klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Newsy

Julia Królikowska skończyła 22 lata. Zobaczcie jak wygląda teraz Kasia z "Klanu"

Redakcja Wizaz.pl
styczeń 27, 2021

Swoją aktorską karierę Julia Królikowska zawdzięcza rodzicom po fachu. Jako malutka dziewczynka trafiła na plan serialu Klan, gdzie dorastała na oczach widzów i starszych kolegów z branży. Córka Małgorzaty Ostowskiej-Królikowskiej i zmarłego Piotra Królikowskiego skończyła właśnie 22 lata. Zobaczcie, jak się zmieniła!

Kulisy sławy Julii Królikowskiej

Chociaż rodzina Królikowskich od lat króluje w polskich mediach, Julia całe życie trzymała się z dala od fleszy. I chociaż cały kraj znał ją jako serialową "Kasię z Klanu", dziewczyna sukcesywnie unikała imprez branżowych i czerwonych dywanów. Teraz, gdy skończyła 22 lata, chcemy przypomnieć wam jej drogę do sławy. Czy siostra Antka Królikowskiego swoje obecne życie dalej wiąże z aktorstwem? Tego dowiecie się z naszego wideo!

 

Komentarze
Jakub Tolak pozuje z dziewczyną do zdjęcia
Instagram
Newsy Pamiętacie Daniela z ''Klanu''? Jakub Tolak rzucił aktorstwo i znalazł inny sposób na życie. Zamieszkał z partnerką w samochodzie
Rola Daniela w ''Klanie'' przyniosła Jakubowi Tolakowi wielką popularność. Aktor jednak postanowił nie kontynuować kariery. Znalazł inny sposób na życie.
Redakcja Wizaz.pl
styczeń 07, 2021

Jakub Tolak grał w klanie przez 10 lat. W najpopularniejszym serialu TVP aktor wcielał się w rolę zakażonego HIV-em syna Moniki Ross-Nawrot, granej przez Izabelę Trojanowską. Od początku postać Daniela wzbudziła ogromne emocje u widzów. Tym trudniej wielu z nich było pogodzić się z odejściem ulubionego aktora z produkcji. W 2008 roku Tolak zrezygnował z udziału w ''Klanie'' a wkrótce potem porzucił karierę aktorską. Co teraz robi? Co robi Jakub Tolak 12 lat po odejściu z ''Klanu''? Jakub Tolak jest nie tylko utalentowanym aktorem, ale także muzykiem. Mało kto wie, że Tolak uczęszczał do szkoły muzycznej, a nawet założył swój zespół Forma, tworząc muzykę i sztuki wizualne. W zespole Tolak grał na perkusji, instrumentach klawiszowych oraz  śpiewał.  Jakub Tolak jest niezwykle utalentowany. Oprócz aktorstwa i muzyki zajmuje się także pracą w agencji reklamowej, ukończył także studia architektoniczne na Politechnice Warszawskiej. W 2019 roku razem z partnerką Zofią postanowili diametralnie zmienić swoje życie. Własnoręcznie zbudowali kampera i wyruszyli nim w świat. Są w drodze już od 15 miesięcy, a swoje podróże dokumentują  w mediach społecznościowych, mają także swój własny kanał na YouTube  Foxes in Eden #Vanlife. Właśnie mija nam 15 miesięcy życia na pełen etat we własnoręcznie zbudowanym kamperze. Cały czas jesteśmy w drodze i o tym, jak wygląda takie życie, opowiadamy od dłuższego czasu filmami. Niesamowite zdjęcia krajobrazów, a także samej pary wzbudziły bardzo duże zainteresowanie. Zosia i Jakub zdecydowali się na nowy sposób życia, ale, jak sami przyznają, muszą mierzyć się z niemałą krytyką: Również dzisiaj otrzymaliśmy wiadomość, że jesteśmy tchórzami, żyjąc w ten sposób....

Przeczytaj
Michalina Robakiewicz - jak dziś wygląda
AKPA
Newsy Pamiętacie Kamilę z "Klanu"? Dziś Michalina Robakiewicz ma 26 lat i wygląda jeszcze piękniej! 
Córka Adrianny Biedrzyńskiej ma już 26 lat, a jej kariera aktorska nabiera tempa. Możecie kojarzyć ją z "Klanu" oraz "Na Wspólnej".
Redakcja Wizaz.pl
grudzień 16, 2020

Michalina Robakiewicz wcieliła się w rolę Kamili Chojnickiej, którą grała w serialu "Klan" aż przez 12 lat. Mimo że dorastała na oczach widzów, większość pamięta ją jako małą dziewczynkę, a później nastolatkę. Tymczasem Michalina ma już 26 lat i jest bardzo atrakcyjną kobietą. Jak zmieniła się Michalina Robakiewicz? Mimo że na planie "Klanu" Michalina pracowała nieprzerwanie od 2003 roku, w końcu została postawiona pod ścianą. Dostała propozycję dołączenia do obsady "Na Wspólnej" i początkowo miała zamiar łączyć pracę na obu planach. Niestety okazało się, że ówczesny pracodawca kazał jej wybierać. Bez wahania zdecydowała, że odchodzi i tak od 2015 roku rozwija skrzydła w konkurencyjnej stacji .          Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Michalina Robakiewicz (@robakiewiczz) Michalina Robakiewicz w "Na Wspólnej" wcieliła się w postać Sandry Chełmińskiej - nowej koleżanki Elizy, Jarka i Norberta. Niewiele osób zdaje sobie również sprawę z tego, że Michalina Robakiewicz jest córką znanej aktorskiej pary - Macieja Robakiewicza i Adrianny Biedrzyńskiej . Sama przez długi czas ukrywała, że w jej żyłach płynie aktorska krew, a nazwiska jej rodziców są jednymi z bardziej rozpoznawalnych.         Wyświetl ten post na Instagramie.              ...

Przeczytaj
Agnieszka Kaczorowska
Instagram@agakaczor
Newsy Kim była pierwsza Bożenka z Klanu? Wcale nie grała jej Kaczorowska!
Jeśli uważacie, że to Agnieszka Kaczorowska od początku odgrywała rolę Bożenki w kultowym serialu „Klan”, to jesteście w błędzie! W pierwszych odcinkach w te postać wcieliła się Olivia Sivelli. Co teraz robi aktorka?
Redakcja Wizaz.pl
listopad 13, 2020

Postać Bożenki w serialu "Klan" dostarczała widzom wielu momentów śmiechu. Agnieszka Kaczorowska, która wcieliła się w tę postać, dorastała na planie hitu TVP. Mało jednak kto wie, że to nie ona od początku wcielała się w postać Bożenki. W pierwotnej wersji rolę tę dostała inna, urocza blond aktorka. Zobacz także:  Od urodzenia gra w 'Klanie'. Teraz siostra Antka Królikowskiego ma już 18 lat. Jak wygląda? To nie Agnieszka Kaczorowska debiutowała w roli Bożenki z „Klanu” W pierwszych odcinkach serialu "Klan" w postać Bożenki wcielała się Olivia Sivllli. Kilkulatka zaczynała wtedy swoją karierę w show-biznesie, ale szybko została zauważona przez innych producentów, czy fotografów. Dzięki temu zagrała w kilku sztukach w Teatrze Telewizji, ale też ma na swoim koncie również kilka reklam. Pierwsza Bożenka spełniała się również w roli modelki. W social mediach możemy znaleźć kilka sesji, czy relacji z pokazów mody, w których brała udział. Zobacz także:  Pamiętacie Daniela z "Klanu"? Jakuba Tolaka znów możecie zobaczyć w telewizji Olivia sługo jednak nie brylowała na ściankach i czerwonych dywanach. Wraz z rodzicami przeprowadziła się za granicę. Najpierw studiowała w Liverpoolu, potem przeniosła się do stolicy Anglii. Teraz spełnia się jako ratownik medyczny , a praca stała się jej największą pasją. Pamiętacie ją z serialu "Klan"?   

Przeczytaj