kosmetyki ziaja
Chcę testować
kosmetyki garnier
Chcę testować
kosmetyki gliss
Chcę testować
kosmetyki matrix
Chcę testować
iwostin solecrin
Wyniki testu
kosmetyki ziaja
Chcę testować
philips lumea
Hot Trendy 2022
krem koloryzujący rare beauty
Chcę testować
kosmetyki aa wings of color
Chcę testować
kosmetyki palmolive
Chcę testować
kosmetyki AA
Wyniki testu
kosmetyki tołpa
Wyniki testu
Gama Hyaluron Plump od Elseve
Wyniki testu
kosmetyki samarite
Laureaci
suplement diety restme
Laureaci
kosmetyki feedskin
Laureaci
kosmetyki revitalift
Laureaci
kosmetyki iwostin
Laureaci
kosmetyki avene
Laureaci
krem nivea
Wyniki testu
Kim jest Patrycja Kudaj z "Hotel Paradise 3". Wiek, czym się zajmuje, InstagramKim jest Patrycja Kudaj z "Hotel Paradise 3". Wiek, czym się zajmuje, Instagram
Instagram @patrycja_kudaj
Newsy

Nowa uczestniczka „Hotelu Paradise” doprowadziła Basię do łez! Kim jest zjawiskowa Patrycja?

Choć trzecia edycja „Hotelu Paradise” dopiero co wystartowała, widzowie zdecydowanie nie mogą narzekać na brak emocji. Do ekipy rajskiego hotelu dołączyła nowa uczestniczka i już doprowadziła jedną z mieszkanek do łez. Kim jest charyzmatyczna Patrycja Kudaj?

Za nami premierowe Rajskie Rozdanie w „Hotelu Paradise 3”. To właśnie podczas ceremonii z programem pożegnał się Krzysztof „Szafran” Szafrański. I choć mężczyzna nie do końca był szczery z produkcją i resztą atrakcyjnych singli walczących o sławę, miłość i pieniądze, ponieważ zgłosił się do show mając partnerkę, to największy hejt spadł po odcinku na Kornelię Głaszcz, która odrzuciła jego zaloty. Tuż po odejściu chłopaka w rajskim hotelu zawiązały się nowe pary, jednak ich szczęście nie trwało zbyt długo. Jak wiadomo, „Hotel Paradise” jest nieprzewidywalny i żaden z uczestników nie może poczuć się w nim zbyt pewnie. Nie wierzycie? A jednak. Po tym, gdy Basia Pędlowska wreszcie dopasowała się z Krystianem Feretti, do gry z przytupem weszła nowa uczestniczka, która doprowadziła śliczną blondynkę do łez. Kim jest Patrycja Kudaj – nowa mieszkanka „Hotelu Paradise”?

Sandra i Lexi z „Hotel Paradise” mieszkały ze sobą! Jakie teraz mają relacje?

Patrycja Kudaj – nowa uczestniczka „Hotel Paradise 3”

Widzowie 3. edycji „Hotelu Paradise” zdecydowanie nie mogą narzekać na brak emocji. Właśnie poznaliśmy kolejną uczestniczkę rajskiego hotelu. Jest nią zniewalająca Patrycja Kudaj, która wkroczyła do gry poważnie krzyżując plany pozostałych graczy. Filigranowa piękność od razu skupiła swoją uwagę na Krystianie Feretti, tym samym doprowadzając Basię do rozpaczy i robiąc z niej singielkę.

 

Kim jest Patrycja Kudaj z „Hotel Paradise 3”?

Patrycja ma 23 lata i jest studentką prawa z Bełchatowa.

To jednak nie jest jej jedyne zajęcie. Jasnooka piękność świetnie odnajduje się w świecie modelingu, nie tylko jako instagramowa influencerka, ale też zawodowa modelka współpracująca przy licznych kampaniach reklamowych.

 

Pewna siebie 23-latka uwielbia sport o czym świadczy jej smukła, atletyczna sylwetka.

 

Patrycja nie tylko regularnie ćwiczy na siłowni, ale uwielbia sporty ekstremalne, w tym wspinaczkę wysokogórską.

Jestem wolnym duchem, dzikim zwierzęciem. Ciężko mnie ujarzmić  – określa się Patrycja. 

Lubię facetów przede wszystkim pewnych siebie, typowych samców „alfa” – przyznaje Patrycja. Lubię, jak facet ma pasję, wtedy jest dla mnie interesujący – dodaje.

Czy Patrycje szuka w „Hotelu Paradise” miłości, a może zgłosiła się do show jedynie dla poklasku i głównej nagrody?

Jak podoba mi się facet, to nie robię kompletnie nic. To facet ma mnie zdobywać, a nie ja jego – wyznaje nowa uczestniczka rajskiego hotelu. Mężczyźni strasznie się mnie boją, boją się podjąć ze mną rozmowę. Strasznie często też przy pierwszym spotkaniu nie jestem zbyt miła. Jestem okropną zołzą. Miłość albo jest, albo jej nie ma. Tego się nie planuje – dodaje. 

Trzeba przyznać, że ta piękność naprawdę może poważnie namieszać w „Hotelu Paradise”.

Kim jest Patrycja Kudaj z
Instagram @patrycja_kudaj

Już 22.02 pierwszy odcinek „Hotel Paradise 3”. Przypominamy największe dramy poprzedniej edycji
Instagram @klaudia_el_dursi
Newsy
Już dziś pierwszy odcinek „Hotel Paradise 3”. Przypominamy największe dramy poprzedniej edycji
„Hotel Paradise” to niezaprzeczalnie jedna z najbardziej emocjonujących produkcji w ramówce TVN. Już dziś, 22 lutego, rusza premierowy odcinek 3. sezonu. Przypomnieliśmy więc największe dramy z poprzedniej edycji. Te momenty przejdą do historii rajskiego hotelu!

Premierowy odcinek 3. edycji „Hotelu Paradise” pojawi się na antenie TVN7 już w poniedziałek, 22 lutego o godz. 20:30. My już nie możemy się doczekać tego, jakich emocji dostarczą nam nowi, niezwykle atrakcyjni bohaterowie randkowego show. Czy  naturalna blond piękność - Basia Pędlowska , uwielbiający sport przystojniak – Marcin „Groszek” Grajoszek , kochająca sztukę i projektowanie odzieży - Bogusia Brzezińska , włoski amant z ognistym temperamentem – Krystian Feretti , szalona imprezowiczka - Kornelia Głaszcz ,  trener personalny - Dawid Susicki , była uczestniczka 7.edycji „Top Model” - Luiza Benzouaoua i marzący o byciu DJ-em agent nieruchomości prosto ze słonecznej Kalifornii - Simon Price będą równie szaleni i nieprzewidywalni jak ich poprzednicy? Czy w nowej edycji rajskiego hotelu czekać nas będą równie siarczyste wyzwiska, płomienne wyznania miłości i karczemne awantury, jak było to w przypadku 2. sezonu show z udziałem atrakcyjnych singli walczących o sławę, miłość i pieniądze? Przypominamy największe dramy poprzedniego sezonu! To o tych scenach mówiła cała Polska! Zobacz także:  Wielkie zmiany w „Hotel Paradise 3”! Na czym polega „Rajska Wyrocznia” i jakie daje przywileje? Największe dramy 2. sezonu „Hotel Paradise” „Hotel Paradise” to niezaprzeczalnie jedna z najbardziej emocjonujących produkcji w ramówce TVN. Reality show przedstawiające grupę atrakcyjnych singli odciętych od świata, walczących o poznanie i utrzymanie swojej bratniej duszy, a przede wszystkim zgarnięcie głównej nagrody w postaci 100 tys. złotych zyskało tak ogromną popularność, że stacja pomimo pandemii koronawirusa zdecydowała się na kontynuację programu i nagranie kolejnych edycji rajskiego hotelu. By zapewnić...

Pierwsze sojusze i awantury w „Hotelu Paradise 3”. Kogo chcą się pozbyć uczestnicy? 
mat. prasowe
Newsy
Pierwsze sojusze i awantury w „Hotelu Paradise 3”. Kogo chcą się pozbyć uczestnicy? 
W „Hotelu Paradise” naprawdę zaczyna robić się gorąco i to nie za sprawą słonecznego Zanzibaru czy aparycji niezwykle atrakcyjnych singli. Za nami pierwsze poważne konflikty w rajskim hotelu!

Poprzedni odcinek 3. edycji „Hotelu Paradise 3” do końca trzymał nas w ogromnym napięciu, to właśnie wtedy Krystian Feretti miał w swoich rękach losy nie tylko Kornelii Głaszcz , ale też nowych uczestników show – Krzysztofa „Szafrana” Szafrańskiego i Sebastiana Tokarskiego . To właśnie przystojny Włoch miał zdecydować, kto będzie w parze z odrzuconą przez niego dziewczyną. Okazuje się jednak, że nie tylko jego decyzja, ale też „Puszka Pandory” sprawiły, że uczestnicy czują na sobie oddech nadchodzącego, pierwszego „Rajskiego rozdania”. Co więcej, teraz nikt już nie jest pewny swojego partnera, a w rajskim hotelu zawiązały się pierwsze sojusze. Co więcej, doszło nawet to poważnych spięć. Niektórzy gracze już teraz wiedzą, kogo z pewnością chcieliby się pozbyć z programu. Pierwsze konflikty w „Hotel Paradise 3” „Puszka Pandory”  sprawiła, że niektórzy z uczestników poczuli się bardzo dotknięci zarówno intymnymi pytaniami, jak nieoczywistymi odpowiedziami pozostałych mieszkańców hotelu. I choć wydawać by się mogło, że rozgrywka zakończyła się dla Kornelii sukcesem, ponieważ Krystian sparował ją z Krzyśkiem, który bardzo jej się spodobał, ta zabawa poważnie pokrzyżowała szyki innym uczestnikom. Szczera odpowiedź Marcina na  pytanie zadane podczas „Puszki Pandory” poważnie uraziła jego partnerkę. Chłopak wyznał, że poza Luizą chętnie zaprosiłby na randkę Basię, przez co wściekła ciemnowłosa piękność postanowiła przenieść się na noc do sypialni Oli i Krystiana. Następnego dnia para unikała się jak ogień wody, a Luiza stwierdziła, że Marcin na dobre stracił w jej oczach. Co więcej, pomimo namowom pozostałych uczestników, by Marcin porozmawiał ze swoją partnerką, okazało się, że oko...

Krzysztof Świst "Hotel Paradise 3"
mat. prasowe
Newsy
„Hotel Paradise 3”: Krzysztof wyrzucił  z programu jedną z najsilniejszych uczestniczek. Fani oburzeni
Emocje w „Hotelu Parasie 3” sięgają zenitu. Z programem pożegnała się kolejna piękność. Ale to nie koniec rewelacji. Jej miejsce w rajskim hotelu zajmą dawni uczestnicy!

W poprzednim odcinku „ Hotelu Paradise ” Krzysztof wygrywając konkurencję o znajomości piękności z rajskiego hotelu otrzymał niechlubny zaszczyt, a właściwie przekleństwo, zmuszające go do wyeliminowania z dalszej gry jednej z uczestniczek. Po długich rozmowach z paniami przystojniak zdecydował, że to Nathalia pożegna się z dalszą rywalizacją o sławę, miłość i wielkie pieniądze. Zobacz także: Wielkie zmiany w emisji „Hotelu Paradise 3”! Gdzie i kiedy będziemy mogli oglądać randkowe show? Nathalia Fok wyrzucona z „Hotelu Paradise 3” Mieszkańcy „Hotelu Paradise” często stają przed trudnymi zadaniami. W ich rękach leży nie tylko ich los, ale też dalsze „być albo nie być” pozostałych uczestników. Tak też stało się i tym razem. Po wygranej konkurencji z poprzedniego odcinka, Krzysztof musiał wyrzucić z programu jedną z dziewczyn . - Była to ch**rnie ciężka decyzja. Spodziewałem się czegoś przyjemniejszego, ale tak to już tutaj wygląda. Są ciężkie decyzje, mamy już końcówkę programu i trzeba się eliminować –  wyznał Krzysztof.  - Słuchamy. Jaki jest twój wybór? Jaka jest twoja decyzja? – dopytywała Krzysztofa Klaudia El Dursi. - Nathalia – oznajmił chłopak. Ja jestem dobrym słuchaczem, dobrym obserwatorem i takie są moje spostrzeżenia, że ta para nie przetrwa po programie. Wiem, że to jest ciężka decyzja i możesz mieć do mnie trochę uraz, ale tak jak już powiedziałem. Moim zdaniem to jest trochę udawane, dlatego tez po tych wszystkich wywiadach , które tutaj przeprowadziłem, wybrałem ciebie – dodał. Wtedy stało się coś nieoczekiwanego. Marcin, partner Nathalii, postanowił zamienić się z nią miejscem i sam opuścić program. Jak się jednak okazało, „Hotel Paradise” rządzi się swoimi prawami,...

 Krystian i Karolina z „Hotelu Paradise” znali się na długo przed programem
Instagram @krystianhotelparadise2/karolinamrozicka
Newsy
Krystian i Karolina z „Hotelu Paradise” znali się na długo przed programem. Fani oburzeni: „Po co to udawanie, że nie znają? Żenada”
Czegoś takiego nikt się nie spodziewał! Krystian Mikołajczyk i nowa uczestniczka „Hotelu Paradise”, Karolina Mrozicka od dawna są znajomymi. Co ciekawe, para na wizji udawała, że poznała się dopiero w hicie TVN. Oburzeni widzowie nie kryją rozczarowania i nie szczędzą gorzkich słów.

Podczas ostatniego, czwartkowego rajskiego rozdania „Hotel Paradise” opuściło aż dwóch przystojniaków. Decyzją uczestniczek, to Krystian Mikołajczyk i Robert Kapica pożegnali się z programem . I gdy wydawać by się mogło, że ich przygoda na Bali już się skończyła, panowie otrzymali od produkcji tajemniczy list, zgodnie z którym czekała ich nie lada niespodzianka. W poniedziałkowym odcinku hitu TVN dowiedzieliśmy się, że do programu dołączyła nowa uczestniczka, Karolina Mrozicka . To jeszcze nie wszystko! To właśnie nowa mieszkanka rajskiego hotelu ma zadecydować, który z chłopaków wróci z nią do programu . Ostatni odcinek „Hotelu Paradise” upłynął na szalonej zabawie, kolejnych kłótniach odciętych od świata zewnętrznego partnerów oraz staraniach Roberta i Krystiana o zjawiskową Karolinę. Co ciekawe, jak deklarowali obaj panowie, atrakcyjną 21-latkę poznali dopiero w programie. Jak się jednak okazuje, jeden z nich blefował! Jak zauważyli spostrzegawczy fani, K rystian i Karolina znali na długo przed „Hotelem Paradise” . Czy ten fakt będzie miał wpływ na przywrócenie do gry znajomego niebieskookiej piękności?         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Hotel Paradise TVN7 (@hotelparadise.tvn7) Paź 12, 2020 o 11:38 PDT Zobacz także: Marietta Witkowska z „Hotelu Paradiese” przeszła operację plastyczną. Fani: „jak nie ty”. Dobra zmiana? Krystian i Karolina z „Hotelu Paradise” znali się na długo przed programem W poniedziałkowym odcinku „Hotelu...

Nasze akcje
akademia sysoss
FRYZURY

Dołącz do Akademii Wizaz.pl x Syoss i weź udział w konkursie!

Partner
philips lumea
Pielęgnacja

Jedwabiście gładkie ciało na twoich własnych zasadach!

Partner
„Ten kosmetyk jest genialny. Daje dużą ochronę przeciwsłoneczną i matowy efekt.”. Fluid od Iwostin przetestowany!
PIELĘGNACJA

„Daje dużą ochronę przeciwsłoneczną i matowy efekt”. Mamy hit!

Partner
philips lumea
Pielęgnacja

Depilacja IPL – na czym polega, czy jest bezpieczna i trwała?

Partner