Pomimo iż to Dagmara Kaźmierska jest uznawana za największą gwiazdę "Królowych życia", nie da się ukryć, że również jej najbliżsi, dzięki kontrowersyjnemu hitowi TTV, cieszą się ogromną popularnością. Furorę w mediach społecznościowych robi nie tylko syn celebrytki - Conan, ale też najlepsi przyjaciele charyzmatycznej bizneswoman z Kłodzka. Zarówno Jacek "Dżejk" Wójciek, jak i Edyta "Edzia" Nowak-Nawara mogą pochwalić się setkami tysięcy instagramowych obserwatorów. I o ile Jacek dość oszczędnie dzieli się w sieci swoją prywatnością, o tyle Edzia coraz śmielej pokuje fanom swoją codzienność.

Reklama

Teraz bohaterka "Królowych życia" opublikowała na Instagramie zdjęcie z tajemniczym przystojniakiem. Fani jednak są poważnie zaniepokojeni. To koniec jej związku z Adamem?

"Królowe życia": Edzia chwali się zdjęciem z tajemniczym przystojniakiem

Edzi z "Królowych życia" chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Charyzmatyczna uczestniczka kontrowersyjnego show już od sześciu lat bawi i wzrusza do łez widzów TTV, którzy z zapartym tchem śledzą losy swojej ulubienicy. I choć największą gwiazdą "Królowych życia" niezaprzeczalnie jest przyjaciółka kobiety - Dagmara Kaźmierska - to towarzysząca jej pewna siebie brunetka zyskuje coraz większe grono fanów.

Do tej pory Edyta Nowak-Nawara dość oszczędnie dzieliła się na Instagramie swoją prywatnością, jednak od czasu jej spektakularnej metamorfozy i postawienia na wysmuklające zabiegi, dzięki którym Edzia z "Królowych życia" wyraźnie wyszczuplała, uczestniczka hitu TTV coraz śmielej pokazuje w sieci swoją codzienność. Niestety, wraz z aktywnością Edzi w mediach społecznościowych, sympatycy gwiazdy TTV coraz bardziej zaczęli martwić się o swoją ulubienicę, a wszystko przez to, że Edzia z "Królowych życia" nie chce odpowiadać na pytania o Dagmarę Kaźmierską. W sieci zawrzało, a wielu internautów zaczęło zastanawiać się, czy to koniec przyjaźni Edzi i Dagmary z "Królowych życia"? By tego było mało, teraz fani celebrytki drżą również o jej małżeństwo, a wszystko przez najnowsze zdjęcia na Instagramie Edyty.

Reakcja fanów była natychmiastowa. Część internautów była zachwycona nowym lookiem swojej ulubienicy i nie szczędziła jej soczystych komplementów.

Zobacz także
- EDZIA wyglądasz rewelacyjnie???????? - ????????Edytko wyglądasz Obłędnie pięknie ????????❤️❤️❤️❤️ - Edzia jak ty to robisz że coraz młodsza i piękniejsza???? -Niesamowita metamorfoza. Dagmara może być zazdrosna - piszą fani.

Wśród licznych ochów i achów nie zabrakło także pytań o mężczyznę, który pozuje z Edzią na zdjęciu. Czyżby "Królowa życia" zakończyła związek z mężem i porzuciła Adama na rzecz swojego fryzjera?

- A gdzie twój ukochany mąż - dopytywali internauci. - Mój mąż zawsze jest koło mnie. Więc proszę się nie martwić. ❤️❤️❤️ - uspokoiła fanów Edzia.

A co wy sądzicie o najnowszym zdjęciu Edzi? Nam bardzo podoba się jej metamorfoza!

Reklama

Zobacz także: "Królowe życia": Adrianna Eisenbach gorzko odpowiada na mocne zarzuty internautów!

edzia_official_/Instagram
Reklama
Reklama
Reklama