Choć wakacje w pełni, nie oznacza to, że dla wszystkich jest to okres odpoczynku i beztroski. Osobowości telewizyjne ciężko pracują nad tym, widzowie już za kilka tygodni zobaczyli nowe formaty z udziałem gwiazd stacji. To samo dotyczy Katarzyny Cichopek - właśnie oficjalnie ogłoszono szczegóły zupełnie nowego programu, który poprowadzi prezenterka!

Reklama

Nowy program Katarzyny Cichopek już jesienią w Polsacie

Miniony rok był dla Katarzyny Cichopek wyjątkowo trudny i obfity w zawirowania - na fali zwolnień w Telewizji Polskiej prezenterka straciła posadę w roli prowadzącej "Pytania na śniadanie", a następnie gwiazda TVP "wróciła" do Polsatu podczas Polsat Hit Festiwal w Sopocie.

Teraz okazuje się, że to nie koniec nowości. Polsat oficjalnie potwierdził, że już jesienią wyemituje zupełnie nowy format, którego prowadzącą została właśnie Katarzyna Cichopek:

Kochani, mamy do Was super informację. Właśnie wystartowaliśmy ze zdjęciami do nowego programu, który już we wrześniu pojawi się na antenie Polsatu.Czegoś takiego jeszcze w Polsce nie było! ''Moja mama i twój tata'' to niezwykły program randkowy, który pokazuje, że każdy wiek jest dobry na znalezienie miłości, a to wszystko pod okiem nieprzypadkowej prowadzącej - Katarzyny Cichopek
- zdradziła stacja.

Produkcja sprecyzowała też główne zasady programu, w którego tajniki będzie wprowadzała telewidzów Katarzyna Cichopek:

Uczestnicy programu to doświadczeni przez życie 40 i 50-latkowie, których historie staną się bliskie niejednemu widzowi. ''Moja mama i twój tata'' to także program o pięknych emocjach, relacjach z najbliższymi, ale także o trudach codzienności
- podał Polsat w oficjalnym komunikacie.
Katarzyna Cichopek poprowadzi swój program w Polsacie
Instagram @katarzynacichopek

Wygląda na to, że widzowie wprost nie mogą doczekać się, aż zobaczą Katarzynę Cichopek w zupełnie nowej roli. W komentarzach posypały się zachwyty:

Zobacz także
Już mi się podoba ten program
Super, że dajecie szansę Kasi, z przyjemnością będę oglądać
Ale świetny pomysł na program! Uwielbiam prowadzenie Kasi!

Co ciekawe, nowy format randkowy to niejedyny program, w którym wystąpi tej jesieni w Polsacie Katarzyna Cichopek. Stacja właśnie potwierdziła również, że wyemituje nową śniadaniówkę, gdzie w roli prowadzącej ma pojawić się właśnie aktorka, a u jej boku życiowy i telewizyjny partner - Maciej Kurzajewski.

Będziecie oglądać?

Reklama

Zobacz także: Katarzyna Cichopek wybrała się na galę w odważnej mini. "Sukienka rewelacja"

Fot. Pawel Wodzynski/East News, Warszawa, 09.04.2024. Konferencja II edycji Kampanii "Badaj sie regularnie", w Nobu Hotel Warszawa. N/z: Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski
Pawel Wodzynski/East News
Reklama
Reklama
Reklama