kosmetyki vichy
Wyniki testu
equalibra
Chcę testować
sanelle
Chcę testować
seysso
Wyniki testu
aa
Chcę testować
kosmetyki iwostin
Wyniki testu
kosmetyki glov
Chcę testować
kosmetyki aa
Wyniki testu
kosmetyki nivea
Laureaci
kosmetyki bourjois
Laureaci
kosmetyki eucerin
Laureaci
kosmetyki miss sporty
Wyniki testu
kosmetyki biotherm
Laureaci
kosmetyki seysso
Wyniki testu
kosmetyki avene
Laureaci
kosmetyki cerave
Laureaci
krem avon
Laureaci
Vichy Neovadiol
Laureaci
krem la roche-posay
Laureaci
kosmetyki ziaja
Laureaci
Królowa Elżbieta II nie jest zadowolona z ciąży Meghan Markle? Jej reakcja na wieści o powiększeniu się rodziny mówi wszystko!
East News/ONS.pl
Newsy

Królowa Elżbieta II nie jest zadowolona z ciąży Meghan Markle? Jej reakcja na wieści o powiększeniu się rodziny mówi wszystko!

Meghan Markle i Elżbieta II od samego początku miały dość chłodne relacje. Jak królowa zareagowała na wieść o tym, że Meghan i Harry po raz kolejny zostaną rodzicami? Będziecie zaskoczeni!

Meghan Markle i książę Harry spodziewają się drugiego dziecka. Małżeństwo radosną nowinę ogłosiło w niedzielę, 14. lutego w godzinach wieczornych, publikując w sieci urocze zdjęcie prezentujące spory ciążowy brzuszek byłej księżnej Sussex. Jak na wieści o rychłych powiększeniu się brytyjskiej rodziny królewskiej zareagowała sama królowa Elżbieta II oraz jej bliscy?

Weronika Rosati zdradziła swój sposób na idealne fale. Stylizacja zajmuje mniej niż 5 min

Jak Elżbieta II zareagowała na wieści o ciąży Meghan Markle?

Tegoroczne Walentynki były wyjątkowe dla księcia Harry’ego i Meghan Markle nie tylko dlatego, że spędzili je z dala od Wielkiej Brytanii, ale przede wszystkim ze względu na fakt, że ku zaskoczeniu wszystkich, ogłosili światu, iż już niebawem po raz drugi zostaną rodzicami. 

Możemy potwierdzić, że Archie będzie starszym bratem. Książę i księżna Sussex są szczęśliwi, że mogą spodziewać się drugiego dziecka – 14. lutego zdradził rzecznik pary.

Nie trzeba było długo czekać, by w sieci zawrzało, a fani royalsów spieszyli z gratulacjami. A jaka była reakcja królowej Elżbiety II na wieści o kolejnym prawnuczku lub prawnuczce? Okazuje się, że Jej Królewska Mość ograniczyła się do suchego komunikatu, który przekazał rzecznik rodziny królewskiej.

Jej Wysokość Królowa Elżbieta II, książę Edynburga, książę Walii i cała rodzina jest zachwycona i życzy im wszystkiego najlepszego.

Co ciekawe, lakoniczna reakcja Elżbiety II szybko stała się przedmiotem rozważań licznych mediów, spekulujących, że królowa wcale nie jest zadowolona z ciąży Meghan. Co więcej, zagraniczne tabloidy rozpisują się także o tym, że poza monarchinią nikt z rodziny  królewskiej nie pogratulował przyszłym rodzicom. 

Zobacz także: Meghan Markle jest w drugiej ciąży, ale na tych zdjęciach już było to widać!

Dlaczego Meghan i Harry ogłosili ciążę w Walentynki?

Okazuje się, że data wybrana przez małżeństwo była nieprzypadkowa. Nie chodzi jednak o święto zakochanych, czy to, że ich maleństwo jest owocem wielkiej miłości, ale przede wszystkim dlatego, że ta data ma ogromne sentymentalne znaczenie dla księcia Harry’ego, a ogłoszenie radosnej nowiny właśnie w tym dniu miało być hołdem dla tragicznie zmarłej księżnej Diany. Dlaczego? To właśnie 14. lutego  1984 roku żona księcia Karola ogłosiła, że spodziewa się drugiego dziecka. Kilka miesięcy po tamtym wydarzeniu, bo 15. września, na świat przyszedł książę Harry. 

Jak dotąd byli Sussexowie nie zdradzili płci maleństwa, jednak w sieci pojawiły się już pierwsze spekulacje na ten temat, a także zakłady dotyczące imienia, jakie para wybierze dla swojego drugiego dziecka. Sprawdźcie, jak Meghan i Harry najprawdopodobniej nazwą swoje maleństwo!

Królowa Elżbieta II nie jest zadowolona z ciąży Meghan Markle? Jej reakcja na wieści o powiększeniu się rodziny mówi wszystko!
ONS.pl

Książę Harry i Megan Markle
Rex Features
Newsy
Meghan Markle jest w ciąży. Imię drugiego dziecka Sussexów jest już znane!
Na te wieści wyczekiwali wszyscy. Meghan Markle i książę Harry w końcu potwierdzili, że spodziewają się drugiego dziecka. To chłopczyk czy dziewczynka? Wiadomo już, jakie imiona najprawdopodobniej będzie nosić.

14 lutego Meghan Markle i książę Harry podzielili się z całym światem wesołą nowiną. Jak się okazuje, była książęca para Sussex spodziewa się przyjścia na świat swojego drugiego dziecka, a mały Archie zostanie starszym bratem! Piękne zdjęcie przyszłych rodziców, które pojawiło się w mediach, tak poruszyło opinię publiczną, że dziś mówi się tylko o tym. Co więcej, podano już imiona, które może otrzymać długo wyczekiwany maluszek.  Meghan Markle i książę Harry spodziewają się drugiego dziecka. Jakie otrzyma imię? 37 lat temu, w walentynki, księżna Diana ogłosiła, że jest w drugiej ciąży, a William zostanie starszym bratem. Teraz, by uczcić pamięć zmarłej mamy księcia Harry'ego, on i Meghan Markle postanowili przekazać radosną nowinę w ten sam sposób, co pierwsza żona księcia Karola, która rozkochała w sobie miliony.  Możemy potwierdzić, że Archie będzie starszym bratem. Książę i księżna Sussex są szczęśliwi, że mogą spodziewać się drugiego dziecka - potwierdził rzecznik pary w niedzielę 14 lutego. Choć pogłoski o tym, że Meghan Markle spodziewa się kolejnego potomka, na co miał wskazywać między innymi jej wygląd i ubiór , krążyły w mediach od dłuższego czasu, a od oficjalnej informacji minęły niecałe 24 godziny, dziś nie mówi się o niczym innym. Jak będzie miało na imię dziecko Harry'ego i Megan? Mimo że płeć wciąż pozostaje dla nas zagadka, bukmacherzy już mają swoje typy. Według ich faworytów, chłopczyk otrzyma imię Alfie, a dziewczynka Alexandra . Kolejnymi imionami, które padały najczęściej, okazały się te należące do członków rodziny królewskiej, jak  Philip, Diana i Elizabeth.  Czy udało im się trafić? O tym przekonamy się już za kilka miesięcy. Zobacz także:  ...

Meghan Markle w ciążowym brzuchu i książę Harry
East News
Newsy
Meghan Markle nieźle ukrywała brzuszek! Wiadomo, kiedy urodzi się drugie dziecko księcia Harry'ego!
Meghan Markle jest w drugiej ciąży! Rodzina Sussexów powiększy się już niedługo. Data Was zaskoczy.

14 lutego 2021 roku w Walentynki rodzina królewska ogłosiła, że Meghan Markle jest w drugiej ciąży! Ta informacja wstrząsnęła mediami. Jeszcze niedawno tematy krążące wokół Harry'ego i Meghan nie były najlepsze, przypuszczano, że w związku ma miejsce kryzys oraz martwiono się o zdrowie i samopoczucie Harry'ego i Meghan. Księżna Sussex pod koniec roku w obszernym wywiadzie przyznała, że latem straciła ciążę. To był ogromny cios dla młodych rodziców. Tym bardziej nikt nie spodziewał się takich wieści!. Zdjęcia księżnej, jakie obiegły internet, pokazują całkiem spory brzuszek. Kiedy więc możemy spodziewać się rozwiązania? Niektórzy twierdzą, że będzie to już bardzo niedługo.  Meghan Markle w drugiej ciąży - kiedy rodzi? Meghan Markle pokazała się światu w drugiej ciąży ze zdecydowanie dużym brzuszkiem. W niedzielę rzecznik prasowy pary poinformował: Potwierdzamy, że mały Archie będzie starszym bratem. Księżna i książę Sussex nie posiadają się ze szczęścia. Oczywiście, księżna nie przyznała, który jest to miesiąc, ani kiedy spodziewa się rozwiązania. Według tradycji rodziny królewskiej, ogłoszenie ciąży wiązało się ze wskazaniem pory roku, podczas której nowy członek pojawi się na świecie. Ponieważ Meghan i Harry są zdecydowanie poza obowiązkami rodziny królewskiej, zostawili tę informację dla siebie. Pojawiły się już jednak przypuszczalna data porodu, którą wywnioskowali niektórzy eksperci.  Camilla Tominey, ekspertka zajmująca się historią rodziny królewskiej w rozmowie z australijskim „Today Extra” wyjawiła: Normalnie spodziewałbyś się, że wieści nadejdą, gdy skończy trzeci miesiąc ciąży, ale myślimy, że jest mniej więcej w piątym miesiącu. To oznaczałoby, że nowy potomek...

Meghan Markle jest w drugiej ciąży
ONS.pl
Newsy
Meghan Markle jest w drugiej ciąży! Książę Harry po raz kolejny będzie ojcem
Meghan Markle i Harry właśnie oznajmili światu, że po raz drugi zostaną rodzicami!

Meghan Markle i książę Harry będą mieli drugie dziecko! Para właśnie ogłosiła radosną nowinę! Niedawno była księżna podzieliła się ze światem smutną informacją, że poroniła  dziecko kilka miesięcy wcześniej. Okazuje się, że jednak niedługo potem udało jej się zajść w ciążę po raz kolejny.  Możemy potwierdzić, że Archie będzie starszym bratem. Książę i księżna Sussex są szczęśliwi, że mogą spodziewać się drugiego dziecka” - zdradza rzecznik pary.  Meghan Markle i książę Harry będą mieli drugie dziecko! Brzuszek jest już naprawdę spory Razem z radosną informacją o drugim dziecku Meghan Markle i Harry'ego opublikowano urocze zdjęcie pary, które wskazuje na to, że Meghan Markle jest już w zaawansowanej ciąży - jej brzuszek jest naprawdę spory. A spokesperson for The Duke and Duchess of Sussex: “We can confirm that Archie is going to be a big brother. The Duke and Duchess of Sussex are overjoyed to be expecting their second child.” The photo was taken remotely by longtime friend and photographer Misan Harriman. pic.twitter.com/qbi1TeUgRr — Emily Nash (@emynash) February 14, 2021 Para na razie nie zdradza, kiedy przyjdzie na świat ich drugie dziecko oraz jego płci.  GRATULUJEMY! Przypominamy, że w tegoroczne walentynki także Klaudia Halejcio pochwaliła się, że zostanie mamą . 

Meghan Markle jest w drugiej ciąży, ale na tych zdjęciach już było to widać!
East News
Newsy
Meghan Markle jest w drugiej ciąży, ale na tych zdjęciach już było to widać!
Książę Harry i Meghan Markle po raz drugi zostaną rodzicami – radosną nowinę para przekazała światu 14. lutego w święto zakochanych. My jednak przejrzeliśmy ostatnie zdjęcia byłej księżnej Sussusex. Zobaczcie fotografie, na których jeszcze przed ogłoszeniem ciąży było widać błogosławiony stan aktorki.

Meghan Markle i książę Harry będą mieli drugie dziecko! Para ogłosiła światu radosną nowinę w niedzielę, 14. lutego, publikując w sieci urocze zdjęcie ciążowego brzuszka byłej księżnej Sussex. Na fotografii możemy zobaczyć uśmiechniętych zakochanych, którzy pozują leżąc na trawie wśród licznych drzew. Uwagę zwraca nie tylko niezwykła więź pomiędzy małżeństwem, ale przede wszystkim spory brzuszek Meghan, wskazujący na to, że ukochana żona księcia Harry’ego jest już w zaawansowanej ciąży . Jak dotąd para nie tylko nie potwierdziła płci maluszka, ale też nie zdradziła, w którym miesiącu ciąży jest Meghan. Postanowiliśmy więc zrobić małe śledztwo i przejrzeć jej ostatnie fotografie. Już na tych zdjęciach było widać jej błogosławiony stan! Na tych zdjęciach już było widać ciążę Meghan Markle! Brytyjska rodzina królewska w tym roku przeżywa prawdziwy baby boom. Kilka dni temu córka młodszego brata księcia Karola - księżniczka Eugenia przywitała na świecie swojego pierworodnego synka . Również  córka siostry księcia Karola - Zara Tindall niebawem po raz kolejny zostanie mamą . Okazuje się, że także książę Harry i Meghan Markle niebawem przywitają na świecie swoje drugie dziecko. Możemy potwierdzić, że Archie będzie starszym bratem. Książę i księżna Sussex są szczęśliwi, że mogą spodziewać się drugiego dziecka – 14. lutego zdradził rzecznik pary. A spokesperson for The Duke and Duchess of Sussex: “We can confirm that Archie is going to be a big brother. The Duke and Duchess of Sussex are overjoyed to be expecting their second child.” The photo was taken remotely by longtime friend and photographer Misan Harriman. pic.twitter.com/qbi1TeUgRr — Emily Nash (@emynash) February 14, 2021 Zobacz  także:  Meghan Markle już...

Nasze akcje
hot trendy seysso
Pielęgnacja
Przyjemna rutyna pielęgnacyjna. Dlaczego to takie ważne? 
Partner
hot trendy seysso
Pielęgnacja
Szczoteczka soniczna Seysso ma aż 5 końcówek! A jak działa? Zobacz!
Partner
hot trendy seysso
Pielęgnacja
Pewność siebie - co na nią wpływa?
Partner
hot trendy seysso
Pielęgnacja
Piękna i… zabiegana! Czy bycie zadbaną w dobie wszechobecnego pośpiechu jest możliwe?
Partner