Loreal Paris - tusz do rzęs i szminka
Wyniki testu
Bielenda Professional Supremelab
Wyniki testu
NIVEA CELLULAR LUMINOUS zestaw kosmetyków
Wyniki testu
Neutrogena Retinol Boost
Wyniki testu
 Tołpa, Body & Soul
Wyniki testu
neboa
Wyniki testu
YSL
Wyniki testu
tolpa authentic
Wyniki testu
Lactacyd Ultra-Nawilżający 40+
Wyniki testu
Kosmetyki Maybelline
Wyniki testu
BeBio samoopalacze
Chcę testować
Faceboom skin dopamine
Chcę testować
Garnier Vitamin C
Wyniki testu
AA Yoummy Skin Peach Flawless
Chcę testować
kosmetyki do makijażu Loreal Paris: podkład Infallible, podkład true match i mascara telescopic
Wyniki testu
tresemme 1 minute
Wyniki testu
Miya Cosmetics - myCLEANhero, mySOFTemulsion
Chcę testować
L`Biotica Biovax Ultra Green For Brunette
Laureaci
Phyto Paris
Laureaci
dermedic Hydrain3 Hyaluro
Laureaci
Książę Karol został wyrzucony z pałacu
ONS.pl
Newsy

Książę Karol został wyrzucony z pałacu! Co się stało?

Czegoś takiego nikt się nie spodziewał. Następca brytyjskiego tronu, książę Karol wraz z małżonką Camillą zostali zmuszeni do opuszczenia pałacu, który na co dzień zamieszkiwali. Skąd taka decyzja?

Brytyjska rodzina królewska od lat jest w centrum zainteresowania mediów. Sympatyków royalsów fascynują nie tylko restrykcyjne dworskie zakazy i nakazy, relacje pomiędzy poszczególnymi członkami rodu Windsorów, a przede wszystkim ich wpadki i skandale. Ostatnio bliscy królowej Elżbiety II są jeszcze bardziej narażeni na światła reflektorów, po pierwsze ze względu na niedawne dramatyczne wyznanie ukochanej żony księcia Harry’ego w wywiadzie dla „New York Times”, w którym Meghan Markle wyznała, że poroniła swoje drugie dziecko, ale również z powodu domniemanej bliźniaczej ciąży Księżnej Kate. By tego było mało, pikanterii dodał fakt, że ostatnio Kate i William nie dzielą wspólnej sypialni, a także to, że chrześnica księcia Karola, która była jego druhną na jego ślubie z lady Dianą,  nie zamierza zaprosić go na swoje własne wesele. Sprawy nie ułatwia również głośnia produkcja Netflixa – „The Crown” obnażająca największe dramaty na brytyjskim dworze. 

By tego było mało, media właśnie obiegły kolejne niepokojące doniesienia dotyczące Windsorów. Jak podaje magazyn „Woman’s Day”, książę Karol i jego małżonka Camilla właśnie zostali wyrzuceni z pałacu Clarence House, w którym do tej pory mieszkali.

Książę Karol został wyrzucony z pałacu
ONS.pl

Marietta z „Hotel Paradise” wyznała, dlaczego tak naprawdę pokłóciła się z Lexi

Książę Karol został wyrzucony z pałacu

Kultowy serial „The Crown” wywiera coraz większe piętno na członkach brytyjskiej rodziny królewskiej, szczególnie, że w najnowszym, czwartym sezonie produkcji został poruszony głośny romans księcia Karola z Camillą, gdy ten pozostawał jeszcze w związku małżeńskim z księżną Dianą. Kontrowersyjny hit Netflixa doprowadził nawet do tego, iż brytyjski minister kultury - Oliver Dowden - zaapelował do twórców, by dołączyli do produkcji informację, iż wydarzenia przedstawiane w serialu, choć przedstawiają prawdziwe osoby, są fikcyjne.

Zawsze przedstawialiśmy „The Crown” jako dramat i mamy pełne zaufanie, że nasi widzowie rozumieją, że jest to dzieło fikcyjne, które w dużej mierze opiera się na wydarzeniach historycznych. W związku z tym nie mamy takich planów i nie widzimy potrzeby, aby dodać ostrzeżenie – poinformowali przedstawiciele Netflixa.

Zobacz także: Książę Karol to ulubieniec królowej Elżbiety II? Ekspert od mowy ciała przeanalizował relacje monarchini z jej dziećmi

Niestety popularność serialu nie tylko przyczyniła się do odrodzenia dawnej niechęci do przyszłego monarchy, ale również doprowadziła do licznych tiktokowych i instagramowych wyzwań mających na celu wyśmiewanie i hejtowanie Camilli i księcia Karola przy jednoczesnym gloryfikowaniu Diany. Sprawy zaszły nawet tak daleko, że Camilla i Karol nie tylko zablokowali możliwość komentowania swoich postów w mediach społecznościowych, ale również musieli wyprowadzić się z pałacu Clarence House, w którym dotychczas mieszkali.

Książę Karol i Camilla zostali wykopani z pałacu – grzmi tytuł na okładce „Woman’s Day”.

Książę Karol został wyrzucony z pałacu
mat. prasowe "Woman's Day"

Książę doświadczył skrajnej nienawiści, kiedy jego romans z Camillą został ujawniony... Nigdy jednak nie było tak źle jak teraz – czytamy w gazecie. 

Tabloid informuje, że serial „The Crown” wyjątkowo negatywnie wpłynął na spadek notowań księcia Walii i następcy brytyjskiego tronu do tego stopnia, że opinia publiczna żąda, by ukochany syn królowej Elżbiety II zrezygnował z objęcia tronu po matce

Publiczność przeżywa teraz te chwile na nowo, tym razem jednak każdy ma konto w mediach społecznościowych i może dać upust emocjom. Pałac stara się to powstrzymać, ale niewielu PR-owców rodziny królewskiej wierzy, że reputację Karola uda się odbudować – informuje „Woman’s Day”.

Jak dotąd Pałac Buckingham nie odniósł się do tych rewelacji. Myślicie, że książę Karol ugnie się pod presją opinii publicznej i zrezygnuje z tronu na rzecz swojego syna, który jest ulubieńcem mas?

Książę Karol został wyrzucony z pałacu
ONS.pl

Księżna Diana i Książę Karol
ONS.pl
Newsy
Księżna Diana miała przezwisko na kochankę męża. Było zabawne czy przerażające?
Na światło dzienne wychodzą kolejne smaczki z zażyłości pomiędzy księżną Dianą a księciem Karolem. Wiadomo już, że „królowa ludzkich serc” doskonale wiedziała o romansie męża z Camillą Parker Bowles, co więcej teraz wyszło na jaw, że Diana miała specjale przezwisko na kochankę Karola! Będziecie zaskoczeni.

Brytyjska rodzina królewska od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród mediów. Wielkie emocje wzbudzają nie tylko spektakularne kreacje najbliższych królowej Elżbiety II , które wyznaczają najnowsze trendy w klasycznej elegancji, ale przede wszystkim liczne dworskie konflikty, sympatie i animozje, a szczególnie skandale z udziałem royalsów. Co więcej, od czasu premiery kontrowersyjnego serialu Netflixa „The Crown”, ukazującego dotąd nieznane życie brytyjskiej monarchii, emocje związane z relacją między księżną Dianą, a księciem Karolem na nowo ożyły. By tego było mało, w najnowszym sezonie serii, poruszany jest wątek romansu Karola z jego kochanką Camillą, która napsuła krwi „królowej ludzkich serc”. Czułam się jak zwierzę prowadzone na rzeź. Byłam nieszczęśliwa. Choć nie próbowałam odwołać ślubu, to był to najgorszy dzień mojego życia. Krocząc do ołtarza, zauważyłam Camillę – te słowa, jakie Diana Spencer wypowiedziała podczas kręcenia dokumentu o sobie, świat zapamiętał na zawsze. Księżna Diana przez lata była upokarzana przez swojego męża , o którego romansie huczało nie tylko w kuluarach, ale także mediach na całym świecie. Okazuje się, że by odgryźć się fałszywej przyjaciółce mama księcia Williama i księcia Harry’ego znalazła dla nałożnicy męża zabawne, choć niezwykle kąśliwe i zatrważające przezwisko! Księżna Diana miała specjalne przezwisko na kochankę męża – Camlillę Parker Bowles Camilla i książę Karol poznali się na meczu polo w 1970 roku. Już w tedy między nimi zaiskrzyło, a kobieta miała poderwać przyszłego monarchę na bardzo wymowny tekst: Moja prababcia i twój prapradziadek byli kochankami – miała powiedzieć wtedy Karolowi Camilla. Od tego...

Kate i Camilla urządziły królowej Elżbiecie II piekło w czasie świąt. Na jaw wychodzą kolejne fakty z ich karczemnej awantury
East News
Newsy
Kate i Camilla urządziły królowej Elżbiecie II piekło w czasie świąt. Na jaw wychodzą kolejne fakty z ich karczemnej awantury
Nie da się ukryć, że nawet w na pozór perfekcyjnej familii, jaką jest brytyjska rodzina królewska, pełno jest sympatii i animozji pomiędzy jej członkami, jednak czegoś takiego nikt się nie spodziewał. Podczas świąt Bożego Narodzenia księżna Kate i Camilla Parker-Bowles na oczach królowej wdały się w karczemną awanturę. Nie zabrakło wyzwisk, a nawet polały się łzy. Co się stało?

Brytyjska rodzina królewska od lat jest w centrum zainteresowania mediów, analizujących nie tylko ich zapierające dech kreacje, tradycje, restrykcyjne zakazy i nakazy, ale przede wszystkim sympatie i animozje pomiędzy poszczególnymi członkami rodu Windsorów. Fani bacznie przyglądają się bowiem stosunkom królowej Elżbiety II z jej dziećmi , badają, który wnuczek Jej Królewskiej Mości jest przez nią najbardziej faworyzowany, a także doszukują się chociażby najmniejszych gestów świadczących o napiętej relacji pomiędzy royalsami. Niedawno ogromne kontrowersje wzbudziła chrześnica księcia Karola, która nie zaprosiła go na własne wesele, pomimo iż sama była druhną na jego ślubie z księżną Dianą. Później głośno mówiło się  o konflikcie Williama i Kate oraz Harry’ego i Meghan, a także o tym, że starszy syn księcia Karola chce wejść na drogę sądową z byłymi Sussexami z powodu ich kontrowersyjnej działalności na Spotify. I gdy wydawać by się mogło, że to już koniec konfliktów na królewskim dworze, teraz media zalała fala doniesień na temat burzliwiej awantury pomiędzy księżną Kate, a Camillą Parker-Bowles, jaka wywiązała się pomiędzy nimi w czasie świąt Bożego Narodzenia. Jak informuje magazyn „Star” kobiety urządziły królowej prawdziwe piekło. Nie zabrakło wyzwisk, a nawet polały się łzy. Zobacz także: Książę William grozi Meghan i Harry’emu sądem! Co się stało? Awantura księżnej Kate i Camilli w czasie świąt Mnóstwo rodzin w czasie świąt wdaje się w liczne spory, ale kiedy robi to rodzina królewska, temat od razu ląduje na pierwszych stronach gazet. Zagraniczne media donoszą, że w trakcie świąt Bożego Narodzenia pomiędzy księżną Kate, a żoną księcia Karola - Camillą Parker-Bowles – doszło...

To nie książę Karol miał ożenić się z księżną Dianą! Sekret wyjawiła była służąca
ONS.pl
Styl życia
To nie książę Karol miał ożenić się z księżną Dianą! Sekret wyjawiła była służąca
Księżna Diana miała wyjść za zupełnie innego członka rodziny królewskiej! Była dworska gospodyni wyjawiła jeden z największych sekretów Pałacu Buckingham

Brytyjska rodzina królewska od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród mediów. Wielkie emocje wzbudzają nie tylko spektakularne kreacje najbliższych królowej Elżbiety II , ale przede wszystkim ich wzajemne sympatie, konflikty i animozje, a szczególnie wpadki oraz skandale z udziałem royalsów. Co więcej, od czasu premiery kontrowersyjnego serialu Netflixa „The Crown”, ukazującego dotąd nieznane dworskie życie, emocje związane z relacją między księżną Dianą, a księciem Karolem na nowo ożyły. By tego było mało, w najnowszym sezonie serii, poruszany jest wątek romansu Karola z jego wieloletnią sympatią Camillą, która obecnie od ponad 15 lat jest małżonką przyszłego króla. Popularność hitu Netflixa nie tylko doprowadziła do tego, że sympatycy royalsów zaczęli na nowo rozgrzebywać dawne rany związane ze zdradą księcia, ale również stworzyli liczne instagramowe i tiktokowe wyznania, mające na celu demonizowanie Camilli, przy jednoczesnej gloryfikacji Diany, co zmusiło Karola do opuszczenia dotychczasowego miejsca zamieszkania. Zobacz także:  Książę Karol został wyrzucony z pałacu! Co się stało? Teraz na jaw wyszły kolejne szczegóły z życia księcia Karola. Była gospodyni z Pałacu - Berry Andrews - w głośnym dokumencie „The Diana Story” opowiedziała o kulisach małżeństwa Diany i Karola. Ku zaskoczeniu wszystkich okazało się, że to nie przyszły następca tronu miał zostać mężem „królowej ludzkich serc” lecz zupełnie inny członek rodu Windsorów! Księżna Diana miała poślubić zupełnie innego księcia. Dlaczego wyszła za Karola? Choć księżna Diana i książę Karol byli małżeństwem przez blisko 15 lat, kobieta gorzko wspominała dzień, w którym stanęła obok męża na ślubnym kobiercu. Idąc do ołtarza...

rozmowy Karola III i Camilli
Chris Jackson/WPA Pool/Shutterstock/Rex Features/East News
Newsy
Karol i Camilla wymieniali sprośne uwagi. "Gdybym tylko mógł zamieszkać w twoich spodniach...". Wszystko się nagrało
O tym nagraniu mówi cały świat. "The Crown" pokazało fragment pikantnej rozmowy Camilli z Karolem III.

Najnowszy sezon "The Crown" zbiera coraz więcej pochlebnych, jak i negatywnych opinii. Ogromne emocje budzi nie tylko przedstawiona w hicie Netflixa relacja księżnej Diany z ówczesnym księciem Karolem, ale też romans syna Elżbiety II z Camillą Parker-Bowls. Twórcy serialu zdecydowali się bowiem nawiązać do afery "Tampongate" z 1993 roku, gdy światło dzienne ujrzały pikantne intymne rozmowy Karola i Camilli. - Chcę być wciśnięty między twe słodkie zakamarki - kusił ukochaną książę Karol. To właśnie te taśmy dały Dianie możliwość publicznego oskarżenie męża o niewierność. O sprośnym nagraniu Karola III i Camilli mówi cały świat Netflix po raz kolejny obnaża sekrety brytyjskiej rodziny królewskiej . 5. sezon "The Crown" nie oszczędza bowiem Camilli i ówczesnego księcia Walii - Karola. Nawiązuje również do coraz bardziej burzliwych relacji obecnego monarchy z księżną Dianą. By tego było mało, twórcy serialu zdecydowali się przypomnieć fanom royalsów budzącą wiele kontrowersji aferę "Tampongate", łagodnie nazywaną również "Camillagate". Dla tych, którzy jeszcze nie oglądali najnowszego sezonu "The Crown", a także nie do końca pamiętają kryzys wizerunkowy brytyjskiej monarchii z 1993, już spieszymy z wyjaśnieniem. Niespełna miesiąc po tym, gdy księżna Diana i książę Karol ogłosili separację, magazyn "People" opublikował transkrypcję pikantnej rozmowy następcy tronu z jego kochanką. Wymiana zdań zakochanych o tamponie ośmieszyła brytyjską monarchię, a  wielu Brytyjczyków stwierdziło, że przez taką lekkomyślność i rozwiązłość Karol nie nadaje się na króla. - Chcę być wciśnięty między twe słodkie zakamarki i wirować, wirować aż do szczytu! - mówił Karol. Rozmowa Karola i Camilli miała miejsce w 1989 roku, czyli...

Nasze akcje
neboa
Fryzury
"Kosmetyki od NEBOA odżywiły i zregenerowały moje włosy od skalpu po same końce" - zobaczcie wyniki testu Wizażanek
Współpraca reklamowa
skincycling
Pielęgnacja
Co o metodzie #skincycling sądzą eksperci?
Współpraca reklamowa
Test kosmetyków do makijażu od AA Wings of Color
Makijaż
Przetestowałam nowe kosmetyki AA Wings of Color. Efekt to idealna skóra przez cały dzień!
Współpraca reklamowa
lactacyd
Styl życia
„Już po pierwszym użyciu znika uczucie suchości i swędzenia”. Nowy płyn do higieny intymnej Lactacyd® Ultra-Nawilżający 40+ to hit Wizażanek!
Współpraca reklamowa
Depilatory Braun
Pielęgnacja
Przetestowałyśmy urządzenia do depilacji Braun. To sposób na gładką skórę bez podrażnień i wrastających włosków!
Współpraca reklamowa
Test serum złuszczającego Health Labs Care Glow On
Pielęgnacja
Test redakcji: Przetestowałam serum złuszczające do ciała Health Labs Care. Pozbyłam się krostek na ramionach w tydzień! 
Współpraca reklamowa
Test transparentnego żelu modelującego brwi More4Care
Pielęgnacja
Przetestowałam transparentny żel modelujący brwi od More4Care i uzyskałam efekt jak po laminacji
Współpraca reklamowa
wit. c 15% meseboost
Pielęgnacja
Krem i serum do twarzy Vit. C 15% od mesoBOOST® przetestowane przez Top Recenzentki
Współpraca reklamowa