Wiosną Marina i Wojciech Szczęśni poinformowali świat, że spodziewają się drugiego dziecka. Od tego czasu w napięciu oczekiwaliśmy narodzin pociechy piłkarza i wokalistki. I się doczekaliśmy! Córeczka pary jest już na świecie, o czym rodzice poinformowali nas na Instagramie

Reklama

Marina Łuczenko-Szczęsna urodziła

Na Instagramie Mariny i Wojtka Szczęsnych pojawiło się urocze zdjęcie z sali szpitalnej, na którym rodzina w komplecie wita się z malutką córeczką pary. Widać, że są przeszczęśliwi, a świeżo upieczona mama wygląda olśniewająco!

Noelia! Witaj na świecie nasza księżniczko. 3.7.2024. Chcielibyśmy kolejny raz z całego serca podziękować sztabowi medycznemu oraz dyrekcji szpitala im. Świętej Rodziny w Warszawie za wspaniałą opiekę, profesjonalizm i dyskrecję
- czytamy w opublikowanym poście

Noelia jest drugim dzieckiem piłkarza i wokalistki. Ich pierwszy syn Liam ma już 6 lat i często towarzyszy rodzicom na ważnych eventach i meczach.

Reklama

W komentarzach posypały się gratulacje od znanych przyjaciół Szczęsnych z całego świata. Ciepłe słowa napisali m.in. Paulina Krupińska, Arek Milik, Sylwia Przybysz czy klub piłkarski Juventus. My również przyłączamy się do życzeń i witamy mają Noelię na świecie!

Reklama
Reklama
Reklama