Mateusz Borkowski od lat jest jednym z uczestników programu „Gogglebox”. Ci, którzy śledzą losy programu od dawna wiedzą, że mężczyzna przeszedł spektakularną metamorfozę. Na początku dał się poznać jako Big Boy z dużą nadwagą, dziś wygląda rewelacyjnie!

Reklama

Zobacz także: Doda o najcięższym roku w jej życiu – schudła 7 kilo, wypadły jej włosy, ale uratowała kilkaset osób

Big Boy z „Googlebox” schudł 160 kg! Pokazał zdjęcie bez koszulki

Mężczyzna przez wiele miesięcy trzymał się diety i regularnie ćwiczył niestety to, nie przynosiło satysfakcjonujących efektów, dlatego zdecydował się na operację zmniejszenia żołądka. Po zabiegu udało mu się zrzucić 160 kg!

Instagram@big_borkowski_boy

Na swoim profilu na Instagramie kilka dni temu pochwalił się swoją formą. Trzeba przyznać, że przemiana jest niesamowita, co chętnie komplementowali fani w komentarzach.

Zobacz także: Rebel Wilson schudła w tym roku ponad 27 kg! Znalazła też księcia z bajki... "Pracuj ciężko, możesz to zrobić"

Zobacz także

Wśród miłych słów znalazły się również sugestie, aby mężczyzna poddał się operacji usunięcia skóry. Mateusz Borkowski odpowiedział im celną ripostą.

Dziękuję, moja skóra żyje ze mną, ma swoje prawa, a nawet własne państwo i konstytucje. Ona ma ze mną raj na ziemi - uciął.

Pamiętacie go z początku programu?

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama