Karolina Gilon schudła 10 kg, a o całym procesie opowiedziała już w mediach społecznościowych. Aktualnie celebrytka przebywa w ciepłej Hiszpanii, gdzie wraz w roli prowadzącej nagrywa nową edycję programu "Love Island. Wyspa Miłości". Karolina nie pozostaje obojętna i śmiało zagląda do sekcji komentarzy pod jednym z postów, gdzie pozuje w skąpym bikini. Mocno odpowiedziała na hejt!

Reklama

Karolina Gilon przeszła metamorfozę sylwetki

Karolina Gilon przebywa aktualnie w słonecznej Hiszpanii, gdzie wraz z telewizją Polsat nagrywa kolejną edycję miłosnego show, w którym pełni rolę gospodyni programu. Karolina Gilon schudła prawie 10 kg, więc jej sylwetka dość mocno się zmieniła, co zauważyli również jej obserwatorzy. Celebrytka nie ma problemu z tym, aby zdradzić sekret jej metamorfozy i chętnie odpowiada na pytania związane z tą kwestią. Ostatnio przyznała, że ograniczyła w diecie fast foody, cukier, a głównie zmniejszyła spożycie węglowodanów. Zaznaczyła również, że w jej rutynie bardzo istotne są treningi na siłowni i aktywność fizyczna.

Od kiedy Karolina Gilon zmieniła swoją sylwetkę, możemy zobaczyć więcej zdjęć z odkrytym brzuchem, a nawet bikini. Ostatnio wrzuciła zdjęcie w stroju kąpielowym na plaży w Hiszpanii. Dumnie chwaliła się figurą, a obserwatorzy komplementowali jej metamorfozę. Fani nie mogli wyjść z zachwytu na temat tego, jak wygląda brzuch celebrytki.

Zobacz także: Karolina Gilon pokazała się bez makijażu. Fani są zaskoczeni jej wyglądem

Karolina Gilon odpowiada na kąśliwe komentarze

Pod postem Karoliny poza komplementami nie mogło zabraknąć również kąśliwych komentarzy ze strony obserwatorów. Sprawdźcie, jak na hejt zareagowała celebrytka:

Zobacz także
Reklama

Uważacie, że celebrytka słusznie odpowiedziała na komentarze?

Reklama
Reklama
Reklama