Najbliżsi królowej Elżbiety II od lat są w centrum zainteresowanie nie tylko Brytyjczyków, ale i całego świata. Fani royalsów w wypiekami na twarzach śledzą kolejne wystąpienia WIndsorów, ich zapierające dech kreacje, a także sympatie i animozje pomiędzy członkami rodziny królewskiej. Nic więc dziwnego, że najnowszy wywiad księcia Williama wprawił fanów brytyjskiej monarchii w osłupienie.

Reklama

Niedawno książę William był gościem w podcaście Apple Fitness+. W programie "Time to Walk" opowiedział o tym, jaka atmosfera panuje w jego domu. Słuchacze mogli być zdziwieni nagłą otwartością i szczerością przyszłego monarchy. Słuchacze podcastu mogli usłyszeć m.in., jak wyglądają poranki Cambridge i jego najbliższych. Okazuje się, że dzień nierzadko zaczyna się od... awantur i sprzeczek.

Książę William i Kate: małżeństwo bez skazy?

Małżeństwo księcia Williama i Kate ma już długi staż. Para jest ze sobą od dziesięciu lat. Przed ołtarzem stanęli 29 kwietnia 2011 roku, a transmisję z ich ślubu śledziły miliony widzów. Dekadę później książęta mają dużą rodzinę, w której pojawiła się aż trójka dzieci. George, Charlotte i Louis szybko podbili serca Brytyjczyków. Wszystko wskazuje na to, że przez te lata Kate i William stworzyli bardzo zgraną parę. Do tej pory o kryzysach w ich związku mogliśmy słyszeć naprawdę rzadko.

Zobacz także: Księżna Kate i Meghan Markle nie miały dowolności w wyborze sukni ślubnej? Na jaw wyszły sekrety królewskich zaślubin

Dominic Lipinski/Press Association/East News

Nic dziwnego, że wszelkie doniesienia o kłopotach w małżeństwie Williama i Kate wywołują ogromne poruszenie w mediach. Ostatecznie najczęściej jednak okazuje się, że między royalsami nie dzieje się nic niedobrego. Czasem książę pozwalał sobie jedynie na drobne żarty pod adresem żony, które mogły zostać odebrane jako złośliwe. Nie oznacza to jednak tego, że w rodzinie nie pojawiają się spięcia.

Zobacz także

Choć podczas wystąpień publicznych royalsi zazwyczaj są uśmiechnięci i bardzo uprzejmi w stosunku do siebie, to okazuje się, że poranki w ich domu są naprawdę burzliwe. Jak przyznał książę William w najnowszym wywiadzie, rodzina królewska każdy poranek spędza na kłótniach.

Pool Getty Images/Associated Press/East News

Zobacz także: Księżna Kate w świątecznej kreacji za 16 tysięcy! Jeszcze nigdy nie była tak szczupła

Książę William o porannych awanturach

Z relacji księcia Williama wynika, że to dzieci są głównym źródłem niespokojnych poranków. To właśnie George i Charlotte rozpoczynają małe awantury i sprzeczki. O co spierają się maluchy? Książę Cambridge zdradził, że najczęstszym powodem jest muzyka. Dodał również, że zazwyczaj w kłótniach zwycięża George, choć siostra nigdy mu nie ustępuje, pokazując temperament.

- Większość poranków upływa w atmosferze ogromnej kłótni między Charlotte i George'em o to, jaka piosenka ma lecieć. George osiąga swoje, ale Charlotte nie daje za wygraną i potem przejmuje stery. Daje sobie z nim radę. Panuje istny zgiełk muzyczny - powiedział William.
Matt Porteous/Press Association/East News

Wielu słuchaczy mogło się tego nie spodziewać, ponieważ w trakcie publicznych wystąpień dzieci Kate i Williama wydają się bardzo grzeczne. Mimo młodego wieku potrafią zachować klasę, co świadczy o dobrym wychowaniu. Okazuje się, że gdy nie ma kamer, rodzeństwo potrafi dać w kość swoim rodzicom. Wygląda na to, że u royalsów - jak w każdej rodzinie - dochodzi do sprzeczek.

Zobacz także: W mediach pojawiło się zdjęcie "pobitej" księżnej Kate. "Zgłosiła go, ale nikt jej nie uwierzył". Royalsi w szoku

Reklama

To może oznaczać, że doniesienia o wybuchowym charakterze Charlotte są prawdziwe. Dziewczynka podobno odziedziczyła temperament po swojej babci - królowej Elżbiecie II. Myślicie, że w przyszłości to ona będzie rządziła w domu?

Reklama
Reklama
Reklama