kosmetyki vichy
Wyniki testu
equalibra
Chcę testować
sanelle
Chcę testować
seysso
Wyniki testu
aa
Chcę testować
kosmetyki iwostin
Wyniki testu
kosmetyki glov
Chcę testować
kosmetyki aa
Wyniki testu
kosmetyki nivea
Laureaci
kosmetyki bourjois
Laureaci
kosmetyki eucerin
Laureaci
kosmetyki miss sporty
Wyniki testu
kosmetyki biotherm
Laureaci
kosmetyki seysso
Wyniki testu
kosmetyki avene
Laureaci
kosmetyki cerave
Laureaci
krem avon
Laureaci
Vichy Neovadiol
Laureaci
krem la roche-posay
Laureaci
kosmetyki ziaja
Laureaci
Rasizm w rodzinie królewskiej?! Elżbieta II odpowiada na zarzuty Meghan i Harry'ego
East News
Newsy

Rasizm w rodzinie królewskiej?! Elżbieta II odpowiada na zarzuty Meghan i Harry'ego: "Cała rodzina jest zasmucona"

Wywiad Meghan Markle i Harry’ego udzielony Oprah Winfrey odbił się szerokim echem na całym świecie. Wielkie emocje wzbudziły m.in. oskarżenia rodziny królewskiej o rasizm. Kto z Pałacu Buckingham piętnował Meghan za jej kolor skóry? Do sieci trafiło oficjalne oświadczenie królowej Elżbiety II.

W pierwszym wspólnym wywiadzie, jakiego książę Harry i Meghan Markle udzielili po wycofaniu się z pełnienia obowiązków członków rodziny królewskiej i przeprowadzce do USA, padło wiele szokujących wyznań, a nawet oskarżeń. Z rozmowy z Oprah Winfrey  dowiedzieliśmy się m.in. tego, że Meghan była uwięziona w pałacu, a dworscy pracownicy pozbawili ją kluczy, a nawet prywatnych dokumentów. To jeszcze nie wszystko. Piękna aktorka będąc w 5. miesiącu ciąży miała myśli samobójcze, a zarówno rodzina królewska jak i jej współpracownicy nie zamierzali pomóc kobiecie w jej załamaniu nerwowym. To jeszcze nie wszystko! Para oskarżyła royalsów o rasizm sugerując, że to właśnie strach przed tym, że Archie urodzi się czarnoskóry wpłynął na to, że synek Meghan i Harry’ego nie otrzymał książęcych tytułów, jak również wiążących się z nim przywilejów, czy godnej ochrony. Kto w Pałacu Buckingham mógłby się posunąć do czegoś takiego? Który z Windsorów piętnował Meghan z powodu kolory jej skóry? Królowa Elżbieta II wydała oficjalne oświadczenie.

Weronika Rosati zdradziła swój sposób na idealne fale. Stylizacja zajmuje mniej niż 5 min

Elżbieta II wydała oficjalne oświadczenie w sprawie rasizmu w rodzinie królewskiej

Oskarżenia Meghan Markle na temat rasizmu panującego w rodzinie królewskiej wstrząsnęły całym światem. Podczas gdy jedni zaczęli pielęgnować w sobie nienawiść do bliskich Jej Królewskiej Mości, inni niedowierzali w to, że tak zacna i szanowna, a przede wszystkim żyjąca zgodnie z etykietą rodzina, mogłaby posunąć się do tak okrutnego zachowania, jakim jest rasizm. 

Co ciekawe, w słowa Meghan Markle o dyskryminacji na tle rasowym nie uwierzył nawet jej ojciec – Thomas Markle, który był oburzony najnowszym wystąpieniem swojej córki oraz zięcia w programie Oprah Winfrey. Oficjalne stanowisko w sprawie postanowiła zabrać również sama Elżbieta II. Do sieci trafiło właśnie oficjalne oświadczenia Pałacu Buckingham na temat wypowiedzi Meghan Markle i księcia Harry’ego.

Cała rodzina jest zasmucona dowiedziawszy się w pełnym zakresie, jak trudne było ostatnie kilka lat dla Harry'ego i Meghan. Poruszone kwestie, szczególnie te związane z rasą, są niepokojące. Podczas gdy niektóre wspomnienia mogą się różnić, są one traktowane bardzo poważnie i zostaną rozpatrzone przez rodzinę prywatnie. Harry, Meghan i Archie zawsze będą bardzo kochanymi członkami rodziny - napisano w oświadczeniu.

Co ciekawe, choć rodzina królewska jednoznacznie zaprzecza, jakoby wśród royalsów panowało uprzedzenie rasowe, wielu ekspertów od rodziny królewskiej nie ma wątpliwości, że zarzuty Meghan i Harry’ego nie są bezpodstawne.

Czy w brytyjskiej rodzinie królewskiej panuje rasizm?

Sympatycy Meghan i Harry’ego wierzą, że choć rodzina królewska zaprzecza, jakoby miała uprzedzenia rasowe, to wśród jej członków z pewnością są osoby, które wolałyby, by Harry ożenił się z pełnokrwistą Brytyjką o nieskazitelnej, alabastrowej skórze.

- Czy to książę Karol pytał o kolor skóry Archiego

- Bez wątpienia rozmowa na temat koloru skóry miała miejsce pomiędzy Karolem, Williamem i Kate

- Diana powiedziała kiedyś, że Karolowi nie podobało się, że Harry jest rudy, więc pewnie ciemny kolor skóry wnuka też by go przeraził

- Wypowiadali się dobrze o królowej, więc to raczej nie ona – przepychają się w domysłach użytkownicy Twittera.

Tymczasem sprawę skomentowała również sama Oprah Winfrey, zdradzając, że Harry za kulisami programu zdradził, że choć rozmowy o kolorze skóry naprawdę miały miejsce, to ani królowa Elżbieta, ani książę Filip nie brali w nich udziału.

Dał mi jasno do zrozumienia, że ani jego babcia, ani dziadek nie uczestniczyli w tych rozmowach. Nie ujawnił jednak tożsamości osoby, która o tym dyskutowała, choć starałam się uzyskać odpowiedź - powiedziała Oprah Winfrey.

A co wy o tym sądzicie? Myślicie, że rasistowskie praktyki naprawę miały miejsce na królewskim dworze?

Wywiad Meghan i Harry'ego u Oprah Winfrey
East News

Wyszło na jaw, kogo w rodzinie królewskiej Meghan Markle oskarżyła o rasizm. Pałac Buckingham komentuje
CBS/Ferrari Press/East News , Rex Features/East News
Newsy
Wyszło na jaw, kogo w rodzinie królewskiej Meghan Markle oskarżyła o rasizm. Pałac Buckingham komentuje
Który z royalsów czynił rasistowskie uwagi pod adresem synka Meghan Markle i księcia Harry'ego? Na jaw wyszły nowe szczegóły w sprawie. Pałac Buckingham wydał oficjalne oświadczenie.

Podczas słynnego wywiadu Meghan Markle i księcia Harry'ego u Oprah Winfrey padły poważne oskarżenia pod adresem rodziny królewskiej. Była księżna Sussex zarzuciła członkom monarchii m.in. rasizm. i choć małżonkowie jednoznacznie nie zdradzili personaliów nadawcy dyskryminujących uwag na temat koloru skóry ich synka, to  takie informacje pojawiły się w książce "Brothers And Wives: Inside The Private Lives of William, Kate, Harry and Meghan" autorstwa Christophera Andersena.  Autor książki o życiu prywatnym royalsów opisał konkretną sytuację ujawniając, kto stał za rasistowskimi uwagami i "zastanawiał się" nad tym, jaki kolor skóry będzie miał mały Archie.  Kogo z royalsów Meghan Markle oskarżyła o rasizm? W pierwszym wspólnym wywiadzie, jakiego książę Harry i Meghan Markle udzielili po wycofaniu się z pełnienia obowiązków członków rodziny królewskiej i przeprowadzce do USA, padło wiele szokujących wyznań, a nawet oskarżeń. Z rozmowy z Oprah Winfrey  dowiedzieliśmy się m.in. tego, że  Meghan była uwięziona w pałacu , a dworscy pracownicy pozbawili ją kluczy, a nawet prywatnych dokumentów. To jeszcze nie wszystko. Meghan będąc   w 5. miesiącu ciąży miała myśli samobójcze , a zarówno rodzina królewska jak i jej współpracownicy nie zamierzali pomóc kobiecie w jej załamaniu nerwowym. By tego było mało, para oskarżyła royalsów o rasizm  sugerując, że to właśnie strach przed tym, że Archie urodzi się czarnoskóry wpłynął na to, że synek Meghan i Harry’ego nie otrzymał książęcych tytułów oraz wiążących się z nimi przywilejów, jak np. królewska ochrona. Kto w Pałacu Buckingham mógłby się posunąć do czegoś takiego?...

Elżbieta II nie ma litości! Królowa zmyślnie upokorzyła Meghan Markle podczas oficjalnych rozmów
East News/ONS.pl
Newsy
Meghan oskarżyła rodzinę królewską o rasizm! Kogo miała na myśli? To prawie pewne! 
Meghan i Harry w wywiadzie u Oprah Winfrey przyznali, że ich syn doświadczył rasizmu. Choć para nie przyznała, kto traktował w ten sposób Archiego, wiadomo już które osoby z rodziny królewskiej zdecydowały się to zrobić.

Meghan i Harry podczas szokującego wywiadu u Oprah przyznali, że doświadczyli rasizmu ze strony rodziny królewskiej. Trzęsącym się głosem Meghan wyjawiła, że miała trudną rozmowę z członkami rodziny, którzy spotkali się z nią i Harrym, gdy jeszcze była w ciąży. Podczas tej rozmowy dyskutowano na temat koloru skóry  Archiego . Zdaniem Markle to dlatego jej dziecko nie dostało tytułu ani ochrony. Mimo że Meghan powiedziała wiele szokujących rzeczy o ostatnich latach w rodzinie królewskiej, to właśnie rasizm stał się numerem jeden dla wszystkich mediów. Internauci zaczęli obstawiać, kto z rodziny królewskiej jest rasistą. Podejrzewane są najbardziej znane i cenione królewskie osobistości! Wiadomo, kto jest rasistą w królewskiej rodzinie? Na Twitterze rozgrzała ogromna dyskusja. Internauci doskonale znający historię poszczególnych członków rodziny bardzo szybko doszli do wniosków, kto mógł mieć kłopot z faktem, iż Archie nie jest białoskóry. Najczęściej wymieniane są dwa gorące nazwiska: Bez wątpienia rozmowa na temat koloru skóry miała miejsce  pomiędzy Karolem, Williamem i Kate   Lubię Meghan, ale wątpię, że rodzina królewska jest rasistowska. Gdyby była nie zgodziliby się przecież na ślub Harry'ego i Meg!   Diana powiedziała kiedyś, że Karolowi nie podobało się, że Harry jest rudy, więc pewnie ciemny kolor skóry wnuka też by go przeraził   Myślę, że to Karol i Camilla komentowali skórę Archiego   Kamila pasuje do takiego zachowania, to pewnie ona   Brytyjskie media zrobią wszystko, by uciszyć Harry'ego i Meghan, nigdy się nie dowiemy kim byli rasistowscy członkowie rodziny   To na pewno był książę Karol! -...

Wywiad Meghan i Harry'ego u Oprah Winfrey
East News
Newsy
Meghan i Harry w wywiadzie z Oprah Winfrey: Archie nie jest księciem, bo obawiano się, że będzie czarnoskóry
Meghan Markle we wstrząsającym wywiadzie z Oprah Winfrey pierwszy raz jawnie oskarżyła rodzinę królewską o rasizm. Według Meghan jej syn nie jest księciem ze względu na… kolor skóry!

"Bolało mnie, że nasz syn nie jest bezpieczny oraz to, że pierwszy kolorowy członek tej rodziny nie był tak samo zatytułowany, jak inne wnuki” - wyznała Meghan Markle w poruszającym wywiadzie wraz z mężem księciem Harrym u Oprah Winfrey. Z rozmowy tej wynikało, że przez przytyki, faworyzowanie Williama i Kate, ciągłe krzywdzące uwagi ze strony royalsów, a także medialną nagonkę, Meghan Markle chciała popełnić samobójstwo będąc w 5. miesiącu ciąży . Co więcej samobójcze myśli księżnej były podyktowane nie tylko jej załamaniem nerwowym związanym z uwięzieniem w „złotej klatce”, ale również… rasizmem. Meghan Markle twierdzi, że jej synek Archie nie otrzymał książęcych tytułów nie ze względu na swoje miejsce w kolejce do królewskiego tronu, ani nawet z powodu obywatelstwa swojej matki lecz dlatego, że Windsorowie obawiali się, że będzie czarnoskóry! Syn Meghan i Harry’ego nie jest księciem ze względu na kolor swojej skóry Czy rzeczywiście brytyjska rodzina królewska wciąż pielęgnuje zasady wyznawane za czasów kolonialnych? W głośnym wywiadzie Meghan Markle i księcia Harry’ego z Oprah Winfrey, byli Sussexowie pierwszy raz wyznali, że royalsi traktowali ich gorzej ze względu na kolor skóry Meghan. Nie miałem do kogo się zwrócić - mówił Harry o problemach Meghan. Rodzina ma mentalność, która zakłada, że tak po prostu już jest. Tak musi być, nie zmienisz tego - dodał. W czasie wywiadu Meghan wyznała, że już będąc w ciąży z Archiem miała myśli samobójcze. Okazuje się, że nie były one wywołane jedynie złym traktowaniem ze strony royalsów, czy gnębieniem ówczesnej księżnej przez tabloidy i paparazzich. Jak wyznała Meghan w rozmowie z Oprah Winfrey, będąc w...

Księżna Kate skomentowała głośny wywiad Meghan i Harry’ego
East News
Newsy
Księżna Kate w subtelny sposób skomentowała głośny wywiad Meghan i Harry’ego. Jej specjalne przesłanie poruszyło internautów
Najnowszy wywiad Meghan Markle i księcia Harry’ego odbił się na świecie szerokim echem. Zarówno specjaliści od brytyjskiej rodziny królewskiej, jak i sama korona byli zszokowani licznymi oskarżeniami ze strony byłych Sussexów, które uderzyły w wielu royalsów. Księżna Kate postanowiła również odnieść się do sprawy i w subtelny sposób skomentować wystąpienie szwagra i jego żony.

Rozmowa Meghan Markle i księcia Harry'ego z Oprah Winfrey jest teraz tematem numer jeden na całym świecie. Sussexowie po raz pierwszy udzielili tak wyczerpującego wywiadu telewizyjnego od czasu Mexitu, w którym obnażyli wiele niepokojących szczegółów z czasów, gdy jeszcze urzędowali na królewskim dworze. Dowiedzieliśmy się m.in. że była księżna Sussex była uwięziona w pałacu , a dworscy pracownicy pozbawili ją kluczy oraz osobistych dokumentów. To jeszcze nie wszystko! Megnan wyznała, że pomimo iż zmagała się z depresją i miała myśli samobójcze w 5. miesiącu ciąży , nikt z rodziny królewskiej nie zainteresował się jej stanem i nie zamierzał ulżyć kobiecie w jej cierpieniu. By tego było mało, małżonkowie zdradzili, że Meghan i ich synek – Archie – spotkali się ze strony royalsów z dyskryminacją na tle rasowym i to właśnie z powodu obaw, że chłopiec urodzi się czarnoskóry, nie otrzymał on książęcych tytułów. Ogromne emocje wzbudziła również kwestia konfliktu pomiędzy księżną Kate, a Meghan Markle tuż przed ślubem Sussexów. Amerykańska gwiazda wyznała, że wbrew opinii publicznej, to nie ona doprowadziła Kate do płaczu, lecz Middleton sprawiła, że Meghan zalała się łzami tuż przed ślubem z Harrym. Jak na te rewelacje zareagowała monarchia? Podczas gdy Królowa Elżbieta II wystosowała oświadczenie zaprzeczające praktykowania rasizmu z Pałacu Buckingham, księżna Kate w subtelny sposób postanowiła odnieść się do całej sprawy. Zobacz także:  Rasizm w rodzinie królewskiej?! Elżbieta II odpowiada na zarzuty Meghan i Harry'ego Księżna Kate skomentowała głośny wywiad Meghan Markle i księcia Harry’ego   Pomimo iż do tej pory kontrowersyjny wywiad Meghan Markle i księcia Harry’ego u Oprah Winfrey...

Nasze akcje
hot trendy seysso
Pielęgnacja
Przyjemna rutyna pielęgnacyjna. Dlaczego to takie ważne? 
Partner
hot trendy seysso
Pielęgnacja
Szczoteczka soniczna Seysso ma aż 5 końcówek! A jak działa? Zobacz!
Partner
hot trendy seysso
Pielęgnacja
Pewność siebie - co na nią wpływa?
Partner
hot trendy seysso
Pielęgnacja
Piękna i… zabiegana! Czy bycie zadbaną w dobie wszechobecnego pośpiechu jest możliwe?
Partner