Radosne wieści o tym, że Marina Łuczenko-Szczęsna po raz drugi została mamą, napłynęły w miniony weekend. Oczywiście ta wiadomość spowodowała, że fani z jeszcze większą uwagą zaczęli śledzić instagramowy profil piosenkarki. I właśnie w poniedziałkowy wieczór gwiazda pochwaliła się nowym nagraniem, na którym możemy zobaczyć, jak świeżo upieczona mama Noelii spędza z córeczką pierwsze chwile w domu. Urocze kadry!

Reklama

Marina wróciła z córeczką do domu. Pokazała uroczy kadr z Noelią

Marina i Wojciech Szczęśni w połowie marca 2024 roku poinformowali fanów, że spodziewają się drugiego dziecka. Od tamtej pory piosenkarka chętnie dzieliła się ze swoimi obserwatorami ciążowymi kadrami. Gwiazda niemalże do samego porodu była też aktywna zawodowo, a także wspierała swojego ukochanego podczas jego występu z reprezentacją Polski na Euro 2024.

W końcu jednak w miniony weekend do mediów trafiła radosna nowina, że Marina urodziła córeczkę. Jak się okazało, gwiazda po raz drugi została mamą 3 lipca 2024 roku, dokładnie w dniu swoich 35. urodzin!

Marina i Wojciech Szczęśni
Instagram/Marina_official

Marina oczywiście spędziła pierwsze dni z córeczką w szpitalu, ale teraz wszystko wskazuje na to, że piosenkarka i jej pociecha są już w domu. Żona Wojciecha Szczęsnego właśnie zamieściła na swoim InstaStories krótkie nagranie z ogrodu, na którym widzimy, jak spędza pierwsze wspólne chwile z Noelią. Dziewczynka śpi w tzw. "koszu Mojżesza", a jej mama przy niej czuwa. Sami spójrzcie na ten uroczy kadr.

Marina i Wojciech Szczęśni
Instagram/Marina_official

Marina pokazała również, jak w tym czasie bawią się mężczyźni jej życia, czyli Wojciech Szczęsny i Liam. Jak się okazało, panowie w tym czasie grali w piłkę.

Zobacz także

Cudownie patrzy się na szczęście tej uroczej rodziny. Marinie, Wojciechowi Szczęsnemu, Liamowi i małej Noelii życzymy wszystkiego dobrego!

Reklama

Zobacz także: To nie SKIMS, to Zara! Marina Łuczenko-Szczęsna na meczu Polski na Euro 2024 w wyszczuplającej sukience z sieciówki. Podkreśliła ciążowy brzuszek

Wojciech Szczęsny i Liam
Instagram/Marina_official
Reklama
Reklama
Reklama