Jakiś czas temu Alicja pożegnała się z "Love Island 7", a po przylocie do Polski postanowiła opowiedzieć o swoim udziale w show m.in. w rozmowie z Party.pl. Nie mogło zabraknąć tematu jej programowego partnera, Mateusza, który po tym, jak Ala opuściła wyspę miłości, zaczął ostro podrywać inne dziewczyny, z częścią z nich nawet się pocałował. Co na to uczestniczka?

Reklama

Alicja miażdży Mateusza z "Love Island 7"

Siódma edycja "Love Island" jest chyba jedną z najbardziej kontrowersyjnych w historii show. Afera goni aferę, a bohaterką kilku z nich z pewnością była Alicja, która jakiś czas temu odpadła z programu. W show związana była z Mateuszem, z którym tworzyła dość burzliwą relację. Ala była krytykowana przez widzów, że jest zbyt zazdrosna i zaborcza i że nie daje chłopakowi przestrzeni. Kiedy opuściła wyspę miłości, Mateusz rzucił się w wir randkowania i podrywania pozostałych dziewczyn. Pocałował m.in. Agatę, Beatę czy Olę. Teraz do gry weszło kilka nowych kobiet, więc to dopiero początek. Co na to wszystko Alicja? W rozmowie z Party.pl szczerze przyznaje:

Straciłam do niego szacunek. Po prostu, co więcej mówić. Mówił, że mu się nie podobają te dziewczyny, a nagle się z nimi całuje. Niesmacznie się na to patrzy, to jest niesmaczne, to co widzę. Po co to robi? Nie wiem… - mówi Ala.

Ma rację? Zobaczcie rozmowę z Alicją!

Reklama

Zobacz także: "Love Island 7": Jakub ma dziewczynę poza programem? Produkcja zareagowała!

Instagram/@loveisland
Reklama
Reklama
Reklama