły właśnie pierwsze szczegóły z tego dokumentu. Joanna Opozda domaga się orzeczenia rozwodu z winy Królikowskiego. Co to dla nich oznacza? Joanna Opozda złożyła pozew o rozwód. Co na to Antoni Królikowski? Para aktorów wzięła ślub w sierpniu 2021 roku, a powiększający się brzuszek Joanny Opozdy był dowodem na to, że spodziewa się dziecka. Radość z narodzin synka, który pojawił się na świecie pod koniec lutego 2022 roku, nie trwała jednak długo. Do mediów zaczęły docierać informacje o problemach rodzinnych. Pojawiły się domysły, że para rozstała się jeszcze przed narodzinami Vincenta . Plotki przybrały na sile, kiedy smutna aktorka opuściła szpital, jedynie w towarzystwie brata i mamy . Jednak zarówno Joanna, jak i Antoni postanowili nie komentować doniesień o rozstaniu. Pojawiające się w mediach informacje o rozstania wywołały falę negatywnych komentarzy. Gorzkich słów nie szczędził brat Joanny Opozdy , który w dosadnych słowach skrytykował szwagra. Suchej nitki na Królikowskim nie pozostawiają również internauci , którzy pod zdjęciami aktora z synkiem dają wyraz swojej niechęci. Ciekawe, czy rola ojca przerośnie Cię tak szybko jak rola męża – piszą pod jego zdjęciami na Instagramie. Choć aktorzy nie poruszają tematu rozstania, w mediach pojawiają się kolejne informacje o rozwodzie. Media donoszą, że Joanna Opozda zdecydowała się złożyć pozew, co zdają się potwierdzać zdjęcia, na których widać aktorkę pod biurem jednego z warszawskich notariuszy. Znane są też pierwsze szczegóły papierów rozwodowych. Co się w nich znajduje? Według tygodnika „Świat i Ludzie” Joanna...

Nasze akcje
Biotebal EFFECT serum spray wyniki testu
Fryzury
Wizażanki przetestowały nowość - Biotebal EFFECT Serum spray!
Współpraca reklamowa
Skin cycling
Pielęgnacja
Na czym polega metoda #SkinCycling, która podbija TikToka?
Współpraca reklamowa
L'Oreal Paris codzienna rutyna pielęgnacyjna
Pielęgnacja
Test redakcji: Witamina C i SPF to duet idealny w codziennej porannej rutynie pielęgnacyjnej
Współpraca reklamowa
neboa
Fryzury
"Kosmetyki od NEBOA odżywiły i zregenerowały moje włosy od skalpu po same końce" - zobaczcie wyniki testu Wizażanek
Współpraca reklamowa
Test kosmetyków do makijażu od AA Wings of Color
Makijaż
Przetestowałam nowe kosmetyki AA Wings of Color. Efekt to idealna skóra przez cały dzień!
Współpraca reklamowa
lactacyd
Styl życia
„Już po pierwszym użyciu znika uczucie suchości i swędzenia”. Nowy płyn do higieny intymnej Lactacyd® Ultra-Nawilżający 40+ to hit Wizażanek!
Współpraca reklamowa
Depilatory Braun
Pielęgnacja
Przetestowałyśmy urządzenia do depilacji Braun. To sposób na gładką skórę bez podrażnień i wrastających włosków!
Współpraca reklamowa
Test serum złuszczającego Health Labs Care Glow On
Pielęgnacja
Test redakcji: Przetestowałam serum złuszczające do ciała Health Labs Care. Pozbyłam się krostek na ramionach w tydzień! 
Współpraca reklamowa