DERMIKA MAESTRIA SKIN MATRIX REPAIR
Wyniki testu
Chcę testować
Chcę testować
Chcę testować
VICHY NEOVADIOL Odżywczy krem na dzień przeciw przebarwieniom SPF 50
Chcę testować
Lirene Make me slim
Chcę testować
Kosmetyki Lirene
Chcę testować
SHEFOOT Kuracja z mocznikiem
Chcę testować
AA Y LIFT SUPREME
Chcę testować
Dove Summer Revived
Wyniki testu
Nowe kosmetyki Maybelline New York
Laureaci
Kosmetyki Moee
Laureaci
Oillan derm+
Wyniki testu
Bielenda C MARINE CARE
Laureaci
Biotherm Blue Peptides
Wyniki testu
SEYSSO Basic Color
Laureaci
AA Wings of Color Healthy Wear
Laureaci
Eveline Cosmetics Gold Peptides
Laureaci
SKIN O3 ZONE
Wyniki testu
Kosmetyki Kiehl’s
Wyniki testu
Lewandowska SZCZERZE o hejcie na swoją rodzinę
Instagram/annalewandowska
Newsy

Lewandowska SZCZERZE o hejcie na swoją rodzinę. Dotyka też jej córkę “Zadaje pewne pytania, które mnie już przerażają”

Anna Lewandowska udzieliła bardzo szczerego wywiadu. W najnowszym nagraniu podzieliła się rozważaniami na temat internetowego hejtu oraz depresji u dzieci. Ujawniła szokujące informacje dotyczące swojej młodości, a także niespodziewane wyznanie na temat jednej z córek.

W najnowszym wywiadzie dla Radia ChilliZet Anna Lewandowska opowiedziała o początkach swojej kariery oraz dalszych planach na przyszłość. Polska businesswoman nie bała się także zahaczyć o drażliwe tematy. Podzieliła się swoimi przemyśleniami na temat internetowego hejtu. Zaznaczyła, że nie dotyka tylko jej, ale również jej dzieci. 

Lewandowska szczerze o hejcie, który dotyka jej rodzinę 

Anna Lewandowska to jedna z największych postaci polskiego show - biznesu. Influencerka, trenerka fitness i była mistrzyni karate coraz częściej wypowiada się na temat internetowego hejtu. Nic dziwnego, ponieważ spotyka się z nim na co dzień. Niesprawiedliwe, okrutne ocenianie w mediach społecznościowych dotyka całą jej rodzinę. 

W wywiadzie dla Radia ChilliZet Lewandowska zahaczyła o temat społecznego przyzwolenia do hejtowania znanych osób. Influencerka uważa, że duża liczba użytkowników social mediów ma zdanie, że gwiazdy "muszą się do tego przyzwyczaić". Mimo tego, że kiedyś miała podobne podejście do tematu, w obecnych czasach nie jest w stanie podchodzić do niego obojętnie.

“Jestem silną kobietą, ale ileż można?[...] Ludzie opiniują mnie, nie znając mnie”. “Hejt zabija!” - usłyszymy stanowczą opinię influencerki. 

W wywiadzie Lewandowska poruszyła temat depresji, która staje się coraz większym problemem, również w przypadku dzieci i młodzieży. Nie godzi się na to, aby temat był traktowany w Polsce po macoszemu. Wyznała, że jedna z jej córek jest “delikatna, empatyczna i emocjonalna” a także “zadaje pewne pytania, które mnie już przerażają”. Influencerkę zasmuca fakt, że hejt opanowuje praktycznie wszystkie aspekty życia. Według niej wynika z ludzkiej frustracji spowodowanej tym, co się dzieje na świecie. 

Zobacz także: Anna Lewandowska wspomina dzieciństwo: „Wiem, jak to jest i jak martwi się mama czy uda jej się powiązać koniec z końcem każdego miesiąca”. Zdradziła, dlaczego angażuje się w pomoc innym!

Anna Lewandowska o swoim trudnym dzieciństwie 

We wcześniej wspomnianym wywiadzie Anna Lewandowska otworzyła się także na temat trudnego dzieciństwa. Opowiedziała o ojcu, który porzucił rodzinę i zostawił jej matkę z dwójką dzieci, nie zapewniając żadnego wsparcia finansowego. Lewandowska wyznała, że były okresy, w których musiała chodzić do szkoły w dziurawych butach, również w mroźnych miesiącach zimowych. Kiedy dostała pierwsze stypendium, połowę kwoty oddawała matce, aby wesprzeć ją w trudach samodzielnego prowadzenia gospodarstwa domowego. Jej ojciec nigdy nie zainteresował się losem własnych dzieci. Anna Lewandowska dalej nie utrzymuje z nim kontaktu. 

Pamiętaj, że jeśli na co dzień mierzysz się z internetowym hejtem albo z innego powodu jesteś w kryzysie psychicznym, nie jesteś sam. Jeśli potrzebujesz pomocy, możesz zadzwonić pod jeden z bezpłatnych numerów oferujących wsparcie osobom w kryzysie i im bliskim: 

  • Centrum Wsparcia dla osób dorosłych w kryzysie psychicznym: 800-70-2222
  • Telefon zaufania dla Dzieci i Młodzieży: 116 111
  • Telefon wsparcia emocjonalnego dla dorosłych: 116 123

Redakcja poleca

REKLAMA
Nasze akcje
NOVELLISTA
Zapachy
Dlaczego perfumy są tak ważne w relacjach międzyludzkich?
Współpraca reklamowa
Nowa seria kosmetyków Bright Reveal L'Oreal Paris do skóry trądzikowej
Pielęgnacja
Przetestowałam nową serię kosmetyków Bright Reveal L'Oréal Paris do skóry trądzikowej. Teraz już wiem czego potrzebuje moja cera
Współpraca reklamowa
mathilde langevin@unsplash
Pielęgnacja
Przebarwienia - co warto o nich wiedzieć? Na nurtujące Wizażanki pytania odpowiedziała dermatolog, dr n. med. Agnieszka Bańka Wrona
Współpraca reklamowa
Yves Rocher
Pielęgnacja
Te kosmetyki od marki Yves Rocher zatrzymują wodę w skórze jak gąbka. Wszystko dzięki jednemu składnikowi
Współpraca reklamowa
Pielęgnacja
Odnowa skóry na poziomie komórkowym. Wizażanki sprawdziły odmładzającą linię Dermika
Współpraca reklamowa
Kosmetyki
Fryzury
Składniki preparatów, które hamują wypadanie i pobudzają porost włosów
Współpraca reklamowa
Mela b3
Pielęgnacja
Jak się pozbyć przebarwień? Poznaj moc Melasylu
Współpraca reklamowa
La Roche-Posay
Pielęgnacja
Boisz się przebarwień? Sprawdź, jak im zapobiegać
Współpraca reklamowa