kosmetyki bandi
Chcę testować
naturican
Chcę testować
kosmetyki maybelline new york
Chcę testować
kosmetyki vichy
Wyniki testu
equalibra
Chcę testować
sanelle
Laureaci
seysso
Wyniki testu
aa
Laureaci
kosmetyki iwostin
Wyniki testu
kosmetyki glov
Laureaci
kosmetyki aa
Wyniki testu
kosmetyki nivea
Laureaci
kosmetyki bourjois
Laureaci
kosmetyki eucerin
Laureaci
kosmetyki miss sporty
Wyniki testu
kosmetyki biotherm
Laureaci
kosmetyki seysso
Wyniki testu
kosmetyki avene
Laureaci
kosmetyki cerave
Laureaci
krem avon
Laureaci
Książę Filip i Elżbieta II
Instagram@theroyalfamily
Newsy

Nieznane zdjęcia księcia Filipa i królowej Elżbiety z rodziną! Jacy są prywatnie?

Instagramowy profil rodziny królewskiej zasypywany jest zdjęciami upamiętniającymi życie księcia Filipa i jego małżeństwo z królową. Tym razem zostały opublikowane sentymentalne zdjęcia z prawnukami. Musimy przyznać, ze fotografie chwytają za serce.

Po śmierci księcia Filipa dotarło do nas, jak mało wiedzieliśmy o jego życiu prywatnym i relacji z rodziną. Zawsze pozostawał w cieniu królowej, jednak teraz to właśnie na niego zwróciły się oczy całego świata. Na królewskim Instagramie zamieszczono galerię z rodzinnymi zdjęciami księcia. Nie brakuje w niej Williama i Harry'ego...

Weronika Rosati zdradziła swój sposób na idealne fale. Stylizacja zajmuje mniej niż 5 min

Książę Filip nie żyje. Brytyjczycy szykują się do ceremonii

17 kwietnia o godzinie 15 odbędzie się ceremonia pożegnalna. I chociaż książę miał prawo do państwowego pogrzebu, w wyniku obostrzeń wydarzenie trzeba będzie ograniczyć do zebrania 30 osób w zamku Windsor. Brytyjczycy będą mieli możliwość uczestnictwa w ceremonii dzięki emisji wydarzenia  w telewizji. Żeby jeszcze bardziej przygotować ich do tego wydarzenia, rodzina królewska dzieli się prywatnymi wspomnieniami z życia księcia Filipa.

Wzruszające zdjęcia księcia Filipa i Elżbiety II z rodziną

Na instagramie The Royal Family zostały opublikowane zdjęcia, na których książę Filip widnieje wraz z Williamem, Kate, Harrym a także samą Królową. Zdjęcia pokazują, że chociaż książę całe życie podążał trzy kroki za żoną, w życiu prywatnym był bardzo szczęśliwym człowiekiem.

Pojawiły się też zdjęcia z wnukami i prawnukami.

 

 

 

Nie żyje książę Filip, mąż Elżbiety II
East News
Newsy
Nowe szczegóły w sprawie pogrzebu księcia Filipa. Gdzie i kiedy zostanie pochowany? 
9 kwietnia w wieku 99 lat zmarł mąż Królowej Elżbiety II, książę Filip. Pałac Buckingham poinformował pogrążonych w smutku Brytyjczyków o tym, kiedy odbędzie się ceremonia i jak będzie ona wyglądać w czasach pandemii.

W ostatni piątek Brytyjczycy pożegnali największe wsparcie i miłość Królowej Elżbiety II - księcia Filipa. W połowie lutego został on przyjęty do szpitala z powodu infekcji , a następnie zabiegu kardiologicznego. Po miesiącu wrócił do Pałacu Buckingham, jednak niedługo później dowiedzieliśmy się o jego śmierci. Książę Filip nie żyje. Znamy szczegóły pogrzebu Chociaż książę ma prawo do państwowego pogrzebu, pandemia spowodowała, że ceremonia będzie musiała odbyć się w bardziej kameralnych okolicznościach. Wiemy już, że mąż Elżbiety II zostanie pochowany 17 kwietnia o godzinie 15 , a cała uroczystość odbędzie się w zamku Windsor. Obostrzenia związane z gromadzeniem się obowiązują także w tym przypadku, dlatego na ceremonii zjawi się jedynie 30 osób.         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez The Royal Family (@theroyalfamily) Kto będzie mógł pożegnać księcia Filipa? Najważniejszą osobą na pogrzebie będzie oczywiście królowa Elżbieta II, a oprócz niej w ceremonii wezmą udział jej dzieci i wnuki. Pałac Buckingham potwierdził także obecność księcia Harry'ego , który zjawił się w Londynie bez swojej żony Meghan Markle. Niestety nie będzie ona mogła towarzyszyć swojemu mężowi, ponieważ lekarz odradził jej uczestnictwo w pogrzebie ze względu na ciążę księżnej . Oprócz rodziny na ceremonii pojawi się dziekan Windsoru i arcybiskup Canterbury oraz 8 osób niosących trumnę księcia. Nie będą oni wliczani w planowaną liczbę 30 osób. Zalecenia dla Brytyjczyków w...

Królowa Elżbieta pokazała niepublikowane zdjęcie z księciem Filipem
ONS.pl
Newsy
Opublikowano prywatne zdjęcie królowej Elżbiety i księcia Filipa sprzed lat! Monarchini zależało na jego pokazaniu
Na oficjalnym Instagramie rodziny królewskiej - The Royal Family- pojawiło się zdjęcie z prywatnego albumu królowej Elżbiety i księcia Filipa. Zobaczcie, jacy byli szczęśliwi.

9 kwietnia poinformowano, że książę Filip nie żyje . Mąż królowej Elżbiety miał 99 lat. Książę Filip był schorowany, niedawno przebywał przez miesiąc w szpitalu i choć wiele osób miało nadzieję, że niedługo będzie obchodził setne urodziny, niestety odszedł. Z głębokim smutkiem Jej Królewska Wysokość ogłosiła śmierć swojego ukochanego męża, Jego Królewskiej Wysokości Księcia Filipa, księcia Edynburga - ogłoszono wówczas na stronie Pałacu.  Tydzień po śmierci, 17 kwietnia na zamku Windsor odbędzie się pogrzeb księcia Filipa , w którym weźmie udział tylko 30 osób. Ostatnie pożegnanie będzie można oglądać w telewizji i internecie.  Królowa Elżbieta pokazała niepublikowane zdjęcie z mężem Na oficjalnym profilu rodziny królewskiej na Instagramie opublikowano zdjęcie pochodzące z rodzinnego archiwum, na którym widzimy królową Elżbietę II i księcia Filipa. Fotografia została zrobiona w 2003 roku na szczycie Coyles of Muick w Szkocji podczas odpoczynku królewskiej pary. Do tej pory nigdzie jej nie pokazywano. Tym razem sama monarchini poprosiła o jej opublikowanie w social mediach.  Przypominamy, że para była małżeństwem aż 73 lata. Zobaczcie także:   Nieznane zdjęcia księcia Filipa i królowej Elżbiety z rodziną! Jacy są prywatnie?         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez The Royal Family (@theroyalfamily)   Królowa chce podzielić się tym prywatnym zdjęciem zrobionym z księciem Edynburga na szczycie Coyles of Muick w...

królowa Elżbieta i książę Filip
ONS
Newsy
"Operacja Forth Bridge" na wypadek śmierci księcia Filipa jest już gotowa! Kto poinformuje o śmierci męża Elżbiety II?
Pałac Buckingham przygotował specjalną procedurę na wypadek śmierci księcia Filipa! Czy to oznacza, że stan zdrowia męża królowej Elżbiety II jest zły?

Książę Filip od kilku dni przebywa w szpitalu, niedawno odwiedził go syn Karol, który ze łzami w oczach opuszczał ojca. To może oznaczać, że rokowania dla 99-letniego męża królowej Elżbiety II są niepewne. Pałac Buckingham musi być w tej sytuacji przygotowany na każdą ewentualność i w przypadku księcia Edynburga został przygotowany specjalny protokół na wypadek jego śmierci, który został nazwany "Operacji Forth Bridge"! Kto jako pierwszy poinformuje o śmierci męża Elżbiety II? Jaki pogrzeb zaplanowano dla Filipa? "Operacji Forth Bridge" na wypadek śmierci księcia Filipa jest już gotowa!  "Operacja Forth Bridge" czyli plan przygotowany na wypadek śmierci księcia Filipa jest już opracowany co do minuty. Rodzina królewska zdaje sobie sprawę z wieku ojca księcia Karola i z racji przedłużającej się hospitalizacji pod uwagę brany jest najczarniejszy scenariusz. Niemal 100-letni książę Edynburga już cztery lata temu zdecydował się przejść na emeryturę i wieść spokojne życie z dala od życia publicznego w jednej z królewskich posiadłości. Potem było też głośno o wypadku drogowym, jaki miał spowodować, po którym zrezygnował z prowadzenia samochodu. Ostatnio stan zdrowia męża Elżbiety II pogorszył się na tyle, że trafił na kilka dni do szpitala. Teraz okazuje się, że pobyt w placówce medycznej się przedłuża, co może świadczyć o złym stanie zdrowia księcia. Zobacz także:   Książę Filip w szpitalu! Jaki jest stan zdrowia 99-letniego męża królowej Elżbiety II? Kto jako pierwszy poda informację o śmierci Filipa? Tu nie powinno być zaskoczenia, bo taka informację ma podać stacja BBC po przekazaniu oficjalnej informacji przez rodzinę królewską. Jeśli do zgonu dojdzie w nocy taka informacja pojawi się dopiero rano....

Stan księcia Filipa poważnie się pogarsza „rodzina królewska jednoczy się w modlitwie”
East News
Newsy
Książę Filip ostatni miesiąc spędził w szpitalu! Dlaczego mąż Elżbiety II nie wraca do domu? Co się dzieje z jego zdrowiem?
Kilkudniowy pobyt księcia Filipa w szpitalu znacznie się wydłużył! Jakie są najnowsze rokowania na temat jego powrotu do domu?

17 lutego Pałac Buckingham poinformował, że książę Filip trafił do szpitala. Wtedy powodem miało być złe samopoczucie męża królowej Elżbiety II i podjęto decyzję o kilkudniowej obserwacji, po której książę Filip miał wrócić do domu. Wtedy w sieci pojawiały się doniesienia, że chodzi o koronawirusa , ale te informacje szybko zostały zdementowane przez BBC. Potem okazało się, że sytuacja nie wygląda dobrze i konieczna była operacja serca, na którą książę musiał zostać przewieziony do innego szpitala. A jaki jest obecnie stan zdrowia księcia Filip? Książę Filip ostatni miesiąc spędził w szpitalu! Dlaczego mąż Elżbiety II nie wraca do domu? Po operacji, którą niespodziewanie przeszedł 99-letni mąż królowej, Pałac Buckingham poinformował, że zakończyła się ona sukcesem, ale do tej pory książę Filip nie opuścił szpitala. Rodzina królewska w ostatnim czasie milczy na temat aktualnego stanu zdrowia męża monarchini, a to sprawia, że w brytyjskiej prasie coraz częściej pojawiają się spekulacje dotyczące trudnego powrotu Filipa do zdrowia.  Zobacz także: Wyszukiwarka poinformowała pomyłkowo o śmierci księcia Filipa!         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez The Royal Family (@theroyalfamily) Co więcej ostatnie zdjęcia księcia Filipa są naprawdę niepokojące! Kilkudniowy pobyt w szpitalu, o czym początkowo zapewniał pałac Buckingham, trwa już miesiąc, a rodzina królewska jest bardzo oszczędna w komentowaniu zdrowia męża Jej Królewskiej Mości. Pałac nie chce przekazywać...

Nasze akcje
hot trendy seysso
Pielęgnacja
Przyjemna rutyna pielęgnacyjna. Dlaczego to takie ważne? 
Partner
hot trendy seysso
Pielęgnacja
Szczoteczka soniczna Seysso ma aż 5 końcówek! A jak działa? Zobacz!
Partner
hot trendy seysso
Pielęgnacja
Pewność siebie - co na nią wpływa?
Partner
hot trendy seysso
Pielęgnacja
Piękna i… zabiegana! Czy bycie zadbaną w dobie wszechobecnego pośpiechu jest możliwe?
Partner