kosmetyki bandi
Chcę testować
naturican
Chcę testować
kosmetyki maybelline new york
Chcę testować
kosmetyki vichy
Wyniki testu
equalibra
Chcę testować
sanelle
Laureaci
seysso
Wyniki testu
aa
Laureaci
kosmetyki iwostin
Wyniki testu
kosmetyki glov
Laureaci
kosmetyki aa
Wyniki testu
kosmetyki nivea
Laureaci
kosmetyki bourjois
Laureaci
kosmetyki eucerin
Laureaci
kosmetyki miss sporty
Wyniki testu
kosmetyki biotherm
Laureaci
kosmetyki seysso
Wyniki testu
kosmetyki avene
Laureaci
kosmetyki cerave
Laureaci
krem avon
Laureaci
Meghan Markle zerka w bok zaskoczona
East News
Newsy

Meghan Markle nie pojawi się na pogrzebie księcia Filipa. Ma ważny powód

Meghan Markle nie będzie mogła przylecieć do Wielkiej Brytanii na pogrzeb dziadka Harry'ego. Powodem jest jej stan zdrowia.

Książę Filip zmarł w piątek, 9 kwietnia, w wieku 99 lat. Ostatnie miesiące nie były dla niego najłatwiejsze - był w szpitalu przez prawie miesiąc, gdzie przeszedł operację serca. Na szczęście ostatnie dni życia spędził w otoczeniu najbliższych sobie osób i ukochanej żony, Elżbiety II. Po śmierci księcia od razu uruchomiono przygotowaną wcześniej procedurę "Forth Bridge". Wiadomo, że ceremonia będzie dość kameralna ze względu na panującą pandemię. Nabożeństwo odbędzie się w kaplicy św. Jerzego na zamku Windsor, a ciało księcia zostanie  pochowane w ogrodach Frogmore. Choć nie znana jest jeszcze oficjalnie data pogrzebu to wiadomo już, że podczas ostatniego pożegnania księcia Filipa, Harry'emu nie będzie towarzyszyła żona. Dlaczego?

Weronika Rosati zdradziła swój sposób na idealne fale. Stylizacja zajmuje mniej niż 5 min

Meghan Markle nie będzie na pogrzebie księcia Filipa

Meghan z pewnością nie na rękę są duże rodzinne spotkania tuż po tym, gdy udzieliła obszernego wywiadu Ophrze Winfley i zarzuciła królowej Elżbiecie II rasizm.

Powód jej nieobecności na pogrzebie jest jednak zupełnie inny. Nie zapominajmy, że żona Harrego jest w zaawansowanej ciąży. Okazuje się, że lekarz zabronił jej podróżować, w szczególności trudny mógłby być dla niej długi lot na Wyspy Brytyjskie. 

Według "The Sun", Meghan Markle bardzo chciała uczestniczyć w ostatnim pożegnaniu księcia Filipa, ale dobro dziecka jest dla niej najważniejsze. Dlatego postanowiła uszanować zalecenia lekarza i zrezygnować z podróży. 

Meghan Markle skomentowała śmierć i pogrzeb księcia Filipa
ONS.pl
Newsy
Meghan Markle skomentowała śmierć i pogrzeb księcia Filipa! Padły zaskakujące słowa
Jak podaje "Daily Mail", Meghan Markle odniosła się do śmierci oraz pogrzebu księcia Filipa. Czy jej słowa dają nadzieję na ponowne zjednoczenie rodziny królewskiej?

17 kwietnia o godz. 15 odbędzie się pogrzeb księcia Filipa , w którym weźmie udział tylko 30 osób. Listę obecnych przygotował Pałac Buckingham . Wśród obecnych osób nie będzie Meghan Markle. Żona Harry'ego jednak skomentowała śmierć oraz pogrzeb księcia Filipa. Meghan Markle pogodzi się z rodziną królewską? Padły zaskakujące słowa przy okazji pogrzebu księcia Filipa Meghan Markle nie będzie na pogrzebie księcia Filipa . Powodem jest zaawansowana ciąża, w której to lekarze odradzili jej taką podróż.  Wszyscy jednak zastanawiają się, czy przybycie Harry'ego do Londynu daje szansę na pogodzenie z rodziną ? "Daily Mail" ujawnia słowa osoby z otoczenia Meghan, która twierdzi, że ta chce naprawić relacje z rodziną królewską.  Jest gotowa na przebaczenie - donosi źrodło "Daily Mail". Czyżby dramatyczne wydarzenie, jakim jest śmierć księcia Filipa sprawiły, że Meghan jest gotowa zapomnieć co ją spotkało i pogodzić się z rodziną męża?  Meghan powiedziała, że w tym trudnym czasie rodzina powinna być zjednoczona i odłożyć na bok spory. Mówiła, że tego właśnie chciałby książę Filip, więc ona zamierza teraz wybaczyć i iść do przodu, nie oglądając się na przeszłość. Najważniejsze jest dla niej wspieranie Harry'ego" - informuje źródło "Daily Mail". Myślicie, że po porodzie Meghan wraz z dziećmi i mężem zdecyduje się przylecieć do Anglii choćby w celu przedstawienia królowej wnuczki?  

Meghan Markle zerka w bok zaskoczona
East News
Newsy
Pogrzeb księcia Filipa. Okazuje się, że ciąża Meghan Markle to tylko wymówka?! Nowe fakty o jej nieobecności 
Po śmierci księcia Filipa oczy Brytyjczyków zostały zwrócone na Meghan Markle i Harry'ego. Wiemy, że książę postanowił osobiście pożegnać dziadka, jednak w Londynie zjawił się bez żony tłumacząc, że lekarz odradził jej podróż w ciąży. Czy to prawdziwy powód jej nieobecności?

Nieobecność Meghan Markle pokazuje, jak napięte stosunki panują pomiędzy Sussexami i królową Elżbietą. I chociaż ciąża wydaje się dobrym argumentem, aby nie pojawić się na ceremonii, na jaw wyszły nowe fakty z najbliższego otoczenia Markle . Osoby z jej bliskiego otoczenia poinformowały, że prawdziwy powód jej nieobecności wcale nie jest związany ze stanem błogosławionym. Meghan Markle nie zjawi się na pogrzebie księcia Filipa Z powodu pandemii pogrzeb księcia Filipa nie będzie miał charakteru państwowego. W ceremonii weźmie udział najbliższa rodzina - żona, dzieci oraz wnuki księcia Filipa. Do mediów wypłynęła informacja, że w wyniku ciąży Meghan nie może towarzyszyć swojemu mężowi podczas pogrzebu, jednak jej przyjaciel ujawnił "Daily Mail" nowe fakty dotyczące jej pozostania w domu: Meghan mówiła, że jej głównym zadaniem jest teraz wspierać Harry'ego.  Jemu pozostawiła decyzję, czy faktycznie powinna z nim lecieć.   Nie chciała być w centrum uwagi .  Meghan uważa, że w tym trudnym czasie rodzina powinna trzymać się razem, więc chciałaby, aby porzucili różnice i się zjednoczyli. Tego właśnie chciałby Filip, a ona jest gotowa im przebaczyć i iść dalej przez życie z podniesioną głową - twierdzi osoba z otoczenia Meghan Markle. Na decyzję Markle miała wpływ także jej matka : Doria nalegała, aby Meghan została i wspierała męża na odległość . Podobnie jak Harry, matka bardzo o nią dba i nie chce, żeby narażała swoje zdrowie. Stres to ostatnie, czego Meghan teraz potrzebuje - dodaje informator. Znajomy Meghan twierdzi, że obecność Markle na ceremonii wcale nie poprawiłaby jej relacji z rodziną królewską. Dodaje także, że to dobry moment aby Harry zawalczył o zacieśnienie więzi z rodziną : Meghan uważa, że to,...

kto będzie na pogrzebie księcia Filipa
ONS.pl
Newsy
Pełna lista osób zaproszonych na pogrzeb księcia Filipa. Nie tylko brak Meghan zaskakuje
Kto pożegna księcia Filipa na uroczystościach pogrzebowych? Podano pełną listę uczestników. Nie zabraknie najbliższej rodziny, ale nieobecność niektórych członków i tak mocno zaskakuje.

Dzisiaj, tj. 17 kwietnia o godzinie 15 najbliżsi pożegnają zmarłego 9 kwietnia księcia Filipa . Będzie to uroczystość wojskowa. Ze względu na pandemię, w uroczystościach pogrzebowych jednak weźmie udział jedynie 30 osób. Kto się pojawi? Kto będzie na pogrzebie księcia Filipa? Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Zamku Windsor. Książę Filip zostanie pochowany w kaplicy św. Jerzego . Za trumną będą szli najbliżsi zmarłego, lecz królowa Elżbieta dotrze na miejsce osobno. Przed uroczystością, w całym kraju będzie trwała minuta ciszy. Po pożegnaniu w kaplicy, korowód z trumną będzie trwał jedynie 8 minut. Pójdą w nim: księżniczka Anna, książę Karol, książę Andrzej oraz książę Edward, a także książę Harry i książę William. "Daily Mail" podało, kto jeszcze się pojawi na pogrzebie. Brak Meghan Markle na pogrzebie księcia Filipa , to nie jedyne zaskoczenie. Listę stworzyli pracownicy pałacu. Królowa Elżbieta II, z którą książę Filip tworzył związek małżeński przez 73 lata Książę Karol Księżna Kamila Książę William Księżna Kate  Książę Harry Książę Andrzej  Księżniczka Beatrycze  Edoardo Mapelli Mozzi  Księżniczka Eugenia Jack Brooksbank  Książę Edward  Zofia, żona księcia Edwarda Ludwika Windsor, córka Edwarda i Zofii Jakub, 13-letni najmłodszy wnuk księcia Filipa Księżniczka Anna Timothy Laurence Peter Phillips  Zara Tindall  Mike Tindall, mąż Zary David Armstrong-Jones  Sara Chatto  Daniel Chatto  Książę Ryszard Książę Edward Księżniczka Aleksandra Książę Bernhard . Książę Philipp  Książę Donatus Hrabina Penny z Birmy, która była jedną...

Meghan Markle w niebieskiej sukience na Fidżi
East News
Newsy
Co królowa tak naprawdę myśli o braku Meghan na pogrzebie księcia Filipa? Zaskakujące doniesienia!
Królowa Elżbieta II potraktowała Meghan w zaskakujący sposób!

Po śmierci księcia Filipa niemal wszyscy członkowie rodziny królewskiej pożegnali go wzruszającymi wpisami, w tym również Meghan i Harry. Para opublikowała poruszające słowa na stronie swojej fundacji "Archewell". Teraz okazuje się, że Sussexowie  po śmieci księcia Filipa cały czas „utrzymywali kontakt z królową” - podaje źródło magazynu „People”. Wygląda na to, że ich relacje za sprawą rodzinnego dramatu ociepliły się od czasu wywiadu u Oprah. Harry już przyleciał do Wielkiej Brytanii i poddaje się 5-dniowej kwarantannie przed pogrzebem dziadka. Już wcześniej pojawiły się informacje, że  Meghan z racji na zaawansowaną ciążę po konsultacji z lekarzami podjęła decyzję, że nie pojawi się na pogrzebie . Co na to królowa Elżbieta II? Co królowa naprawdę myśli o braku Meghan na pogrzebie? Jak informuje magazyn „People” rzecznik pałacu potwierdził, że księżna Sussex po konsultacji z lekarzami podjęła decyzję, że zostanie w Kalifornii z synem Archiem, który w maju skończy 2 lata. Od początku było oczywiste, że Harry wróci do Anglii po odejściu swojego dziadka – informuje źródło magazynu „People” i dodaje, że po śmierci Filipa Harry i Meghan „byli w kontakcie z królową”. Okazuje się, że podczas rozmów z królową Meghan i Harry informowali królową, że jej wnuk pojawi się sam na pogrzebie księcia Edynburga. Jak zareagowała królowa? Okazuje się, że okazała pełne zrozumienie dla decyzji Meghan.  Meghan złożyła kondolencje. Królowa rozumie, dlaczego w tej chwili nie może podróżować  - podaje źródło. Co ciekawe królowa sama w przeszłości musiała zrezygnować z obecności na pogrzebie prezydenta Johna...

Nasze akcje
hot trendy seysso
Pielęgnacja
Przyjemna rutyna pielęgnacyjna. Dlaczego to takie ważne? 
Partner
hot trendy seysso
Pielęgnacja
Szczoteczka soniczna Seysso ma aż 5 końcówek! A jak działa? Zobacz!
Partner
hot trendy seysso
Pielęgnacja
Pewność siebie - co na nią wpływa?
Partner
hot trendy seysso
Pielęgnacja
Piękna i… zabiegana! Czy bycie zadbaną w dobie wszechobecnego pośpiechu jest możliwe?
Partner