Chcę testować
kosmetyki maybelline new york
Wyniki testu
żele Unimil
Chcę testować
Octenisept
Chcę testować
kosmetyki glov
Wyniki testu
krem la roche-posay
Wyniki testu
health labs
Laureaci
health labs
Laureaci
sensodyne
Laureaci
kosmetyki yope
Wyniki testu
kosmetyki aa
Wyniki testu
aa
Wyniki testu
farby do włosów L'Oréal Paris
Laureaci
Garnier Body Superfood
Laureaci
kosmetyki veoli botanica
Laureaci
kosmetyki garnier
Laureaci
kosmetyki ziaja
Wyniki testu
szminka avon
Laureaci
maskara avon
Laureaci
kosmetyki aa wings of color
Wyniki testu
Kolejna wojna między Williamem i Harrym?! Wszystko przez... zegarek księżnej Diany
Yui Mok/WPA Pool/Shutterstock/Rex Features/East News
Newsy

Kolejna wojna między Williamem i Harrym?! Wszystko przez... zegarek księżnej Diany

Choć wydawać by się mogło, że William i Harry wreszcie się pogodzili, wszystko wskazuje jednak na to, że braci trawi kolejny konflikt. Chodzi o biżuterię księżnej Diany.

Odkąd książę Harry wprowadził Meghan Markle do rodziny królewskiej, brytyjskie i zagraniczne media zaczęły rozpisywać się o poważnym konflikcie między księciem Williamem, a jego młodszym bratem. Emocje sięgnęły zenitu w momencie, gdy Meghan i Harry nie tylko zrezygnowali z dworskich obowiązków i przywilejów, ale ostentacyjnie postanowili odciąć się od brytyjskiej rodziny królewskiej i przeprowadzić do Stanów Zjednoczonych. W tabloidach aż huczało o „cichej wojnie” pomiędzy byłym Sussexem, a księciem Cambridge, a otwartość Meghan i chęć dzielenia się ze światem szczegółami swojego dworskiego życia, w tym głośny wywiad małżeństwa z Oprah Winfrey, w którym byli Sussexowie oskarżyli royalsów o rasizm czy więzienie Meghan w pałacu, jeszcze bardziej dolały oliwy do ognia. I gdy wydawać by się mogło, że śmierć księcia Filipa oraz niedawne odsłonięcie posągu księżnej Diany z okazji 60. jubileuszu jej urodzin sprawiły, że William i Harry się pogodzili, teraz wyszło na jaw, że pomiędzy braćmi znów jest napięta atmosfera. A wszystko przez... zegarek księżnej Diany. 

Wzięliśmy udział w Sephora Wonderland, czyli największym święcie kosmetycznym!

William i Harry znów na wojennej ścieżce

Jak donoszą zagraniczne tabloidy, wspólne świętowanie 60. rocznicy urodzin księżnej Diany zamiast sprawić, że dawne napięcia pomiędzy Williamem i Harrym poszły w niepamięć, jeszcze bardziej zaogniło ich konflikt. Według ustaleń brytyjskiego magazynu "Woman's Day", książę William miał być zdegustowany faktem, pomimo zakazu Elżbiety II, Mghan nadal nosi królewską biżuterię. Chodzi głównie o złoty zegarek Cartiera, który wcześniej należał do księżnej Diany.

Zobacz także: Dlaczego księżna Diana nosiła dwa zegarki jednocześnie? Nigdy byśmy na to nie wpadli

Złoty zegarek Cartier Tank, z jakim chętnie pokazuje się Meghan Markle to nie byle błyskotka. Warta ponad 90 tys. złotych biżuteria ma bowiem dla księcia Williama wartość wyjątkowo sentymentalną. Złoty zegarek marki należał wcześniej do księżnej Diany, która otrzymała go od swojego ojca. Po śmierci „królowej ludzkich serc” książę Karol zezwolił  synom wybrać coś z biżuterii matki na pamiątkę. Wówczas książę William wybrał złoty zegarek Cartier, a książę Harry jej pierścionek zaręczynowy z szafirem. Gdy William zdradził bratu, że zamierza oświadczyć się Kate Middleton, Harry postanowił wymienić się z bratem pamiątką.  Dzisiaj księżna Kate nie rozstaje się z pierścionkiem z białego złota z 12-karatowym szafirem otoczonym 14 brylantami. Również Meghan nie zamierza rezygnować z rodowej pamiątki po Lady Di, co ku zaskoczeniu wielu fanó royalsów, bardzo przeszkadza Willliamowi.

- Odkąd Meghan znalazła się między braćmi i zepsuła ich relacje, Williamowi przeszkadzało, że żona brata ma tak ważny przedmiot jego mamy w swoim pudełku na biżuterię. Diana uwielbiała ten zegarek. William z radością dał go Harry'emu w nadziei, że pewnego dnia zostanie podarowany kobiecie, która dopełni ich rodzinę, a nie rozerwie ją na strzępy - podkreśla anonimowe źródło "Woman's Day". 

- Widok Meghan noszącej zegarek jego matki musi być bardzo bolesny - podkreślają osoby z biskiego otoczenia rodziny królewskiej.

Meghan Markle z zegarkiem księżnej Diany
Vax Live/Ferrari Press/East News

Co więcej, jak podają zagraniczne tabloidy, Williama najbardziej dotyka fakt, że Meghan nie nosi zegarka po księżnej Dianie z należytym mu szacunkiem i namaszczeniem, lecz łączy go z inną biżuterią, np. bransoletkami, traktując pamiątkę po "królowej ludzkich serc" jak zwykłą błyskotkę. Jak podkreślają fani royalsów, takie użytkowanie może prowadzić do licznych zadrapań i uszkodzeń, które zniszczą wyjątkowo sentymentalną dla Williama i Harry'ego kosztowność. 

"Woman's Day" spekuluje, że to właśnie kolejny konflikt między braćmi sprawił, że Harry i William wygłosili osobne przemówienia w czasie uroczystości dla uczczenia 60. rocznicy urodzin księżnej Diany.

William i Harry na odsłonięciu pomnika księżnej Diany
Rex Features/East News

Meghan Markle bezczelnie łamie zakaz Elżbiety II?! Pochwaliła się ciążowym brzuchem, ale uwagę zwraca to cacko za 90 tys.
Vax Live/Ferrari Press/East News
Newsy
Meghan Markle bezczelnie łamie zakaz Elżbiety II?! Pochwaliła się ciążowym brzuchem, ale uwagę zwraca to cacko za 90 tys.
Ciężarna Meghan Markle nie zamierza zwalniać tempa. Choć odchodząc z rodziny królewskiej zapowiadała odcięcie się od mediów, dziś dumnie eksponuje w telewizji swoje ciążowe krągłości. Uwagę zwraca jednak jeden szczegół. Okazuje się, że żona księcia Harry’ego postanowiła złamać najnowsze zakazy królowej. Sprawdźcie, co zrobiła!

Meghan Markle w marcu wzięła udział w głośnej rozmowie z Oprah Winfrey , gdzie nie tylko zdradziła wiele szokujących faktów ze swojego życia po wstąpieniu do rodziny królewskiej, ale też w całej okazałości zaprezentowała swój ciążowy brzuszek. Teraz, dwa miesiące od budzącego wiele kontrowersji wystąpienia, była księżna Sussex znów pojawiła się na ekranach. I choć większość osób zachwycała się jej pokaźnymi ciążowymi krągłościami, to sympatycy brytyjskiej monarchii zwrócili uwagę na jeden szczegół, ich zdaniem ukazujący  lekceważący stosunek aktorki do korony. Okazuje się, że ukochana żona księcia Harry’ego postanowiła złamać najnowsze zakazy Elżbiety II i zachować dla siebie imponującą biżuterię po księżnej Dianie. Meghan Markle chwali się ciążowym brzuszkiem w biżuterii po księżnej Dianie Książę Harry i Meghan Markle odchodząc z rodziny królewskiej motywowali swoją decyzję chęcią życia z dala od blasku fleszy. Jak się jednak okazuje, byli Sussexowie są bardzo przyzwyczajeni do bycia na świeczniku i angażowania się w społeczne sprawy, dlatego też zaledwie kilka dni temu książę Harry wystąpił podczas głośnego koncertu Vax Live, który promował szczepienia i dystrybucję szczepionek na całym świecie. Również jego ukochana żona pomimo zaawansowanej ciąży postanowiła zaangażować się w inicjatywę. Choć Meghan Markle również miała wziąć udział w imprezie, w ostatniej chwili odwołała swój występ, w zamian decydując się na poruszające nagranie, które właśnie trafiło do sieci. W swoim krótkim przemówieniu żona księcia Harry’ego wspomniała o trudnościach, z jakimi borykają się kobiety w czasie pandemii.  Jako przewodniczący kampanii Vax Live, mój mąż i ja uważamy, że największym...

Księżna Diana i Książę Karol
ONS.pl
Newsy
Na odsłonięciu pomnika Diany zabraknie Karola, ale również... Brytyjczycy w szoku!
Z okazji 60. rocznicy urodzin księżnej Diany na 1 lipca planowane jest odsłonięcie pomnika ku jej czci. W wydarzeniu zabraknie m.in. księcia Karola, ale też ulubienicy mediów. Nie chodzi o Meghan Markle!

Księżna Diana urodziła się 1 lipca 1961 roku i gdyby żyła, dziś obchodziłaby swoje 60 urodziny. Z tej okazji na zlecenie jej ukochanych synów - księcia Williana i księcia Harry'ego tego dnia zostanie odsłonięty pomnik ku czci "królowej ludzkich serc". By uczestniczyć w tej uroczystości Harry postanowił na jakiś czas wrócić do Wielkiej Brytanii, by móc być obecny przy tak podniosłym wydarzeniu. Ku zaskoczeniu wszystkich, na odsłonięciu monumentu zabranie byłego męża Lady Di - księcia Karola ! By tego było mało, to nie jedyny członek rodziny królewskiej, który odmówił udziału w ceremonii. Uroczyste odsłonięcie pomnika księżnej Diany - kogo zabraknie podczas ceremonii? Od tragicznej śmierci księżnej Diany w wypadku samochodowym mijają 24 lata. Piękna, skromna i niezwykle empatyczna żona przyszłego władcy jednak nadal jest żywa w sercach Brytyjczyów i sympatyków brytyjskiej monarchii, który nazywają ją "królową ludzkich serc". Również synowie Lady Di, choć pochowali matkę jako dzieci, wciąż starają się kultywować pamięć o niej i podkreślać, jaką wyjątkową kobietą była. Z okazji jubileuszu 60 rocznicy urodzin księżnej Diany, książę Harry i książę William przygotowali dla zmarłej mamy wyjątkowy prezent. Już 1 lipca zostanie odsłoniony posąg przygotowany ku czci Lady Di, sttworzony przez sławnego brytyjskiego rzeźbiarza, Iana Rank-Broadleya, który autorem m.in. portretów królowej Elżbiety II znajdujących się na wszystkich brytyjskich monetach. Artysta zaprojektował również wspólne portrety monarchini oraz księcia Filipa z okazji 60. rocznicy ich ślubu.  Co ciekawe, na zapowiadanym od dawna spotkaniu zabraknie kilku bardzo ważnych osób, w tym przyszłego następcy brytyjskiego tronu i...

Księżna Kate zła na Meghan
ANGELA WEISS/AFP/East News/Pool / i-Images/Eyevine/East News
Newsy
Księżna Kate i William mogą być wściekli. Znów poszło o Meghan!
Po ostatnich wydarzeniach księżna Kate i William mają powody do dużego niezadowolenia. Znowu poszło o Meghan Markle, która okazała się... prawdziwym geniuszem.

Relacje między księżną Kate i Meghan Markle nigdy nie układały się zbyt dobrze, a w ostatnim czasie jeszcze bardziej się pogorszyły. Od pewnego czasu napięte stosunki mają również Harry i książę William. W trakcie minionych miesięcy w brytyjskiej rodzinie królewskiej pojawiło się wiele poważnych pęknięć. Niektórzy sądzą, że na poprawę więzi trzeba będzie czekać latami. Być może to nie nastąpi już nigdy, ponieważ co chwilę na jaw wychodzą kolejne konflikty. Niedawno światło dzienne ujrzała następna publikacja, która może wywołać niezadowolenie księżnej Kate i Williama. Znowu poszło o Meghan Markle. Książęca para musi tym razem uznać wyższość żony Harry'ego i już nic nie może z tym zrobić. O tych wiadomościach rozpisują się już wszystkie brytyjskie tabloidy. Księżna Kate i William gorsi od Meghan Markle? Są na to dowody Oprócz stanu zdrowia królowej Elżbiety II nic tak nie elektryzuje zarówno mediów, jak i obywateli Wielkiej Brytanii, jak rywalizacja księżnej Kate z Meghan Markle . Choć wszyscy są członkami brytyjskiej rodziny królewskiej wiele wskazuje na to, że książę William i Harry wraz ze swoimi żonami stanęli po przeciwnych stronach barykady. Porzucenie obowiązków royalsów przez wnuka Jej Wysokości było zaledwie początkiem licznych konfliktów , o których mogli przeczytać poddani. Zobacz także:   Mężczyzna, który wtargnął na teren zamku Windsor chciał zabić królową?! W sieci pojawiło się szokujące nagranie Nic dziwnego, że gdy w brytyjskich mediach pojawił się ranking najbardziej inteligentnych członków rodziny królewskiej, wszyscy zaczęli się głowić nad tym, kto tym razem okaże się górą - księżna Kate czy Meghan Markle? Badanie zostało przeprowadzone przez organizację Oxford...

Sześcioletnia księżniczka Charlotte otrzyma prezent wart miliony. Meghan się wścieknie?
Andrew Matthews/Press Association/East News , ONS
Newsy
Sześcioletnia księżniczka Charlotte otrzyma prezent wart miliony. Meghan się wścieknie?
Jedyna córka księżnej Kate i księcia Williama to prawdziwa szczęściara. Niebawem otrzyma klejnoty księżnej Diany warte fortunę. Co na to Meghan i Harry?

Sympatycy brytyjskiej monarchii uwielbiają księcia Williama i księżną Kate. Zakochani nie tylko robią wszystko by stanowić wzór dla poddanych, nigdy nie buntują się wobec tradycji, wyglądają nienagannie i unikają afer, ale przede wszystkim emanują ciepłem i radością. Para z ogromnym namaszczeniem przekazuje też trójce swoich dzieci określone wartości, by jak najlepiej przygotować je do późniejszych zaszczytnych ról na królewskim dworze. I choć George'a, Charlotte i Louisa obowiązuje wiele zakazów i nakazów, to cieszą się również licznymi przywilejami. Jak się właśnie okazuje, mała Charlotte już niebawem otrzyma naprawdę wyjątkowy podarunek... wart miliony.  6-letnia księżniczka Charlotte otrzyma prezent wart fortunę Brytyjska rodzina królewska od dekad jest w centrum zainteresowania mediów, śledzących niemal każdy ruch najbliższych królowej Elżbiety II. Ogromne emocje wzbudzają nie tylko ich publiczne przemówienia, kreacje, czy zagraniczne podróże, ale przede wszystkim sympatie i animozje pomiędzy royalsami. Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, jaką matką jest Elżbieta II , a także poznaliśmy najmniej lubianego wnuka brytyjskiej monarchini , którym wcale nie okazał się dystansujący od reszty Windsorów książę Harry. Czy Jej Królewska Mość również faworyzuje, a także odtrąca swoje prawnuki? Jak podkreślają brytyjskie media, Elżbieta II chętnie spędza czas z pociechami swoich wnucząt, jednak to dzieci księżnej Kate i księcia Williama są najbardziej zżyte ze swoją prababką. Co więcej, mały George wymyślił nawet specjalny pseudonim dla królowej . I choć sędziwa monarchini wielokrotnie powtarzała, że wszystkie wnuki i prawnuki kocha tak samo, to zagraniczne media podejrzewają, że to właśnie mała Charlotte jest jej ulubienicą....

Nasze akcje
kobieta pod prysznicem
Pielęgnacja
Wakacje przez cały rok? Z tymi kosmetykami to możliwe!
Partner
Pielęgnacja włosów farbowanych
Fryzury
Wygraj specjalny box z trzema wariantami kuracji do włosów 7 Sec od Gliss!
Partner
kosmetyki-glov
Pielęgnacja
Czy linia GLOV Natural Harmony to pielęgnacyjne trio doskonałe? Przetestowały ją Wizażanki!
Partner
kobieta w łazience
Pielęgnacja
Na ratunek suchym i zniszczonym włosom! Poznaj duet, dzięki któremu odzyskają zdrowy wygląd
Partner