Małgorzata Rozenek - Majdan zdecydowanie może pochwalić się świetną cerą, a jej zmarszczki mimiczne są ledwie widoczne. Jak się okazuje ma w tej walce swoich sprzymierzeńców, a jednym z nich jest roller do twarzy! Masaż z jego użyciem wyrównuje drobne zmarszczki mimiczne i pomaga nam „wyostrzyć” rysy twarzy. Pomoże też pozbyć się drugiego podbródka!

Reklama

Małgorzata Rozenek - Majdan zdradziła trik na niwelowanie zmarszczek

Roller do twarzy wpłynąć m.in. na zmniejszenie opuchlizny, czy redukcję oznak zmęczenia. Roller do twarzy służy masażowi, który wykonuje się w kierunku do zewnątrz w kierunku górnej części twarzy. Dzięki temu skóra jest odświeżona, rozświetlona, a cienie pod oczami mniej widoczne.

Zobacz także: Kamień gua sha, czyli sposób na pozbycie się drugiego podbródka i domowy lifting twarzy!

Zimny roller do twarzy zmniejsza również pory, odpowiada za poprawę krążenia, a przy tym usprawnia proces regeneracji skóry. W połączeniu z odpowiednim kosmetykiem, jak olejek do twarzy, czy maska w płachcie, zwiększy zdolność absorbowania zawartych w nich składników odżywczych przed skórę.

O tych właściwościach doskonale wie Małgorzata Rozenek - Majdan, która na swoim profilu na Instagramie zdradziła, że sięga po niego nawet podczas krótkich przerw między obowiązkami.

Zobacz także
Instagram@mrozenek

Roller do twarzy najczęściej wykonany jest z kwarcu i jadeitu. To właśnie na właściwościach tych dwóch kamieni szlachetnych oparte jest wychwalane przez tradycyjną medycynę chińską zastosowanie popularnego akcesorium. Oba kamienie są do siebie zbliżone w działaniu na skórę i również dobrze sprawdzają się w masażu twarzy.

Takie rollery do twarzy bez problemu kupicie w drogeriach kosmetycznych lub internetowych, a ceny zaczynają się już od kilkunastu złotych. Podpowiemy, że taki roller dobrze jest trzymać w lodówce - zimny kamień jeszcze lepiej pozbywa się opuchlizny i pobudza skórę o poranku.

Reklama

Zobacz także: Małgorzata Rozenek zdradziła swój sposób na idealną sylwetkę! Wielu dietetyków tego nie popiera

Reklama
Reklama
Reklama