Zaręczyny Roksany Węgiel oraz Kevina Mgleja odbiły się w mediach szerokim echem i stały się szeroko komentowaną sensacją towarzyską. Przede wszystkim dlatego, że wokalistka ma dopiero 18 lat, a jej wybranek jest o niej znacznie starszy i ma już dziecko z poprzedniego związku. Poprosiliśmy o komentarz w tej sprawie Justynę Steczkowską, która, podobnie jak zakochani, pojawiła się na tegorocznym Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.

Reklama

Justyna Steczkowska dyplomatycznie o zaręczynach Roksany Węgiel

Justyna Steczkowska współpracowała już z Kevinem Mglejem podczas powstawania jej utworów "D.N.A." i "Poza ramą", a więc miała okazję choć trochę go poznać. Przy okazji rozmowy o występujących w Opolu młodych wokalistkach, nasza reporterka zahaczyła o gorący temat zaręczyn popularnej pary. Co na to Justyna Steczkowska?

Co ja mogę sądzić o zaręczynach innych ludzi? To są ich zaręczyny, oni na pewno wiedzą, co robią (...) Jak są zakochani, życzę im szczęścia - odpowiedziała diwa

Przypomnijmy, że Roksana Węgiel i Kevin Mglej zaręczyli się już kilka miesięcy temu, a dopiero pod koniec maja zdecydowali się podzielić ze światem tą nowiną.

O czym jeszcze udało się nam porozmawiać z Justyną Steczkowską i co gwiazda myśli o rozwoju karier Roksany Węgiel i Viki Gabor? Dowiecie się tego, oglądając nasze wideo.

Reklama

Zobacz także: Justyna Steczkowska pokazała Dodzie, jak chodzić z gracją. "Ten filmik to mistrzostwo"

Zobacz także
Party.pl, Instagram/@roxie_wegiel
Reklama
Reklama
Reklama