tonik bielenda professional
Chcę testować
Tonik Loreal Paris
Chcę testować
Produkty Inveo
Wyniki testu
farba garnier
Chcę testować
booster vichy
Chcę testować
kosmetyki yumi
Chcę testować
Pomadki Lip Me Up
Wyniki testu
produkty pierre fabre oral care
Laureaci
produkty latopic
Laureaci
kosmetyki sylveco
Laureaci
kosmetyki miya cosmetics
Laureaci
krem nivea
Laureaci
kosmetyki aa
Laureaci
kosmetyki loreal paris
Laureaci
kosmetyki kiko milano
Laureaci
test wizażanek
Laureaci
kosmetyki vichy liftactiv specialist
Laureaci
cicaplast balsam b5
Laureaci
Płyn micelarny do demakijażu twarzy i oczu Beauty Booster od Lift4Skin
Laureaci
La roche-posay
Laureaci
Meghan Markle oskarżona o krzywoprzysięstwo
ONS.pl
Newsy

Meghan Markle może trafić do więzienia? Przyznała się do kłamstwa przed sądem

Nad Meghan Markle po raz kolejny zebrały się ciemne chmury, tym razem zarzucono jej krzywoprzysięstwo do czego się przyznała. Grozi za to 7 lat pozbawienia wolności.

Wyciek prywatnych maili pomiędzy Meghan Markle a jej ojcem ciągnie się za księżną już od wielu miesięcy, a to wcale nie koniec! Chociaż rodzina królewska wygrała proces z "Mail On Sunday", to gazeta wcale nie zamierza odpuścić. Wytknięto księżnej składanie fałszywych zeznań, do czego się przyznała!

Paznokcie sweterkowe - jak je zrobić w domu? TOP 5 inspiracji z Instagrama

Meghan Markle oskarżona o składanie fałszywych zeznań

Proces pomiędzy królewską parą a portalem „Mail On Sunday” odbił się szerokim echem we wszystkich mediach. Wyciek osobistych maili pomiędzy nią a jej ojcem bardzo dotknął Meghan i postanowiła, że nie będzie więcej przyglądać się artykułom o jej życiu prywatnym w angielskich brukowcach.  Królewska para wytoczyła gazecie proces, który wygrała, ale nie zakończyło to sprawy.

Zobacz także: Meghan i Harry nawet po śmierci księcia Filipa uderzają w królową. Nie spędzą z nią świąt! Dlaczego?

Wydawca Mail on Sunday, Associated Newspapers Limited wytoczył kolejne działa, które stawiają byłą księżną w niekorzystnym świetle. Okazało się, że w czasie trwania procesu złożyła fałszywe zeznania. Księżna zaprzeczyła, że współpracowała z autorami biografii "Finding Freedom”, co okazało się kłamstwem.

Przepraszam sąd za to, że nie pamiętałam wtedy tych rozmów. Absolutnie nie miałam zamiaru wprowadzać w błąd pozwanego ani sądu - miała tłumaczyć się Meghan Markle.

Za składanie fałszywych zeznań w Wielkiej Brytanii grozi nawet 7 lat pozbawienia wolności, jednak na korzyść księżnej wpływa fakt, że przyznała się do kłamstwa jeszcze podczas trwania procesu i przeprosiła za swoje zaniedbanie.

Meghan Markle oskarżona o krzywoprzysięstwo
ONS.pl
Newsy
Meghan Markle może trafić do więzienia? Przyznała się do kłamstwa przed sądem
Nad Meghan Markle po raz kolejny zebrały się ciemne chmury, tym razem zarzucono jej krzywoprzysięstwo do czego się przyznała. Grozi za to 7 lat pozbawienia wolności.

Wyciek prywatnych maili pomiędzy Meghan Markle a jej ojcem ciągnie się za księżną już od wielu miesięcy, a to wcale nie koniec! Chociaż rodzina królewska wygrała proces z "Mail On Sunday", to gazeta wcale nie zamierza odpuścić. Wytknięto księżnej składanie fałszywych zeznań, do czego się przyznała! Meghan Markle oskarżona o składanie fałszywych zeznań Proces pomiędzy królewską parą a portalem „Mail On Sunday” odbił się szerokim echem we wszystkich mediach. Wyciek osobistych maili pomiędzy nią a jej ojcem bardzo dotknął Meghan i postanowiła, że nie będzie więcej przyglądać się artykułom o jej życiu prywatnym w angielskich brukowcach.  Królewska para wytoczyła gazecie proces, który wygrała, ale nie zakończyło to sprawy. Zobacz także:  Meghan i Harry nawet po śmierci księcia Filipa uderzają w królową. Nie spędzą z nią świąt! Dlaczego? Wydawca Mail on Sunday, Associated Newspapers Limited wytoczył kolejne działa, które stawiają byłą księżną w niekorzystnym świetle. Okazało się, że w czasie trwania procesu złożyła fałszywe zeznania. Księżna zaprzeczyła, że współpracowała z autorami biografii "Finding Freedom”, co okazało się kłamstwem. Przepraszam sąd za to, że nie pamiętałam wtedy tych rozmów. Absolutnie nie miałam zamiaru wprowadzać w błąd pozwanego ani sądu - miała tłumaczyć się Meghan Markle. Za składanie fałszywych zeznań w Wielkiej Brytanii grozi nawet 7 lat pozbawienia wolności, jednak na korzyść księżnej wpływa fakt, że przyznała się do kłamstwa jeszcze podczas trwania procesu i przeprosiła za swoje zaniedbanie.

Skandal w brytyjskiej rodzinie królewskiej! Bliski Meghan Markle został zatrzymany za przemoc domową
ONS.pl
Newsy
Skandal w brytyjskiej rodzinie królewskiej! Bliski Meghan Markle został zatrzymany za przemoc domową
Royalsi zmagają się obecnie z jednym z największych kryzysów wizerunkowych w historii. Sprawy nie ułatwiają także bliscy Meghan Markle, którzy od czasu do czasu w atmosferze skandalu przypominają o sobie mediom. Teraz wyszło na jaw, że członek rodziny ukochanej żony księcia Harry’ego znęcał się… nad niepełnosprawną kobietą!

Brytyjska rodzina królewska od lat jest w centrum zainteresowania mediów, które bacznie śledzą niemal każdy ruch jej członków. Niestety, rezygnacja księcia Harry’ego i Meghan Markle z dworskich obowiązków , pedofilska afera Epsteina z udziałem młodszego brata księcia Karola – Andrzeja, który podejrzewany jest o zmuszanie do czynności seksualnych nieletnich dziewczyn, a także wzrost popularności głośnej produkcji Netflixa „The Crown”, ukazującej sekrety dworskiego życia, w tym romansu  księcia Karola i Camilli Parker Bowles , gdy syn królowej Elżbiety II pozostawał jeszcze w związku małżeńskim z księżną Dianą, sprawiły, że Windsorowie zmagają się obecnie z jednym z największych kryzysów wizerunkowych w historii. Zobacz także: Książę Karol został wyrzucony z pałacu! Co się stało? Oliwy do ognia dolało także niedawne zachowanie księcia Williama, który zdecydował o odsunięciu Andrzeja od reszty rodziny , a nawet zasugerował królowej by i ta zachowywała dystans wobec ukochanego syna, jak również ostatnie głośnie zatrzymanie bliskiego Meghan Markle. Okazuje się, że szwagier byłej księżnej został oskarżony o przemoc domową. Bliski Meghan Markle został zatrzymany za przemoc domową O relacjach pomiędzy Meghan Markle , a jej rodziną od zawsze było głośno. Kobieta nie tylko odsunęła się od bliskich swojego męża, uciekając na drugą stronę globu, ale także od lat nie mogła dojść do porozumienia z bliskimi od strony ojca, którzy ochoczo oczerniali ją w mediach. Przypominamy, że nie tylko ojciec gwiazdy wielokrotnie skarżył się, że córka się nim nie interesuje , ale też przyrodnia siostra Meghan robiła wszystko, by sprzedawać tabloidom „niewygodne informacje” na temat ukochanej żony księcia Harry’ego. To jednak...

Ostre imprezy i narkotyki – tak księżna Diana miała się zabawiać będąc żoną Karola. Tylko zobaczcie TO ZDJĘCIE
ONS.pl
Newsy
Ostre imprezy i narkotyki – tak księżna Diana miała się zabawiać będąc żoną Karola. Tylko zobaczcie TO ZDJĘCIE
Na jaw wychodzą kolejne szczegóły rzucające cień na małżeństwo księżnej Diany i księcia Karola. Jak wynika z najnowszego dokumentu, „królowa ludzkich serc” nie stroniła od imprez, na których rządziły alkohol i narkotyki, co więcej… brała w nich udział będąc jeszcze żoną kandydata na przyszłego monarchę Wielkiej Brytanii. Dowodem ma być to zdjęcie!

Relacja pomiędzy księciem Karolem, a lady Dianą od zawsze była w centrum uwagi mediów. Emocje wzbudzała nie tylko różnica wieku pomiędzy małżonkami, która wynosiła 13 lat, widoczny dystans pomiędzy nimi, ale także liczne plotki o romansie księcia Karola z zamężną Camillą Parker Bowles, który przez lata niszczył „królową ludzkich serc”. Co więcej, w kuluarach huczało również od doniesień, że także blondwłosa piękność nie była wierna swojemu małżonkowi, a jej młodszy syn Harry tak naprawdę nie ma w swoich żyłach błękitnej krwi Windsorów.  Zobacz także: Książę Harry nie jest synem księcia Karola?! Meghan Markle naciska, by Harry zrobił testy DNA By tego było mało, wraz ze wzrostem popularności oryginalnego serialu Netflixa „The Crown”, ukazującego dotąd nieznane dworskie życie, poruszenie związane z zażyłością między księżną Dianą, a księciem Karolem na nowo ożyło. Na jaw wyszły nie tylko listy przyszłego monarchy do jego pokojówki , w których zwierzał się z romansu z Camillą, ale także to, że tak naprawdę to nie Karol miał zostać mężem Diany , lecz jego młodszy brat – Andrzej. Teraz światło dzienne ujrzały kolejne smaczki z relacji Lady Di i jej męża. W niedawno opublikowanym serialu dokumentalnym o klubie komediowym The Comedy Store przy Sunset Boulevard poruszono wątek księżnej Diany, która w towarzystwie celebrytów ochoczo bawiła się w osławionym lokalu znanym w środowisku nie tylko z zakrapianych alkoholem głośnych imprez, ale też narkotyków. Co ciekawe, „królowa ludzkich serc” bywała w nim będąc żoną syna królowej Elżbiety II. Księżna Diana do późna balowała w znanym z narkotyków klubie? W sieci pojawił się niedawno serial dokumentalny „The Comedy Store”...

Ja jaw wyszły prywatne maile Harry'ego i księżnej Kate. Żona Williama próbowała wpłynąć na księcia?! 
REX FEATURES/EAST NEWS, Yui Mok/WPA Pool/Shutterstock/Rex Features/East News
Newsy
Ja jaw wyszły prywatne maile Harry'ego i księżnej Kate. Żona Williama próbowała wpłynąć na księcia?! 
Prywatna korespondencja pomiędzy Harrym, a księżną Kate ujrzała światło dzienne. W rodzinie królewskiej tak źle jeszcze nie było. Sprawdźcie, co do siebie pisali!

Książe Harry oraz Meghan Markle są od dłuższego czasu na językach nie tylko mieszkańców Wielkiej Brytanii, ale także całego świata. Dla wielu osób są to postaci bardzo kontrowersyjne, szczególnie po tym, jak udzielili obszernego wywiadu, w którym skrytykowali rodzinę królewską. Teraz światło dzienne ujrzały maile pomiędzy Harrym a żoną jego brata - księżną Kate. Sprawdźcie, jak żona Williama próbowała wpłynąć na szwagra.  Pomiędzy Harrym, a rodziną Królewską jest coraz gorzej!  W 2022 roku na półkach księgarni na całym świecie mają pojawić się książki księcia Harry'ego, który zapowiedział, że opisze ze szczegółami co dzieje się w rodzinie królewskiej. Jego powieść ma mieć formę pamiętnika, w którym opisze z zegarmistrzowską precyzją, co działo się w Pałacu od dzieciństwa do momentu, gdy wraz z Meghan Markle opuścili brytyjski dwór i wyjechali z kraju . Harry oraz pałac Buckingham są w konflikcie, o czym Meghan Markle wraz  z mężem potwierdzili w licznych wypowiedziach. Z kolei księżna Kate, od zawsze wydawała się idealną partnerką przyszłego króla - trzyma się zasad, zawsze ma nienaganne maniery, a także jest przykładną żoną i matką. To właśnie ona zdecydowała się na interwencję i wiadomość do Harry'ego. Jak podają zagraniczne media, w ich korespondencji padły ostre słowa. Informator gazety "Women's Day" zdradził, że maile, które wymieniali pomiędzy sobą członkowie rodziny Królewskiej, są "ostre jak brzytwa".  Zobacz także:  Bożonarodzeniowe orędzie królowej Elżbiety II chwyta za serce.  Aż trudno powstrzymać łzy! Według informatora magazynu, rodzina Królewska obawia się tego, co może pojawić się w pamiętnikach...

Nasze akcje
akademia-bielenda-professional
PIELĘGNACJA

Weź udział w kursie Wizaz.pl x Bielenda Professional!

Sera BEAUTY.lab Miya Cosmetics
PIELĘGNACJA

Test redakcji: Serum BEUATY.lab do różnych potrzeb skóry

Pielęgnacja cery tłustej
PIELĘGNACJA

„Pomagają w walce z niedoskonałościami”. Zobacz wyniki testu!

pielęgnacja skóry dojrzałej
PIELĘGNACJA

Kosmetyki, które dają efekt liftingu? Poznaj wybór Wizażanek