kosmetyki bandi
Chcę testować
naturican
Chcę testować
kosmetyki maybelline new york
Chcę testować
kosmetyki vichy
Wyniki testu
equalibra
Chcę testować
sanelle
Laureaci
seysso
Wyniki testu
aa
Laureaci
kosmetyki iwostin
Wyniki testu
kosmetyki glov
Laureaci
kosmetyki aa
Wyniki testu
kosmetyki nivea
Laureaci
kosmetyki bourjois
Laureaci
kosmetyki eucerin
Laureaci
kosmetyki miss sporty
Wyniki testu
kosmetyki biotherm
Laureaci
kosmetyki seysso
Wyniki testu
kosmetyki avene
Laureaci
kosmetyki cerave
Laureaci
krem avon
Laureaci
kto będzie na pogrzebie księcia Filipa
ONS.pl
Newsy

Pełna lista osób zaproszonych na pogrzeb księcia Filipa. Nie tylko brak Meghan zaskakuje

Kto pożegna księcia Filipa na uroczystościach pogrzebowych? Podano pełną listę uczestników. Nie zabraknie najbliższej rodziny, ale nieobecność niektórych członków i tak mocno zaskakuje.

Dzisiaj, tj. 17 kwietnia o godzinie 15 najbliżsi pożegnają zmarłego 9 kwietnia księcia Filipa. Będzie to uroczystość wojskowa. Ze względu na pandemię, w uroczystościach pogrzebowych jednak weźmie udział jedynie 30 osób. Kto się pojawi?

Weronika Rosati zdradziła swój sposób na idealne fale. Stylizacja zajmuje mniej niż 5 min

Kto będzie na pogrzebie księcia Filipa?

Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Zamku Windsor. Książę Filip zostanie pochowany w kaplicy św. Jerzego. Za trumną będą szli najbliżsi zmarłego, lecz królowa Elżbieta dotrze na miejsce osobno. Przed uroczystością, w całym kraju będzie trwała minuta ciszy. Po pożegnaniu w kaplicy, korowód z trumną będzie trwał jedynie 8 minut. Pójdą w nim: księżniczka Anna, książę Karol, książę Andrzej oraz książę Edward, a także książę Harry i książę William.

"Daily Mail" podało, kto jeszcze się pojawi na pogrzebie. Brak Meghan Markle na pogrzebie księcia Filipa, to nie jedyne zaskoczenie. Listę stworzyli pracownicy pałacu.

 1. Królowa Elżbieta II, z którą książę Filip tworzył związek małżeński przez 73 lata

Królowa Elżbieta pokazała niepublikowane zdjęcie z księciem Filipem
ONS.pl

 1. Książę Karol
 2. Księżna Kamila
 3. Książę William
 4. Księżna Kate 
 5. Książę Harry
 6. Książę Andrzej 
 7. Księżniczka Beatrycze 
 8. Edoardo Mapelli Mozzi 
 9. Księżniczka Eugenia
 10. Jack Brooksbank 
 11. Książę Edward 
 12. Zofia, żona księcia Edwarda
 13. Ludwika Windsor, córka Edwarda i Zofii
 14. Jakub, 13-letni najmłodszy wnuk księcia Filipa
 15. Księżniczka Anna
 16. Timothy Laurence
 17. Peter Phillips 
 18. Zara Tindall 
 19. Mike Tindall, mąż Zary
 20. David Armstrong-Jones 
 21. Sara Chatto 
 22. Daniel Chatto 
 23. Książę Ryszard
 24. Książę Edward
 25. Księżniczka Aleksandra
 26. Książę Bernhard .
 27. Książę Philipp 
 28. Książę Donatus
 29. Hrabina Penny z Birmy, która była jedną z przyjaciółek księcia Filipa.


Kogo nie będzie na pogrzebie księcia Filipa? 

Największym zaskoczenie dla wielu zapewne będzie nieobecność Meghan Markle na pogrzbie księcia Filipa. 
Kolejno zaskakuje nieobecność Sary Ferguson, która jest pierwszą żoną księcia Andrzeja. Na pogrzebie księcia Filipa nie będzie także jego prawnucząt, które mają poniżej 10 lat, w tym dzieci Williama i Kate. 

książę Filip i królowa Elżbieta z prawnukami
ONS.pl

Nieobecny będzie również książę Michał, który jest wnukiem króla Jerzego V i królowej Marii. 

Gdzie możemy obejrzeć transmisję z pogrzebu księcia Filipa?

Uroczystości będą transmitowane zarówno w telewizji, jak i internecie, m.in. na oficjalnym kanale rodziny królewskiej na YouTube. 

Z racji pandemii, rodzina królewska prosi, aby poddani nie gromadzili się na ulicach.

Książę Filip i Elżbieta II
Instagram@theroyalfamily
Newsy
Po śmierci męża królowa Elżbieta II zrezygnuje z Pałacu Buckingham?! Gdzie się przeniesie „żeby być blisko Filipa”?
Brytyjskie media donoszą, że po pogrzebie księcia Filipa, który miał miejsce 17 kwietnia, wszystko wskazuje na to, że królowa Elżbieta II ma zamiar zmienić swoją główną siedzibę i zrezygnować z Pałacu Buckingham. Jaką posiadłość dla siebie wybrała i kto zamieszka w najbardziej osławionym pałacu?

W sobotę, 17 kwietnia, odbył się pogrzeb księcia Filipa . Książę Edynburga zmarł w wieku 99 lat 9 kwietnia w godzinach popołudniowych. Męża królowej Elżbiety II pożegnało grono najbliższych osób, które z powodu pandemii koronawirusa zawężono jedynie do 30 członków rodziny królewskiej. Ogromny żal po stracie ukochanego, u boku którego Jej Królewska Mość przeżyła 73 lata sprawił, że brytyjskie media zaczęły spekulować nie tylko o abdykacji sędziwej monarchinii, ale również jej planach o zmianie swojej głównej siedziby i porzuceniu Pałacu Buckingham. Zobacz także:  Szokujące doniesienia na temat Elżbiety II! Królowa zamierza abdykować po pogrzebie księcia Filipa? Królowa Elżbieta II zmieni swoją główną siedzibę po śmierci księcia Filipa? Rodzina królewska pożegnała zmarłego księcia Filipa. W sobotę na zamku w Windsorze odbył się pogrzeb męża królowej Elżbiety II. Uroczystość ze względu na pandemię koronawirusa miała charakter bardzo prywatny, a obecność bliskich Jej Królewskiej Mości zawężono jedynie do najbliższych krewnych . Trumna z ciałem księcia Filipa została z największym namaszczeniem złożona w krypcie znajdującej się w Kaplicy św. Jerzego w Windsorze. Jak się jednak okazuje, mąż królowej Elżbiety II na stałe spocznie w innym, dużo bardziej zaszczytnym miejscu. Jak podają brytyjskie media, książę Filip spoczął w królewskiej krypcie w podziemiach kaplicy św. Jerzego na zamku Windsor, jednak po śmierci jego małżonki, trumna Filipa zostanie przeniesiona do kaplicy świętego króla Jerzego VI, w której znajdują się groby między innymi rodziców królowej Elżbiety II. To właśnie tam małżonkowie będą spoczywać obok siebie. Co więcej, brytyjskie magazyny informują, że...

królowa Elżbieta II na pogrzebie księcia Filipa
ONS.pl
Newsy
Królowa Elżbieta II na pogrzebie księcia Filipa nie ukryła wzruszenia. W kaplicy otarła łzę
Królowa Elżbieta II dzisiaj pożegnała miłość swojego życia- księcia Filipa. Nic dziwnego, że pociekła jej po policzku łza. Zobaczcie to wzruszające zdjęcie.

Książę Filip zmarł 9 kwietnia. Dzisiaj (17 kwietnia) odbył się jego uroczysty pogrzeb, na którym było obecnych tylko 30 osób . Wszyscy jednak najbaczniej obserwowali królową Elżbietę II, która była żoną księcia Filipa aż 73 lata. Królowa Elżbieta II na pogrzebie księcia Filipa Królowa Elżbieta II nie brała udziału w korowodzie za trumną księcia Filipa. Tam mogliśmy oglądać dzieci i wnuków zmarłego. Królowa dotarła do kaplicy samochodem. Brytyjskim mediom jednak nie umknął moment wzruszenia, kiedy to trumna z księciem trafiła na katafalk . W tym momencie Elżbieta II otarła łzę.  To był bardzo trudny moment dla królowej. Z jednej strony, jako monarchini nie mogła okazać emocji, a z drugiej żegnała swojego męża.  Królowa może zachowywać się z niezwykłą godnością i niezwykłą odwagą, ale pogrzeb księcia Edynburga w zamku Windsor w sobotę będzie dla niej "chwilą udręki" - mówił Arcybiskup Canterbury w rozmowie z BBC jeszcze przed pogrzebem. Zobaczcie także:   Nieznane zdjęcia księcia Filipa i królowej Elżbiety z rodziną! Jacy są prywatnie? Elżbieta II i książę Filip pobrali się 20 listopada 1947 roku . Byli ze sobą ponad 73 lata. Jak podkreślała królowa, przez te wszystkie lata, był on jej siłą. Nic zatem dziwnego, że pomimo ogromnego opanowania, jednak uroniła łzę podczas uroczystości.  Trzeba też zauważyć, że choć w kaplicy przebywała najbliższa rodzina, królowa siedziała samotnie naprzeciwko nich.  Sytuacja pandemiczna nie pozwoliła na to, aby tłum Brytyjczyków wyszedł na ulice pożegnać księcia Filipa, ale na pewno w wielu domach poddani łączą się w bólu z rodziną królewską. 

Książę William i księżna Kate w czarnych stylizacjach pierwszy raz po pogrzebie księcia Filipa
East News
Newsy
William i Kate pierwszy raz publicznie od pogrzebu księcia Filipa. Wystąpili w żałobnych stylizacjach 
Książę William i księżna Kate upamiętnili zmarłego księcia Filipa. Oczy Brytyjczyków zwrócone były na ich czarne stylizacje. To niecodzienny widok.

21 kwietnia to wyjątkowy dzień dla królewskiej rodziny. Królowa Elżbieta II obchodzi swoje 95. urodziny. Tego dnia również odbyło się pierwsze oficjalne wyjście księcia Williama oraz księżnej Kate po pogrzebie księcia Filipa. Książę i księżna Cambridge wystąpili w żałobnych stylizacjach. Pojawili się w Londynie w Air Training Corps, gdzie uhonorowali zmarłego księcia Edynburga.  Zobacz także:  Królowa Elżbieta II ukrywała wszystkie swoje ciąże. Dlaczego nigdy nie pokazała się publicznie z ciążowym brzuszkiem? Książę William i księżna Kate w żałobnych stylizacjach pierwszy raz publicznie po pogrzebie księcia Filipa Książę William i księżna Kate trwają w dwutygodniowej żałobie po śmierci księcia Filipa. Za zgodą królowej Elżbiety II mogli jednak wrócić do pełnienia swoich oficjalnych obowiązków. Jednym z pierwszych były odwiedziny w Air Training Corps w Londynie, gdzie upamiętnili zmarłego księcia Edynburga.  Książę i księżna Cambridge pojawili się w czarnych żałobnych stylizacjach. Księżna Kate wybrała czarny dwurzędowy płaszcz ze złotymi guzikami oraz małą kopertówkę, którą trzymała w dłoniach. Stylizację dopełniła czarnymi szpilkami oraz delikatną nie rzucającą się w oczy biżuterią. Z kolei wnuk księcia Filipa ubrał się w czarny garnitur oraz białą koszulę. Zobaczcie jak prezentowali się William i Kate.  Pogrzeb księcia Filipa odbył się 17 kwietnia 2021 roku. Zaledwie kilka dni później, bo 21 kwietnia przypadły 95. urodziny królowej Elżbiety II. Królewska rodzina obchodzi je w żałobie po zmarłym księciu Edynburga. Królowa wystosowała specjalne oświadczenie do poddanych, w którym podziękowała za wsparcie napływające z całego świata nie tylko do niej, ale do całej królewskiej rodziny....

Bliscy na pogrzebie księcia Filipa
ONS.pl
Newsy
Królowa Elżbieta II, książę Karol, William, Harry, Kate - najbliżsi żegnają księcia Filipa. Wzruszające zdjęcia pogrążonej w żałobie rodziny
Książę Filip zmarł 9 kwietnia. Dzisiaj odbywa się jego pogrzeb w Windsorze. W uroczystości bierze udział tylko 30 członków rodziny i bliskich mu osób.

17 kwietnia o godz. 15 rozpoczęły się uroczystości pogrzebowe księcia Filipa . Jako jedni z pierwszych na pogrzeb przybyli książę Karol z żoną oraz książę William z żoną Kate. Do sieci trafiają pierwsze zdjęcia pogrążonej w żałobie rodziny.  Przypominamy, że w uroczystościach pogrzebowych księcia Filipa w kaplicy bierze udział tylko 30 osób. Bliscy żegnają księcia Filipa - zdjęcia z uroczystości pogrzebowych Dzieci księcia Filipa i królowej Elżbiety oraz wnukowie brali udział w kondukcie pogrzebowym do kaplicy św. Jerzego w Windsorze. Z kolei królowa dotarła na miejsce samodzielnie, swoim samochodem.          Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Ms.MeghanMarkle_forever (@ms.meghanmarkle_forever) Księżna Kate pojawiła się bez dzieci . Prawnukowie poniżej 10 roku życia nie biorą udziału w uroczystościach pogrzebowych.  Na pogrzebie nie pojawiła się też Meghan Markle, która jest w zaawansowanej ciąży. Z racji jej stanu, lekarze odradzili tak daleką podróż. Jednak mówi się, że Meghan skomentowała śmierć księcia Filipa. Czyżby te dramatyczne wydarzenia zbliżyły ją z rodziną królewską i ich relację się poprawią?         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Ms.MeghanMarkle_forever (@ms.meghanmarkle_forever)  

Nasze akcje
hot trendy seysso
Pielęgnacja
Przyjemna rutyna pielęgnacyjna. Dlaczego to takie ważne? 
Partner
hot trendy seysso
Pielęgnacja
Szczoteczka soniczna Seysso ma aż 5 końcówek! A jak działa? Zobacz!
Partner
hot trendy seysso
Pielęgnacja
Pewność siebie - co na nią wpływa?
Partner
hot trendy seysso
Pielęgnacja
Piękna i… zabiegana! Czy bycie zadbaną w dobie wszechobecnego pośpiechu jest możliwe?
Partner