klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Mentorka Tatiana z „Projektu Lady” ocenia nieudane związki Antka Królikowskiego. Ma też radę dla jego nowej partnerki
East News/ONS.pl
Newsy

Mentorka Tatiana z „Projektu Lady” ocenia nieudane związki Antka Królikowskiego. Ma też radę dla jego nowej partnerki

Antoni Królikowski niedawno po kilku miesiącach związku rozstał się z Joanną Opozdą, jednak lista jego miłosnych związków jest naprawdę długa. Specjalistka od emocji i mentorka „Projektu Lady”, Tatiana Mindewicz-Puacz, postanowiła przeanalizować głośne relacje i huczne rozstania atrakcyjnego 31-latka. Dlaczego aktor nie potrafi zbudować stałej relacji?
Redakcja Wizaz.pl
styczeń 15, 2021

Antoni Królikowski to jedno z najgorętszych nazwisk w polskim show biznesie. 31-letni aktor znany jest jednak nie tylko ze swoich ról w kontrowersyjnych produkcjach, ale również intensywnych, lecz krótkich związków. Co więcej, artystka nie tylko bardzo szybko wchodzi relacje z nowymi ukochanymi zaraz po rozstaniu z poprzednią partnerką, ale również ochoczo chwali się w mediach kolejnymi nowymi zażyłościami. I choć za każdym razem jego fani wierzą, że Antek znalazł miłość na całe życie, nagle w mediach pojawiają się oficjalne oświadczenia o rozpadzie związku. Tak było chociażby w przypadku Kasi Dąbrowskiej, z którą Królikowski związał się tuż po rozstaniu z Julią Wieniawą, jak również jego relacji z Joanną Opozdą, z którą Antek rozstał się zaledwie po kilku miesiącach.

Dlaczego Antek Królikowski nie potrafi zbudować stałej relacji? Takie pytanie zadają sobie tysiące fanów aktora. Znana polska psychoterapeutka, trenerka w zakresie komunikacji interpersonalnej i masowej, a także jedna z mentorek „Projektu Lady”, Tatiana Mindewicz-Puacz, postanowiła przeanalizować zachowanie artysty.

Zobacz także: Antek Królikowski i jego 7 głośnych związków. Ten z Joanną Opozdą to już historia. Z kim spotykał się wcześniej?

Ile ważą polskie gwiazdy: Wieniawa, Rozenek, Lewandowska, Doda, El Dursi... Jak myślicie, która najmniej?

Tatiana Mindewicz-Puacz, mentorka „Projektu Lady”, analizuje związku Antka Królikowskiego

Tatiana Mindewicz-Puacz największy rozgłos zyskała dzięki udziałowi w „Projekcie Lady”, gdzie tuż obok dbającej o etykietę - Ireny Kamińskiej-Radomskiej -  oraz prowadzącej show – Małgorzaty Rozenek-Majdan – dba o rozwój emocjonalny krnąbrnych, zakompleksionych i niepewnych siebie dziewcząt, by w ciągu kilku tygodni przeistoczyły się w dumne, znające własną wartość, damy. Co więcej, mentorka Tatiana specjalizuje się również psychologii biznesu, dlatego też wielokrotnie była proszona przez liczne media o komentowanie zażyłości pomiędzy celebrytami.

Teraz gwiazda TVN postanowiła skupić się na Antku Królikowskim, którego medialnymi związkami żyje cała Polska. Psychoterapeutka zdradziła, dlaczego jej zdaniem aktor nie umie stworzyć trwałej relacji.

Młode osoby publiczne często się pokazują w tych związkach, wydaje się, że to jest związek na śmierć i życie, a potem się okazuje, że za chwilę jest kolejny. Bardzo trudno byłoby stwierdzić, niezależnie jaką by się miało wiedzę i doświadczenie, co tak naprawdę chodzi po głowie i emocjach Antka. Niech pierwszy rzuci kamieniem ten, kto w życiu prywatnym nie przeżywa różnych historii. Takich, który nie chciałby opowiadać innym, bo ma takie prawo – przyznaje Tatiana Mindewicz-Puacz w rozmowie z „Jastrząb Post”.

Mentorka „Projektu Lady” podkreśliła również, że zbyt szybkie dzielenie się ze światem nową zażyłością, nie zawsze jest dobre dla osób publicznych, ponieważ wystawia partnerów na opinię mas, która nie zawsze może być przychylna.

Całe życie osobiste, które gdzieś tam się pokazuje, jest analizowane przez miliony i setki tysięcy ludzi. Można by powiedzieć, że należałoby w związku z tym być bardziej powściągliwym. Ale co to znaczy – należałoby? Przecież wszyscy znamy ten stan zauroczenia  - mówi Mindewicz-Puacz.

Mentorka Tatiana z „Projektu Lady” ocenia nieudane związki Antka Królikowskiego. Ma też radę dla jego nowej partnerki
East News

Psychoterapeutka ma też radę dla przyszłej partnerki Antka oraz innych pań marzących o związku z osobą publiczną.

Można powiedzieć dziewczynom osób publicznych, czy też panom, żeby bardzo się zatroszczyć o swoje poczucie własnej wartości. Swoje samopoczucie. I wtedy, kiedy wchodzą w taki związek, to żeby postępować jak Amerykanie – nie tylko ustalają sobie warunki prawne, ale też zasady – mówi Tatiana Mindewicz-Puacz. To są doskonałe rzeczy jeszcze do dogadania w fazie różowych okularów, bo później już się ich po prostu nie da dogadać – dodaje.

Myślicie, że Antek weźmie sobie do serca te słowa?

Mentorka Tatiana z „Projektu Lady” ocenia nieudane związki Antka Królikowskiego. Ma też radę dla jego nowej partnerki
ONS.pl

Komentarze
Wszystkie związki Antka Królikowskiego
EastNews
Newsy Antek Królikowski i jego 7 głośnych związków. Ten z Joanną Opozdą to już historia. Z kim spotykał się wcześniej?
Lista miłosnych związków 31-letniego aktora jest naprawdę długa!
Redakcja Wizaz.pl
grudzień 30, 2020

Antoni Królikowski kilka miesięcy temu poinformował, że skończyła się jego  pełna namiętności relacja z aktorką, Joanną Opozdą.  I choć za każdym razem jego fani wierzą, że znalazł miłość na całą życie, zakończenie zdecydowanie nie jest happy endem, choć od kilku dni plotkuje się, że aktorzy dali sobie jeszcze jedną szansę. Czy rzeczywiście? Na razie oboje konsekwentnie milczą. Zobaczcie, z kim aktor spotykał się wcześniej? Lista jego związków jest naprawdę długa! Dziewczyny Antka Królikowskiego Na początku tego roku okazało się, że Antek Królikowski spotyka się z gwiazdą "Pierwszej miłości" - Joanną Opozdą. Ich relacja przetrwała tylko kilka miesięcy: Chciałabym potwierdzić, że rozstaliśmy się z Antkiem. Antkowi szczerze życzę wszystkiego co najlepsze. Mam nadzieje, że w nadchodzącym roku poukłada swoje sprawy. Ja też planuję skupić się na tym co zawsze chciałam robic. Dlatego ograniczam social media - napisała w sieci Opozda. Przed Joanną Antek spotykał się z prawniczką, Kasią Dąbrowską. Był to jeden z jego najdłuższych związków, trwał ponad 1,5 roku: "Dziękuję za 1,5 roku. Nie jesteśmy już z Antonim razem" - napisała w sieci Kasia, która mimo zainteresowania mediów, unikała show-biznesu. Oczywiście najwięcej emocji wzbudzała relacja Antka Królikowskiego z największą gwiazdą młodego pokolenia - Julią Wieniawą. Byli razem ponad 2 lata kiedy Julia nie była jeszcze tak popularna. Rozstali się w zgodzie, dziękując sobie za wspólnie spędzony czas. Co ciekawe, przed Julią, Antek spotykał się z jej dobrą koleżanką - aktorką Kasią Sawczuk! Dlaczego się rozstali? Teorii i spekulacji było bardzo wiele - w tle pojawiała się zazdrość, osoby trzecie. Do dziś żadne z nich nie komentuje...

Przeczytaj
Królikowski Opozda
Instagram @asiaopozda
Newsy Joanna Opozda i Antek Królikowski zaręczyli się? Fani zauważyli drobny szczegół
Joanna Opozda i Antek Królikowski są razem od około dwóch miesięcy, a na placu modelki pojawił się pierścionek. Fani uważają, że para jest już zaręczona.
Marta Średnicka
sierpień 28, 2020

Związek Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego był zaskoczeniem dla fanów. Młody aktor związany był z Kasią Dąbrowską i nic nie wskazywało na to, że para przeżywa kryzys. Informacją o zakończeniu relacji podzieliła się była już partnerka Antka. Chwilę później w sieci pojawiły się plotki, że Królikowski spotyka się z modelką i aktorką, Joanną Opozdą, które okazały się być prawdziwe.  Zobacz także:   Antoni Królikowski opublikował pierwsze romantyczne zdjęcie z Joanną Opozdą! Pierścionek na palcu Joanny Opozdy Z początkiem lipca media obiegła informacja o związku Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego. Para początkowo nie chciała się ujawniać, jednak pod wpływem użytkowników w social mediach, zadebiutowała razem na Instagramie i pozwoliła sobie na pierwsze wspólne profesjonalne zdjęcie z imprezy. Trwający około dwa miesiące związek rozwija się więc na oczach fanów. Para dawkuje jednak ilość wspólnych publikacji i wzmianek o sobie nawzajem, by nie robić swojego związku nazbyt publicznym. M.in. ze względu na medialność jednego z poprzednich związków Antka Królikowskiego (z Julią Wieniawą), prawdopodobnie woli zostać w półcieniu. Teraz Joanna Opozda wrzuciła na Instagram zdjęcie z wakacji, na którym fani dopatrzyli się zaręczynowego pierścionka. Zobacz także :  Wiemy, dlaczego Antek Królikowski rozstał się z Kasią Dąbrowską Czy to pierścionek zaręczynowy? - czytamy w komentarzach. Pierścionek! - wykrzyczała jedna z użytkowniczek dodając emotkę zaręczynowej biżuterii. Niektórzy dopatrzyli się na zdjęciu nawet ciążowego brzuszka. Piękna Pani i komplet 😍 ale czy mi się wydaje czy tam się brzusio ukrywa? - napisała fanka. Czy którekolwiek z domysłów...

Przeczytaj
Antoni Królikowski
Instagram@antek.krolikowski
Newsy Antek Królikowski mógł stracić wzrok! Jego wybryk mógł się skończyć tragedią
Antek Królikowski jest jednym z najpopularniejszych polskich aktorów. Swoją sławę zbudował nie tylko dzięki rolom filmowym i serialowym, ale również przez swój styl życia. Niektórzy twierdzą, że jest „zbyt kochliwy”, a niektórzy, że jest „bad boyem”. W wywiadzie potwierdził, że faktycznie w młodości nie był aniołkiem, a jego wybryki mogły skończyć się tragedią.
Redakcja Wizaz.pl
listopad 17, 2020

Jak się okazuje, Antonii Królikowski „bad boyem” był nie tylko w filmie Patryka Vegi, ale również w życiu prywatnym. Kiedy był małym dzieckiem, jego rodzice musieli mieć oczy dookoła głowy. Był bardzo ruchliwy i raczej nie unikał niebezpiecznych sytuacji. Zobacz także:  Wiemy, dlaczego Antek Królikowski rozstał się z Kasią Dąbrowską Antek Królikowski jako dziecko był urwisem Na szczęście z wielu sytuacji wyszedł bez większego szwanku, chociaż nie brakowało chwil grozy. Aktor wspominał, że jeden z wypadków mógł skoczyć się ogromną tragedią. Jako chłopak byłem utrapieniem, wciąż coś wywijałem. Miałem pięć lat, gdy podczas wizyty w domu znajomych rodziców zalałem sobie oczy wapnem. Tata był przerażony. Modlił się, żebym odzyskał wzrok. Wypadek niczego mnie nie nauczył. Co i rusz wracałem do domu ze złamaną ręką, nogą - mówił w rozmowie z „Super Expressem”.   Rodzice Antka Królikowskiego musieli ciągle „mieć go na oku”, dlatego jego mama zabierała go często na próby do teatru. Było to dobrym rozwiązaniem, ale jak się okazało - do czasu. Mama chciała mnie mieć na oku i zabierała do teatru na próby, zostawałem tam na spektakle. Zdarzało mi się wbiegać na scenę podczas przedstawienia, albo z pierwszego rzędu podpowiadać aktorom ich kwestie, bo znałem je na pamięć. W końcu dostałem od dyrektora wilczy bilet - wspominał. Zobacz także:  Antek Królikowski właśnie potwierdził medialne plotki o nowym związku?! Zdradził go jeden szczegół Teraz aktor nie schodzi ze świecznika. A to za sprawą nie tylko swoich licznych ról, ale również związków, które zawsze budzą wiele emocji w mediach. Aktualnie aktor spotyka się z Joanną...

Przeczytaj
Antek Królikowski zdradził, jak konflikt z Julią Wieniawą odbił się na Joannie Opoździe
Instagram
Newsy Antek Królikowski komentuje konflikt Wieniawy i Opozdy. Czy ukochana aktora płakała?
Czegoś takiego nikt się nie spodziewał. Potyczki pomiędzy byłą i obecną partnerką Antka Królikowskiego zyskały rangę medialnej wojny, w którą włączyli się inni celebryci. Jak konflikt ocenia Antek Królikowski? Aktor zdradził, czy Joasia Opozda bardzo przeżyła atak Julki.
Urszula Jagłowska
wrzesień 02, 2020

Tymi słownymi przepychankami dwóch pięknych i utalentowanych aktorek żyła cała Polska. Niespełna dwa tygodnie temu pomiędzy Julią Wieniawą a Joanną Opozdą doszło do ostrej sprzeczki, a wszystko przez stylizację Joanny, jaką wybrała na niedawną premierę filmu  „Dolina Bogów”, gdzie zadebiutowała na czerwonym dywanie jako dziewczyna Antka Królikowskiego . Co ciekawe wcale nie chodzi o medialny szum wokół nowej pary w polskim show biznesie, czy o to, że seksowna, przylegająca do ciała burgundowa mini sukienka z pierzastym dekoltem marki Epuzer, idealnie podkreślała figurę smukłej Joasi, lecz o to, że kilka tygodni wcześniej Julka pokazała się w identycznej sukience w liliowym kolorze, w której zasiadła jako juror honorowy w najnowszej edycji „Top Model” . Ku zaskoczeniu wszystkich, 21-letnia ciemnowłosa piękność nie omieszkała skomentować stylizacji Opozdy i wbiła jej szpilkę za pośrednictwem swojego InstaStories . Fajnie jest być inspiracją dla innych aktorek – napisała wtedy na swoim InstaStories Julia Wieniawa. Również Joasia nie pozostała obojętna na te zaczepki i ostro odgryzła się Wieniawie .  Fajnie jest inspirować młodzież, w szczególności w sposób pozytywny np. do NAUKI, zdobycia wykształcenia wyższego, tak żeby później mogli faktycznie nazywać się „aktorami”. A zazdrość to zły doradca :) Miłego dnia – napisała na swoim Insta Stories Joanna Opozda. By tego było mało w aferę zaangażowały się również inne gwiazdy, w tym Małgorzata Ostrowska-Królikowska, znienawidzona przez Opozdę – Sandra Kubicka, czy Marina Łuczenko-Szczęsna, która zażartowała z całej sytuacji na Instagramie. Wyglądałaś obłędnie, ale pióra zgapiłaś chyba ode mnie z balu TVN z 2019?...

Przeczytaj