Zarówno za Joanną Opozdą, jak i za Marcinem Hakielem kilka trudnych chwil. Gwiazdy rozstały się ze swoimi partnerami i starają się poukładać swoje życie osobiste od nowa. Każde z nich znalazło na to swój sposób - aktorka na jakiś czas wycofała się z mediów społecznościowych, a choreograf udał się na terapię i podjął decyzję o większej aktywności w sieci. Tym razem tancerz zachwycił się piękną aktorką pod jednym z najnowszych wpisów. Sprawdźcie szczegóły!

Reklama

Marcin Hakiel reaguje na nowe zdjęcie Joanny Opozdy!

Joanna Opozda i Antoni Królikowski rozstali się zaledwie po pół roku od ślubu. Para doczekała się pierworodnego synka, jednak nie celebrowali wspólnie radosnych chwil. Małżonkowie nie zdecydowali się komentować plotek, jednak ich milczenie jest bardzo wymowne. Z informacji, które pojawiły się w mediach, wynika, że Joanna Opozda wniosła już pozew rozwodowy, a rozwiązanie małżeństwa jest już tylko kwestią czasu.

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek rozstali się po 17 wspólnie spędzonych latach. W mediach społecznościowych pary pojawiły się identyczne oświadczenia, w których poinformowali, że ich małżeństwo, które trwało 14 lat właśnie dobiegło końca. Choreograf stał się bardzo aktywny w sieci i chętnie odpowiada na pytania od fanów. Czy wspólne przeżycia połączyły Joannę Opozdę i Marcina Hakiela?

- Kocham takie stylizacje ???? - napisała Joanna Opozda, publikując zdjęcie pięknej stylizacji.

Tancerz postanowił zareagować na fotkę i chętnie ją polubił.

Zobacz także: Rozwód Joanny Opozdy i Antka Królikowkiego. Na jaw wychodzą nowe informacje - "wina Antka wcale nie byłaby taka oczywista"

Zobacz także

Najnowsze zdjęcie Joanny Opozdy zachwyciło nie tylko Marcina Hakiela, ale także fanów aktorki, którzy nie szczędzili jej miłych słów w komentarzach.

- A my Kochamy Ciebie ????❤️ piękna kobieto❤️- Piękna ????- Pięknie wyglądasz ????- Jest Pani przepiękna!❤️- Promieniejesz ????
Reklama

Trudne chwile i zrozumienie mogą stać się początkiem wspaniałej przyjaźni. Jak będzie w przypadku Joanny Opozdy i Marcina Hakiela?

Instagram @marcinhakiel/@asiaopozda
Reklama
Reklama
Reklama