Vichy Neovadiol
Wyniki testu
kosmetyki nivea
Wyniki testu
Laureaci
kosmetyki maybelline new york
Wyniki testu
żele Unimil
Laureaci
Octenisept
Laureaci
kosmetyki glov
Wyniki testu
krem la roche-posay
Wyniki testu
health labs
Laureaci
health labs
Laureaci
sensodyne
Laureaci
kosmetyki yope
Wyniki testu
kosmetyki aa
Wyniki testu
aa
Wyniki testu
farby do włosów L'Oréal Paris
Laureaci
Garnier Body Superfood
Laureaci
kosmetyki veoli botanica
Laureaci
kosmetyki garnier
Laureaci
kosmetyki ziaja
Wyniki testu
szminka avon
Laureaci
Meghan Markle i książę Harry
Rex Features
Newsy

Meghan Markle i książę Harry idą do telewizji! Młodszy brat pogrąży księcia Williama?

Na tę rozmowę czekają wszyscy! Jak się okazuje, Meghan Markle i książę Harry udzielą bardzo intymnego wywiadu. Rodzina królewska ma się o co bać?

Meghan Markle i książę Harry zdecydowali się na bardzo odważny ruch. Uwielbiane małżeństwo zdecydowało się na udzielenie obszernego wywiadu w telewizji, i nikt nie ma wątpliwości, że widzowie będą mogli dowiedzieć się z niego wielu pikantnych szczegółów. Co więcej, ze słynną parą będzie rozmawiać sama Oprah Winfrey! Czy najsłynniejsza prezenterka na świecie zdecyduje się wykorzystać wieloletnią przyjaźń z Meghan i pokusi się o pytania, które nigdy nie powinny paść? Pałac Buckingham i książę William mają się czego obawiać? Jego młodszy brat również będzie miał swoje pięć minut. Telewizja ujawniła pierwsze kulisy rozmowy, która bez wątpienia przejdzie do historii. 

Magda z "Love Island" przyznała się do poprawiania wyglądu! Jak wyglądała przed operacją?

Meghan Markle i książę Harry wystąpią u Oprah! Zdradzą sekrety królewskiej rodziny?

O tym wywiadzie jest głośno nie tylko w Stanach Zjednoczonych. Wiadomość o telewizyjnym występie Meghan i Harry'ego pojawiła się tuż po tym, jak słynne małżeństwo przekazało, że ich rodzina się powiększy. Dodatkowo, jak podkreślają brytyjskie media, będzie to ich pierwszy telewizyjny wywiad, na tak dużą skalę, po tym, jak para zadecydowała o rozstaniu się z rodziną królewską i wyprowadzce z Wielkiej Brytanii. Okazuje się, że rozmowa ma być bardzo intymna i potrwa aż 90 minut!

Winfrey w obszernym wywiadzie z Meghan, księżną Sussex, porozmawia o wkroczeniu w życie królewskie, małżeństwie, macierzyństwie, działalności filantropijnej, a także  o sposobie, w jaki radzi sobie w życiu pod silną presją opinii publicznej - zdradził CBS.

Do rozmowy oczywiście dołączy się książę Harry. W jego przypadku wywiad ma zboczyć na tematy dotyczące przeprowadzki do Stanów Zjednoczonych, przyszłych nadziejach i marzeniach związanych z powiększającą się rodziną. Rozmowa ze słynnymi małżonkami ma zostać wyemitowana w niedzielę 7 marca o godzinie 20. Nie mamy wątpliwości, że to właśnie "rozwód" z rodziną królewską i wszelkie związane z tym niesnaski, najbardziej zainteresują widzów. Co więcej Oprah, która jest bliską przyjaciółką Meghan, a także sąsiadką znanej rodziny, doskonale wie, jak ciągnąć swoich gości za język. Czy królowa Elżbieta i książę William mają się czego obawiać, a pałac Buckingham ponownie znajdzie się pod ostrzałem mediów? Musimy przyznać, że ostatnio rodzina królewska nie może narzekać na brak kontrowersji i skandali.

Zobacz także: Królowa Elżbieta II nie jest zadowolona z ciąży Meghan Markle? Jej reakcja na wieści o powiększeniu się rodziny mówi wszystko!

Meghan Markle i książę Harry, którzy raczej stronią od mediów, postanowili udzielić telewizyjnego wywiadu! Jakie tajemnice zdradzą?

Książę Harry i Megan Markle
Rex Features

Rozmowę ze słynnym małżeństwem, które postanowiło odłączyć się od rodziny królewskiej przeprowadzi Oprah! Królowa Elżbieta i książę William mają się czego obawiać?

Królowa Elżbieta II
East News
Newsy
Królowa Elżbieta II chce mediacji z Meghan Markle i księciem Harrym! To ona pierwsza wyciągnie rękę do wnuka 
Królowa Elżbieta II znów pokazała klasę! To ona chce pojednania z Harrym i Meghan...

Echa najgłośniejszego wywiadu na świecie, w którym Meghan i Harry opowiedzieli, o tym, jak wyglądały ich ostatnie lata w rodzinie królewskiej wstrząsnęły opinią publiczną i... rodziną królewską. Początkowo pałac Buckingham dystansował się do wywiadu Sussexów dla Oprah Winfrey, ale ostatecznie królowa zdecydowała się na oświadczenie, w którym czytamy, że rodzina jest zasmucona tym, jak trudne były dla pary ostatnie lata i zapewniła, że nadal są "kochanymi członkami rodziny". Teraz "Daily Mail" informuje, że królowa chce mediacji z wnukiem i jego żoną, w które sama się włączy. Uda jej się pogodzić rodzinę? Królowa Elżbieta II znów pokazała klasę! To ona pierwsza wyciągnęła rękę na zgodę? Wywiad Meghan i Harry'ego wywołał mnóstwo kontrowersji. Nawet ojciec byłej już księżnej, Thomas Markle nie stanął po stronie córki, ale jak wiadomo nie utrzymują oni kontaktu. Pojawiło się jednak mnóstwo głosów wsparcia, w końcu Meghan w rozmowie z Oprah opowiedziała tym, jak trudny był dla niej czas spędzony w Wielkiej Brytanii. Mówiła wprost o izolacji, która dotknęła ją, zdradziła, że miała myśli samobójcze, a na temat jej syna toczyły się rozmowy, jak ciemna będzie jego skóra. Harry wyznał też, że kiedy tego potrzebował "babcia nie miała dla niego czasu". Wydawało się, że rodzina królewska będzie milczała na temat tych zarzutów, jednak Elżbieta II, Kate i William bardzo przejęli się wyznaniami Meghan i Harry'ego. W planach jest poważna rozmowa z parą. Co zaskakujące to sama królowa ma wyciągnąć rękę do wnuka! Są umówieni na rozmowę w ciągu najbliższych dni. Mimo że Harry i Meghan zostali wcześniej poinformowani o oświadczeniu...

Meghan Markle i książę Harry
Rex Features
Newsy
Wywiad Meghan Markle i Harry'ego u Oprah Winfrey to policzek dla rodziny królewskiej! Zaskakujące, co chce zdradzić księżna!
Meghan Markle i Harry już 7 marca udzielą wywiadu, o którym będzie mówił cały świat. Po tej rozmowie królowa na dobre wykluczy ich z rodziny królewskiej? Tematy, które zamierza poruszyć Meghan z pewnością nie spodobają się Elżbiecie II!

Meghan Markle i książę Harry zdecydowali się wziąć udział w jednym z najsłynniejszych amerykańskich talk-show, który prowadzi Oprah Winfrey. Ta zaskakująca decyzja zelektryzowała media na całym świecie, w końcu program "90 minutes" w telewizji CBS oglądają miliony. Jak donoszą zagraniczne media, decyzja Sussexów miała być podjęta po tym, jak królowa Elżbieta II pozbawiła ich pozostałych przywilejów. Przypominamy, że marcu mija rok odkąd para zdecydowała się na tzw.  "Megxit", czyli opuszczenie rodziny królewskiej i dokładnie 7 marca byli Sussexowie mają pojawić się w popularnym programie, w którym padają szokujące wyznania. To właśnie w programie Oprah najpopularniejszego wywiadu w swoim życiu udzielił  Michael Jackson, a Lady Gaga zaskoczyła wyznaniem „padłam ofiarą wielokrotnego gwałtu”. Nic dziwnego, że rodzina królewska obawia się wyznań Meghan... Wywiad Meghan Markle i Harry'ego u Oprah Winfrey to policzek dla rodziny królewskiej! O tym, że Meghan Markle nie zamierza podporządkować się zasadom panującym w rodzinie królewskiej wiadomo od momentu, kiedy wzięła ślub z Harrym. Kiedy aktorka i książę byli na świeczniku okazało się, że pragną żyć jak "normalni ludzie". Sussexowie nie tylko zdecydowali się opuścić rodzinę królewską, ale też przeprowadzili się na drugi kraniec świata - do Stanów Zjednoczonych. Właśnie w marcu mija roczny okres próbny dla Meghan i Harry'ego nałożony na nich przez koronę i wygląda na to, że nie tylko nie planują powrotu do rodziny królewskiej, ale nie zamierzają też żyć w cieniu. Para pomimo protestów księcia Williama, zdecydowała się udzielić wywiadu w programie, który oglądają miliony, a odcinek z parą...

Harry i Meghan, wywiad u Oprah Winfrey
East NewsCBS/Ferrari Press/East News
Newsy
Meghan Markle w wywiadzie dla Oprah: "Utrwalali kłamstwa na nasz temat". Aktorka idzie na wojnę z rodziną królewską!?
Meghan Markle wywiadem dla Oprah Winfrey zaszkodzi rodzinie królewskiej? Po oskarżeniach pracowników pałacu teraz ona sama oskarża rodzinę Harry'go!

Im bliżej wywiadu Meghan i Harry’ego w show Oprah Winfrey, tym więcej niepokojących informacji wychodzi na jaw. Kiedy w zagranicznych mediach pojawiły doniesienia na temat tego, że Meghan miała nękać swoich pracowników , pałac wydał oświadczenie i zdecydował się na wszczęcie śledztwa w tej sprawie. Niedługo potem ukazał się kolejny zwiastun wywiadu Meghan i Harry’ego, w którym była już księżna mówi wprost o tym, że jej zdaniem rodzina królewska utrwalała kłamstwa na ich temat! Wygląda na to, że Meghan planuje iść na wojnę z rodziną swojego męża . Zaskakuje jednak fakt, że do tej pory twierdziła, że chce żyć z dala od paparazzi i pragnie chronić prywatność swoją i rodziny, tymczasem sama zdecydowała się na wywiad, który sprawi, że cały świat będzie o niej mówił! Meghan Markle w wywiadzie dla Oprah: "Utrwalali kłamstwa na nasz temat" Informacja o wywiadzie Sussexów wstrząsnęła rodziną królewską, a królowa zdecydowała się nawet wydać oświadczenie, tuż przed emisją rozmowy Meghan i Harry'ego z Oprah. Teraz dodatkowo oliwy do ognia dolały oskarżenia pracowników pałacu wobec Meghan, a krótkie i suche oświadczenie o śledztwie w tej sprawie zaskoczyło samą Markle.  Teraz w sieci pojawiła się kolejna zapowiedź wywiadu i wygląda na to, że jest to odpowiedź na oskarżenia wobec aktorki. W zwiastunie Meghan na pytanie:  Jak się czujesz z tym, że Pałac słyszy dziś Twoją prawdę? - odpowiada wprost: Nie wiem, czego oni mogą oczekiwać po tym wszystkim, że wciąż będziemy milczeć. Szczególnie że Pałac brał aktywny udział w utrwalaniu kłamstw na nasz temat. Jeśli istnieje ryzyko, że stracę  pewne rzeczy, to wiele z nich już bezpowrotnie przepadło - podkreśla Meghan Markle. Zobacz...

książę Harry
Newsy
Harry w wywiadzie u Oprah Winfrey gorzko o relacjach z rodziną. Książę odcięty od rodzinnych pieniędzy! 
Zaskakujące wyznanie Meghan i Harry'ego w głośnym wywiadzie! Książę przed kamerami powiedział, co zrobiła rodzina królewska kiedy razem z Meghan przeprowadzili się do USA!

Książę Harry w wywiadzie u Oprah Winfrey zdradził, co zrobiła rodzina królewska, kiedy razem z Meghan Markle ogłosili, że rezygnują z pełnienia obowiązków i przeprowadzają się do Stanów Zjednoczonych. Książę skomentował swoją sytuację finansową i powiedział, dlaczego nawiązał współpracę z takimi gigantami jak Netflix czy Spotify. Sprawdźcie, co powiedział książę Harry! Książę Harry o pieniądzach ze spadku po Dianie Na wywiad księcia Harry'ego i Meghan Markle u Oprah Winfrey czekali wszyscy. Już od chwili wyemitowania pierwszego fragmentu rozmowy dziennikarki z Harrym i jego żoną było wiadomo, że słowa księcia i Meghan mogą wstrząsnąć opinią publiczną i mocno zaszkodzić rodzinie królewskiej. Meghan Markle po raz pierwszy powiedziała, że będąc w zaawansowanej ciąży miała myśli samobójcze, a jej synek miał nie otrzymać tytułu królewskiego przez obawy o jego kolor skóry. Z kolei książę Harry podczas wywiadu sugerował, że jego najbliżsi byli zazdrośni o Meghan, kiedy zobaczyli, jak bardzo przypomina jego tragicznie zmarłą mamę.  (...) wszyscy byli serdeczni. Ale wszystko zmieniło się po trasie po Australii. Po raz pierwszy rodzina zobaczyła, jak niesamowita jest w tej  pracy. A to przywołało wspomnienia- mówił książę Harry w wywiadze wyemitowanym na antenie CBS Television Network.  Książę Harry zdradził również, dlaczego po przeprowadzce do USA zdecydował się na współpracę m.in. z Netflix. Książę nie ukrywał, że początkowo nie planował takiego kroku, ale pałac odciął go od rodzinnych pieniędzy (media informują, że książę Harry otrzymywał ok. 2 mln funtów rocznie).  Dosłownie odcięli mnie od pieniędzy- mówił książę Harry. Okazuje się, że kiedy rodzina królewska...

Nasze akcje
kobieta pod prysznicem
Pielęgnacja
Wakacje przez cały rok? Z tymi kosmetykami to możliwe!
Partner
Pielęgnacja włosów farbowanych
Fryzury
Wygraj specjalny box z trzema wariantami kuracji do włosów 7 Sec od Gliss!
Partner
kosmetyki-glov
Pielęgnacja
Czy linia GLOV Natural Harmony to pielęgnacyjne trio doskonałe? Przetestowały ją Wizażanki!
Partner
kobieta w łazience
Pielęgnacja
Na ratunek suchym i zniszczonym włosom! Poznaj duet, dzięki któremu odzyskają zdrowy wygląd
Partner