Oliwia Lachnik znana jako "Lori" jest uczestniczką 8. edycji "Love Island". Mało kto wie, że wcześniej próbowała swoich sił, jako wokalistka w "The Voice of Poland". Nie da się ukryć, że Lori wyglądała wtedy zupełnie inaczej, a na jej starych zdjęciach na Instagramie ciężko jest ją rozpoznać. Zobaczcie, jak wyglądała uczestniczka miłosnego show, zanim pojawiła się na Wyspie Miłości.

Reklama

Lori z "Love Island" przeszła metamorfozę. Zmieniła się nie do poznania

Lori postanowiła wziąć udział w 8. edycji "Love Island" by odnaleźć swoją drugą połówkę. Na początku programu tworzyła parę z Arminem, jednak szybko okazało się, że to nie jest to. Obecnie uczestniczka hitu TV4 jest singielką, ale coraz lepiej dogaduje się z Bartkiem, z którym chciałaby stworzyć parę na następnym przeparowaniu. Już w najbliższych odcinkach dowiemy się, czy ich relacja wstąpiła na kolejny poziom.

Z Instagrama Lorii, można dowiedzieć się, że to nie jest jej pierwszy raz przed kamerami. Uczestniczka miłosnego show jest aspirującą wokalistką, która brała udział w programie "The Voice of Poland", gdy miała zaledwie 19 lat. Oliwia Lachnik dotarła wówczas do etapu "Bitew" pod skrzydłami Marii Sadowskiej.

Zobacz także: Agata z „Love Island” o swoim dawnym wyglądzie. Nie jest zadowolona z tego zabiegu!

Na Instagramie Lori z "Love Island" można znaleźć wiele zdjęć, na których spełnia swoje muzyczne marzenia. Uczestniczka miłosnego show uwielbia występować na scenie i już wcześniej udzieliła niejednego wywiadu. Wokalistce udało się nawet nagrać debiutancki singiel, który wyprodukował dla niej Alan Krupa. Na starych zdjęciach nie da się nie zauważyć, że jeszcze kilka lat temu Lori wyglądała zupełnie inaczej i nie bała się eksperymentować ze swoją fryzurą. Sami zobaczcie!

Zobacz także
Instagram.lori_lachnik

Zobacz także: "Love Island 2": Alicja Błaszczyk totalnie odmieniła swoją sylwetkę. Jest nie do poznania

Dziś Lori ma już 25 lat i obecnie szuka swojej drugiej połówki w programie "Love Island". Piękna blondynka emanuje pewnością siebie i jak sama zdradza, niezła jest z niej "flirciara".

Reklama

A Wam jak podoba się metamorfoza Lori z "Love Island"?

Instagram.lori_lachnik
Instagram.lori_lachnik
Reklama
Reklama
Reklama