klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Newsy

Jak zmieniały się polskie WAGs? Na zdjęciach sprzed kilkunastu lat nie poznalibyśmy nawet Lewej

Polskim WAGs czas zdecydowanie służy! Niektóre z nich pojawiły się w show-biznesie ponad dekadę temu. Nic dziwnego, że zmieniły się nie do poznania.

Polskie WAGs to piękne kobiety sukcesu. Każda z nich stara się być twórcza i rozwijać się zawodowo, nie pozostając w cieniu słynnego męża. Anna Lewandowska założyła własną markę i należy do najbardziej popularnych trenerek w Polsce, Marina robi karierę muzyczną i zajmuje się influencingiem, a Sara Boruc ma ekskluzywną markę odzieży. Kiedy zaczynały być popularne i stawiały pierwsze kroki w show-biznesie były znacznie mniej doświadczone niż teraz i dużo młodsze, inaczej się ubierały, inaczej zachowywały. Czas zdecydowanie im służy i z roku na rok pięknieją i bardzo się zmieniają. To, jak wyglądały kiedyś, już dawno odeszło w niepamięć! Przygotujcie się na zaskoczenie!

Zobacz także: Klara Lewandowska ma zajęcia edukacyjne nawet na wakacjach! Anna Lewandowska pokazała uroczy kącik do nauki 

Anna Lewandowska jest zdecydowanie najbardziej popularną polską WAGs. Ania zmieniła się bardzo od czasów, kiedy poznała się z Robertem Lewandowskim. Para 22 czerwca świętowała 8 rocznicę ślubu. 

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski na swoim ślubie
East News