klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Karolina z"Hotelu Paradise 3"
karolina.marczynskaa/Instagram
Newsy

Karolina z "Hotelu Paradise" ma piękny głos! Sonia może czuć się zagrożona?

Sonia Szklanowska zaśpiewała piosenkę do 3. edycji "Hotelu Paradise". Okazuje się, że Sonia może poczuć się zagrożona! Karolina ma także niezwykły głos. Kto zaśpiewa singiel do 4. edycji programu?

Sonia Szklanowska pochwaliła się swoim talentem muzycznym, jeszcze będąc w programie "Hotel Paradise". Gdy okazało się, że to właśnie ona zaśpiewa piosenkę promującą trzecią edycję programu,  Sonia nie kryła ogromnej dumy z uczestnictwa w tym projekcie. Okazuje się jednak, że nie tylko ona ma ogromny muzyczny talent, który mógł zostać zauważony przez produkcję. Karolina, którą widzowie doskonale znają z trzeciej edycji programu, opublikowała wideo pokazujące jej umiejętności wokalne! Fani są zachwyceni talentem uczestniczki i sugerują, że to ona powinna wykonać kolejny utwór do następnej edycji "Hotelu Paradise". Co na to Sonia?

Sandra i Lexi z „Hotel Paradise” mieszkały ze sobą! Jakie teraz mają relacje?

Karolina z "Hotelu Paradise" pochwaliła się talentem wokalnym. Fani: "Rewelacja"

Karolina została szczególnie zapamiętana przez widzów trzeciej edycji "Hotelu Paradise" z powodu zaskakującego zagrania, którego stała się ofiarą! Kamil umówił się z nią, żeby podeszła do niego na Rajskim Rozdaniu, chłopak miał ją wybrać i w ten sposób zostawić w programie. Niestety w ostatniej chwili, Kamil mimo wcześniejszych obietnic, wybrał niekoniecznie lubianą przez widzów Olę! Karolina była bardzo zawiedziona i odeszła z programu w poczuciu, że została oszukana. Widzowie, a nawet uczestnicy także żałowali, że ta uśmiechnięta i pełna energii dziewczyna opuściła hotel. Karolina jednak pożegnała się z programem i nie została już do niego przywrócona. Mimo tego dziewczyna zebrała grono sympatyków, którzy chętnie sprawdzają, co słychać u niej na Instagramie. Karolina już wiele razy mówiła o tym, że śpiewanie jest jej pasją, a nawet sposobem na zarabianie. Dziewczyna opublikowała na swoim Instagramie wideo z jednego ze swoich występów, na którym pokazała swoje umiejętności. Fani nie kryją zaskoczenia i bardzo komplementują uczestniczkę:

Ale czad! 😍🔥

Petarda❤️👏

Śliczny masz głos 👏🔥❤️

Pięknie śpiewasz❤️ Masz perłowy głos❤️Sztos! - chwalą fani!

Pięknie! Już wiadomo, kto zaśpiewa piosenkę do 4. edycji Hotelu Paradise! 😉 - komentują fani. 

Karolina podziękowała za wszystkie komplementy, a tak pozytywny odbiór być może zachęci uczestniczkę do publikowania jeszcze większej ilości filmików ze swoich występów. Ciekawe, co na temat talentu koleżanki z programu powiedziałaby Sonia. Gdy to ona nagrała piosenkę "Oto raj", tak wspominała pracę na utworem: 

Gdy dostałam propozycję zaśpiewania piosenki do nowego sezonu "Hotelu Paradise" byłam w ogromnym szoku. Bardzo się ucieszyłam, że uwierzono we mnie. Moja radość nie znała granic, bo jest to spełnienie mojego największego marzenia. Bardzo doceniam i jestem wdzięczna za tę szansę. Są tysiące młodych osób, które latami próbują swoich sił w muzyce, nagrywając covery w domu, a do mnie los się uśmiechnął i od samego początku zajęli się mną profesjonaliści - mówiła na swoim Instagramie. 

A może Karolina z Sonią stworzyłyby wokalny duet i naprawdę przygotowały nowy utwór do czwartej edycji? Co o tym myślicie?

Zobacz także: "Hotel Paradise" Sonia w końcu pokazała chłopaka! Jest bardzo podobny do Roberta Kapicy!

Karolina pochwaliła się nagraniem na swoim Instagramie. Uczestniczka trzeciej edycji "Hotelu Paradise" zarabia,  występując na różnych eventach.  Karolina zawodowo zajmuje się organizacją różnych wydarzeń, m.in.: imprez rozrywkowych, firmowych czy konferencji.

Karolina zyskała ogromną sympatię widzów. Wiele osób kibicowało jej bardzo, a Kamilowi nieźle dostało się za to, jak wystawił koleżankę. W ostatniej chwili uczestnik wybrał Olę, wyrzucając w ten sposób Karolę z programu. Ona jednak nie straciła pogody ducha i mimo że była bardzo zaskoczona, program opuściła z uśmiechem. 

Karolina z
karolina.marczynskaa/Instagram

Karolina zyskała spore grono fanów. Na Instagramie obserwuje ją 125 tysięcy osób. Uczestniczka pozostaje jednak skryta na temat swojego życia prywatnego, chętniej z fanami dzieli się swoją codziennością z pracy niż z intymnym momentów. 

Karolina z
karolina.marczynskaa/Instagram

Karolina wciąż utrzymuje kontakt z osobami z programu. Poznała się także z uczestnikami poprzednich edycji. Kamilowi zdaje się, wybaczyła już, tamto zachowanie. W końcu każdy z uczestników wie, że udział w programie to nieprzewidywalna gra. 

Uczestnicy 1,2,3 edycji
karolina.marczynskaa/Instagram

Sonia z „Hotelu Paradise” zdjęła doczepiane włosy
Instagram @sonia.hotelparadise2
Newsy Sonia z „Hotelu Paradise” zdjęła doczepy! W krótkich włosach jest nie do poznania
Sonia Szklanowska z 2. edycji „Hotelu Paradise” zaszalała z długością włosów. Tak krótkich pasm jeszcze nie miała. Dobra zmiana?
Urszula Jagłowska-Jędrejek
październik 22, 2020

Sonia Szklanowska to bez wątpienia jedna z najbarwniejszych postaci 2. polskiej edycji „Hotelu Paradise” . Pewna siebie, zachwycająca urodą blond piękność z powodzeniem uwodzi kolejnych uczestników hitu TVN z udziałem atrakcyjnych singli, walczących o sławę, miłość i wielkie pieniądze. Dziewczyna była już parze z przebojowym i władczym Kamilem Piórkowskim , którego szybko porzuciła na rzecz modela, Roberta Kapicy . I choć dziewczyna zapałała do przystojniaka uczuciem, ten po namiętnych pocałunkach i licznych ciepłych gestach, zostawił Sonię dla Magdy Jankowskiej , której… oświadczył się oczach widzów TVN i innych uczestników show. Od tego czasu pogrążona w żalu Szkankowska, nie tylko została okrzyknięta „naczelną płaczką rajskiego hotelu”, ale też musiała zrobić wszystko, by utrzymać się dalej w grze. Atrakcyjna 21-latka dopasowała się więc z Krystianem Mikołajczykiem , którego po kilku dniach zamieniła na nowego uczestnika show, Adama Bilewicza. Również i ta relacja nie trwała zbyt długo, bo gdy do „Hotelu Paradise” powrócił wcześniej wyrzucony Robert Kapica, dziewczyna zrozumiała, że jej uczucie do chłopaka nadal nie wygasło, dlatego też podczas ostatniego „rajskiego rozdania” wybrała właśnie jego, tym samym zamykając sobie drzwi na Adama.          Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Hotel Paradise TVN7 (@hotelparadise.tvn7) Wrz 4, 2020 o 9:00 PDT Zobacz także:  Jak kiedyś wyglądała Monika Brzyśkiewicz z 2. edycji „Hotel Paradise”? Zobaczcie jej...

Przeczytaj
Sonia z „Hotelu Paradise” pokazała mamę
Instagram @sonia.szklanowska
Newsy Sonia Szklanowska z „Hotelu Paradise” pokazała mamę. Wyglądają jak siostry!
Sonia Szklanowska to jedna z najbardziej barwnych uczestniczek 2. edycji „Hotelu Paradise”. Choć do tej pory dziewczyna rzadko publikowała wizerunki swoich bliskich, tym razem zrobiła wyjątek i pokazała swoją zjawiskową mamę. Nie mamy wątpliwości, że to po niej odziedziczyła urodę.
Urszula Jagłowska-Jędrejek
grudzień 07, 2020

Sonia Szklanowska zaistniała w show biznesie dzięki udziałowi w 2. edycji kontrowersyjnego programu „Hotel Paradise” , gdzie dała się poznać jako otwarta, pewna siebie i uczuciowa dziewczyna, dla której rodzina jest najważniejsza. W hicie TVN z udziałem atrakcyjnych singli walczących o sławę, miłość i pieniądze, 21-latka często podkreślała, jak bardzo liczy się dla niej opinia jej ukochanej mamy, która urodziła ją w wieku niespełna 20 lat. I choć do tej pory finalistka rajskiego hotelu skrycie ukrywała wizerunki swoich najbliższych, tym razem postanowiła nieco bardziej otworzyć się przed fanami i pokazać im swoją mamę. Wyglądają jak równolatki! Sonia z „Hotelu Paradise” pokazała mamę „Hotel Paradise” wylansował wielu celebrytów zupełnie nowego formatu, którzy doskonale wiedzą jak w stu procentach wykorzystać swoje przysłowiowe „pięć minut sławy”. Kamil Piórkowski realizuje się w roli projektanta , Krystian Mikołajczyk robi karierę na TikToku, zwyciężczyni show - Ata Postek – pracuje nad swoją pionierską książką , a pozostali uczestnicy prężnie prowadzą swoje instagramowe konta. I choć jeszcze w trakcie trwania show Sonia Szklanowska wyśmiewała influencerów, nazywając ich „warszawką” i podkreślając, że żyją wyłącznie pod publiczkę, teraz sama coraz śmielej odnajduje się w roli instagramowej gwiazdy, którą obserwuje już ponad 236 tys. osób.         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez 𝓢𝓸𝓷𝓲𝓪 𝓢𝔃𝓴𝓵𝓪𝓷𝓸𝔀𝓼𝓴𝓪 🦋🦌...

Przeczytaj
Hotel Paradise 2: Łukasz oświadczył się Soni
Instagram @sonia.hotelparadise2
Newsy Hotel Paradise: Łukasz Karpiński oświadczył się Soni Szklanowskiej
Czegoś takiego nikt się nie spodziewał. Po wielkim powrocie Łukasza Karpińskiego do „Hotelu Paradise” atrakcyjny i budzący wiele kontrowersji blondyn oświadczył się jednej z uczestniczek programu!
Urszula Jagłowska-Jędrejek
listopad 04, 2020

Łukasz Karpiński to niezaprzeczalnie jeden z najbarwniejszych bohaterów 2. edycji „Hotelu Paradise”. Atrakcyjny blondyn, który już wcześniej próbował swoich sił w innych randkowych programach , od pierwszego odcinka hitu TVN budził wiele skrajnych emocji. Chłopak nachalnie podrywał mieszkanki rajskiego hotelu i przekraczał ich strefę komfortu, dotykając je i tuląc, gdy nie miały na to ochoty. Zbytnia pewność siebie, jednak okazała się dla przebojowego 24-latka zgubna i to właśnie on opuścił „Hotel Paradise” już na pierwszym „rajskim rozdaniu” . Gdy wydawać by się mogło, że przygoda Łukasza z reality show z udziałem atrakcyjnych singli, walczących o sławę, miłość i pieniądze już się zakończyła, to zgodnie z decyzją produkcji, Karpiński został przywrócony do programu i od razu został związany z Sonią Szklanowską … i to dosłownie związany. Para przez dobę musiała spędzać każdą chwilę razem, gdyż połączył ich nierozerwalny węzeł, zapięty na kłódkę.         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Hotel Paradise TVN7 (@hotelparadise.tvn7) Paź 22, 2020 o 12:14 PDT Przymus spędzania czasu w towarzystwie zjawiskowej Soni sprawił, że Łukasz wreszcie porzucił maskę twardziela i pierwszy raz się otworzył, wyznając jej jeden z największych swoich sekretów. Karpiński przyznał, że był kiedyś bezdomny. Szczere zwierzenia i rezygnacja z postawy cwaniaka to nie jedyne, co zmieniło się po powrocie Łukasza do „Hotelu Paradise”. Chłopak z odcinka na odcinek wykazywał się coraz...

Przeczytaj
Kim jest Ivan Yevtushenko, nowy uczestnik drugiej edycji „Hotelu Paradise”?
InstagramInstagram @vanekluxury
Newsy Ivan z "Hotelu Paradise 2" wydał oświadczenie po programie - wciąż jest z Anią?
Ania i Ivan z "Hotelu Paradise" wciąż są razem? Słowa uczestnika show TVN7 nie pozostawiają złudzeń. Ivan w swoim oświadczeniu zwrócił się do partnerki.
Marta Średnicka
listopad 20, 2020

Druga edycja programu "Hotel Paradise" dobiegła końca. W przeciwieństwie do pierwszej, była przepełniona intrygami, dramatami i niespodziewanymi zwrotami akcji. Niewielu widzów show TVN7 spodziewało się, że w finale znajdą się Sonia i Łukasz oraz Ata i Artur. Żadna z par nie wyznała sobie uczuć, nie deklarowała wspólnej przyszłości, a Sonia, jedna z najmłodszych uczestniczek programu przyznała nawet, że nie zamierza utrzymywać kontaktu ze swoim balijskim partnerem. W takiej sytuacji wygrana Aty i Artura nie była więc zaskoczeniem. Niemniej jednak na przestrzeni ponad 40 odcinków typy widzów na wygraną parę były zupełnie inne. Według ich opinii, dużą szansę na 100 tysięcy złotych miała Magda z Robertem, Dominika i Bartek oraz Ania z Ivanem. Każda z par odpadła jednak z ręki swoich rywali. Czy któraś z nich przetrwała po programie? Ania i Ivan wydali oświadczenie i odpowiedzieli na pytania fanów. Czy Ania i Ivan z "Hotelu Paradise" są razem? Ania i Ivan od początku programu "Hotel Paradise" byli uznawani za najsilniejszą parę. Niezmiennie stawali za sobą na rajskich rozdaniach, budowali swoją relację na oczach widzów i planowali wspólną przyszłość po programie. Ich sielankę zburzyło jednak wejście Aty, która zauroczyła się w Ivanie. Jej obecność sprawiła, że uczestnik zaczął mieć wątpliwości, a jego związek z Anią zaczął sypać się jak domek z kart. Choć ostatecznie para zdecydowała się dojść do finału razem, to decyzją pozostałych uczestników "Hotelu Paradise" nie miała takiej możliwości. Ivan został bez pary i musiał opuścić rajską wyspę, a Ania przez kilka odcinków utrzymała się w programie dzięki Adamowi. Wciąż myślała jednak o byłym partnerze. Jak jest między nimi dziś? Zobacz także:   Czy Ata i Artur z...

Przeczytaj