iwostin solecrin
Wyniki testu
kosmetyki ziaja
Chcę testować
philips lumea
Hot Trendy 2022
krem koloryzujący rare beauty
Chcę testować
kosmetyki aa wings of color
Chcę testować
kosmetyki palmolive
Chcę testować
kosmetyki AA
Wyniki testu
kosmetyki tołpa
Wyniki testu
Gama Hyaluron Plump od Elseve
Wyniki testu
kosmetyki samarite
Laureaci
suplement diety restme
Laureaci
kosmetyki feedskin
Laureaci
kosmetyki revitalift
Laureaci
kosmetyki iwostin
Laureaci
kosmetyki avene
Laureaci
krem nivea
Wyniki testu
kosmetyki wella
Laureaci
kosmetyki ziaja
Laureaci
kosmetyki ziaja
Laureaci
kosmetyki aa
Laureaci
Joanna Opozda i Antoni Królikowski rozstali się przez inną kobietę? „Kocha swoją byłą” – donoszą media
Instagram @antek.krolikowski
Newsy

Joanna Opozda i Antoni Królikowski rozstali się przez inną kobietę? „Kocha swoją byłą” – donoszą media

Joanna Opozda i Antek Królikowski rozstali się. Informację o rozstaniu aktorka ogłosiła na swoim Instagramie. Teraz pojawiają się kolejne doniesienia w sprawie rozpadu ich związku. Dlaczego para zaledwie po kilku miesiącach zakończyć relację?

Zaledwie kilkanaście godzin temu na instagramowym koncie Joanny Opozdy pojawiło się szokujące oświadczenie. Gwiazda „Pierwszej miłości” poinformowała o rozstaniu z Antkiem Królikowski. Gwiazda Polsatu przyznała, że teraz musi skupić się na sobie i ma nadzieję, że jej były już ukochany w przyszłym roku poukłada swoje sprawy. I choć główny zainteresowany jeszcze nie skomentował całej sytuacji, do mediów już przedostają się kulisy rozstania Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego. Podobno za rozpad ich związku odpowiedzialna jest… była partnerka celebryty!

Bartek z „Hotelu Paradise” po 2 tygodniach od rozstania z Dominiką wrócił do byłej narzeczonej. Znamy szczegóły!

Joanna Opozda i Antek Królikowski się rozstali przez inną kobietę?

Antek Królikowski to jedno z najgorętszych nazwisk polskiego show biznesu, nic więc dziwnego, że fani z zapartym tchem śledzą każdy jego ruch, a w szczególności życie miłosne aktora. Sprawy nie ułatwia fakt, że celebryta znany jest nie tylko ze swojej reputacji „playboya” i łamacza kobiecych serc, ale także tego, że bardzo szybko pokazuje się z nową partnerką tuż po zakończeniu poprzedniej relacji. Chłopak w przeszłości spotykał się z m.in. z Laurą Breszką, Katarzyną Sawczuk, obecnie związaną z jego młodszym bratem – Jankiem - Joanną Jarmołowicz, czy Julią Wieniawą, która dzięki tej znajomości i ciężkiej pracy stała się najpopularniejszą polską aktorką młodego pokolenia.

Po głośnym rozstaniu z Julką, motywowanym różnicą priorytetów i natłokiem pracy, Antek związał się z tajemniczą Kasią Dąbrowską. Niestety, ich związek nie przetrwał próby czasu, a para rozstała się na pod koniec czerwca 2020 roku półtorarocznej znajomości. Nie trzeba było długo czekać, by atrakcyjny blondyn szybko zaczął spotykać się z kolejną pięknością. Zaledwie kilka dni po zerwaniu z Kasią, media po raz pierwszy informowały, że aktor ma nową dziewczynę, którą jest Joanna Opozda. Para na początku ukrywała swoją zażyłość, jednak szybko zaczęła pozywać na branżowych imprezach oraz w mediach społecznościowych.  Co więcej spekulowano nawet o ich zaręczynach. Niestety, dziś wiemy już, że Joanna Opozda i Antoni Królikowski rozstali się. 

[…]chciałabym potwierdzić, że rozstaliśmy się z Antkiem. Antkowi szczerze życzę wszystkiego co najlepsze. Mam nadzieje, że w nadchodzącym roku poukłada swoje sprawy. Ja też planuję skupić się na tym co zawsze chciałam robic. Dlatego ograniczam social media. Do zobaczenia. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku – napisała na Instagramie Joanna Opozda.

Nagła decyzja o rozpadzie jednej z najgorętszych par w polskim show biznesie wstrząsnęła internautami, a wiele osób zaczęło zadawać sobie pytanie, dlaczego Joanna Opozda i Antoni Królikowski podjęli decyzję o rozstaniu? Jak podaje „Pudelek.pl”, związek aktorów zakończył się tuż przed świętami Bożego Narodzenia

Rzucił Opozdę dwa dni przed Wigilią. Joanna zabrała wszystkie swoje rzeczy z nowego domku Królikowskiego w Konstancinie - powiedział informator „Pudelka”.

Informator portalu sugeruje, że do rozstania doszło ponieważ Antek Królikowski wciąż nie może zapomnieć o swojej byłej partnerce... 

Kocha inną, swoją byłą – dodaje źródło „Pudelka”.

Nie wiadomo, którą byłą informator mógł mieć na myśli. Jak dotąd główny zainteresowany nie skomentował jeszcze swojego rozstania z Joasią.

Joanna Opozda i Antoni Królikowski rozstali się przez inną kobietę? „Kocha swoją byłą” – donoszą media
ONS.pl

Antek Królikowski i Joanna Opozda rozstali się! Aktorka w mocnych słowach potwierdziła rozpad związku
ONS.pl
Newsy
Antek Królikowski i Joanna Opozda rozstali się! Aktorka w mocnych słowach potwierdziła rozpad związku
Aż trudno w to uwierzyć, Antek Królikowski i Joanna Opozda nie są już razem! Informację o rozstaniu ogłosiła aktorka na swoim Instagramie. Co się stało?

Antek Królikowski i Joanna Opozda uchodzili za jedną z najgorętszych par polskiego show biznesu młodego pokolenia, nic więc dziwnego, że najnowszy instagramowy post aktorki wprawił wszystkich w osłupienie. Królikowski i Opozda rozstali się! Szokującą informację przekazała główna zainteresowana, która w wymownych słowach potwierdziła, że jej związek z przystojniakiem o reputacji playboya to już przeszłość. Co więcej, jej słowom towarzyszy wymowne czarno-białe zdjęcie. Co się stało? Antek Królikowski i Joanna Opozda rozstali się! Choć Antek Królikowski i Joanna Opozda na początku ukrywali swoją zażyłość - przypominamy, że zaczęli się spotykać niedługo po rozstaniu aktora z Kasią Dąbrowską  -  to od czasu ogłoszenia swojej relacji byli niemal nierozłączni. Para nie tylko ochoczo pozowała razem w mediach społecznościowych, ale również wspólnie brała udział w licznych oficjalnych galach, pozując na czerwonym dywanie. Spekulowano nawet, że to właśnie zjawiskowa blond piękność wreszcie ujarzmi niepokornego kobieciarza, a nawet mówiło się o ich domniemanych zaręczynach . I gdy wydawać by się mogło, że nic nie zmąci tej sielanki, najnowszy instagramowy post Joasi Opozdy zelektryzował internautów. Aktorka zdecydowała się wydać krótkie oświadczenie, w którym nie tylko potwierdziła rozstanie z Antkiem Królikowskim , ale też przyznała, że na jakiś czas odetnie się od mediów społecznościowych, by skupić się wyłącznie na sobie. W odpowiedzi na liczne pytania od dziennikarzy i mediów chciałabym potwierdzić, że rozstaliśmy się z Antkiem. Antkowi szczerze życzę wszystkiego co najlepsze. Mam nadzieje, że w nadchodzącym roku poukłada swoje sprawy. Ja też planuję skupić się na tym co zawsze chciałam robic. Dlatego ograniczam social media....

Joanna Opozda i Antek się przytulaja
Instagram
Newsy
Antek Królikowski i Joanna Opozda znów razem?! „Widać, że błaga ją o wybaczenie”
Czyżby Opozda i Królikowski postanowili sobie dać jeszcze jedną szansę? Według informacji portalu, Antek od kilku tygodni próbuje odzyskać swoją ex. 

To byłby sensacyjny powrót! Joanna Opozda i Antoni Królikowski w końcówce roku ogłosili rozstanie, a teraz wrócili do siebie? Tak twierdzi portal pudelek.pl, powołując się na swojego informatora.  Czyżby więc Opozda i Królikowski postanowili sobie dać jeszcze jedną szansę? Według tych informacji, Antek od kilku tygodni próbuje odzyskać swoją ex.  Opozda i Królikowski są razem? To była jedna z najgorętszych par ostatniego roku. Informacje o związku Joanny i Antka pojawiły się niedługo po jego rozstaniu z Kasią Dąbrowską. Opozda i Królikowski pokazywali się na wspólnych zdjęciach, błyszczeli też razem na ściankach. Jednak nie trwało to długo. W końcówce 2020 roku gwiazda "Pierwszej miłości” poinformowała na Instagramie o rozstaniu . W odpowiedzi na liczne pytania od dziennikarzy i mediów chciałabym potwierdzić, że rozstaliśmy się z Antkiem. Antkowi szczerze życzę wszystkiego co najlepsze. Mam nadzieje, że w nadchodzącym roku poukłada swoje sprawy - pisała Opozda.         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez joanna opozda (@asiaopozda)   Choć natychmiast pojawiło się mnóstwo informacji na temat szczegółów rozstania , sami zainteresowani ich nie komentowali. I gdy już wydawało się, że ten związek naprawdę przeszedł do historii pojawiły się nowe doniesienia. Według portalu pudelek.pl, Królikowski próbuje odzyskać Joannę! Ma to już trwać od kilku tygodni. Dziennikarze portalu powołują się na swoje źródło. Przyjeżdża do Asi z...

Królikowski Opozda
Instagram @asiaopozda
Newsy
Joanna Opozda kazała usunąć Antkowi Królikowskiemu wszystkie zdjęcia z byłymi dziewczynami?!
Takiej zawziętości po Joannie Opoździe nikt się nie spodziewał. Aktorka podobno nie tylko kazała usunąć z Instagrama Antka Królikowskiego wszystkie materiały z jego byłymi partnerkami, ale też jest chorobliwie zazdrosna o jedną z nich. O kogo chodzi?

Związek Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy to od kilku dni jeden z najbardziej gorących tematów w polskim show biznesie! Pikanterii dodaje fakt, że aktor dopiero co rozstał się z Kasią Dąbrowską . Co ciekawe, na Instagramie aktora już nie znajdziemy ani jednego zdjęcia czy filmu z którąkolwiek z byłych dziewczyn przystojniaka. Czyżby Joasia była o nie aż tak zazdrosna? Joanna Opozda jest zazdrosna o byłe dziewczyny Antka Królikowskiego Antek Królikowski należy do tych mężczyzn, którzy długo nie potrafią być singlami. Po medialnym dwuletnim związku i głośnym rozstaniu z Julią Wieniawą , motywowanym natłokiem pracy i rozbieżnymi priorytetami, aktor szybko związał się tajemniczą Kasią Dąbrowską , która była dla niego ogromnym wsparciem po śmierci ojca aktora, Pawła Królikowskiego . Niestety i ten związek nie przetrwał zbyt długo, a para rozstała się pod koniec czerwca. Jak donosiły wtedy tabloidy,  decyzja była spowodowana chęcią stabilizacji i założenia rodziny ze strony dziewczyny i beztroskim podejściem Antka do życia. Co ciekawe, niektórzy nawet sugerowali, że w ich związku pojawiła się osoba trzecia w postaci zjawiskowej Joanny Opozdy. Skąd takie wnioski? Królikowski i Opozda zostali przyłapani w dwuznacznej sytuacji kilka dni po ogłoszeniu jego rozłąki z Dąbrowską. Antek regularnie widuje się z aktorką Joasią Opozdą. Już wcześniej miał do niej słabość i Kasia poczuła się zaniepokojona tym, że znów zbliżyli się do siebie – informował niedawno tygodnik „Na Żywo”.         Wyświetl ten post na Instagramie.                  ...

Małgorzata Ostrowska-Królikowska o Joannie Opoździe po rozstaniu z Antonim Królikowskim
Instagram
Newsy
Małgorzata Ostrowska-Królikowska komentuje ostatnie poczynania Joanny Opozdy! Jest zła na byłą dziewczynę Antoniego Królikowskiego? 
Pomimo iż Joanna Opozda i Antek Królikowski nie są już razem, mama aktora nie zamierza zrywać kontaktu z byłą partnerką syna. Zobaczcie, jak skomentowała jej najnowsze zdjęcie na Instagramie. Czegoś takiego nikt się nie spodziewał!

Małgorzata Ostrowska-Królikowska pokusiła się o komentarz na profilu Joanny Opozdy! Co napisała byłej partnerce syna? Związek Antoniego Królikowskiego i Joanny Opozdy trwał zaledwie 5 miesięcy ale był bardzo intensywny. Jeszcze kilka tygodni temu nikt nie pomyślałby, że tych dwoje mogłoby przechodzić kryzys. Nagłe oświadczenie aktorki zdziwiło fanów:  (...) chciałabym potwierdzić, że rozstaliśmy się z Antkiem. Antkowi szczerze życzę wszystkiego co najlepsze. Mam nadzieje, że w nadchodzącym roku poukłada swoje sprawy. Ja też planuję skupić się na tym co zawsze chciałam robić. - napisała na Instagramie  Z kolei Antoni Królikowski dodał, że jest to ich prywatna sprawa na temat, której nie chciał się rozwodzić. Zapewnił jednak:  Jestem wdzięczny Asi za te miesiące i dziękuję za wszystko Byli partnerzy nie komentowali więcej swojej relacji. Nie brakowało jednak niepotwierdzonych domniemań, że Antoni ma już kolejny obiekt westchnień.  Z kolei mały szczegół zdaje się potwierdzać, że Joanna i Antoni rozstali się w zgodzie. Aktorka niedługo po rozstaniu wybrała się w podróż na Madagaskar, a jedno z jej pierwszych zdjęć skomentowała mama byłego chłopaka, Małgorzata Ostrowska-Królikowska.  Cudne 😘wszystkiego najlepszego Asiula - napisała pod zdjęciem byłej dziewczyny syna  Obie panie z pewnością miały ze sobą dobry kontakt. Wygląda na to, że rozstanie z Antonim Królikowskim nie wpłynęło na relacje Joanny z jego mamą.          Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post...

Nasze akcje
philips lumea
Pielęgnacja

Jedwabiście gładkie ciało na twoich własnych zasadach!

„Ten kosmetyk jest genialny. Daje dużą ochronę przeciwsłoneczną i matowy efekt.”. Fluid od Iwostin przetestowany!
PIELĘGNACJA

„Daje dużą ochronę przeciwsłoneczną i matowy efekt”. Mamy hit!

philips lumea
Pielęgnacja

Depilacja IPL – na czym polega, czy jest bezpieczna i trwała?

pielęgnacja skóry twarzy
MAKIJAŻ

Kosmetyki, które zapewniają idealny make-up no make-up