Premiera filmu „Kolejne 365 dni”. Blanka Lipińska na rockowo, ale spójrzcie na stylizację Anny-Marii Siekluckiej!
19 sierpnia 2022
Premiera "Kolejnych 365 dni" odbyła się w Nowym Jorku. Mamy zdjęcia z eventu! Jak prezentowali się Blanka Lipińska, Anna-Maria Sieklucka i Michele Morrone?
Premiera trzeciej część filmu "365 dni" już za nami. Wielkie wydarzenie miało miejsce w Nowym Jorku, do którego przybyły gwiazdy związane z produkcją. Tego wieczoru na czerwonym dywanie zachwyciła nie tylko Blanka Lipińska, ale także Anna-Maria Sieklucka. Na jaką stylizację postawiła?
Film "365 dni" oparty na powieściach erotycznych autorstwa Blanki Lipińskiej stał się wielkim hitem. Nic więc dziwnego, że kiedy Blanka Lipińska ogłosiła datę premiery 3. części filmu "365 dni" wszyscy odliczali dni do wielkiego wydarzenia. Tym razem premiera miała miejsce w Nowym Jorku. Dokładniej było to spotkanie z zagranicznymi fanami, zorganizowane przez Netflix.
Już od dłuższego czasu Blanka Lipińska szykowała się na premierę "Kolejnych 365 dni", zapowiadając, że "biedy nie będzie". I faktycznie śmiało można stwierdzić, że tego dnia wszyscy prezentowali się naprawdę wyjątkowo. Autorka erotycznej sagi o losach Laury i Massimo, postawiła na rockowy, mocny look. Zaprezentowała się w krótkiej, dopasowanej sukience, bogatej w falbany i zdobienia w okolicy biustu. Taki wybór nie tylko podkreślił jej szczupłe ramiona, ale także odsłonił piękne nogi. Autorka „365 dni” wybrała także mocne, charakterystyczne dodatki w postaci masywnych butów oraz wąskich okularów. Po tym jak na premierze "365 dni: Ten dzień" Blanka Lipińska zaliczyła stylizacyjną wpadkę, teraz nie ma mowy o powtórce z rozrywki, sami zobaczcie!
Trzeba jednak przyznać, że w Stanach Zjednoczonych nie tylko autorka popularnych erotyków zachwyciła fotoreporterów. Dłużna nie została jej także Anna Maria-Sieklucka, wcielająca się w postać Laury. Aktorka zdecydowała się na dopasowaną czarno-srebrną mini sukienkę. Zakładkowy dół z rozcięciem podkreśla jej zgrabne nogi. Szczególną uwagę zwraca wycięcie zlokalizowane w okolicy biustu. Asymetryczna sukienka jest naprawdę oryginalna, a jej uzupełnieniem okazały się minimalistyczne sandały na obcasie oraz fryzura. Aktorka postawiła na zaczesane do tyłu włosy oraz makijaż "kocie oko" - całość przyciąga wzrok i prezentuje się bardzo kobieco.
Panowie także prezentowali się wspaniale - Michele Morrone postawił na ponadczasowy i klasyczny wygląd, wybierając garnitur typu "slim". Również Simone Susinna zdecydował się na klasyczny garnitur. Pozując na ściance wszyscy prezentowali się naprawdę elegancko - szczególnie, że każdy postawił na stylizacje w odcieniu ponadczasowej czerni.
Na twarzach gwiazd "365 dni" gościły szerokie uśmiechy. Czy to znak, że podczas premiery wszystko przebiegło pomyślnie? Na to wychodzi. Przypominamy, że 3. część filmu „365 dni” na platformie Netflix będziemy mogli obejrzeć już 19 sierpnia. Tymczasem koniecznie zobaczcie, jak prezentowały się nasze gwiazdy w Nowym Jorku.
Blanka Lipińska i jej nowy partner brylują w Nowym Jorku na spotkaniu z okazji premiery "Kolejnych 365 dni"
Blanka Lipińska wreszcie oficjalnie pokazał swoją nową miłość! Zrobiła to przy specjalnej okazji - w dniu zlotu fanów filmu "Kolejne 365 dni" za oceanem. Zobaczcie zdjęcia pisarki i Pawła Baryły.
Blanka Lipińska świętowała w Nowym Jorku premierę ekranizacji "Kolejnych 365 dni". Poza aktorami i osobami związanymi z produkcją, autorce erotyków towarzyszył jej ktoś jeszcze - nowy ukochany, Paweł Baryła. Co więcej, para chętnie pozowała na ściance! Koniecznie zobaczcie, jak wypadli.
Blanka Lipińska z ukochanym na ściance w Nowym Jorku
Kiedy Blanka Lipińska ogłosiła datę premiery 3. części filmu "365 dni" , wszyscy zastanawiali się, jak będzie przebiegać całe wydarzenie. Potem autorka erotyków zdradziła, że impreza odbędzie się w Nowym Jorku. Do USA nie poleciała sama - na lotnisku w Polsce Blanka Lipińska została przyłapana, jak tuli się do ukochanego . Zdjęcia, jakie pojawiły się w sieci, wywołały spore poruszenie, ponieważ kiedy okazało się, że Blanka Lipińska ma nowego partnera , wszyscy zastanawiali się, kim jest następca Aleksandra Barona. Do tej pory pisarka nie chciała wypowiadać się na temat swojej nowej relacji. Skutecznie także ukrywała swojego partnera. Okazuje się, że doskonale wiedziała co robi - pisarka czekała na specjalną okazję, aby oficjalnie pokazać się w jego towarzystwie - taka nadarzyła się właśnie w Nowym Jorku na wydarzeniu promującym kolejną część "365 dni" .
Zobacz także: Ten modny manicure Blanki Lipińskiej to absolutny hit na jesień! Daje efekt "wet nails"
Blanka Lipińska , pozując w towarzystwie swojego ukochanego, Pawła Baryły, wydała się być naprawdę szczęśliwa. Paweł Baryła, podobnie jak jego ukochana, również jest związany z filmowym światem - na co dzień pracuje jako scenograf. W przeszłości mieliśmy także okazję oglądać go na szklanym ekranie - w ekranizacji "365 dni: Ten dzień", gdzie odegrał rolę ochroniarza.
Zobacz także: ...
Adam Jankowski/REPORTER/East News
Newsy
"365 dni: Ten dzień": Zjawiskowa Anna-Maria Sieklucka i przystojny Michele Morrone na premierze filmu!
Anna-Maria Sieklucka i Michele Morrone zachwycili na czerwonym dywanie. Spójrzcie tylko na kreację aktorki! Na premierze "365 dni: Ten dzień" wyglądała obłędnie!
26 kwietnia wieczorem w Warszawie odbyła się premiera drugiej części filmu "365 dni". Najnowsza część produkcji o tytule "Ten dzień" już jutro trafi na platformę Netflix, a dziś odbyła się oficjalna premiera z udziałem gwiazd. Na imprezie pojawili się Anny-Maria Sieklucka i Michele Morrone, którzy w wielkim hicie grają główne role. Jak się prezentowali na czerwonym dywanie? Tylko spójrzcie na suknię Anny-Marii Siekluckiej!
Zobacz także: Blanka Lipińska wystąpiła w "365 dni: Ten dzień" - ma ciemne włosy i trudno ją poznać!
Anna-Maria Sieklucka i Michele Morrone na premierze "365 dni"
Erotyczny film "365 dni" na podstawie książki o tym samym tytule był prawdziwym hitem, a dzięki temu, że produkcja trafiła na platformę Netflixa widzowie na całym świecie mogli śledzić losy Laury i Massimo. Teraz chyba wszyscy fani filmu z wypiekami na twarzy czekają na drugą część hitu, który będzie można zobaczyć już 27 kwietnia właśnie na platformie Netflix.
Z kolei 26 kwietnia wszystkie gwiazdy, które zobaczymy w drugiej części "365 dni" pojawiły się na oficjalnej premierze filmu!
Anna Maria Sieklucka zachwyciła swoim wyglądem w bardzo odważnej sukni z seksownym rozcięciem i prześwitami. Zobaczcie sami!
Zobacz także: "365 dni: Ten dzień": Blanka Lipińska zadała szyku na premierze filmu. Tylko spójrzcie na jej suknię!
Michele Morrone z kolei postawił na luz. Zamiast eleganckiego garnituru aktor wybrał rockowy look i skórzane spodnie, które połączył z koszulką z napisami.
Na czerwonym dywanie Anna-Maria Sieklucka i Michele Morrone trzymali się za ręce... Zobaczcie sami!
VIPHOTO/East News
Newsy
Blanka Lipińska i Anna-Maria Sieklucka na premierze. Seksowna czerwień czy krzykliwe neony?
Na premierze filmu „The End” pojawiła się plejada gwiazd. Wśród nich seksowna Blanka Lipińska i elegancka Anna-Maria Sieklucka. Która wypadła lepiej?
W Warszawie odbyła się uroczysta premiera filmu „The End”. Na wydarzeniu pojawiła się śmietanka towarzyska polskiego show-biznesu. Wśród zaproszonych gwiazd znalazły się Blanka Lipińska oraz Anna-Maria Sieklucka. Jedna postawiła na seksowny look, podkreślając swoją zgrabną sylwetkę, druga zaś na kobiecą elegancję, stawiając na orzeźwiające neony. Która z pań prezentowała się lepiej? Zobacz zdjęcia.
Zobacz także: Anna Maria Sieklucka przeszła spektakularną metamorfozę. Teraz gwiazda „365 dni” jest nie do poznania
Seksowna Blanka Lipińska i elegancka Anna-Maria Sieklucka na premierze filmu
Za nami premiera filmu „The End”, w którym główne role grają m.in. Katarzyna Figura , Tomasz Karolak , Aleksandra Popławska , Przemysław Sadowski , Jarosław Boberek czy Paulina Gałązka. Wszyscy aktorzy tłumnie przybyli na premierę filmu i w szampańskich nastrojach pozowali na ściance przed obiektywami fotografów, promując swoje dzieło. Jednakże całe show skradły Blanka Lipińska i Anna-Maria Sieklucka - autorka i producentka oraz główna odtwórczyni kobiecej roli z „365 dni”.
Blanka Lipińska postawiła na seksowną czerwoną sukienkę, która idealnie opinała jej ciało, podkreślając smukłą sylwetkę. Sukienka posiadała marszczenia, które nadały stylizacji drapieżności i współgrały z charakterem pisarki. Autorka „365 dni” prezentowała się ultra seksownie w krótkiej mini prezentując swoje zgrabne nogi. Kreację dopełniały czarne sandałki na obcasie. Blanka w końcu mogła się pochwalić metamorfozą swoich włosów, które niedawno zostały przedłużone . Włosy zostały spięte w kucyk, a ich dopełnieniem była grzywka. Trzeba przyznać, że Lipińska na premierze filmu prezentowała...
VIPHOTO, Pawel Wodzynski/East News
Newsy
"365 dni": Blanka Lipińska już szykuje się na premierę "Kolejnych 365 dni". Wspomina o Pieczonce
Blanka Lipińska planuje stylizację na premierę 'Kolejnych 365 dni". Fani pamiętając jej nieudany makeup, pytają też o makijażystkę.
W sierpniu na Netflixie pojawi się trzecia część "365 dni". Blanka Lipińska nie ukrywa, że już zaczyna myśleć nad stylizacją na gorącą premierę. Jej pomysł na look budzi sporą ciekawość fanów, szczególnie po ostatniej wpadce na premierze "365 dni: Ten Dzień", kiedy internauci nie zostawili na niej suchej nitki. Czy Blanka Lipińska ponownie zaufa Magdzie Pieczonce? Kto zadba o kreację autorki erotyku? Blanka Lipińska odpowiedziała na pytania fanów.
"365 dni": Blanka Lipińska szykuje się do premiery "Kolejnych 365 dni"
Nie da się ukryć, że Blanka Lipińska odniosła sukces, wydając najpopularniejszą powieść erotyczną w Polsce. W tym roku autorka będzie miała aż dwie premiery. Film "365 dni. Ten dzień" na platformie Netflix zadebiutował w kwietniu br. i cieszył się wielką popularnością. Po upływie kilku miesięcy na Netflixie pojawi się "Kolejnych 365 dni". Blanka Lipińska zdradziła datę premiery 3. części filmu "365 dni" - to 19. sierpnia 2022 roku.
Internauci czekają nie tylko na ekranizację "Kolejnych 365 dni" ale również na imprezę z okazji premiery, na której pojawią się obsada i twórcy. Przy okazji ostatniej furorę zrobili nie tylko Michelle Morrone i Anna-Maria Sieklucka ale także sama Blanka Lipińska. Internauci nie zostawili na niej suchej nitki, oglądając jej zdjęcia. Sama Blanka Lipińska nie była zadowolona ze swojej stylizacji. Co szykuje na kolejną premierę? Fani "365 dni" nie mogą się jej doczekać i zasypali Blankę Lipińską pytaniami o przygotowania:
- Witaj, masz już kreację na premierę 3. części "365"?
Autorka uchyliła rąbka tajemnicy, zdradzając który z projektantów będzie autorem jej kreacji:
- Szyje się. Prawda @robertczerwik?...