Choć Boże Narodzenie już się skończyło, to jeszcze nie koniec świętowania w brytyjskiej rodzinie królewskiej. I nie chodzi o zabawę sylwestrową. Wielkimi krokami zbliżają się 40. urodziny księżnej Kate. Według mediów jej mąż William zaplanował już na tę okazję specjalny prezent. Zamierza zabrać swoją żonę w romantyczną podróż, by wspólnie uczcić jej święto. Jak przekazały media, księżna jednak ma pewne obawy. Z ich doniesień wynika, że księżna Kate boi się, że jej urodziny zostaną zrujnowane. Pojawił się temat Meghan Markle. Skąd wziął się niepokój żony księcia Williama i czy jest uzasadniony?

Reklama

Księżna Kate niedługo skończy 40 lat

Rozpoczęło się odliczanie do urodzin księżnej Kate. Żona księcia Williama już 9 stycznia skończy 40 lat. Z uwagi na okrągłe święto solenizantki ukochany Kate postanowił zabrać ją w romantyczny podróż. Jak podaje serwis New Idea, William chciał wybrać się z żoną do Stanów Zjednoczonych. Para ma świętować 40-tkę księżnej w Nowym Jorku, w The Carlyle, A Rosewood Hotel. I to właśnie pobyt w tym obiekcie sprawił, że Kate zaczęła się niepokoić.

Zobacz także: Ja jaw wyszły prywatne maile Harry'ego i księżnej Kate. Żona Williama próbowała wpłynąć na księcia?!

East News/WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Początkowo księżna planowała spędzić nadchodzące urodziny w domu wraz z dziećmi i najbliższymi przyjaciółmi. Książę William jednak nie chciał czekać do ostatniej chwili i zdradził swojej wybrance, że chce z nią polecieć do Nowego Jorku. Według "New Idea", księżna jednak nie była podekscytowana - wręcz przeciwnie. Z doniesień przekazanych przez źródła wynika, że problemem może okazać się obecność Meghan Markle.

William był tak podekscytowany, że powiedział o wszystkim Kate. Ma wiele pomysłów, jak spędzić z rodziną ten czas. Odwiedzą muzea, będą jeździć łyżwach, a wieczorem, gdy dzieci będą ją w łóżkach, chce zabrać Kate na romantyczne przyjęcia dla dwojga w hotelowym barze - zdradził informator tabloidu.

SplashNews.com/East News

Księżna Kate boi się, że Meghan zepsuje jej urodziny?

Obawy księżnej Kate mogą nieco dziwić, ponieważ nie od dzisiaj wiadomo, że żona Williama kocha Nowy Jork. Amerykańskie miasto odwiedziła w 2014 roku i z wielkim sentymentem wspomina tę wizytę. Jednak nie tylko ona ma słabość do Nowego Jorku. Zakochana jest w nim również Meghan Markle. Według doniesień zagranicznego tabloidu Kate obawia się, że może czuć obecność żony Harry'ego oraz jej przyjaciółek.

Zobacz także

Warto wspomnieć, że The Carlyle, A Rosewood Hotel, gdzie księżna Kate wraz z Williamem i dziećmi ma świętować swoje 40. urodziny, to także jeden z ulubionych ośrodków Meghan Markle. Żona księcia Harry'ego oraz jej przyjaciółki często bywają w nowojorskim hotelu. Według źródeł New Idea Kate może czuć się przez to osaczona.

Kate czuje się, jakby znowu była w szkole z internatem. Martwi się, czy przyjaciele Meghan będą ją obserwować - przekazał tabloid.
Rex Features/East News

Nie jest tajemnicą, że stosunki między Kate i Meghan oraz Harrym nadal są napięte. W ostatnim czasie pojawiły się doniesienia o mailach książąt, które wyciekły do sieci. Księżna Kate miała mocno naciskać Harry'ego, by nie zgodził się na wydanie pewnych treści w swojej książce. Ich relacje znacznie pogorszyły się także po słynnym już wywiadzie dla Opry Winfrey.

Zobacz także: Mężczyzna, który wtargnął na teren zamku Windsor chciał zabić królową?! W sieci pojawiło się szokujące nagranie

Reklama

Co uważacie o doniesieniach o obawach księżnej Kate? Żona Williama przesadza? Czy może media wyolbrzymiają problem? A może niezapowiedziana wizyta Meghan, która nie została zaproszona na wspólne świętowanie, rzeczywiście zniszczyła by jej urodzinowy dzień?

Frank Augstein / POOL / AFP/East News
Reklama
Reklama
Reklama