Jennifer Lopez ma 51 lat i niezmiennie zaskakuje fanów swoją kondycją, charyzmą i przede wszystkim młodym wyglądem. Piosenkarka i aktorka dba o swoją sylwetkę, zawsze pojawia się w nienagannym makijażu i dobrze dobranej fryzurze. Jej piękno to jednak nie tylko zasługa kosmetyków. Gwiazda w jednej z najnowszych kampanii pokazała swoją mamę Guadalupe. Kobieta wygląda jak starsza siostra J.Lo.

Reklama

Zobacz także: Dwa produkty, których nigdy nie je Jennifer Lopez. To dlatego jest tak szczupła?

Jennifer Lopez z mamą w kampanii reklamowej

Jennifer Lopez wzięła udział w kampanii reklamowej marki Coach. Do sesji zdjęciowej zaprosiła swoją mamę Guadalupe i dzieci Emmę i Maxa. Kampania miała przedstawiać trzy pokolenia miłości i pojęcie nowyeczenej rodziny.

Nie ma jednej definicji. Nie chodzi o doskonałość. Chodzi o akceptację tego, że każdy może być prawdziwą, autentyczną wersją siebie - wyjaśniła Lopez.

Oprócz przesłania i pięknych kadrów, uwagę fanów zwróciła jednak mama Jennifer. Kobieta, podobnie jak jej córka, jakby się nie starzała. Dla rodziny J.Lo czas jakby się zatrzymał. Teraz już wiadomo, dlaczego piosenkarka często powtarza, że swoją urodę zawdzięcza genom. Trudno przypisać Guadalupe 74 lata.

Mamę Jennifer Lopez zobaczycie na drugim zdjęciu w poniższej galerii.

Zobacz także

Zobacz także: Uroda Jennifer Lopez to zasługa skalpela? Wiadomo, dlaczego wygląda tak młodo

Kim jest mama Jennifer Lopez - Guadalupe Lopez (Rodriguez)?

Mama Jennifer Lopez ma 74 lata i jest nazywana przez swoich bliskich pieszczotliwie Lupe. Pochodzi z Portoryko i ma trójkę dzieci - najmłodszą córkę Lyndę, która dziś jest dziennikarką, najstarszą Leslie, która realizuje się jako nauczycielka i J.Lo - jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy na świecie.

Jennifer Lopez nie zawsze miała dobre stosunki ze swoją mamą, Lupe była przeciwna porzuceniu szkoły przez J.Lo na rzecz aktorstwa. Ich rodzina nie była majętna, mieszkała na Bronxie, więc taki krok wiązał się z dużym ryzykiem.

Sama Guadalupe początkowo pracowała jako nauczycielka, później oddała się pracy przy wychowywaniu dzieci. Również marzyła o karierze aktorskiej, jednak jej pragnienie nigdy się nie spełniło. Mogła natomiast obserwować sukcesy w karierze córki.

Dziś stosunki J.Lo i jej matki są zupełnie inne. Matka wspiera Jennifer, zajmuje się jej dziećmi, jeździ z nią na koncerty i doradza w ważnych kwestiach.

Reklama

Zobacz także: Jennifer Lopez wyśmiewana przez internautów. Wszystko przez... dziwaczne kozaki

East News/ Marion Curtis/StarPix for STX Films/REX/Shutterstock
Reklama
Reklama
Reklama