Blanka Lipińska poleciała do Nowego Jorku na spotkanie z fanami "365 dni". Lada dzień na platformie Netflix pojawi się ostatnia część erotycznej trylogii "Kolejnych 365 dni". Ten wyjazd to zdecydowanie przygoda dla polskiej autorki. Na lotnisku towarzyszył jej nowy ukochany. Zakochani nie szczędzili sobie czułości, na czym przyłapali ich fotoreporterzy.

Reklama

Blanka Lipińska z nowym partnerem na lotnisku

Blanka Lipińska ma nowego partnera. Jak informował "Pudelek", jej nowym wybrankiem ma być Paweł Baryła, scenograf pracujący na planach takich filmów jak "Czarny Młyn" czy "Krime Story". Mężczyzna wystąpił również jako ochroniarz w filmie z serii "365 dni" i to właśnie tam miał poznać Blankę Lipińską. Wygląda na to, że "365 dni" odmieniło życie celebrytki bardziej niż mogłaby się tego spodziewać. Sama zainteresowana jednak nie odniosła się do medialnych doniesień i nie potwierdziła swojego związku, zaznaczając jedynie, że "jej życie prywatne jest prywatne" i nie zamierza niczego komentować. W sieci pojawiły się jednak jej nowe zdjęcia z tajemniczym ukochanym.

Zobacz także: Blanka Lipińska pozuje topless: "Czas wyjść z zaścianka"

Reklama

Blanka Lipińska i jej nowy partner zostali przyłapani na lotnisku w Warszawie. Autorka "365 dni" wybierała się do Nowego Jorku na spotkanie z fanami swojej książki. Zakochani nie szczędzili sobie czułości w oczekiwaniu na samolot. Już kilka dni temu Blanka Lipińska chwaliła się przygotowaniami do wyjazdu. Premiera "Kolejnych 365 dni" będzie miała miejsce już 19. sierpnia. Blanka Lipińska zdradziła, że na spotkaniu z fanami pojawią się jedynie cztery osoby z planu i podkreśliła, że nie wiele wie o szczegółach wydarzenia, którego organizacją zajmuje się Netflix. Zobaczcie jej nowe zdjęcia paparazzi.

Reklama
Reklama
Reklama