"Zbuntowany anioł" to serial, który zdecydowanie wiedzie prym wśród seriali latynoamerykańskich minionych dekad. Skomplikowana historia przystojnego Ivo i pięknej Milagros była otoczona ogromną ilością dodatkowych wątków i postaci, które wnosiły do historii dużo akcji. Dziś większość aktorów jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i nie zrezygnowała z pracy przy podobnych produkacjach, żadna jednak nie osiągnęła takiego sukcesu jak "Zbuntowany anioł".

Reklama

Pamiętacie siostrę głównego bohatera, piękną Vicky? Dziś aktorka ma 55 lat, jest zamężna od ponad 25 lat i ma dwoje dzieci. Czy bardzo się zmieniła? Oceńcie, czy Verónica Vieyra wciąż tak samo zachwyca urodą, jak kiedyś. My nie mamy wątpliwości.

Zobacz także: Jak dziś wygląda Jane Brucker, odtwórczyni roli siostry Baby w "Dirty Dancing"? Jennifer Grey postawiła na operacje plastyczne, a ona?

kadr z serialu "Zbuntowany Anioł"
Reklama

Wiktoria ze "Zbuntowanego Anioła" obecnie jest autorką książek i szczęśliwą mamą dwójki dzieci, Macareny i Camili. Piękna blondynka rozstała się z ich ojcem, piosenkarzem Silvestre w 2010 roku.

Reklama
Reklama
Reklama