klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Angela Dańczak z "Love Island" o rozstaniu z Arsenem
Instagram @angela.danczak @arsen_l7
Newsy

"Love Island": Arsen spotyka się z gwiazdą 2. edycji?! Angela miażdży byłego partnera 

Angela z "Love Island" miażdży Arsena po rozstaniu. Twierdzi, że będąc z nią spotykał się jeszcze ze swoją ex! W dodatku teraz, 5 dni po rozstaniu ma już nową miłość?! Zobaczcie, o kogo chodzi!
Milena Tuzimek
lipiec 06, 2021

Angela i Arsen z trzeciej edycji "Love Island" rozstali się na początku lipca. To już kolejna para z ostatniej edycji, która zdecydowała się zakończyć swój związek. Wcześniej o rozstaniu informowali Stella i Piotr oraz Ania i Czarek. Angela i Arsen w mediach społecznościowych jeszcze kilka dni temu zapewniali, że pozostają w przyjacielskich relacjach, ale ostatnia relacja uczestniczki na Instagramie świadczy o tym, że w ostatnich dniach wiele się zmieniło! Okazuje się, że kobieta otrzymała informację, że jej były partner publikuje podobne relacje z inną uczestniczką "Love Island". To nie wszystko! Pojawiły się szokujące doniesienia na temat tego, że Arsen zgłaszając się do programu mieszkał z dziewczyną. Angela zdradza szczegóły w pełnej emocji relacji na Instagramie!

Miałam to załatwić z klasą tak jak lubię, ale trochę miarka się przebrała. Nie jestem jakimś popychadłem. Wyznaję w życiu taka zasadę, że to ja zawsze muszę się przekonać o człowieku, jaka jest osoba dla mnie i nie słucham się innych ludzi ale mam coś takiego, że mam silną intuicję i cos mi mówiło, że jest nie tak. Nagrywam to z poczuciem zranienia, zaszokowania, jest mi zajebiście przykro, jest mi bardzo źle ale czuję... Powinnam wam o tym powiedzieć, bo was szanuję w przeciwieństwie do co niektórych. Tak jak was poinformowałam w zeszły weekend rozstaliśmy się z Arsenem. - powiedziała w relacji Angela. 

Angela jest bardzo poruszona sytuacją i nie może w to uwierzyć, że Arsen kilka dni po tym, jak wyznawał jej miłość, pojechał na wakacje z "inną dziewczyną":

On mi w sobotę wyznał miłość, jak to on mnie wielce nie kocha i w ogóle całego mojego życia , psa itd. Ale moje serce i rozum mówiły mi co innego, i chcąc trochę to rozstanie czułam ze coś  będzie z tego nie tak. Minęło niespełna 5 dni i Arsen pojechał na wakacje już z inną dziewczyną. Tu chodzi przede wszystkim o jakiś szacunek. Wydawało mi się, że byliśmy dla siebie ważni, on dla mnie był. Po prostu tak się nie robi.

Mikołaj z "Love Island" zdradził, jaka część ciała Sylwii najbardziej mu się podoba

Arsen z "Love Island" 3 spotyka się z uczestniczką 2. edycji?

Okazuje się, że nową sympatią Arsena ma być Oliwia z 2. edycji "Love Island", o czym wprost mówi Angela w swojej relacji. Uczestniczka zdecydowała się ostrzec nową wybrankę Arsena i skierowała wprost do niej poruszające słowa i wspomniała kontrowersyjne wydarzenia w Casa Amor:

To jest jakaś dziewczyna z 2. edycji Love Island, Oliwka bodajże. Ja personalnie jej nie znam, nie mam nic do niej. Ale Oliwka jakbyś to oglądała to mogę ci dać taką radę, żebyś nie lokowała tak swoich uczuć, bo nie warto. Po tym programie tyle ludzi do mnie pisało "Angela otwórz oczy, zobacz co on zrobił w tym Casa Amor", że mi to nie zapaliło żadnej lampki... Ja cały czas to tak wypierałam: "to tylko program, to było chyba na niby" itd. Dostawałam też tyle przeróżnych wiadomości...  Zaczęłam ten temat to już dokończę. Jest mi głupio, że nie uwierzyłam, a faktycznie to był jego pierwszy taki popis w Casa Amor i mogłam się już spodziewać co to za typ.

Angela przyznała też, że przez cały czas wspierała Arsena i poznała nawet jego rodziców, ale po tym co zrobił jest przekonana, że będzie chciał pokazać ją w złym świetle:

Ja nie mam nic sobie do zarzucenia. Ja go naprawdę tak wspierałam... I byłam na tych jego zawodach, bo były dla niego bardzo ważne, mimo że się tym nie interesuje. Chciałam, żeby było mu miło i na urodzinach jego mamy, a on musiał naprawdę nagadać takie rzeczy na mój temat... Jestem święcie przekonana, że on będzie wymyślał teraz jakieś historie, że będzie odwracał kota ogonem.

Okazuje się, że w trakcie związku to Arsen był zazdrosny o Angelę i teraz ona sama widzi to, jak oceniał innych swoją miarą:

Najgorsze z tego wszystkiego było to, że on oceniał ludzi własną miarą, nawet jak poszłam na jakaś imprezę z moimi koleżankami to zaraz było, że na pewno kogoś poznałam, że na pewno się tam coś wydarzyło itd. Ja mu cały czas mówiłam: "Arsen, widzisz w ludziach to co masz w sobie. Jeżeli ty jesteś nie w porządku to siłą rzeczy będziesz widział to w innych".

Zobacz także: Arsen i Angela z "Love Island" rozstali się. Uczestnik chce zapomnieć o partnerce?! 

Arsen z "Love Island" miał dziewczynę, kiedy zgłosił się do programu?

Czara goryczy się przelała i Angela wyznała też, że nie wiedziała wcześniej, ale Arsen miał dziewczynę, kiedy zgłosił się do programu. Miał jej o tym powiedzieć dopiero po fakcie!

Wiecie co jeszcze w tym wszystkim jest najgorsze? No nie wiedziałam o tym, jak on jechał do programu to miał dziewczynę i spotkał się z nią jak mieszkali razem i też z tego miejsca chciałabym cię przeprosić droga dziewczyno. Przepraszam, nie wiedziałam o tym. On po czasie mi nawinął ten temat ale tak to przedstawił, jakby był kwintesencją wszystkich cnót na świecie, jakby to nie miało żadnego znaczenia.

Anegla i Arsen
mat. prasowe

Angela odniosła się również do krytyki, jaka na nią spadła po rozstaniu z Arsenem. Uczestniczka 3. edycji "Love Island" nie rozumie, dlaczego to ona była hejtowana przez ludzi, którzy nigdy nie mieli okazji jej poznać:

Trudno jest jak jest. Później to mi ludzie pisali w komentarzach "Dobrze że ją zostawiłeś, ona się do niczego nie nadaje". Ludzie, którzy mnie nawet nie znają, którzy nie widzą jak jest piszą takie rzeczy i jak sobie teraz pomyślę, że gdzieś tam był takie teksty , że on musi odreagować... Boże po co tak mydlić ludziom oczy i robić po prostu z obserwatorów debili. Ja nie kumam tego po prostu, może się nie nadaje, do tego internetowego i instagramowego świata. Cenię sobie takie podstawowe wartości w ludziach, jak szczerość, autentyczność w tym co robią, nie wiem, ciężko jest trafić na takich ludzi po prostu... Czy do przyjaźni, czy do związku. Jest mi źle, jest mi ciężko, jest mi niefajnie.

Wygląda na to, że rozstanie Angeli i Arsena, które miało odbyć się w przyjacielskiej atmosferze teraz będzie jednym z najbardziej kontrowersyjnych rozstań w 3. edycji "Love Island"! Arsen odniesie się to informacji, które na jego temat powiedziała Angela?

Instagram @angela.danczak

Rafał Pietrzak z Love Island ma nową dziewczynę
Instagram@rafal_loveisland
Newsy Rafał z "Love Island" ma już nową dziewczynę?! Fani nie mają wątpliwości 
Ola i Rafał z "Love Island" oficjalnie nie są razem dopiero od kilku dni, a już jedno z nich jest w nowym związku? Internauci podejrzewają, że to był prawdziwy powód ich rozstania.
Laura Osakowicz
grudzień 01, 2020

Kilka dni temu media obiegła informacja, że para, która dotarła do finałowego odcinka "Love Island 2" nie jest już razem. O tym, że Rafał Pietrzak i Ola Kotowska  rozstali się dowiedzieliśmy się z Instagrama. Chłopak wyjaśnił, że po powrocie z wyspy okazało się, że mają z Olą zupełnie inne priorytety w życiu . Problemem była także chęć dziewczyny do, jak określił to Rafał, komercjalizacji ich związku. Już w programie widać było, że Ola marzy o wielkiej karierze . Niejednokrotnie wspominała, że chciałaby pójść w ślady zwycięzców pierwszej edycji "Wyspy Miłości" i wystąpić w "Tańcu z Gwiazdami". Wydawało się jednak, że i Rafał ma całkiem spore parcie na szkło.  Zobacz także:   To koniec związku Rafała i Oli z "Love Island"! Rafał wydał szczere oświadczenie i zdradził, dlaczego się rozstali Nowy związek Rafała Pietrzaka z "Love Island" Po wyemitowaniu pierwszych odcinków "Love Island 2" plotkowano, że Rafał i Ola znali się już wcześniej . Bardzo szybko złapali nić porozumienia i byli niemal nie rozłączni. Mimo kilku sprzeczek udało im się bez większych problemów dotrzeć do finału. Wtedy nikt nie miał wątpliwości, że tych dwoje łączy coś więcej niż chęć wygrania programu .         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez RAFAŁ PIETRZAK (@rafalpietrzak_official)   Teraz, zaledwie dwa miesiące od finału nie są już razem . Mało tego, podobno Rafał Pietrzak jest już z kimś innym, a zarzuty do Oli były jedynie pretekstem do tego, aby...

Przeczytaj
Rafał Pietrzak z Love Island ma nową dziewczynę
Instagram@rafal_loveisland
Newsy Rafał z "Love Island" ma już nową dziewczynę? Fani nie mają wątpliwości 
Ola i Rafał z "Love Island" oficjalnie nie są razem dopiero od kilku dni, a już jedno z nich jest w nowym związku? Internauci podejrzewają, że to był prawdziwy powód ich rozstania.
Redakcja Wizaz.pl
grudzień 04, 2020

Kilka dni temu media obiegła informacja, że para, która dotarła do finałowego odcinka "Love Island 2" nie jest już razem. O tym, że Rafał Pietrzak i Ola Kotowska  rozstali się dowiedzieliśmy się z Instagrama. Chłopak wyjaśnił, że po powrocie z wyspy okazało się, że mają z Olą zupełnie inne priorytety w życiu . Problemem była także chęć dziewczyny do, jak określił to Rafał, komercjalizacji ich związku. Już w programie widać było, że Ola marzy o wielkiej karierze . Niejednokrotnie wspominała, że chciałaby pójść w ślady zwycięzców pierwszej edycji "Wyspy Miłości" i wystąpić w "Tańcu z Gwiazdami". Wydawało się jednak, że i Rafał ma całkiem spore parcie na szkło.  Zobacz także:   To koniec związku Rafała i Oli z "Love Island"! Rafał wydał szczere oświadczenie i zdradził, dlaczego się rozstali Nowy związek Rafała Pietrzaka z "Love Island" Po wyemitowaniu pierwszych odcinków "Love Island 2" plotkowano, że Rafał i Ola znali się już wcześniej . Bardzo szybko złapali nić porozumienia i byli niemal nierozłączni. Mimo kilku sprzeczek udało im się bez większych problemów dotrzeć do finału. Wtedy nikt nie miał wątpliwości, że tych dwoje łączy coś więcej niż chęć wygrania programu .         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez RAFAŁ PIETRZAK (@rafalpietrzak_official)   Teraz, zaledwie dwa miesiące od finału nie są już razem . Mało tego, podobno Rafał Pietrzak jest już z kimś innym, a zarzuty do Oli były jedynie pretekstem do tego, aby...

Przeczytaj
Ola - Love Island
Instagram@olciak_
Newsy Ola z "Love Island" pokazała zdjęcie z zaokrąglonym brzuchem - fani już złożyli gratulacje
Ola Kotowska z "Love Island" dodała na Instastory wymowne zdjęcie, gdzie chwyta się za zaokrąglony brzuszek. Relacja mocno zmyliła fanów. Posypały się gratulacje.
Redakcja Wizaz.pl
grudzień 27, 2020

Ola Kotowska jest jedną z finalistek drugiej edycji programu "Love Island" . Razem z Rafałem doszła do finału, a ich relacja w trakcie trwania show była najbardziej trwałą spośród wszystkich zbudowanych przez uczestników. Ola i Rafał sparowali się już na początku programu i trwali razem do jego zakończenia. Po powrocie do Polski coś jednak pękło i tych dwoje postanowiło się rozstać.  Ola z "Love Island" pokazała zdjęcie z zaokrąglonym brzuchem Nie tak dawno temu, na profilu Rafała pojawił się wpis, że związek z Olą należy do przeszłości. Uczestnik "Love Island" przyznał, że z jego programową partnerką różniło ich zbyt wiele. Niedługo później na swoim Instastory informację potwierdziła sama Ola. Każde z nich poszło w swoją stronę. Ola utrzymuje jednak stały kontakt z koleżankami z show Polsatu. Niedawno spędziły razem weekend w górach, jednak święta każda spędziła w rodzinnym gronie. Ola dodała na swoje Instastory relację, która mocno zelektryzowała fanów. Zdjęcie z zaokrąglonym brzuchem, ujętym w charakterystyczny dla ciąży sposób sprawiło, że fani uznali, że uczestniczka "Love Island" jest w ciąży . Szybko okazało się, że nie jest to prawda, a tylko świąteczny żart. Zobacz także:   Rafał z "Love Island" ma już nową dziewczynę? Fani nie mają wątpliwości "Na poprzednim strony to był serniczek" - napisała Ola pokazując prawdziwą wersję swojego płaskiego brzucha.  Uczestniczka "Love Island" ma do siebie duży dystans, dlatego dodała swoje zdjęcie na Instagram. Totalnie to rozumiemy, bo kto nie skusiłby się na świąteczny sernik? Nawet jeśli miałby skutkować chwilowym zaokrągleniem tu i ówdzie.

Przeczytaj
Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska
Instagram@sylwia_madenska_official
Newsy Mikołaj Jędruszczak ostro o Sylwii Madeńskiej: "Miał to być najtrudniejszy okres w życiu dla ciebie"
Wydawać by się mogło, że Mikołaj pogodził się z rozstaniem z Sylwią. Tymczasem w niewybrednych słowach skomentował jej najnowsze zdjęcie na Instagramie. Twierdzi, że zamiast rozpaczać, tancerka woli pozować w kostiumach kąpielowych.
Redakcja Wizaz.pl
październik 09, 2020

Tancerka pojawiła się gościnnie w "Love Island" i wykorzystała czas na rajskiej wyspie, żeby pozyć się negatywnych myśli po rozstaniu z Mikołajem Jędruszczakiem . Ten jednak stwierdził, że jego była dziewczyna wszystkich oszukała i wcale nie cierpi tak, jak wszystkim próbowała udowodnić. Mikołaj Jędrzuszczak jest zazdrosny o Sylwię Madeńską Tancerka rozpaczała po rozstaniu niemniej niż sam Mikołaj. Mimo to, za sprawą udziału w "Tańcu z gwiazdami" , razem z byłym partnerem  zdecydowali się zachować profesjonalizm . Byli zadowoleni z pracy na treningach, ale widzowie zdecydowali, że to właśnie oni powinni pożegnać się z programem.         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Sylwia Madeńska (@sylwia_madenska_official) Paź 8, 2020 o 8:53 PDT Teraz zwyciężczyni pierwszej edycji "Love Island" gościnnie pojawiła się w nowej edycji programu i widać, że zmiana otoczenia doskonale na nią wpłynęła. Zauważył to też Mikołaj Jędruszczak, który dosyć krytycznie odniósł się do nowych zdjęć Sylwii Madeńskiej . Gorące pozdrowienia z bardzo słonecznego miejsca na ziemi! Zaraz powrót do domu, ale staram się korzystać, ile się da - napisała Sylwia Madeńska. Mikołaj Jędruszczak nie omieszkał skomentować zdjęcia Sylwii. Ewidentnie poczuł się urażony tym, że jego była ukochana relaksuje się na Bali, a on nadal cierpi po rozstaniu . A jeszcze niedawno zapewniał, że na jakiś czas znika z mediów społecznościowych... Szybko doszłaś do siebie po rozstaniu. Miał to być najtrudniejszy okres...

Przeczytaj